Аудандық коммуналдық мүліктерді жекешелендіру туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 26 қыркүйектегі № 973 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 қазанда № 3349 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес аудандық коммуналдық мүліктер жекешелендірілсін.
2. "Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының қосымшасында көрсетілген мүліктердің жекешелендірілуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыны жүзеге асыру бойынша қажетті шараларды алсын.
3. Қаулының орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары А. Агелеуовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                Ж. Каналин
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 973 қаулысымен
бекітілген
Жекешелендірілетін
аудандық коммуналдық мүліктер
Объектілердің атауы
Мекен-жайы
Теңгерім ұстаушы
Объектілердің жай-күйі
1
Автокөлік ВАЗ 21101, мемлекеттік нөмірі L 976 AY, 2006 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, 2 шағын ауданы, 7/1 үй
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танғысыз
2
Автокөлік ГАЗ-3102 121, мемлекеттік нөмірі L 852 BD, 2006 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Садовая көшесі, 1/1 үй
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының тұрғын үй - коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танғысыз
3
Автокөлік ВАЗ-21101, мемлекеттік нөмірі L 437 AW, 2006 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Совет көшесі, 99 үй
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танғысыз
4
Автокөлік УАЗ-2206, мемлекеттік нөмірі L 579 AT, 2001 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақбұлақ селосы, Абай көшесі, 36 үй
"Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танғысыз
5
Автокөлік УАЗ-22069, мемлекеттік нөмірі L 857AY, 2001 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Қанай селосы, Ленин көшесі, 26 үй
"Қанай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танғысыз
6
Автокөлік УАЗ-39625, мемлекеттік нөмірі L 833 AF, 2001 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Кеңтүбек селосы, Совет көшесі, 61 үй
"Кеңтүбек селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танғысыз
7
Автокөлік УАЗ-22069-04, мемлекеттік нөмірі L 095 BЕ, 2007 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Қызылтал селосы, Ақсай көшесі,32 үй
"Қызылтал селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танғысыз
8
Автокөлік ВАЗ-2123, мемлекеттік нөмірі L 731 BА, 2006 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Александров селосы, Жамбыл көшесі
"Александров селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танғысыз
9
Автокөлік УАЗ-2206, мемлекеттік нөмірі L 587 AT, 2001 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Киров селосы, Больничная көшесі, 2 үй
"Қарағанды селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танғысыз
10
Автокөлік УАЗ-39625, мемлекеттік нөмірі L 829 AF, 2001 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Березов селосы,Тупиковая көшесі, 1 үй
"Березов селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танғысыз
11
Автокөлік УАЗ-39625, мемлекеттік нөмірі L 852 AF, 2001 жылы шығарылған

О приватизации районного коммунального имущества
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 26 сентября 2013 года № 973. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 октября 2013 года № 3349
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года  местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года  государственном имуществе", в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил объектов приватизации" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать районное коммунальное имущество согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел финансов Бурлинского района Западно-Казахстанской области" в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить приватизацию имущества, указанного в приложении настоящего постановления;
2) принять соответствующие меры по реализации данного постановления.
3. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района А. Агелеуова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                     Ж. Каналин
Утвержден
постановлением акимата района
от 26 сентября 2013 года № 973
Приватизируемое
районное коммунальное имущество
Наименование объектов
Адрес
Балансо-
держатель
Состояние объектов
1
Автомобиль ВАЗ 21101, государ-
ственный номер L 976 AY, 2006 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, микрорайон 2, дом 7/1
Государственное учреждение "Отдел финансов Бурлинского района Западно-
Казахстанской области"
не удовлетво-
рительное
2
Автомобиль ГАЗ-3102 121, государ-
ственный номер L 852 BD, 2006 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, улица Садовая, дом 1/1
Государственное учреждение "Отдел жилищно -коммунального хозяйства и пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурлинского района Западно-
Казахстанской области"
не удовлетво-
рительное
3
Автомобиль ВАЗ-21101, государ-
ственный номер L 437 AW, 2006 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, улица Советская, дом 99
Государственное учреждение "Отдел экономики и бюджетного планирования Бурлинского района Западно-
Казахстанской области"
не удовлетво-
рительное
4
Автомобиль УАЗ-2206, государ-
ственный номер L 579 AT, 2001 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, село Акбулак, улица Абай, дом 36
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа"
не удовлетво-
рительное
5
Автомобиль УАЗ-22069, государ-
ственный номер L 857AY, 2001 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, село Канай, улица Ленина, дом 26
Государственное учреждение "Аппарат акима Канайского сельского округа"
не удовлетво-
рительное
6
Автомобиль УАЗ-39625, государ-
ственный номер L 833 AF, 2001 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, село Кентубек, улица Советская, дом 61
Государственное учреждение "Аппарат акима Кентубекского сельского округа"
не удовлетво-
рительное
7
Автомобиль УАЗ 22069-04, государ-
ственный номер L 095 BЕ, 2007 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, село Кызылтал, улица Аксайская, дом 32
Государственное учреждение "Аппарат акима Кызылталского сельского округа"
не удовлетво-
рительное
8
Автомобиль ВАЗ-2123, государ-
ственный номер L 731 BА, 2006 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, село Александровка, улица Жамбыла
Государственное учреждение "Аппарат акима Александров-
ского сельского округа"
не удовлетво-
рительное
9
Автомобиль УАЗ-2206, государ-
ственный номер L 587 AT, 2001 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, село Кирово, улица Больничная, дом 2
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагандинского сельского округа"
не удовлетво-
рительное
10
Автомобиль УАЗ-39625, государ-
ственный номер L 829 AF, 2001 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, село Березовка улица Тупиковая, дом 1
Государственное учреждение "Аппарат акима Березовского сельского округа"
не удовлетво-
рительное
11
Автомобиль УАЗ-39625, государ-
ственный номер L 852 AF, 2001 года выпуска
Западно-

Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Бумакөл селосы, Линейная көшесі, 6/1 а үй
"Бумакөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танғысыз
12
Автокөлік Chevrolet Lacetti, мемлекеттік нөмірі L 343 BH, 2007 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Советская көшесі, 95 үй
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
авариялық
13
Автокөлік ВАЗ 21310, мемлекеттік нөмірі L 885 BD, 2000 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, 5 микроауданы
"Жалпы білім беретін Ақсай қаласының №4 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танғысыз
14
Автокөлік Chevrolet Lacetti, мемлекеттік нөмірі L 099 BE, 2008 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Вахта қалашығы
Бөрлі ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Горкомхоз" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
авариялық
15
Автокөлік Hyundai Tucson, мемлекеттік нөмірі L 769 BN, 2007 года
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Вахта қалашығы
Бөрлі ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Горкомхоз" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
авариялық
16
Автокөлік Daewoo Nexia, мемлекеттік нөмірі L 855 BD, 2007 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Советская көшесі, 60/2 үй
"Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танғысыз
17
Автокөлік ПАЗ-32060, мемлекеттік нөмірі L396 BD, 2000 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Вахта қалашығы
Бөрлі ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Горкомхоз" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
қанағат-
танғысыз
18
Автокөлік ВАЗ -21310, мемлекеттік нөмірі L 400 BD, 2000 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Вахта қалашығы
Бөрлі ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Горкомхоз" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
қанағат-
танғысыз
19
Автокөлік Skoda Oktavia, мемлекеттік нөмірі kz 634 AD 07, 2006 жылы шығарылған
Батыс Қазақстан облысы, Бөрлі ауданы, Ақсай қаласы, Вахта қалашығы
Бөрлі ауданы әкімдігінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Горкомхоз" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
қанағат-
танғысыз

Казахстанская область, Бурлинский район, село Бумаколь улица Линейная, дом 6/1 а
Государственное учреждение "Аппарат акима Бумакольского сельского округа"
не удовлетво-
рительное
12
Автомобиль Chevrolet Lacetti, государ-
ственный номер L 343 BH, 2007 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай,улица Советская, дом 95
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков Бурлинского района Западно-
Казахстанской области"
аварийная
13
Автомобиль ВАЗ 21310, государ-
ственный номер L 885 BD, 2000 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, 5 микрорайон
Государственное учреждение "Общеобразова-
тельная средняя школа города Аксай №4"
не удовлетво-
рительное
14
Автомобиль Chevrolet Lacetti, государ-
ственный номер L 099 BE, 2008 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, Вахтовый городок
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Горкомхоз" Акимата Бурлинского района
аварийная
15
Автомобиль Hyundai Tucson, государственный номер L 769 BN, 2007 года
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, Вахтовый городок
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Горкомхоз" Акимата Бурлинского района
аварийная
16
Автомобиль Daewoo Nexia, государ-
ственный номер L 855 BD, 2007 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, улица Советская, дом 60/2
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Бурлинского района Западно-
Казахстанской области"
не удовлетво-
рительное
17
Автомобиль ПАЗ-32060, государ-
ственный номер L 396 BD, 2000 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, Вахтовый городок
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Горкомхоз" Акимата Бурлинского района
не удовлетво-
рительное
18
Автомобиль ВАЗ -21310, государ-
ственный номер L 400 BD, 2000 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, Вахтовый городок
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Горкомхоз" Акимата Бурлинского района
не удовлетво-
рительное
19
Автомобиль Skoda Oktavia, государ-
ственный номер kz 634 AD 07, 2006 года выпуска
Западно-
Казахстанская область, Бурлинский район, город Аксай, Вахтовый городок
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Горкомхоз" Акимата Бурлинского района
не удовлетво-
рительное