Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округінің Алғабас ауылы аумағына шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 8 ақпаңдағы № 2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 21 ақпанда № 3183 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 12 сәуірдегі № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округі әкімінің 12.04.2013 № 3 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитарлық инспекторының 2013 жылғы 1 ақпандағы № 20 ұсынысы негізінде, жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, ауыл округі әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Ақжайық ауданы Алғабас ауылдық округінің Алғабас ауылы аумағында құтыру ауруының шығуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Ақжайық аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау Комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті "Ақжайық ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Алғабас ауылдық округі әкімі     Е. Есбулсинов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау
және қадағалау комитетінің
Ақжайық аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________ Р. Қайырлиев
08.02.2013 ж.
КЕЛІСІЛДІ:
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
Комитетінің Батыс Қазақстан
облысы бойынша департаменті
"Ақжайық ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы" мемлекеттік
мекемесінің бастығының м.а.
_____________ А. Қуатова
08.02.2013 ж.

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории села Алгабас Алгабасского аульного округа Акжаикского района
Решение акима Алгабасского аульного округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 8 февраля 2013 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 21 февраля 2013 года № 3183. Утратило силу решением акима Алгабасского аульного округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 12 апреля 2013 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Алгабасского аульного округа Акжаикского района Западно-Казахстанской области от 12.04.2013 № 3
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом от 10 июля 2002 года Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Акжаикской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 20 от 1 февраля 2013 года, в целях ликвидации очагов заразных болезней животных аким аульного округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории села Алгабас Алгабасского аульного округа Акжаикского района, в связи возникновением заболевания бешенства.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Акжаикская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Акжаикскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Данное решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Алгабасского
аульного округа                  Е. Есбулсинов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Акжаикская
районная территориальная
инспекция Комитета
ветеринарного контроля
и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_____________ Р. Кайрлиев
08.02.2013 г.
СОГЛАСОВАНО
И.о. начальника
государственного учреждения
"Управление государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора по Акжаикскому району
Департамента Комитета
государственного
санитарно-эпидемиологического
надзора Министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Западно-Казахстанской области"
_____________ А. Куатова
08.02.2013 г.