Казталов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 9-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 19-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 желтоқсанда № 3378 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 12 наурыздағы № 21-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 12.03.2014 № 21-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2012 жылғы 26 желтоқсандағы № 19-1 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3139 тіркелген, 2013 жылғы 22 ақпандағы "Ауыл айнасы" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2013 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 632 583 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 711 883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 345 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 180 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 914 175 мың теңге;
2) шығындар – 3 628 374 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 24 392 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 33 108 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 716 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 9 320 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 9 320 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -29 503 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 29 503 мың теңге:
қарыздар түсімі – 31 158 мың теңге;
қарыздарды өтеу - -8 716 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 061 мың теңге.";
4 тармақта "772 249 мың" деген сан "765 957 мың" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "2 231 мың" деген сан "1 040 мың" деген санмен ауыстырылсын;
бесінші абзацта "10 667 мың" деген сан "9 980 мың" деген санмен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "10 528 мың" деген сан "8 492 мың" деген санмен ауыстырылсын;
тоғызыншы абзацта "20 000 мың" деген сан "19 747 мың" деген санмен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2012 года № 9-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 декабря 2013 года № 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 декабря 2013 года № 3378. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 марта 2014 года № 21-4
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12.03.2014 № 21-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 26 декабря 2012 года № 9-1 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3139, опубликованное 22 февраля 2013 года в районной газете "Ауыл айнасы") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2013-2015 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2013 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 632 583 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 711 883 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 6 345 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 914 175 тысяч тенге;
2) затраты – 3 628 374 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 24 392 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 33 108 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 716 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 9 320 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 9 320 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -29 503 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 29 503 тысячи тенге:
поступление займов – 31 158 тысяч тенге;
погашение займов – -8 716 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 061 тысяча тенге.";
в пункте 4 цифру "772 249 тысяч" заменить цифрой "765 957 тысяч";
в абзаце третьем цифру "2 231 тысяча" заменить цифрой "1 040 тысяч";
в абзаце пятом цифру "10 667 тысячи" заменить цифрой "9 980 тысяч";
в абзаце седьмом цифру "10 528 тысячи" заменить цифрой "8 492 тысячи";
в абзаце девятом цифру "20 000 тысяч" заменить цифрой "19 747 тысяч";