2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 9-10 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 қаңтардағы № 10-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қаңтарда № 3169 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 20-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 27.02.2014 № 20-6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 9-10 шешіміне (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3124 тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтарда, 2013 жылғы 10 қаңтарда, 2013 жылғы 17 қаңтарда "Жайық үні-Жизнь города" газетінің № 1, № 2, № 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
6 тармақта:
"211 999" саны "78 291" санымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
екінші абзацта:
"184 122" саны "139 055" санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы он жетінші абзацпен толықтырылсын:
"ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстарына – 45 067 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  С. Потиченко
Мәслихат хатшысы                 А. Шыныбеков

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2012 года № 9-10 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 25 января 2013 года № 10-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 января 2013 года № 3169. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2014 года № 20-6
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2014 № 20-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2013-2015 годы" от 14 декабря 2012 года № 9-10 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3124, опубликованное 4 января 2013 года, 10 января 2013 года, 17 января 2013 года, в газете "Жайық үні-Жизнь города" № 1, № 2, № 3) следующие изменения и дополнения:
в пункте 6:
цифру "211 999" заменить цифрой "78 291";
в пункте 8:
в абзаце втором:
цифру "184 122" заменить цифрой "139 055";
дополнить абзацем семнадцатым следующего содержания:
"на капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций – 45 067 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              С. Потиченко
Секретарь маслихата              А. Шыныбеков
Приложение
к решению Уральского городского маслихата