Ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттерін бекіту туралы
Батыс Қазақстан облысы Қазталов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 11 ақпандағы № 43 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2013 жылғы 11 наурызда № 3203 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 3 маусымдағы № 158 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы әкімдігінің 03.06.2013 № 158 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкімшілік рәсімдер  туралы" Заңдарын басшылыққа алып Казталов ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік қызмет регламенттері бекітілсін:
1) "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламенті;
2) "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызмет регламент;
3) "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызмет регламенті.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Казталов ауданы әкімінің орынбасары Н. И. Құтхожинге жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      Р. Өтешев
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 11 ақпандағы
№ 43 қаулысымен бекітілген
"Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы
туралы анықтама беру" мемлекеттік
қызмет көрсету
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттiк қызмет регламентi (бұдан әрi – Регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес әзiрлендi.
2. "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызметті көрсету (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы ауылдық округ әкімдері аппараттарымен (бұдан әрі – уәкілетті орган), сонымен қатар, баламалы негізде Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Казталов аудандық бөлімдері (бұдан әрі – орталық) арқылы ұсынылады, осы Регламенттің 2 қосымшасына сәйкес.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.

Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере сельского хозяйства
Постановление акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 11 февраля 2013 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 марта 2013 года № 3203. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 3 июня 2013 года № 158
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казталовского района Западно-Казахстанской области от 03.06.2013 № 158
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах" акимат Казталовского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые регламенты государственных услуг в сфере сельского хозяйства:
1) регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства";
2) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки";
3) регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Казталовского района Кутхожина Н. И.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района                            Р. Утешев
Утвержден
постановлением акимата района
от 11 февраля 2013 года № 43
Регламент
государственной услуги
"Выдача справок о наличии личного
подсобного хозяйства"
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее – Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
2. Государственная услуга "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - государственная услуга) предоставляется аппаратами акимов сельских округов Казталовского района Западно-Казахстанской области (далее – уполномоченный орган), а также через отделы Казталовского района филиала Республиканского государственного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государственных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на альтернативной основе (далее - центр), согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
3. Форма оказываемой государственной услуги:
не автоматизированная.

4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 17 шілдедегі "Мемлекеттік арнаулы әлеуметтік көмек туралы" Заңының және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 31 желтоқсандағы № 2318 "Жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсету стандартын бекіту туралы" қаулысы (бұдан
әрі – Стандарт) негізінде көрсетiледi.
5. Көрсетілетін мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесi жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама (бұдан әрі – анықтама) (қағаз жеткiзгiште), не мемлекеттiк қызметті көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет тегін көрсетіледі.
7. Мемлекеттік қызмет жеке тұлғаларға (бұдан әрі – мемлекеттік қызметті алушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
тәртібінің талаптары
8. Мемлекеттiк қызметтi ұсыну туралы ақпарат мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орындарда орналасқан стендiлерде орналастырылған.
Уәкілетті органның және орталықтардың мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 12 қосымшаларында көрсетілген.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету мерзімдері:
1) мемлекеттік қызмет алушы уәкілетті органға өтiнiш берген кезде:
мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
мемлекеттік қызмет алушы өтініш берген күні көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейiнгi күтудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 10 (он) минуттан аспайды;
2) мемлекеттік қызмет алушы орталықтарға өтiнiш берген кезде:
мемлекеттiк қызметтi алушы Стандарттың 11 тармағында көрсетілген қажетті құжаттарды тапсырған сәттен бастап мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
өтініш беруші өтініш берген күні көрсетілетін мемлекеттік қызметті алғанға дейінгі күтудің ең жоғары шекті уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды;
мемлекеттiк қызметтi алушыға қызмет көрсетудiң ең жоғары шектi уақыты 20 (жиырма) минуттан аспайды.
10. Мемлекеттік қызметті алушыға мемлекеттік қызметті көрсетуге мынадай жағдайларда:
1) Стандарттың 11 тармағында көрсетілген құжаттардың толық емес пакетін ұсынғанда;
2) уәкілетті органның шаруашылық кітабында жеке қосалқы шаруашылықтың болуы туралы деректер жоқ болғанда;
3) Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 11 қаңтардағы "Ақпараттандыру туралы" Заңының 40-бабында көзделген негіздемелер бойынша бас тартылады.
11. Мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырған кезде мемлекеттік қызметті алушыға тиісті құжаттарды қабылдағаны туралы қолхат беріледі, онда:

4. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 17 июля 2001 года "О государственной адресной социальной помощи" и постановления Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2009 года № 2318 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства" (далее - Стандарт).
5. Результатом оказываемой государственной услуги является справка о наличии личного подсобного хозяйства (на бумажном носителе) (далее – справка) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги.
6. Государственная услуга оказывается бесплатно.
7. Государственная услуга оказывается физическим лицам (далее – получатель государственной услуги).
2. Требования к порядку оказания
государственной услуги
8. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги.
Адреса и график работы уполномоченных органов и центров указаны в приложениях 12 к настоящему Регламенту.
9. Сроки оказания государственной услуги:
1) при обращении получателя государственной услуги в уполномоченный орган:
государственная услуга оказывается с момента обращения, в течение 2 (двух) рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 10 (десяти) минут;
2) при обращении получателя государственной услуги в центры:
сроки оказания государственной услуги с момента сдачи необходимых документов получателем государственной услуги, указанных в пункте 11 Стандарта – не более 2 (двух) рабочих дней;
максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения заявителя – не более 20 (двадцати) минут;
максимально допустимое время обслуживания получателя государственной услуги – не более 20 (двадцати) минут.
10. В оказании государственной услуги получателю государственной услуги будет отказано в следующих случаях:
1) предоставления неполного пакета документов, указанных в пункте 11 Стандарта;
2) отсутствия данных о наличии личного подсобного хозяйства в хозяйственной книге уполномоченного органа;
3) при обслуживании в центрах по основаниям, предусмотренным статьей 40 Закона Республики Казахстан от 11 января 2007 года "Об информатизации".
11. При сдаче всех необходимых документов для получения государственной услуги получателю государственной услуги выдается расписка о приеме соответствующих документов с указанием:

1) сұранымды қабылдау нөмірі және күні;
2) сұратылған мемлекеттік қызметтің түрі;
3) қоса берілген құжаттардың саны және атауы;
4) мемлекеттік қызметтің нәтижелерін беру күні (уақыты) және орны;
5) құжаттарды ресімдеуге өтінішті қабылдаған қызметкердің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда);
6) өтініш берушінің тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), уәкілетті өкілдің тегі, аты, әкесінің аты және олардың байланыс телефондары көрсетіледі.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінде
iс-әрекеттердің (өзара іс-әрекеттердің)
тәртібін сипаттау
12. Мемлекеттік қызметті көрсету үрдісіне келесі құрылымдық – функционалдық бірліктер (бұдан әрі – ҚФБ) тартылады:
1) орталық инспекторы;
2) уәкілетті органның қызметкері;
3) уәкілетті органның басшысы.
13. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттері (үдерістері) реттілігінің және өзара әрекеттестігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 3 қосымшасында келтірілген.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттің қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы Регламенттің 4 қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
15. Мемлекеттік қызмет көрсету тәртібі бұзылған жағдайда лауазымды тұлғалар Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес жауапкершілік алады.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне
1 қосымша
Уәкілетті органның мекен-жайлары
мен жұмыс кестесі
№ р/с
Атауы
Заңды
мекен - жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
1
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Казталов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090700, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Казталов ауылы, Шарафутдинов көшесі 23/1

1) номера и даты приема запроса;
2) вида запрашиваемой государственной услуги;
3) количества и названия приложенных документов;
4) даты (времени) и места выдачи результатов государственной услуги;
5) фамилии, имени, (при наличии) отчества работника принявшего заявление на оформление документов;
6) фамилии, имени, (при наличии) отчества заявителя, фамилии, имени, отчества уполномоченного представителя, и их контактных телефонов.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
12. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее – СФЕ):
1) инспектор центра;
2) сотрудник уполномоченного органа;
3) руководитель уполномоченного органа.
13. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено в приложении 3 к настоящему Регламенту.
14. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 4 к настоящему Регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственную услугу
15. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность предусмотренную законодательством Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту
государственной услуги
"Выдача справок о наличии
личного подсобного хозяйства"
Адреса и график работы уполномоченных
органов по оказанию государственной
услуги
№ п/п
Наименование
Юридический адрес
График работы
Контактный телефон
1
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Казталовского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090700, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Казталовка, улица Шарафутдинова 23/1
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключением выходных и праздничных дней,

Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871144-31-615
871144-31-597
2
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Бірік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090701, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Әжібай ауылы, Мектеп көшесі 4
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871144-33-055
871144-33-274
3
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090712, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Көктерек ауылы, С. Ақбаев көшесі, 2
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871138-26-427
871138-26-645
4
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090709, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қарасу ауылы, Бейбітшілік көшесі 1.
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871138-25-132
871138-21-152
5
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қараөзен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090710, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қараөзен ауылы, Пришкольная көшесі, 1
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871138-21-449
871138-21-429
6
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Талдықұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090718, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Талдықұдық ауылы Мира көшесі, 1
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871146-23-110
871146-23-135
7
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Ақпәтер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090702, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Ақпәтер ауылы, Т. Әубәкіров көшесі, 21
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871138-26-977
871138-26-185
8
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Талдыапан ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090717, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Талдыапан ауылы, Бейбітшілік көшесі 7.

с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871144-31-615
871144-31-597
2
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Брикского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090701, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Ажибай, улица Мектеп 4
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871144-33-055
871144-33-274
3
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Коктерекского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090712, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Коктерек, улица С. Акбаева, 2
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871138-26-427
871138-26-645
4
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090709, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Карасу, улица Мира 1
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871138-25-132
871138-21-152
5
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Караузень-
ского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090710, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Караузень, улица Пришкольная, 1
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871138-21-449
871138-21-429
6
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Талды-
кудыкского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090718, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Талдыкудык, улица Мира 1
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871146-23-110
871146-23-135
7
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Акпатерского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090702, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Акпатер, улица Т. Аубакирова, 21
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871138-26-977
871138-26-185
8
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Талдыапанского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090717, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Талдыапан, улица Бейбітшілік, 7
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-

Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871146-24-148
871146-21-187
9
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Жаңажол ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090706, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Жаңажол ауылы, С. Датұлы көшесі, 15
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871138-21-100
871138-26-047
10
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Жалпақтал ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090705, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Жалпақтал ауылы, С. Датұлы көшесі 25
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871138-21-520
871138-21-552
11
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Тереңкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090715, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Нұрсай ауылы, Желтоқсан көшесі, 1
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871144-25-389
871144-25-355
12
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қайыңды ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090707, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қайыңды ауылы, С. Жұмашев көшесі, 14
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871146-35-146
13
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Бостандық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090704, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Бостандық ауылы, ҚР Тәуелсіздігіне 10 жыл көшесі, 39
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871146-24-782
871146-24-783
14
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Болашақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090703, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Болашақ ауылы, Гагарин көшесі, 1
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871146-20-323
871146-20-428
15
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қошанкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090713, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қошанкөл ауылы, Жаңа құрылыс көшесі, 14

нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871146-24-148
871146-21-187
9
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Жанажолского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090706, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Жанажол, улица С. Датұлы, 15
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871138-21-100
871138-26-047
10
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Жалпакталского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090705, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Жалпактал, улица С. Датова, 25
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871138-21-520
871138-21-552
11
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Теренкульского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090715, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Нурсай, улица Желтоксан, 1
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871144-25-389
871144-25-355
12
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Кайындинского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090707, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Кайынды, улица С. Жумашева, 14
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871146-35-146
13
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Бостандыкского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090704, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Бостандык, улица ҚР Тәуелсізді-
гіне 10 жыл, 39
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871146-24-782
871146-24-783
14
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Болашакского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090703, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Болашак, улица
Гагарина 1
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871146-20-323
871146-20-428
15
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Кушанкульского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090713, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Кушанкуль, улица Жаңа Құрылыс 14
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-

Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871144-33-284
16
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қараоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090708, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қараоба ауылы, Бектұрған көшесі, 18
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін

нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871144-33-284
16
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Караобинского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090708, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Караоба, улица Бектургана 18
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов

871147-25-587
871147-25-524
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне
2 қосымша
Орталықтардың мекен-жайлары
мен жұмыс кестесі
Орталығының бөлімдері
Мекен-жайы
Телефондар
Жұмыс кестесі
1
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Казталов аудандық бөлімі
Казталов ауданы Казталов ауылы Лұқманов көшесі, 22
8(71144)
32-2-04
Үзіліссіз сағат 9-00-ден 19-00-ге дейін дүйсенбіден сенбіге дейін, демалыс және мейрам күндерін қоспағанда
2
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Мемлекеттік қызметтердің автоматтандырылуын және халыққа қызмет көрсету орталықтары қызметтерінің үйлестірілуін бақылау жөніндегі комитетінің "Халыққа қызмет көрсету" Республикалық мемлекеттік кәсіпорыны "Батыс Қазақстан облысы бойынша халыққа қызмет көрсету орталығы" филиалының Казталов аудандық Жалпақтал ауылдық бөлімі
Казталов ауданы Жалпақтал ауылы С. Датұлы көшесі, 23
8(71138)
21-0-44
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне
3 қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің)
орындалу мерзімін көрсете отырып,
әрбір ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттері
(үдерістері) реттілігінің және өзара
әрекеттестігінің мәтіндік
кестелік сипаттамасы
№ іс-әрекет (барысы, жұмыс ағыны)
ҚФБ-1
Орталық инспекторы
ҚФБ-2
Уәкілетті органның қызметкері
ҚФБ-3
Уәкілетті органның басшысы
№ 1 іс-әрекет
Арызды қабылдайды, құжаттарды тексереді, тіркейді және қолхат береді.
№ 1 іс-әрекет
Арызды қабылдайды, құжаттарды тексереді, тіркейді және қолхат береді.
№ 1 іс-әрекет Мемлекеттік қызметтің қорытындыларын қарау және уәкілетті органның маманына жіберу.
№ 2 іс-әрекет
Құжаттарды уәкілетті органға жібереді.
№ 2 іс-әрекет
Анықтаманы немесе мемлекеттік қызметті тағайындаудан бас тартқаны туралы дәлелді қағаз жеткізгіштегі жауапты уәкілетті органның басшысына жіберу және дайындау.
№ 3 іс-әрекет
Мемлекеттік қызмет алушыға уәкілетті органнан алынған анықтаманы немесе мемлекеттік қызметті тағайындаудан бас тартқаны туралы дәлелді қағаз жеткізгіштегі жауапты береді
№ 3 іс-әрекет
Орталыққа немесе мемлекеттік қызмет алушыға анықтаманы немесе мемлекеттік қызметті тағайындаудан бас тартқаны туралы дәлелді қағаз жеткізгіштегі жауапты беру.
Орындау мерзімі
уәкiлеттi органда мемлекеттік қызмет өтініш берілген сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күні ішінде көрсетіледі;
орталықтарда – 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды.
"Жеке қосалқы шаруашылықтың
болуы туралы анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне
4 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі
әкімшілік іс-әрекеттің қисынды кезектілігі
мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты
бейнелейтін сызба
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 11 ақпандағы
№ 43 қаулысымен бекітілген
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламенті

871147-25-587
871147-25-524
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок о
наличии личного подсобного
хозяйства"
Перечень центров по оказанию
государственной услуги
Отделы центров
Адрес
Номер телефона
График работы
1
Отдел Казталовского района филиала Республи-
канского государствен-
ного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-
Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государствен-
ных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Казталовский район
село Казталовка
улица
Лукманова, 22
8-7114-43-22-04
С понедель-
ника по субботу включи-тельно, за исключе-
нием выходных и праздничных дней, с 9-00 до 19-00 часов, без перерыва
2
Отдел села Жалпактал Казталовского района филиала Республи-
канского государствен-
ного предприятия "Центр обслуживания населения" по Западно-
Казахстанской области Комитета по контролю автоматизации государствен-
ных услуг и координации деятельности центров обслуживания населения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Казталовский район село Жалпактал улица С. Датулы, 23
8-7113-82-10-44
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок о
наличии личного подсобного
хозяйства"
Текстовое табличное описание
последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока выполнения
каждого административного действия (процедуры)
№ действия (хода, потока работ)
СФЕ 1
Инспектор центра
СФЕ 2
Сотрудник уполномоченного органа
СФЕ 3
Руководитель
уполномоченного органа
Действие № 1
Прием заявлении, проверка документов, регистрация и выдача расписки.
Действие № 1
Прием заявлении, проверка документов, регистрация и выдача расписки.
Действие № 1
Рассмотрение и передача сотруднику уполномоченного органа результата об оказании государственной услуги.
Действие № 2
Передача документов в уполномоченный орган.
Действие № 2
Подготовка и направление руководителю уполномоченного органа на подписание справки, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
Действие № 3
Выдача получателю государственной услуги полученного от уполномоченного органа справки, либо мотивированного ответа об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
Действие № 3
Направление в центр или выдача получателю государственной услуги справки, либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги на бумажном носителе.
Срок исполнения:
в уполномоченном органе государственная услуга
оказывается с момента обращения, в течение 2 (двух) рабочих дней;
в центре - не более 2 (двух) рабочих дней.
Приложение 4
к регламенту государственной
услуги "Выдача справок о
наличии личного подсобного
хозяйства"
Схема, отражающая взаимосвязь между
логической последовательностью
административных
Утвержден
постановлением акимата района
от 11 февраля 2013 года № 43
Регламент
государственной услуги
"Выдача ветеринарной справки"

1. Жалпы ережелер
1. Осы "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттiк қызмет регламентi (бұдан әрi – Регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес әзiрлендi.
2. "Ветеринариялық анықтама беру" мемлекеттік қызметін осы Регламенттің 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының ауылдық округтерінің жергiлiктi атқарушы органы бөлiмшесiнiң (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) ветеринариялық дәрiгерiмен (бұдан әрi – ветдәрiгері) көрсетiледi.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 464 қаулысының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.
5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі ветеринариялық анықтама (қағаз тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға
(бұдан әрі – мемлекеттік қызметті тұтынушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету
тәртібінің талаптары
7. Мемлекеттiк қызметтi ұсыну туралы ақпарат мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орындарда орналасқан стендiлерде орналастырылған. Уәкілетті органның ветдәрiгерлерінің мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
8. Мемлекеттiк қызмет мынадай мерзiмдерде ұсынылады:
1) мемлекеттік қызмет жүгінген күннің ішінде көрсетіледі;
2) мемлекеттік қызметті алуға дейінгі ең жоғары рұқсат етілетін күту уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
3) мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
9. Мемлекеттік қызметті алуға қажетті құжаттар және оларға қойылатын талаптар тізбесі Стандарттың 11 тармағында белгіленген.
10. Мемлекеттік қызмет мемлекеттік қызметті тұтынушы не оның өкілі тікелей жүгінген күні көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызмет алу үшін мемлекеттік қызметті тұтынушы уәкілетті органның ветдәрігеріне орналасқан жері бойынша ветеринариялық паспортты, бланкі құнын төлеуін растайтын құжат ұсынады.

1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарной справки" (далее – Регламент) разработан в соответствии с  пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
2. Государственная услуга "Выдача ветеринарной справки"
(далее - государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом (далее – ветврач) подразделения местного исполнительного органа сельских округов Казталовского района Западно-Казахстанской области (далее – уполномоченный орган) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
3. Форма оказываемой государственной услуги:
не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (далее – Стандарт).
5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарной справки (на бумажном носителе) либо
мотивированный ответ об отказе в представлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель государственной услуги).
2. Требования к порядку
оказания государственной услуги
7. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги. Адреса и график работы ветврачей уполномоченного органа указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту.
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) государственная услуга предоставляется в течение дня обращения;
2) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
3) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
9. Перечень необходимых документов и требований к ним для получения государственной услуги, определены в пункте 11 Стандарта.
10. Государственная услуга предоставляется при непосредственном обращении потребителя государственной услуги либо его представителя.
11. Для получения государственной услуги потребитель государственной услуги предоставляет ветеринарный паспорт на животное, документ подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарной справки ветврачу уполномоченного органа по месту нахождения.

12. Мемлекеттік қызметті тұтынушысының өтініші жеке және заңды тұлғалардың өтініштерін тіркеу журналында, мемлекеттік қызметті тұтынушының мемлекеттік қызметті алатын уақыты көрсетіліп уәкілетті органның ветдәрігерімен тіркеледі.
13. Ветеринариялық анықтама мемлекеттік қызметті тұтынушыға не оның өкіліне жеке өзі келген кезде беріледі.
14. Мемлекеттік қызметті көрсетуден Стандарттың 16 тармағында көзделген жағдайларда бас тартылады.
3. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесінде
iс-әрекеттердің (өзара іс-әрекеттердің)
тәртібін сипаттау
15. Анықтама алу үшiн мемлекеттік қызметті тұтынушы осы Регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген мекенжай бойынша уәкілетті органның ветдәрiгерге хабарласады.
16. Мемлекеттік қызметті тұтынушының өтінішін ветдәрігер жеке және заңды тұлғалардың өтінішін тіркеу журналында тіркейді, онда мемлекеттік қызметті тұтынушының мемлекеттік қызметті алу күні көрсетіледі.
17. Мемлекеттiк қызметтi көрсету үдерiсiне келесi құрылымдық-функционалдық бiрлiк (бұдан әрi – ҚФБ)
қатыстырылады - уәкілетті органның ветдәрiгері.
18. Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің) орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттері (үдерістері) реттілігінің және өзара әрекеттестігінің мәтіндік кестелік сипаттамасы осы Регламенттің 2 қосымшасында келтірілген.
19. Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі әкімшілік іс-әрекеттің қисынды кезектілігі мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты бейнелейтін сызба осы Регламенттің 3 қосымшасында келтірілген.
4. Мемлекеттік қызметтерді көрсететін
лауазымды тұлғалардың жауапкершілігі
20. Мемлекеттік қызметті көрсетуге жауапты тұлға уәкілетті органның ветдәрігері болып табылады.
Уәкілетті органның ветдәрігер Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкес белгіленген мерзімдерде мемлекеттік қызмет көрсетуді іске асыруға жауапты болады.
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
1 қосымша
Уәкілетті органның ветдәрiгерлерінің
мекен-жайлары мен жұмыс кестесі
№ р/с
Атауы
Заңды
мекен - жайы
Жұмыс кестесі
Байланыс телефоны
1
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Казталов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

12. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом уполномоченного органа в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения потребителем государственной услуги.
13. Ветеринарная справка выдается потребителю государственной услуги либо его представителю при его личном посещении.
14. В предоставлении государственной услуги отказывается в случаях, предусмотренных в пункте 16 Стандарта.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
15. Для получения справки потребитель государственной услуги обращается к ветврачу по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
16. Обращение потребителя государственной услуги регистрируется ветврачом в журнале учета обращения физических и юридических лиц, в котором указывается дата получения государственной услуги потребителем государственной услуги.
17. В процессе оказания государственной услуги задействована следующая структурно-функциональная единица (далее – СФЕ) – ветврач уполномоченного органа.
18. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры) приведено согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
19. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена согласно приложению 3 к настоящему Регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
20. Ответственным лицом за оказание государственной услуги является ветврач уполномоченного органа.
Ветврач уполномоченного органа несет ответственность за реализацию оказания государственной услуги в установленные сроки в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарной
справки"
Адреса и график работы ветврачей
уполномоченного органа
№ п/п
Наименование
Юридический
адрес
График
работы
Контактный
телефон
1
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Казталовского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"

Индекс 090700, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Казталов ауылы, Шарафутдинов көшесі 23/1
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871144-31-615
871144-31-597
2
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Бірік ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090701, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Әжібай ауылы, Мектеп көшесі 4
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871144-33-055
871144-33-274
3
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090712, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Көктерек ауылы, С. Ақбаев көшесі, 2
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871138-26-427
871138-26-645
4
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090709, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қарасу ауылы, Бейбітшілік көшесі 1
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871138-25-132
871138-21-152
5
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қараөзен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090710, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қараөзен ауылы, Пришкольная көшесі, 1
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871138-21-449
871138-21-429
6
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Талдықұдық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090718, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Талдықұдық ауылы Мира көшесі, 1
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871146-23-110
871146-23-135
7
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Ақпәтер ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090702, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Ақпәтер ауылы, Т. Әубәкіров көшесі, 21
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін

Индекс 090700, Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Казталовка, улица Шарафутдинова 23/1
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключением выходных и праздничных дней,
с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871144-31-615
871144-31-597
2
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Брикского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090701, Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Ажибай, улица Мектеп 4
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871144-33-055
871144-33-274
3
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Коктерекского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090712, Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Коктерек, улица С. Акбаева, 2
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871138-26-427
871138-26-645
4
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Карасуского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090709, Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Карасу, улица Мира 1
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871138-25-132
871138-21-152
5
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Караузеньского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090710, Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Караузень, улица Пришкольная, 1
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871138-21-449
871138-21-429
6
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Талды-
кудыкского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090718, Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Талдыкудык, улица Мира 1
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871146-23-110
871146-23-135
7
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Акпатерского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090702, Западно-Казахстанская область, Казталовский район, село Акпатер, улица Т. Аубакирова, 21
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов

871144-33-284
16
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қараоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090708, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қараоба ауылы, Бектұрған көшесі, 18
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871147-25-587
871147-25-524
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне
2 қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің)
орындалу мерзімін көрсете отырып,
әрбір ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттері
(үдерістері) реттілігінің және өзара
әрекеттестігінің мәтіндік
кестелік сипаттамасы
№ (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекеті
ҚФБ
Уәкілетті органның ветдәрiгер
Іс-әрекеттің (үдерiстiң, рәсiмдеудiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, журналға тiркеу.
Құжаттарды қарау, ветеринариялық анықтама (қағаздағы тасымалдағышта) берудi рәсiмдеу, не мемлекеттiк қызмет көрсетудiң дәлелдi жазбаша бас тарту жауабы
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-басшылық ету шешiмi)
Мемлекеттік қызметті тұтынушыға мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесiн беру
Орындау мерзiмдерi
Мемлекеттік қызмет жүгінген күннің ішінде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті алуға дейінгі ең жоғары рұқсат етілетін күту уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
Мемлекеттік қызметті тұтынушыға қызмет ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін
уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды.
"Ветеринариялық анықтама беру"
мемлекеттік қызмет көрсету
регламентіне
3 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі
әкімшілік іс-әрекеттің қисынды кезектілігі
мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты
бейнелейтін сызба
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 11 ақпандағы № 43
қаулысымен бекітілген
"Жануарға ветеринариялық паспорт беру"
мемлекеттік қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттiк қызмет регламентi (бұдан әрi – Регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабы  4 тармағына сәйкес әзiрлендi.
2. "Жануарға ветеринариялық паспорт беру" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) осы Регламенттің 1-қосымшада көрсетілген мекенжайлар бойынша Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданының ауылдық округтерінің жергiлiктi атқарушы органы бөлiмшесiнiң (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) ветеринариялық дәрiгерiмен (бұдан әрi – ветдәрiгері) көрсетiледi.
3. Көрсетілетін мемлекеттік қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттік қызмет Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 29 сәуірдегі "Асыл тұқымды мал шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік қызметтер стандарттарын бекіту және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 20 шілдедегі № 745 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 464 қаулысының (бұдан әрі – Стандарт) негізінде көрсетіледі.

871144-33-284
16
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Караобинского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090708, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Караоба, улица Бектургана 18
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871147-25-587
871147-25-524
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарной
справки"
Текстовое табличное описание
последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока
выполнения каждого административного
действия (процедуры)
№ действия (хода, потока работ)
СФЕ
Ветврач уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация в журнале. Рассмотрение документов, оформление ветеринарной справки (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в представлении государственной услуги в письменном виде.
Форма завершения (данные, документ, организационно-
распорядительное решение)
Выдача результата оказания государственной услуги потребителю государственной услуги.
Сроки исполнения
Государственная услуга предоставляется в течение дня обращения.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарной
справки"
Схема, отражающая взаимосвязь между логической
последовательностью административных действий
в процессе оказания государственной
услуги и СФЕ
Утвержден
постановлением акимата района
от 11 февраля 2013 года № 43
Регламент
государственной услуги
"Выдача ветеринарного паспорта
на животное"
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент государственной услуги "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее – Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
2. Государственная услуга "Выдача ветеринарного паспорта на животное" (далее - государственная услуга) предоставляется ветеринарным врачом (далее – ветврач) подразделения местного исполнительного органа сельских округов Казталовского района Западно-Казахстанской области (далее – уполномоченный орган) по адресам, указанным в приложении 1 к настоящему Регламенту.
3. Форма оказываемой государственной услуги:
не автоматизированная.
4. Государственная услуга оказывается на основании Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", постановления Правительства Республики Казахстан от 29 апреля 2011 года № 464 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области племенного животноводства и ветеринарии и внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июля 2010 года № 745" (далее – Стандарт).

5. Көрсетілетін мемлекеттік қызметтің нәтижесі - жануарға ветеринариялық паспортты (ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға ветеринариялық паспорттың үзіндісін) (қағаздағы тасымалдағышта) беру не жазбаша түрдегі мемлекеттік қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап болып табылады.
6. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға
(бұдан әрі – мемлекеттік қызметті тұтынушы) көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызмет көрсетудің
тәртібінің талаптары
7. Мемлекеттiк қызметтi ұсыну туралы ақпарат мемлекеттiк қызмет көрсетiлетiн орындарда орналасқан стендiлерде орналастырылған. Уәкілетті органның ветдәрiгерлерінің мекен-жайлары мен жұмыс кестесі осы Регламенттің 1 қосымшасында көрсетілген.
8. Мемлекеттік қызмет мынадай мерзімдерде ұсынылады:
1) жануарға ветеринариялық паспорты, (жануарға ветеринариялық паспортынан үзінді беру) мерзімі, жануарға жеке нөмір берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
2) жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесі жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтініш берген күнінен бастап - 10 (он) жұмыс күн ішінде;
3) мемлекеттік қызметті ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) мемлекеттік қызметті тұтынушыға ең жоғары рұқсат етілетін қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
9. Жануарға ветеринариялық паспортты алу үшiн мемлекеттiк қызметті тұтынушы жануарға берілетін ветеринариялық паспорт бланкiсiнiң құнын төлегенiн растайтын құжатты ұсынады. Бұдан басқа, жануарға - жануарға берiлген жеке нөмiрi болуы қажет.
Ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) алу үшін тұтынушы Стандарттың 11 тармағымен белгіленген қажетті құжаттарды ұсынады.
10. Жануарға ветеринариялық паспорт алу кезiнде, мемлекеттік қызметті тұтынушыға қажеттi құжаттар өткiзгенiн растайтын құжат қажет емес.
Жануарға берілген ветеринариялық паспорттың телнұсқасын (жануарға берілген ветеринариялық паспорттан үзiндi) алу үшiн жүгiнген кезде, мемлекеттік қызметті тұтынушының өтiнiшi тiркеу журналына тiркеледі және мемлекеттік қызметті тұтынушыға мемлекеттiк қызметтi алу күнi мен уақыты, мерзiмi және орны көрсетiлген талон берiледi.
11. Жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасы және жануарға ветеринариялық паспорттан үзінді) жануар иесінің жеке өзі не оның өкілі келген кезде беріледі.

5. Результатом оказываемой государственной услуги является выдача ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
6. Государственная услуга оказывается физическим и юридическим лицам (далее - потребитель государственной услуги).
2. Требования к порядку оказания
государственной услуги
7. Информация о предоставлении государственной услуги размещена на стендах, расположенных в местах оказания государственной услуги. Адреса и график работы ветврачей уполномоченного органа указаны в приложении 1 к настоящему Регламенту.
8. Государственная услуга предоставляется в следующие сроки:
1) срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней;
2) срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней;
3) максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут;
4) максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
9. Для получения ветеринарного паспорта на животное потребителем государственной услуги предоставляется документ, подтверждающий оплату стоимости бланка ветеринарного паспорта на животное. Кроме того, необходимо наличие на животном - присвоенного индивидуального номера.
Для получения дубликата ветеринарного паспорта и (выписки из ветеринарного паспорта) на животное потребителем государственной услуги предоставляются необходимые документы, определенных в пункте 11 Стандарта.
10. При обращении для получения ветеринарного паспорта на животное документ, подтверждающий сдачу потребителем государственной услуги необходимых документов, не требуется.
При обращении для получения дубликата ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) заявление потребителя государственной услуги регистрируется в журнале регистрации и выдается талон с указанием даты и времени, срока и места получения государственной услуги потребителем государственной услуги.
11. Ветеринарный паспорт на животное (дубликат ветеринарного паспорта на животное, выписка из ветеринарного паспорта на животное) выдается владельцу животного либо его представителю при его личном посещении.

871144-33-284
16
"Батыс Қазақстан облысы Казталов ауданы Қараоба ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Индекс 090708, Батыс Қазақстан облысы, Казталов ауданы, Қараоба ауылы, Бектұрған көшесі, 18
Дүйсенбіден жұманы қоса алғанда, демалыс және мереке күндерін қоспағанда 9.00-ден 18.30-ге дейін, түскі үзіліс 13.00-ден 14.30-ге дейін
871147-25-587
871147-25-524
Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
2 қосымша
Әрбір әкімшілік іс-әрекеттің (үдерістің)
орындалу мерзімін көрсете отырып, әрбір
ҚФБ-нің әкімшілік іс-әрекеттері
(үдерістері) реттілігінің және өзара
әрекеттестігінің мәтіндік
кестелік сипаттамасы
№ (жұмыс барысының, ағынының) іс-әрекеті
ҚФБ
Уәкілетті органның ветдәрiгер
Іс-әрекеттің (үдерiстiң, рәсiмдеудiң, операцияның) атауы және олардың сипаттамасы
Құжаттарды қабылдау, журналға
тiркеу.
Құжаттарды қарау, жануарға ветеринариялық паспорт (жануарға берілетін ветеринариялық паспорттың телнұсқасын, жануарға берілетін ветеринариялық паспорттан үзiндiсін) (қағаздағы тасымалдағышта) берудi рәсiмдеу, не мемлекеттiк қызмет көрсетудiң дәлелдi жазбаша бас тарту жауабы
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастыру-басшылық ету шешiмi)
Мемлекетті қызметті тұтынушыға мемлекеттiк қызмет көрсетудiң нәтижесiн беру
Орындау мерзiмдерi
Жануарға ветеринариялық паспорты, (жануарға ветеринариялық паспортынан үзінді беру) мерзімі, жануарға жеке нөмір берген сәттен бастап немесе оны беруден бас тартқанда - 3 (үш) жұмыс күн ішінде;
Жануарға ветеринариялық паспорттың телнұсқасын беру, жануар иесі жануарға ветеринариялық паспорттың жоғалғаны туралы өтініш берген күнінен бастап - 10 (он) жұмыс күн ішінде;
Мемлекеттік қызметті ұсынудың ең жоғары рұқсат етілетін уақыты - 30 (отыз) минуттан аспайды;
Мемлекеттік қызметті тұтынушыға ең жоғары рұқсат етілетін қызмет көрсету уақыты - 40 (қырық) минуттан аспайды.
"Жануарға ветеринариялық
паспорт беру" мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3 қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету үдерісіндегі
әкімшілік іс-әрекеттің қисынды кезектілігі
мен ҚФБ арасындағы өзара байланысты
бейнелейтін сызба

871144-33-284
16
Государствен-
ное учреждение "Аппарат акима Караобинского сельского округа Казталовского района Западно-
Казахстанской области"
Индекс 090708, Западно-
Казахстанская область, Казталовский район, село Караоба, улица Бектургана 18
С понедель-
ника по пятницу включитель-
но, за исключением выходных и праздничных дней, с 9-00 до 18-30 часов, обед с 13-00 до 14-30 часов
871147-25-587
871147-25-524
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Текстовое табличное описание последовательности
и взаимодействие административных действий
(процедур) каждой СФЕ с указанием срока
выполнения каждого административного
действия (процедуры)
№ действия (хода, потока работ)
СФЕ
Ветврач уполномоченного органа
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием документов, регистрация в журнале.
Рассмотрение документов, оформление ветеринарного паспорта на животное (дубликата ветеринарного паспорта на животное, выписки из ветеринарного паспорта на животное) (на бумажном носителе) либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении государственной услуги в письменном виде.
Форма завершения (данные, документ, организационно-распо-
рядительное решение)
Выдача результата оказания государственной услуги потребителю государственной услуги.
Сроки исполнения
Срок выдачи ветеринарного паспорта на животное (выписки из ветеринарного паспорта на животное) с момента присвоения животному индивидуального номера или отказ в их выдаче - в течение 3 (трех) рабочих дней.
Срок выдачи дубликата ветеринарного паспорта на животное со дня подачи владельцем заявления о потере паспорта на его животное - в течение 10 (десяти) рабочих дней.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги - не более 30 (тридцати) минут.
Максимально допустимое время обслуживания потребителя государственной услуги - не более 40 (сорока) минут.
Приложение 3
к регламенту государственной
услуги "Выдача ветеринарного
паспорта на животное"
Схема, отражающая взаимосвязь между
логической последовательностью административных
действий в процессе оказания государственной
услуги и СФЕ