Жәнібек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 9-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2013 жылғы 5 шілдедегі № 15-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 23 шілдеде № 3317 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 ақпандағы N 21-5 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 26.02.2014 N 21-5 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жәнібек аудандық мәслихатының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 9-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3143 тіркелген, 2013 жылғы 1 қаңтарда, 11 қаңтарда, 18 қаңтарда, 25 қаңтарда, 1 ақпанда "Шұғыла" газетінде № 1, № 2, № 3, № 4, № 5 жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы:
"2 155 315 мың" деген сан "1 945 094 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 951 458 мың" деген сан "1 741 237 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 149 781 мың" деген сан "1 938 795 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4)тармақшадағы:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" жолындағы "0 мың" деген сан "1 000 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" жолындағы "0 мың" деген сан "1 000 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-33 414 мың" деген сан "-33 649 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"33 414 мың " деген сан "33 649 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "235 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сай жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. З. Кадимов
Мәслихат хатшысы Т. З. Кадимов
Аудандық мәслихаттың
2013 жылғы 5 шілдедегі
№ 15-1 шешіміне қосымша
Аудандық мәслихаттың
2012 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 9-1 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Жанибекского районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 9-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 5 июля 2013 года № 15-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 23 июля 2013 года № 3317. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 февраля 2014 года № 21-5
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.02.2014 № 21-5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанибекского районного маслихата от 24 декабря 2012 года № 9-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3143, опубликованное 1 января, 11 января, 18 января, 25 января, 1 февраля 2013 года в газете "Шұғыла" № 1, № 2, № 3, № 4, № 5), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 155 315 тысяч" заменить цифрой "1 945 094 тысяч";
цифру "1 951 458 тысяч" заменить цифрой "1 741 237 тысяч";
в подпункте 2):
цифру "2 149 781 тысяч" заменить цифрой "1 938 795 тысяч";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0 тысяч" заменить цифрой "1 000 тысяча";
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0 тысяч" заменить цифрой "1 000 тысяча";
в подпункте 5):
цифру "-33 414 тысяч" заменить цифрой "-33 649 тысяч";
в подпункте 6):
цифру "33 414 тысяч" заменить цифрой "33 649 тысяч";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "235 тысяч";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              Т. З. Кадимов
Секретарь маслихата              Т. З. Кадимов
Приложение
к решению районного маслихата
от 5 июля 2013 года № 15-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 24 декабря 2012 года № 9-1
Районный бюджет на 2013 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ