Тасқала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-9 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 14 қарашадағы № 16-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 22 қарашада № 3361 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы № 22-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 18.03.2014 № 22-8 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-9 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3137 тіркелген, 2013 жылғы 25 қаңтардағы, 1 ақпандағы "Екпін" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармағында:
1) тармақшасында:
"2 037 497 мың" саны "2 042 424 мың" санымен ауыстырылсын";
"198 244 мың" саны "199 066 мың" санымен ауыстырылсын";
"1 863 мың" саны "1 041 мың" санымен ауыстырылсын";
"1 836 790 мың" саны "1 847 717 мың" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 061 162 мың" саны "2 066 089 мың" санымен ауыстырылсын;
6 тармағында:
1) тармақшасында:
"453 898 мың" саны "458 825 мың" санымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жиырма сегізінші абзацпен толықтырылсын:
"жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын ұлғайтуға – 4 927 мың теңге.";
8 тармағында:

О внесении изменений и дополнений в решение Таскалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-9 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 14 ноября 2013 года № 16-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 ноября 2013 года № 3361. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2014 года № 22-8
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2014 № 22-8
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-9 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3137, опубликованное 25 января, 1 февраля 2013 года в газете "Екпін") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 037 497 тысяч" заменить на цифру "2 042 424 тысячи";
цифру "198 244 тысячи" заменить на цифру "199 066 тысяч";
цифру "1 863 тысячи" заменить на цифру "1 041 тысяча";
цифру "1 836 790 тысяч" заменить на цифру "1 847 717 тысяч";
в подпункте 2):
цифру "2 061 162 тысячи" заменить на цифру "2 066 089 тысяч";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифру "453 898 тысяч" заменить на цифру "458 825 тысяч";
дополнить абзацем двадцать восемь следующего содержания:
"на увеличение штатной численности местных исполнительных органов – 4 927 тысяч тенге.";
в пункте 8:

5 964
005
Телерадиохабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
1 162
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
59 947
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
59 185
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
762
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
24 608
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14 416
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 112
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
4 000
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
304
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10 192
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 292
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
900
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
54 757
1
Ауыл шаруашылығы
11 084
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 634
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10 634
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
450
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
450
6
Жер қатынастары
8 179
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8 179
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7 754
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
425
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
35 494
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
35 494
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
35 494
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 496
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8 496
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8 496
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді-мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

5 964
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
1 162
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
59 947
006
Функционирование районных (городских) библиотек
59 185
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
762
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
24 608
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14 416
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10 112
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4 000
006
Капитальные расходы государственного органа
304
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10 192
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9 292
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
900
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
54 757
1
Сельское хозяйство
11 084
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 634
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10 634
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
450
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
450
6
Земельные отношения
8 179
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8 179
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
7 754
007
Капитальные расходы государственного органа
425
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
35 494
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
35 494
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
35 494
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 496
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8 496
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8 496
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)