Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 7-2 "Бөкей ордасы ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 12 шілдедегі № 11-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 шілдеде № 3326 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 15-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 12.03.2014 № 15-7 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 7-2 "Бөкей ордасы ауданының 2013-2015 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3148 тіркелген, 2013 жылғы 2 наурыздағы "Орда жұлдызы" газетінде № 9 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "1 922 359 мың" деген сан "2 013 527 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 721 030 мың" деген сан "1 812 198 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "1 915 134 мың" деген сан "1 995 501 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"таза бюджеттік кредиттеу" жолындағы "38 948 мың" деген сан "49 808 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттер" жолындағы "38 948 мың" деген сан "49 808 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-31 723 мың" деген сан "-31 782 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "31 723 мың" деген сан "31 782 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы "0 мың" деген сан "59 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4 тармақта:
бірінші абзацта "307 474 мың" деген сан "398 642 мың" деген санмен ауыстырылсын;
төртінші абзацта "21 583 мың" деген сан "53 571 мың" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "5 000 мың" деген сан "3 834 мың" деген санмен ауыстырылсын;
алтыншы абзацта "13 133 мың" деген сан "12 133 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "4 696 мың" деген сан "3 496 мың" деген санмен ауыстырылсын;
сегізінші абзацта "16 354 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацта "561 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 7-2 "О бюджете Бокейординского района на 2013-2015 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июля 2013 года № 11-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 июля 2013 года № 3326. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2014 года № 15-7
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2014 № 15-7
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2012 года № 7-2 "О бюджете Бокейординского района на 2013-2015 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3148, опубликованное 2 марта 2013 года в газете "Орда жұлдызы" № 9) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "1 922 359 тысяч" заменить цифрой "2 013 527 тысяч";
цифру "1 721 030 тысяч" заменить цифрой "1 812 198 тысяч";
в подпункте 2) цифру "1 915 134 тысяч" заменить цифрой "1 995 501 тысяча";
в подпункте 3):
в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "38 948 тысяч" заменить цифрой "49 808 тысяч";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "38 948 тысяч" заменить цифрой "49 808 тысяч";
в подпункте 5) цифру "-31 723 тысяч" заменить цифрой "-31 782 тысячи";
в подпункте 6):
в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "31 723 тысяч" заменить цифрой "31 782 тысячи";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0 тысяч" заменить цифрой "59 тысяч";
в пункте 4:
в абзаце первом цифру "307 474 тысяч" заменить цифрой "398 642 тысячи";
в абзаце четвертом цифру "21 583 тысяч" заменить цифрой "53 571 тысяча";
в абзаце пятом цифру "5 000 тысяч" заменить цифрой "3 834 тысячи";
в абзаце шестом цифру "13 133 тысяч" заменить цифрой "12 133 тысячи";
в абзаце седьмом цифру "4 696 тысяч" заменить цифрой "3 496 тысяч";
в абзаце восьмом цифру "16 354 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце десятом цифру "561 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";

он бірінші абзацта "15 707 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он екінші абзацта "11 611 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он үшінші абзацта "7587 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
он төртінші абзацта "85 473 мың" деген сан "105 473 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он сегізінші, он тоғызыншы, жиырмасыншы, жиырма бірінші, жиырма екінші, жиырма үшінші абзацтармен толықтырылсын:
"әлеуметтік төлемдерге – 45 452 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы Саралжын ауылының су құбырының құрылысына – 31 700 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы Бисен ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 3 290 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы Көктерек ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 2 342 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы Бөрлі ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 3 946 мың теңге;
Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылындағы су құбырын қайта құруға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеуге – 7 636 мың теңге.";
аталған шешімінің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Н. Жанғалиев
Мәслихат хатшысы                 Е. Таңатов
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 12 шілдедегі
№ 11-2 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 7-2 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. ТҮСІМДЕР

в абзаце одиннадцатом цифру "15 707 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце двенадцатом цифру "11 611 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце тринадцатом цифру "7 587 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
в абзаце четырнадцатом цифру "85 473 тысяч" заменить цифрой "105 473 тысячи";
дополнить абзацами восемнадцатым, девятнадцатым, двадцатым, двадцать первым, двадцать вторым, двадцать третьем следующего содержания:
"на социальные выплаты - 45 452 тысячи тенге;
на строительство водопровода села Саралжын Бокейординского района – 31 700 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Бисен Бокейординского района – 3 290 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Коктерек Бокейординского района – 2 342 тысячи тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Борли Бокейординского района – 3 946 тысяч тенге;
на разработку проектно-сметной документации на реконструкцию водопровода села Сайхин Бокейординского района – 7 636 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              Н. Жангалиев
Секретарь маслихата              Е. Танатов
Приложение 1
к решению Бокейординского районного маслихата
от 12 июля 2013 года № 11-2
Приложение 1
к решению Бокейординского районного маслихата
от 25 декабря 2012 года № 7-2
Районный бюджет на 2013 год
Категория
Сумма
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. ДОХОДЫ

7858
001
000
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7658
007
000
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
60984
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
60984
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
60984
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
60984
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9228
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9228
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет,қала құрылысы және құрылыс бөлімі
9228
001
000
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8968
015
000
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
260
13
Басқалар
38299
9
Басқалар
38299
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
12668
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
12668
011
Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
12668
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10935
001
000
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10775
013
000
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
160
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4026
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
4026
100
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағындағы табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жоюға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
650
101
Шұғыл шығындарға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
3276
102
Соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
100
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
10670
001
000
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік, өнеркәсіп, ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

7858
001
000
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7658
007
000
Капитальные расходы государственного органа
200
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
60984
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
60984
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
60984
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
60984
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9228
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9228
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
9228
001
000
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8968
015
000
Капитальные расходы государственного органа
260
13
Прочие
38299
9
Прочие
38299
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
12668
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
12668
011
За счет трансфертов из республиканского бюджета
12668
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10935
001
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
10775
013
000
Капитальные расходы государственного органа
160
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4026
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
4026
100
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера на территории района (города областного значения)
650
101
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
3276
102
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на исполнение обязательств по решениям судов
100
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
10670
001
000
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности, сельского хозяйства и ветеринарии