2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 9-10 "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" мәслихаттың шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі № 15-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 шілдеде № 3307 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 20-6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 27.02.2014 № 20-6 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Орал қалалық мәслихатының "2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 9-10 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3124 тіркелген, 2013 жылғы 4 қаңтарда, 2013 жылғы 10 қаңтарда, 2013 жылғы 17 қаңтарда "Жайық үні – Жизнь города" газетінің № 1, № 2, № 3 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған қалалық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2013 жылға арналған бюджет келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 063 720 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 086 985 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 65 484 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 202 433 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 708 818 мың теңге;
2) шығындар – 19 893 639 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 170 081 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -170 081 мың теңге:
қарыздар түсімі – 1 565 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – -1 924 137 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 189 056 мың теңге.";
6 тармақта:
"78 291" саны "178 291" санымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
үшінші абзацта:
"42 150" саны "9 559" санымен ауыстырылсын;
бесінші абзацта:
"89 170" саны "84 376" санымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта:
"350 367" саны "357 648" санымен ауыстырылсын;
сегізінші абзац алынып тасталсын;
тоғызыншы абзац алынып тасталсын;
он үшінші абзацта:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 14 декабря 2012 года № 9-10 "О городском бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 5 июля 2013 года № 15-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 июля 2013 года № 3307. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2014 года № 20-6
Сноска. Утратило силу решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2014 № 20-6
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уральского городского маслихата "О городском бюджете на 2013-2015 годы" от 14 декабря 2012 года № 9-10 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3124, опубликованное 4 января 2013 года, 10 января 2013 года, 17 января 2013 года, в газете "Жайық үні–Жизнь города" № 1, № 2, № 3) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 063 720 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 086 985 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 65 484 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 202 433 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 708 818 тысяч тенге;
2) затраты – 19 893 639 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 170 081 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -170 081 тысяча тенге:
поступления займов – 1 565 000 тысяч тенге;
погашение займов – -1 924 137 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 189 056 тысяч тенге.";
в пункте 6:
цифру "78 291" заменить цифрой "178 291";
в пункте 8:
в абзаце третьем:
цифру "42 150" заменить цифрой "9 559";
в абзаце пятом:
цифру "89 170" заменить цифрой "84 376";
в абзаце шестом:
цифру "350 367" заменить цифрой "357 648";
абзац восьмой исключить;
абзац девятый исключить;
в абзаце тринадцатом:

"1 010 836" саны "1 361 770" санымен ауыстырылсын;
он алтыншы абзацта:
"157 367" саны "522 367" санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші, жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма жетінші, жиырма сегізінші абзацтармен толықтырылсын:
"белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеуге – 10 027 мың теңге;
облыстық бюджеттен:
мәдени-демалыс жұмысын қолдауға – 4 714 мың теңге;
қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамытуға – 245 058 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) сатып алуға – 75 538 мың теңге;
спорт және туризм объектілерін дамытуға – 69 310 мың теңге;
коммуналдық шаруашылығын дамытуға – 72 735 мың теңге;
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымын дамытуға – 123 045 мың теңге;
сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға – 215 502 мың теңге;
елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз етуге – 431 516 мың теңге;
автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге – 413 712 мың теңге.";
9 тармақта:
"312 067" саны "1 924 137" санымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Қ. Кощанов
Мәслихат хатшысы                 М. Сатыбалдиев

цифру "1 010 836" заменить цифрой "1 361 770";
в абзаце шестнадцатом:
цифру "157 367" заменить цифрой "522 367";
дополнить абзацами восемнадцатым, девятнадцатым, двадцатым, двадцать первым, двадцать вторым, двадцать третьим, двадцать четвертым, двадцать пятым, двадцать шестым, двадцать седьмым, двадцать восьмым следующего содержания:
"на социальную адаптацию лиц, не имеющих определенного местожительства – 10 027 тысяч тенге;
из областного бюджета:
на поддержку культурно-досуговой работы – 4 714 тысяч тенге;
на развитие благоустройства города и населенных пунктов – 245 058 тысяч тенге;
на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья коммунального жилищного фонда – 75 538 тысяч тенге;
на развитие объектов спорта и туризма – 69 310 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства – 72 735 тысяч тенге;
на развитие инженерной инфраструктуры в рамках программы "Развитие регионов" – 123 045 тысяч тенге;
на развитие системы водоснабжения и водоотведения – 215 502 тысячи тенге;
на обеспечение санитарии населенных пунктов – 431 516 тысяч тенге;
на обеспечение функционирования автомобильных дорог – 413 712 тысяч тенге.";
в пункте 9:
цифру "312 067" заменить цифрой "1 924 137";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Данное решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              К. Кощанов
Cекретарь маслихата              М. Сатыбалдиев
Приложение
к решению Уральского городского маслихата