Облыстық және аудандық (қалалық) бюджеттер арасындағы 2014-2016 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдерін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 20 желтоқсанда № 3375 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 24 ақпандағы № 9-17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 24.02.2017 № 9-17 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне сәйкес жылдар бойынша бөлінген абсолютті көріністегі облыстық және аудандық (қалалық) бюджеттер арасындағы 2014-2016 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемін айқындай отырып, облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі белгіленсін:
1) 2014 жылға 22 961 152 мың теңге сомада, оның ішінде:
Ақжайық ауданы - 3 076 654 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы - 1 625 218 мың теңге;
Жаңақала ауданы - 1 618 830 мың теңге;
Жәнібек ауданы - 1 525 818 мың теңге;
Зеленов ауданы - 2 847 293 мың теңге;
Казталов ауданы - 2 464 432 мың теңге;
Қаратөбе ауданы - 1 756 855 мың теңге;
Сырым ауданы - 2 015 889 мың теңге;
Тасқала ауданы - 1 503 170 мың теңге;
Теректі ауданы - 3 015 240 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы - 1 511 753 мың теңге.
2) 2015 жылға 23 381 135 мың теңге сомада, оның ішінде:
Ақжайық ауданы - 3 127 161 мың теңге;
Бөкей ордасы - 1 665 801 мың теңге;
Жаңақала ауданы - 1 647 454 мың теңге;
Жәнібек ауданы - 1 557 523 мың теңге;
Зеленов ауданы - 2 853 038 мың теңге;
Казталов ауданы - 2 507 992 мың теңге;
Қаратөбе ауданы - 1 806 663 мың теңге;
Сырым ауданы - 2 059 108 мың теңге;
Тасқала ауданы - 1 531 424 мың теңге;
Теректі ауданы - 3 079 527 мың теңге;
Шыңғырлау ауданы - 1 545 444 мың теңге.
3) 2016 жылға 23 874 191 мың теңге сомада, оның ішінде:
Ақжайық ауданы - 3 187 169 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы - 1 708 586 мың теңге;
Жаңақала ауданы - 1 682 699 мың теңге;
Жәнібек ауданы - 1 592 523 мың теңге;
Зеленов ауданы - 2 868 000 мың теңге;
Казталов ауданы - 2 559 657 мың теңге;
Қаратөбе ауданы - 1 862 928 мың теңге;
Сырым ауданы - 2 108 544 мың теңге;
Тасқала ауданы - 1 563 853 мың теңге;
Теректі ауданы - 3 155 611 мың теңге;

Об установлении объемов трансфертов общего характера между областным и районными (городским) бюджетами на 2014-2016 годы
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 20 декабря 2013 года № 3375. Утратило силу решением маслихата Западно-Казахстанской области от 24 февраля 2017 года № 9-17
Сноска. Утратило силу решением маслихата Западно-Казахстанской области от 24.02.2017 № 9-17 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, определяя объемы трансфертов общего характера между областным и районными (городским) бюджетами на 2014-2016 годы в абсолютном выражении с разбивкой по годам областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемые из областного бюджета в районные бюджеты:
1) на 2014 год в сумме 22 961 152 тысячи тенге, в том числе:
Акжаикскому району – 3 076 654 тысячи тенге;
Бокейординскому району – 1 625 218 тысяч тенге;
Жангалинскому району – 1 618 830 тысяч тенге;
Жанибекскому району – 1 525 818 тысяч тенге;
Зеленовскому району – 2 847 293 тысячи тенге;
Казталовскому району – 2 464 432 тысячи тенге;
Каратобинскому району – 1 756 855 тысяч тенге;
Сырымскому району – 2 015 889 тысяч тенге;
Таскалинскому району – 1 503 170 тысяч тенге;
Теректинскому району – 3 015 240 тысяч тенге;
Чингирлаускому району – 1 511 753 тысячи тенге.
2) на 2015 год в сумме 23 381 135 тысяч тенге, в том числе:
Акжаикскому району – 3 127 161 тысяча тенге;
Бокейординскому району – 1 665 801 тысяча тенге;
Жангалинскому району – 1 647 454 тысячи тенге;
Жанибекскому району – 1 557 523 тысячи тенге;
Зеленовскому району – 2 853 038 тысяч тенге;
Казталовскому району – 2 507 992 тысячи тенге;
Каратобинскому району – 1 806 663 тысячи тенге;
Сырымскому району – 2 059 108 тысяч тенге;
Таскалинскому району – 1 531 424 тысячи тенге;
Теректинскому району – 3 079 527 тысяч тенге;
Чингирлаускому району – 1 545 444 тысячи тенге.
3) на 2016 год в сумме 23 874 191 тысяча тенге, в том числе:
Акжаикскому району – 3 187 169 тысяч тенге;
Бокейординскому району – 1 708 586 тысяч тенге;
Жангалинскому району – 1 682 699 тысяч тенге;
Жанибекскому району – 1 592 523 тысячи тенге;
Зеленовскому району – 2 868 000 тысяч тенге;
Казталовскому району – 2 559 657 тысяч тенге;
Каратобинскому району – 1 862 928 тысяч тенге;
Сырымскому району – 2 108 544 тысячи тенге;
Таскалинскому району – 1 563 853 тысячи тенге;
Теректинскому району – 3 155 611 тысяч тенге;

Шыңғырлау ауданы - 1 584 621 мың теңге.
2. Бөрлі ауданы және Орал қаласы бюджеттерінен облыстық бюджетке алынатын бюджеттік алымдар 2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджетке қарастырылмайды деп белгіленсін.
3. Жалпы сипаттағы трансферттер көлемін анықтау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына осы шешімнің 1-9 қосымшаларына сәйкес қосымша іс-шаралар енгізілгені ескерілсін.
4. Осы шешім 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 31 желтоқсанға дейін қолданылады.
Сессия төрағасы Р. Хайруллин
Облыстық мәслихат хатшысы М. Құлшар
Мәслихаттың
2013 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 14-2 шешіміне 1-қосымша
Жергілікті атқарушы органдардың
штат санын ұлғайтуға
қаражаттар
мың теңге
п/п
Атауы
2014 жыл
2015 жыл
2016 жыл
БАРЛЫҒЫ

Чингирлаускому району – 1 584 621 тысяча тенге.
2. Установить, что бюджетные изъятия из бюджетов Бурлинского района и города Уральска в областной бюджет на 2014-2016 годы не предусматриваются.
3. Учесть, что при определении трансфертов общего характера в базу расходов местных бюджетов дополнительно включены мероприятия согласно приложениям 1-9 к настоящему решению.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года и действует до 31 декабря 2016 года.
Председатель сессии Р. Хайруллин
Секретарь областного маслихата М. Құлшар
Приложение 1
к решению маслихата
от 13 декабря 2013 года № 14-2
Средства
на увеличение штатной численности
местных исполнительных органов
тысяч тенге
№ п/п
Наименование
2014 год
2015 год
2016 год
ВСЕГО