Тасқала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-9 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 12 шілдедегі № 13-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 шілдеде № 3315 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы № 22-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 18.03.2014 № 22-8 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-9 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3137 тіркелген, 2013 жылғы 25 қаңтардағы, 1 ақпандағы "Екпін" аудандық газетінде № 4, № 5 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2 025 614 мың" саны "2 037 497 мың" санымен ауыстырылсын;
"1 824 907 мың" саны "1 836 790 мың" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 025 614 мың" саны "2 061 162 мың" санымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-70 030 мың" саны "-93 695 мың" санымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"70 030 мың" саны "93 695 мың" санымен ауыстырылсын;
"0 мың" саны "23 665 мың" санымен ауыстырылсын;
6 тармағында:
1) тармақшасында:
"442 015 мың" саны "453 898 мың" санымен ауыстырылсын;
"1600 мың" саны "1 031 мың" санымен ауыстырылсын;
"5 000 мың" саны "4 292 мың" санымен ауыстырылсын;
"14 515 мың" саны "0 мың" санымен ауыстырылсын;
"561 мың" саны "0 мың" санымен ауыстырылсын;
"14 834 мың" саны "0 мың" санымен ауыстырылсын;
"6 252 мың" саны "0 мың" санымен ауыстырылсын;
"7 587 мың" саны "0 мың" санымен ауыстырылсын;
"477 мың" саны "0 мың" санымен ауыстырылсын;
"28 000 мың" саны "0 мың" санымен ауыстырылсын;
"7 000 мың" саны "0 мың" санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жиырма үшінші, жиырма төртінші, жиырма бесінші, жиырма алтыншы, жиырма жетінші абзацтармен толықтырылсын:
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Оян ауылын сумен қамтамасыз етуге – 18 113 мың теңге;
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Тасқала ауылын сумен қамтамасыз етуге – 65 749 мың теңге;
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Амангелді ауылының су құбырын қайта жаңғырту" жобалау - сметалық құжаттаманы әзірлеуге 30% - 4 190 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-9 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 12 июля 2013 года № 13-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 июля 2013 года № 3315. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2014 года № 22-8
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2014 № 22-8
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-9 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3137, опубликованное 25 января, 1 февраля 2013 года в районной газете "Екпін" № 4, № 5) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 025 614 тысяч" заменить цифрой "2 037 497 тысяч";
цифру "1 824 907 тысяч" заменить цифрой "1 836 790 тысяч";
в подпункте 2):
цифру "2 025 614 тысяч" заменить цифрой "2 061 162 тысячи";
в подпункте 5):
цифру "-70 030 тысяч" заменить цифрой "-93 695 тысяч";
в подпункте 6):
цифру "70 030 тысяч" заменить цифрой "93 695 тысяч";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "23 665 тысяч";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифру "442 015 тысяч" заменить цифрой "453 898 тысяч";
цифру "1600 тысяч" заменить цифрой "1 031 тысяча";
цифру "5 000 тысяч" заменить цифрой "4 292 тысячи";
цифру "14 515 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
цифру "561 тысяча" заменить цифрой "0 тысяч";
цифру "14 834 тысячи" заменить цифрой "0 тысяч";
цифру "6 252 тысячи" заменить цифрой "0 тысяч";
цифру "7 587 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
цифру "477 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
цифру "28 000 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
цифру "7 000 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч тенге";
дополнить абзацами двадцать три, двадцать четыре, двадцать пять, двадцать шесть, двадцать семь следующего содержания:
"на водоснабжение села Оян Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 18 113 тысяч тенге;
на водоснабжение села Таскала Таскалинского района Западно-Казахстанской области – 65 749 тысяч тенге;
30% на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Амангельды Таскалинского района Западно-Казахстанской области" – 4 190 тысяч тенге";

"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы 2-Шежін ауылының су құбырын қайта жаңғырту" жобалау - сметалық құжаттаманы әзірлеуге 30% - 877 мың теңге;
"Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Мерей ауылының су құбырын қайта жаңғырту" жобалау - сметалық құжаттаманы әзірлеуге 30% - 3 457 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2013 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                  Н. Дүйсекешева
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы     Ж. Бисенгалиева

30% на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села 2-Чижа Таскалинского района Западно-Казахстанской области" – 877 тысяч тенге";
30% на разработку проектно-сметной документации "Реконструкция водопровода села Мерей Таскалинского района Западно-Казахстанской области" – 3 457 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2013 года.
Председатель сессии              Н. Дуйсекешева
Исполняющая обязанности
секретаря районного маслихата    Ж. Бисенгалиева
Приложение
к решению районного маслихата