Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-3 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 16-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 25 желтоқсанда № 3380 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 мамырдағы № 20-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 13.05.2014 № 20-4 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-3 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3140 тіркелген, 2013 жылғы 31 қаңтардағы "Сырым елі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшадағы "2 339 486 мың" деген сан "2 303 516 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"233 329 мың" деген сан "326 849 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"1 000 мың" деген сан "781 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"2 104 157 мың" деген сан "1 974 886 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "2 346 642 мың" деген сан "2 310 672 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3 тармақта "193 469 мың" деген сан "197 499 мың" деген санмен ауыстырылсын:
жетінші абзацтағы "5 848 мың" деген сан "5 200 мың" деген санмен ауыстырылсын;
оныншы абзацтағы "16 323 мың" деген сан "14 755 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы он екінші абзацпен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 декабря 2013 года № 16-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 декабря 2013 года № 3380. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 мая 2014 года № 20-4
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.05.2014 № 20-4
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-3 "О районном бюджете на 2013-2015 годы", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3140, опубликованное 31 января 2013 года в газете "Сырым елі") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "2 339 486 тысяч" заменить цифрой "2 303 516 тысяч";
цифру "233 329 тысяч" заменить цифрой "326 849 тысяч";
цифру "1 000 тысяч" заменить цифрой "781 тысяча";
цифру "2 104 157 тысяч" заменить цифрой "1 974 886 тысяч";
в подпункте 2) цифру "2 346 642 тысячи" заменить цифрой "2 310 672 тысячи";
в пункте 3 цифру "193 469 тысяч" заменить цифрой "197 499 тысяч";
в абзаце семь цифру "5 848 тысяч" заменить цифрой "5 200 тысяч";
в абзаце десять цифру "16 323 тысячи" заменить цифрой "14 755 тысяч";
дополнить абзацем двенадцатым следующего содержания: