Тасқала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-9 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 17 тамыздағы № 14-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 тамызда № 3339 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы № 22-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 18.03.2014 № 22-8 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-9 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 августа 2013 года № 14-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 августа 2013 года № 3339. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2014 года № 22-8
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2014 № 22-8
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:

1. Тасқала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-9 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3137 тіркелген, 2013 жылдың 25 қаңтардағы, 1 ақпандағы "Екпін" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-9 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3137, опубликованное 25 января, 1 февраля 2013 года в районной газете "Екпін") следующие изменения:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

5 645
005
Телерадиохабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 162
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
59 947
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
59 185
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
762
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
24 733
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14 416
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 112
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
4 000
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
304
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10 317
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 417
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
900
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
54 597
1
Ауыл шаруашылығы
11 084
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 634
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10 634
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
450
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
450
6
Жер қатынастары
8 019
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 019
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 594
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
425
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
35 494
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
35 494
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35 494
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 347
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 347
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 347
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

5 645
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 162
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
59 947
006
Функционирование районных (городских) библиотек
59 185
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
762
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
24 733
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14 416
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10 112
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4 000
006
Капитальные расходы государственного органа
304
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10 317
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9 417
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
900
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
54 597
1
Сельское хозяйство
11 084
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 634
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 634
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
450
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
450
6
Земельные отношения
8 019
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 019
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 594
007
Капитальные расходы государственного органа
425
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35 494
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
35 494
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35 494
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 347
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 347
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 347
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)