Орал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 3194 "Орал қаласы бойынша 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 10 қазандағы № 3104 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 қазанда № 3353 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 30 желтоқсандағы № 4111 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қаласы әкімдігінің 30.12.2013 № 4111 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 19 маусымдағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын басшылыққа алып, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орал қаласы әкімдігінің 2012 жылғы 13 желтоқсандағы № 3194 "Орал қаласы бойынша 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3160 тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтардағы "Жайық үні" - "Жизнь города" газетінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген, Орал қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тізбелері, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері бекітілсін және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес, реттік нөмірлері 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 жолдармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Ғ. Ғ. Орынғалиевқа жүктелсін.
Қала әкімі                       А. Көлгінов
Орал қаласы әкімдігінің
2013 жылғы 10 қазандағы № 3104
қаулысына
қосымша
Орал қаласы бойынша қоғамдық жұмыстар
жүргізілетін ұйымдардың тізбелері,
қоғамдық жұмыстардың түрлері,
көлемі мен нақты жағдайлары,
қатысушылардың еңбегіне төленетін
ақының мөлшері және оларды
қаржыландыру көздері бекітілсін
және қоғамдық жұмыстарға айқындалған
сұраныс пен ұсыныс қоғамдық жұмыстарға
сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыс түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
64
"Қазақстан Республикасы Табиғи монополияларды реттеу агенттігінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды, келуіне қарай тіркеу, тігу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
65
"Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министірлігі Бақылау және әлеуметтік қорғау комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша Бақылау және әлеуметтік қорғау департаменті" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу, тігу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
66
"Батыс Қазақстан облысының кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, қағаз тасу
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу, тігу;

О внесении дополнений в постановление акимата города Уральска от 13 декабря 2012 года № 3194 "Об организации и финансировании общественных работ на 2013 год по городу Уральск"
Постановление акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 10 октября 2013 года № 3104. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 октября 2013 года № 3353. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2013 года № 4111
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Уральска Западно-Казахстанской области от 30.12.2013 № 4111 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года  местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года  занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан № 836 от 19 июня 2001 года "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Уральска от 13 декабря 2012 года № 3194 "Об организации и финансировании общественных работ на 2013 год по городу Уральск" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3160, опубликованное 24 января 2013 года в газете "Жайық үні" - "Жизнь города") следующие дополнения:
в перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда, участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по городу Уральску, утвержденный вышеуказанным постановлением дополнить строками, порядковыми номерами 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72 согласно приложению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Урынгалиева Г. Г.
Аким города                 А. Кульгинов
Приложение
к постановлению
акимата города Уральска
от 10 октября 2013 года № 3104
Перечень организаций,
в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы
и конкретные условия общественных работ,
размеры оплаты труда участников
и источники их финансирования
и определить спрос и предложение на
общественные работы по городу Уральску
Перечень организаций
Виды общественных работ
Объемы общественных работ
Конкретные условия общественных работ
64
Государственное учреждение "Департамент Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий по Западно-
Казахстанской области"
оказание помощи в делопро-
изводстве
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
65
Государственное учреждение "Департамент по контролю и социальной защите Комитета по контролю и социальной защите Министерства труда и социальной защите населения Республики Казахстан по Западно-
Казахстанской области"
оказание помощи в  делопро-
изводстве
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
66
Государственное учреждение "Управление предпринима-
тельства и промышленности Западно-
Казахстанской области"
оказание помощи в делопро-
изводстве, доставка корреспон-
денции

20-40 құжаттарды  жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
67
"Орал қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, қағаз тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу, тігу;
20-40 құжаттарды жеткізу, аумақты жинау 3 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
68
Орал қаласы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, қағаз тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу, тігу;
20-40 құжаттарды жеткізу, аумақты жинау 3 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
69
Батыс Қазақстан облысы әкімдігі туризм, дене шынықтыру және спорт басқармасының "№ 1 балалар-
жасөспірімдер спорт мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
аумақты жинау
аумақты жинау 3 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
70
"Орал қаласы әкімдігі Орал қаласының білім беру бөлімінің "№ 36 "Балақай" мектепке дейінгі ұйым" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
аумақты жинау
аумақты жинау 3 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
71
Батыс Қазақстан облыстық "Жастық үні" қоғамдық бірлестігі
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, хат тасу, аумақты жинау
кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу, тігу;
20-40 құжаттарды жеткізу, аумақты жинау 3 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
72
"Үміт" пәтер иелері тұтыну кооперативі
аумақты жинау
аумақты жинау 3 мың шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерілген шектеулерді есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екі демалыс күнімен, бір сағаттан кем емес түскі үзіліспен
кестенің жалғасы
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері
Қаржыландыру көздері
Тапсырыс бойынша сұраным (айына)
Ұсыныс (айына)
64
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
1
1
65
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
4
4
66
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
3
3
67
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
3
3
68
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
3
3
69
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
4
4
70
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
3
3
71
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
6
6
72
Жеке еңбек шартының негізінде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгі жалақы мөлшерінен кем емес
Республикалық және жергілікті бюджеттердің және жұмыс берушілердің қаражатынан олардың өтінімдері бойынша
5
5

регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
67
Государственное учреждение "Отдел ветеринарии города Уральск"
оказание помощи в делопро-
изводстве, доставка корреспон-
денции, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
68
Государственное учреждение "Центр занятости" отдела занятости и социальных программ акимата города Уральска
оказание помощи в делопро-
изводстве, доставка корреспон-
денции, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
69
Государственное коммунальное казенное предприятие "Детско-
юношеская спортивная школа № 1" Управления туризма, физической культуры и спорта акимата Западно-
Казахстанской области"
уборка территории
уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
70
Государственное коммунальное казенное предприятие "Дошкольная организация № 36 "Балақай" отдела образования города Уральска акимата города Уральска
уборка территории
уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
71
Общественное объединение "ЖАСТЫҚ ҮНІ" Западно-
Казахстанской области
оказание помощи в делопро-
изводстве, доставка корреспон-
денции, уборка территории
регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
72
Потребительский кооператив собственников квартир "Умит"
уборка территории
уборка территории не менее 3-х тысяч квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
продолжение таблицы
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос по заявкам (в месяц)
Предло-
жение
(в месяц)
64
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
1
1
65
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
66
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
3
3
67
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
3
3
68
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
3
3
69
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
70
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
3
3
71
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
6
6
72
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
5
5