Казталов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қазандағы № 18-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 қарашада № 3356 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 21-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 12.03.2014 № 21-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3139 тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы, 2013 жылғы 1 наурыздағы, 2013 жылғы 15 наурыздағы, 2013 жылғы 30 наурыздағы "Ауыл айнасы" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  М. Рамазанов
Аудандық мәслихат хатшысы        Е. Ғазизов
Аудандық мәслихатының
2013 жылғы 30 қазандағы
№ 18-1 шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихатының
2012 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 9-1 шешіміне 1 қосымша
2013 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. КІРІСТЕР

О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2012 года № 9-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 октября 2013 года № 18-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 ноября 2013 года № 3356. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2014 года № 21-4
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2014 № 21-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2012 года № 9-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3139, опубликованное 22 февраля 2013 года, 1 марта 2013 года, 15 марта 2013 года, 30 марта 2013 года районной газете "Ауыл айнасы") следующие изменения:
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              М. Рамазанов
Секретарь районного маслихата    Е. Газизов
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 30 октября 2013 года № 18-1
Приложение 1
к решению районного маслихата
от 26 декабря 2012 года № 9-1
Районный бюджет на 2013 год
тыс. тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
І. ДОХОДЫ