Шыңғырлау ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 14 ақпандағы № 39 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 6 наурызда № 3197 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 23.01.2014 № 18 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" және 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту  туралы"Заңдарын басшылыққа ала отырып, еңбек рыногындағы жағдай мен бюджет қаражатына қарай, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Шыңғырлау ауданы бойынша нысаналы топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін.
2. "Шыңғырлау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Айтмұхамбетовке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      А. Халелов
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
2013 жылғы 14 ақпандағы № 39
қаулысына қосымша
Шыңғырлау ауданы бойынша нысаналы топтарға
жататын тұлғалардың қосымша тізбесі
1. Бір жылдан астам жұмыс істемеген адамдар;
2. 50 (елу) жастан асқан адамдар;
3. Бастауыш, орта және жоғары кәсіби білім беретін оқу орындарының түлектері;
4. Алған мамандық бойынша еңбек өтілі және тәжірибесі жоқ, жұмыстан бос жастар;
5. Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органның жолдамасы бойынша оқуды бітірген тұлғалар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам по Чингирлаускому району
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 14 февраля 2013 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 марта 2013 года № 3197. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 23 января 2014 года № 18
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 23.01.2014 № 18
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 23 января 2001 года "О занятости населения" исходя из ситуации на рынке труда и бюджетных средств, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам по Чингирлаускому району согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Чингирлауский районный отдел занятости и социальных программ" принять необходимые меры вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухамбетова К.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района                      А. Халелов
Приложение
к постановлению акимата
Чингирлауского района
от 14 февраля 2013 года № 39
Дополнительный перечень лиц, относящихся
к целевым группам по Чингирлаускому району
1. Лица, не работавшие более одного года;
2. Лицо, старше 50 (пятидесяти) лет;
3. Выпускники учебных заведений начального, среднего и высшего профессионального образования;
4. Молодежь не имеющая опыта и стажа работы по полученной специальности;
5. Лица, окончившие обучение по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости.