2013 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 20 мамырдағы № 77 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 3 маусымда № 3295 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 13 маусымдағы № 180 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы әкімдігінің 13.06.2014 № 180 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2013 жылға нысаналы топтарға жататын адамдардың қосымша тізбесі қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. "Сырым аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі және Сырым ауданы әкімдігінің жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің "Жұмыспен қамту орталығы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын шараларды алсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Ә. Т. Жоламановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                Ә. Жоламанов
2013 жылғы 20 мамырдағы № 77
аудан әкімдігінің қаулысына
қосымша
2013 жылға нысаналы
топтарға жататын адамдардың
қосымша тізбесі
1. Алты айдан жоғары уәкілетті органда жұмыссыз ретінде тіркелгендер;
2. Елу жастан асқан жұмыссыз әйелдер;
3. Елу бес жастан асқан жұмыссыз ерлер;
4. Аудан орталығынан тыс елді мекендерде тұратындар (әлеуметтік жұмыс орындары үшін уақытша және маусымдық жұмыс мезгілдеріне);
5. Он екі және одан да көп айға созылған жұмыссыз тұлғалар;
6. Отбасында бір де жұмыс істеуші жоқ тұлғалар;
7. Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі оқу орындарының түлектері;
8. Уақытша және маусымдық жұмыстарға қатысқан тұлғалар;
9. Бұрын жұмыс жасамаған (бірінші рет іздеушілер) тұлғалар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам на 2013 год
Постановление акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 20 мая 2013 года № 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 3 июня 2013 года № 3295. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 13 июня 2014 года № 180
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сырымского района Западно-Казахстанской области от 13.06.2014 № 180
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам на 2013 год согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Сырымский районный отдел занятости и социальных программ" и государственному учреждению "Центр занятости" отдела занятости и социальных программ акимата Сырымского района принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А. Т. Жоламанова.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                     А. Жоламанов
Приложение
к постановлению акимата района
от 20 мая 2013 года № 77
Дополнительный перечень
лиц, относящихся к целевым
группам на 2013 год
1. Безработные, зарегистрированные в уполномоченном органе свыше шести месяцев;
2. Безработные женщины старше пятидесятилетнего возраста;
3. Безработные мужчины старше пятидесяти пятилетнего возраста;
4. Лица, проживающие в населенных пунктах вне районного центра (для социальных рабочих мест на временные и сезонные работы);
5. Безработные лица длительностью двенадцати и более месяцев;
6. Лица, не имеющие в семье ни одного работающего;
7. Выпускники учебных заведений технического и профессионального, послесреднего образования;
8. Лица, принявшие участие во временных и сезонных работах;
9. Лица, ранее не работавшие (впервые ищущие работу).