Жаңақала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы № 14-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 желтоқсанда № 3367 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 наурыздағы № 16-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 13.03.2014 № 16-5 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 5-2 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3150 тіркелген, 2013 жылғы 19 қаңтардағы "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"512 929 мың" деген сан "511 816 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"2 000 мың" деген сан "1 628 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"332 мың" деген сан "1 817 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 339 133 мың" деген сан "2 337 433 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "қаржы активтерімен операциялық бойынша сальдо" жолындағы "9 000 мың" деген сан "10 700 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "9 000 мың" деген сан "10 700 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2013 года № 14-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 декабря 2013 года № 3367. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 марта 2014 года № 16-5
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.03.2014 № 16-5
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 5-2 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3150, опубликованное 19 января 2013 года в газете "Жаңарған өңір") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "512 929 тысяч" заменить цифрой "511 816 тысяч";
цифру "2 000 тысяч" заменить цифрой "1 628 тысяч";
цифру "322 тысячи" заменить цифрой "1 817 тысяч";
в подпункте 2) цифру "2 339 133 тысячи" заменить цифрой "2 337  433 тысячи";
в подпункте 4) в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "9 000 тысяч" заменить цифрой "10 700 тысяч";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "9 000 тысяч" заменить цифрой "10 700 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.