Жаңақала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 12-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 шілдеде № 3329 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 наурыздағы № 16-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 13.03.2014 № 16-5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3150 тіркелген, 2013 жылғы 19 қаңтардағы, 2013 жылғы 26 қаңтардағы, 2013 жылғы 2 ақпандағы "Жаңарған өңір" газетінде № 3, № 4, № 5 жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"2 337 219 мың" деген сан "2 338 445 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 821 958 мың" деген сан "1 823 184 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 321 870 мың" деген сан "2 339 133 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "таза бюджеттік несиелендіру" жолындағы "46 737 мың" деген сан "47 565 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік несиелер" жолындағы "46 737 мың" деген сан "47 565 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-40 388 мың" деген сан "-57 253 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" жолындағы "40 388 мың" деген сан "57 253 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары" жолындағы "0 мың" деген сан "16 865 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июля 2013 года № 12-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 июля 2013 года № 3329. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 марта 2014 года № 16-5
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.03.2014 № 16-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3150, опубликованное 19 января 2013 года, 26 января 2013 года, 2 февраля 2013 года в газете "Жаңарған өңір" № 3, № 4, № 5) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 337 219 тысяч" заменить цифрой "2 338 445 тысяч";
цифру "1 821 958 тысяч" заменить цифрой "1 823 184 тысячи";
в подпункте 2) цифру "2 321 870 тысяч" заменить цифрой "2 339 133 тысячи";
в подпункте 3) в строке "чистое бюджетное кредитование" цифру "46 737 тысяч" заменить цифрой "47 565 тысяч";
в строке "бюджетные кредиты" цифру "46 737 тысяч" заменить цифрой "47 565 тысяч";
в подпункте 5) цифру "-40 388 тысяч" заменить цифрой "-57 253 тысячи";
в подпункте 6) в строке "финансирование дефицита (использование профицита) бюджета" цифру "40 388 тысяч" заменить цифрой "57 253 тысячи";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0 тысяч" заменить цифрой "16 865 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.