Тасқала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-9 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 желтоқсандағы № 19-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 желтоқсанда № 3382 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 наурыздағы № 22-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 18.03.2014 № 22-8 шешімімен
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының 2012 жылғы 21 желтоқсандағы № 7-9 "2013-2015 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3137 тіркелген, 2013 жылғы 25 қаңтардағы "Екпін" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағында:
тармақшасында:
"2 042 424 мың" саны "2 010 265 мың" санымен ауыстырылсын;
"199 066 мың" саны "279 554 мың" санымен ауыстырылсын;
"1 041 мың" саны "3 010 мың" санымен ауыстырылсын;
"600 мың" саны "6 062 мың" санымен ауыстырылсын;
"1 847 717 мың" саны "1 721 639 мың" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"2 066 089 мың" саны "2 033 930 мың" санымен ауыстырылсын;
6 тармағында:
1) тармақшасында:
"458 825 мың" саны "432 407 мың" санымен ауыстырылсын;
"4 292 мың" саны "3 801 мың" санымен ауыстырылсын;
"4 096 мың" саны "2 824 мың" санымен ауыстырылсын;
"13 452 мың" саны "10 612 мың" санымен ауыстырылсын;
"65 749 мың" саны "43 934 мың" санымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"1 460 787 мың" саны "1 367 127 мың" санымен ауыстырылсын;
8 тармағында:

О внесении изменений в решение Таскалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-9 "О районном бюджете на 2013-2015 годы"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 декабря 2013 года № 19-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2013 года № 3382. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2014 года № 22-8
Сноска. Утратило силу решением Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2014 № 22-8
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 21 декабря 2012 года № 7-9 "О районном бюджете на 2013-2015 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3137, опубликованное 25 января 2013 года в газете "Екпін") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 042 424 тысячи" заменить на цифру "2 010 265 тысяч";
цифру "199 066 тысяч" заменить на цифру "279 554 тысячи";
цифру "1 041 тысяча" заменить на цифру "3010 тысяч";
цифру "600 тысяч" заменить на цифру "6 062 тысячи";
цифру "1 847 717 тысяч" заменить на цифру "1 721 639 тысяч";
в подпункте 2):
цифру "2 066 089 тысяч" заменить на цифру "2 033 930 тысяч";
в пункте 6:
в подпункте 1):
цифру "458 825 тысяч" заменить на цифру "432 407 тысяч";
цифру "4 292 тысячи" заменить на цифру "3 801 тысяча";
цифру "4 096 тысяч" заменить на цифру "2 824 тысячи";
цифру "13 452 тысячи" заменить на цифру "10 612 тысяч";
цифру "65 749 тысяч" заменить на цифру "43 934 тысячи";
в подпункте 2):
цифру "1 460 787 тысяч" заменить на цифру "1 367 127 тысяч";
в пункте 8: