Бөрлі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 4 шілдедегі № 13-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 шілдеде № 3319 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 18-15 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 27.02.2014 № 18-15 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөрлі аудандық мәслихатының 2012 жылғы 14 желтоқсандағы № 8-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3142 тіркелген, 2013 жылғы 24 қаңтарындағы, 2013 жылғы 31 қаңтардағы "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" № 4-5 газетінде жарияланған), келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"6 342 475 мың" деген сан "6 165 858 мың" санмен ауыстырылсын;
"4 766 139 мың" деген сан "3 998 139 мың" санмен ауыстырылсын;
"420 308 мың" деген сан "416 980 мың" санмен ауыстырылсын;
"1 121 656 мың" деген сан "1 716 367 мың" санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "6 353 748 мың" деген сан "6 186 574 мың" санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"91 739 мың" деген сан "90 534 мың" санмен ауыстырылсын;
"106 340 мың " деген сан "108 463 мың" санмен ауыстырылсын;
"14 601 мың" деген сан "17 929 мың" санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-103 012 мың" деген сан "-111 250 мың" санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"103 012 мың" деген сан "111 250 мың" санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолда "0 мың" деген сан "8 238 мың" санмен ауыстырылсын;
4 тармақта "1 227 996 мың" деген сан "785 482 мың" санмен ауыстырылсын;
он төртінші абзац алынып тасталсын;
он бесінші абзац алынып тасталсын;
он алтыншы абзац алынып тасталсын;
он жетінші абзац алынып тасталсын;
он сегізінші абзац алынып тасталсын;
он тоғызыншы абзацта "452 805 мың" деген сан "67 392 мың" санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жиырмасыншы абзацпен толықтырылсын:
"үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге - 115 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Бурлинского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 8-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 июля 2013 года № 13-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 июля 2013 года № 3319. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2014 года № 18-15
Сноска. Утратило силу решением Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2014 № 18-15
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурлинского районного маслихата от 14 декабря 2012 года № 8-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3142, опубликованное 24 января 2013 года, 31 января 2013 года в газете "Бөрлі жаршысы-Бурлинские вести" № 4-5), следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "6 342 475 тысяч" заменить цифрой "6 165 858 тысяч";
цифру "4 766 139 тысяч" заменить цифрой "3 998 139 тысяч";
цифру "420 308 тысяч" заменить цифрой "416 980 тысяч";
цифру "1 121 656 тысяч" заменить цифрой "1 716 367 тысяч";
в подпункте 2) цифру "6 353 748 тысяч" заменить цифрой "6 186 574 тысячи";
в подпункте 3):
цифру "91 739 тысяч" заменить цифрой "90 534 тысячи";
цифру "106 340 тысяч" заменить цифрой "108 463 тысячи";
цифру "14 601 тысяча" заменить цифрой "17 929 тысяч";
в подпункте 5) цифру "- 103 012 тысяч" заменить цифрой "-111 250 тысяч";
в подпункте 6):
цифру "103 012 тысяч" заменить цифрой "111 250 тысяч";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0 тысяч" заменить цифрой "8 238 тысяч";
в пункте 4 цифру "1 227 996 тысяч" заменить цифрой "785 482 тысячи";
абзац четырнадцатый исключить;
абзац пятнадцатый исключить;
абзац шестнадцатый исключить;
абзац семнадцатый исключить
абзац восемнадцатый исключить;
в абзаце девятнадцатом цифру "452 805 тысяч" заменить цифрой "67 392 тысячи";
дополнить абзацем двадцатым следующего содержания:
"на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов обучающихся на дому - 115 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:

"4-1. 2013 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің жалпы сомасы 1 037 225 мың теңге көлемінде ескерілсін, соның ішінде:
өңiрдiң шығындарының орнын өтеуге және экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге - 938 000 мың теңге;
Приуральное ауылындағы су құбыры желісін қайта құруға - 2 548 мың теңге және тұрғын үйлерге жүргізу - 17 499 мың теңге;
Пугачев пен Аралтал ауылдарында су құбыры желісін қайта құруға - 56 655 мың теңге;
Жаңаталап ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау–сметалық құжаттамасын түзетуге - 2 784 мың теңге;
Бөрлі ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 6 496 мың теңге;
Кеңтүбек ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 924 мың теңге;
Александровка ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге - 2 509 мың теңге;
Қызылтал ауылының электрмен жабдықтау объектілерін салу мен қайта құруға - 9 810 мың теңге.";

"4-1. Учесть в районном бюджете на 2013 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 1 037 225 тысяч тенге, в том числе:
на обеспечение компенсации потерь и экономической стабильности региона – 938 000 тысяч тенге;
на реконструкцию водопроводных сетей села Приуральное - 2 548 тысяч тенге и подведение к жилым домам - 17 499 тысяч тенге;
на реконструкцию водопроводных сетей сел Пугачева и Аралтал - 56 655 тысяч тенге;
на корректировку проектно-сметной документации на строительство водопровода села Жанаталап - 2 784 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации по реконструкции водопровода села Бурлин - 6 496 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации по реконструкции водопровода села Кентубек - 924 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации по реконструкции водопровода села Александровка - 2 509 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов электроснабжения села Кызылтал - 9 810 тысяч тенге.";