Теректі ауданы бойынша 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 ақпандағы № 57 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 26 наурызда № 3219 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 83 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі ауданы әкімдігінің 26.03.2014 № 83 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын, Теректі аудандық мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 37-5 "2011-2015 жылдарға арналған Теректі ауданының аумағын дамыту бағдарламасы туралы" шешімін басшылыққа алып және жұмыс берушiлердiң өтiнiмi бойынша аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Теректі ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейi арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Теректі ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландандыру көздерi бекiтiлсiн және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. "Теректі аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттiк мекемесi қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды алсын.
4. Аудан әкімдігінің "Теректі ауданы бойынша 2012 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" 2012 жылғы 4 сәуірдегі № 67 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7-12-120 тіркелген, 2012 жылғы 11 мамырда "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінің № 19 жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Бралиевке жүктелсін.
Аудан әкімі                      А. Утегулов
Теректі ауданы әкiмдiгiнiң
2013 жылғы 25 ақпандағы № 57
қаулысымен бекiтiлдi
Теректі ауданы бойынша қоғамдық
жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың
тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың
түрлерi, көлемi мен нақты
жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне
төленетiн ақының мөлшерi және оларды
қаржыландандыру көздерi бекiтiлсiн
және қоғамдық жұмыстарға айқындалған
сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыс-
тардың түрлері
Қоғамдық жұмыс-
тардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
1
2
3
4
5
1.
"Қазақстан Республикасы Ішкі Істер министрлігі Батыс Қазақстан облысы ішкі істер департаменті Теректі ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
аумақты жинауға көмек көрсету
3242 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету

Об организации и финансировании общественных работ на 2013 год по Теректинскому району
Постановление акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2013 года № 57. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 марта 2013 года № 3219. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 26 марта 2014 года № 83
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Теректинского района Западно-Казахстанской области от 26.03.2014 № 83
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Теректинского районного маслихата от 28 января 2011 года № 37-5 "О программе развития территории Теректинского района на 2011-2015 годы" и с учетом заявок работодателей акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2013 год в Теректинском районе, путем создания временных рабочих мест предназначенных специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Теректинскому району.
3. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Теректинского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления, в соответствии с действующим законодательством.
4. Признать утратившим силу постановление акимата района "Об организации и финансировании общественных работ на 2012 год по Теректинскому району" от 4 апреля 2012 года № 67 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7-12-120, опубликованное 11 мая 2012 года в районной газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" № 19).
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
6. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Теректинского района А. Бралиева.
Аким района                      А. Утегулов
Утвержден постановлением
акимата Теректинского района
от 25 февраля 2013 года № 57
Перечень организаций,
в которых будут проводиться
общественные работы, виды, объемы
и конкретные условия общественных
работ, размеры оплаты труда
участников и источники их
финансирования и определить спрос
и предложение на общественные работы
по Теректинскому району
Перечень организаций
Виды общест-
венных работ
Объем общест-
венных работ
Конкретные условия общественных работ
1
2
3
4
5
1.
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Теректинского района Департамента внутренних дел Западно-
Казахстанской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
оказание помощи в уборке территории
не менее 3242 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
оказание помощи в делопро- изводстве