Сырым ауданы Қособа ауылдық округінің Шағат қыстағы аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Қособа ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 3 сәуірдегі № 8 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 30 сәуірде № 3277 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Қособа ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 31 мамырдағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым ауданы Қособа ауылдық округі әкімінің 31.05.2013 № 13 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңдарына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сырым аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық–санитарлық инспекторының 2013 жылғы 4 ақпандағы № 25 ұсынысы негізінде, жануарлардың жұқпалы ауруларының ошақтарын жою мақсатында, ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Сырым ауданы Қособа ауылдық округінің Шағат қыстағы аумағында құтыру ауруы анықталуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізе отырып, карантин аймағының ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Сырым аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау Комитетінің Батыс Қазақстан облысы бойынша департаменті Сырым ауданы бойынша мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) осы шешімнен туындайтын қажетті шараларды алу ұсынылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қособа ауылдық округ
әкімінің міндетін атқарушы       К. Шарифуллин
КЕЛІСІЛДІ:
«Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің
Сырым аудандық аумақтық
инспекциясы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Б. Ж. Бисенғали
03.04.2013 ж.
«Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
Комитетінің Батыс Қазақстан
облысы бойынша департаменті
Сырым ауданы бойынша
мемлекеттік санитарлық-
эпидемиологиялық қадағалау
басқармасы» мемлекеттік
мекемесінің бастығы
_____________Қ. Ғинаятұлы
03.04.2013 ж.

Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории зимовки Шагат Кособинского сельского округа Сырымского района
Решение акима Кособинского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области от 3 апреля 2013 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 30 апреля 2013 года № 3277. Утратило силу решением акима Кособинского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области от 31 мая 2013 года № 13.
Сноска. Утратило силу решением акима Кособинского сельского округа Сырымского района Западно-Казахстанской области от 31.05.2013 № 13
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Сырымской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 25 от 4 февраля 2013 года, в целях ликвидации очагов заразных болезней животных, аким сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории зимовки Шагат Кособинского сельского округа Сырымского района, в связи с возникновением заболевания бешенства.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Сырымская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), государственному учреждению "Управление государственного санитарно-эпидемиологического надзора по Сырымскому району Департамента Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан по Западно-Казахстанской области" (по согласованию) принять необходимые меры вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима
Кособинского сельского округа
К. Шарифуллин
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения "Сырымская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
_____________Б. Ж. Бисенгали
03.04.2013 г.
Начальник государственного
учреждения "Управление
государственного санитарно-
эпидемиологического надзора
по Сырымскому району
Департамента Комитета
государственного санитарно-
Эпидемиологического надзора
министерства здравоохранения
Республики Казахстан по
Западно-Казахстанской области"
_____________Қ. Ғинаятұлы
03.04.2013 г.