Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 наурыздағы № 9-2 "Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 23 қарашадағы № 18-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 5 желтоқсанда № 3370 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2024 жылғы 22 ақпандағы № 12-2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 22.02.2024 № 12-2 шешімімен (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 16 қазандағы "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы" қаулысы негізінде аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 наурыздағы № 9-2 "Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3279 тіркелген, 2013 жылғы 10 мамырда "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасын бекіту туралы";
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қоса беріліп отырған Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасы бекітілсін.";
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Көрсетілген шешіммен бекітілген Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасының 2012 жылғы 1 шiлдеден бастап қолданысқа енгiзiлетiн және 2014 жылғы 1 қаңтарға дейiн қолданыста болатын 2 тармағының бесінші абзацы, 5 тармағының оныншы абзацы және 3 тармағының жекешелендірілген үй-жайларда (пәтерлерде), жеке тұрғын үйде тұрып жатқандарға тәулік уақыты бойынша электр энергиясының шығынын саралап есепке алатын және бақылайтын, дәлдік сыныбы 1-ден төмен емес электр энергиясын бір фазалық есептеуіштің құнын төлеу ережелерін қоспағанда, осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.";
көрсетілген шешіммен бекітілген Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасында:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасы";
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 26 марта 2013 года № 9-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 ноября 2013 года № 18-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 5 декабря 2013 года № 3370. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 февраля 2024 года № 12-2
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22.02.2024 № 12-2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании постановления Правительства Республики Казахстан от 16 октября 2012 года "О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи", маслихат района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 26 марта 2013 года № 9-2 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3279, опубликованное 10 мая 2013 года в газете "Қаратөбе өңірі") следующие изменения:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Об утверждении Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить прилагаемые Правила определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования, за исключением абзаца пять пункта 2, абзаца десять пункта 5 и положения пункта 3 Правил определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе, утвержденных указанным решением стоимость однофазного счетчика электрической энергии с классом точности не ниже 1 с дифференцированным учетом и контролем расхода электроэнергии по времени суток проживающим в приватизированных жилых помещениях (квартирах), индивидуальном жилом доме, которые вводятся в действие с 1 июля 2012 года и действует до 1 января 2014 года.";
в Правилах оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе, утвержденных указанным решением:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Правила определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе";
преамбулу изложить в следующей редакции:

"Қаратөбе ауданында аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау Қағидасы (бұдан әрі - Қағида) Қазақстан Республикасының 1997 жылдың 16 сәуірдегі "Тұрғын үй қатынастары туралы" Заңына және Қазақстан Республикасының Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2314 "Тұрғын үй көмегін көрсету ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес әзірленді және аз қамтамасыз етілген отбасыларға (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындайды.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Е. Аюпов
Мәслихат хатшысы Б. Тойшыбаев

"Настоящие Правила определения размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) в Каратобинском районе (далее - Правила) разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2314 "Об утверждении Правил предоставления жилищной помощи" и определяют размер и порядок оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам).".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Е. Аюпов
Секретарь маслихата Б. Тойшыбаев