"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентiн бекiту туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 25 ақпандағы № 45 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы әділет департаментінде 2013 жылғы 11 наурызда № 3205 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 маусымдағы № 104 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 24.06.2013 № 104 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы", 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Айтмұхамбетовқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледі.
Аудан әкімі                      А. Халелов
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 25 ақпандағы № 45
қаулысымен бекітілген
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс
iстеуге және тұруға келген денсаулық
сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына
әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну"
мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi
1. Жалпы ережелер
1. Осы "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызмет көрсету регламентi
(бұдан әрi – Регламент) Қазақстан Республикасының 2000 жылғы 27 қарашадағы "Әкiмшiлiк рәсiмдер туралы" Заңының 9-1 бабының 4 тармағына сәйкес әзiрлендi.
2. "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттік қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік қызмет) "Шыңғырлау ауданының экономика және қаржы бөлiмi" мемлекеттiк мекемесiмен
(бұдан әрi – уәкiлеттi орган) көрсетiледi.

Об утверждении регламента оказания государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты"
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2013 года № 45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 марта 2013 года № 3205. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 24 июня 2013 года № 104.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 24.06.2013 № 104
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах", от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый регламент оказания государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Айтмухамбетова К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А. Халелов
Утвержден
постановлением акимата района
от 25 февраля 2013 года № 45
Регламент оказания государственной услуги
"Предоставление мер социальной поддержки
специалистам здравоохранения, образования,
социального обеспечения, культуры, спорта и
ветеринарии, прибывшим для работы и проживания
в сельские населенные пункты"
1. Общие положения
1. Настоящий Регламент оказания государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее - Регламент) разработан в соответствии с пунктом 4 статьи 9-1 Закона Республики Казахстан от 27 ноября 2000 года "Об административных процедурах".
2. Государственная услуга "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее – государственная услуга) предоставляется государственным учреждением "Чингирлауский районный отдел экономики и финансов" (далее – уполномоченный орган).

3. Көрсетілетін мемлекеттiк қызмет нысаны: автоматтандырылмаған.
4. Мемлекеттiк қызмет Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi "Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы" Заңының, Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2009 жылғы 18 ақпандағы "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну мөлшерiн және ережесiн бекiту туралы" № 183 қаулысының (бұдан әрi – Ереже), Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2011 жылғы 31 қаңтардағы "Ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұру үшiн келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтiк қолдау шараларын ұсыну" мемлекеттiк қызмет стандартын бекiту туралы" № 51 қаулысының (бұдан әрі - Стандарт) негiзiнде көрсетiледi.
5. Мемлекеттік қызмет ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеуге және тұруға келген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына: қалаларда және өзге де елдi мекендерде тұрып жатқан және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстеуге және тұруға тiлек бiлдiрген денсаулық сақтау, бiлiм беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және ветеринария мамандықтары бойынша жоғары және жоғарыдан кейiнгi, техникалық және кәсiптiк, ортадан кейiнгi бiлiм беру ұйымдарының түлектерiне, сондай-ақ көрсетiлген бiлiмi бар мамандарға
(бұдан әрi – тұтынушылар) ұсынылады.
6. Мемлекеттiк қызметтi көрсету мәселелерi бойынша ақпаратты тұтынушылар Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң www.minagri.gov.kz, "Батыс Қазақстан облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің www.economica-bko.gov.kz интернет-ресурстарының "Дипломмен ауылға" бөлiмiнен, мемлекеттiк қызмет ұсынылатын жерлерде уәкiлеттi органның стенділерінен алуға болады.
Уәкілетті органның мекен-жайы: Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Клышев көшесi, 91, телефон 8(71137)33245, 33326.
7. Мемлекеттiк қызметтi көрсетудiң нәтижесi көтерме жәрдемақы және бюджеттiк кредит түрiндегi әлеуметтiк қолдау шаралары немесе қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәйектелген жауап болып табылады.
2. Мемлекеттiк қызмет көрсетудiң
тәртібінің талаптары
8. Мемлекеттiк қызмет демалыс және мереке күндерiн қоспағанда, жұмыс күндерi, кезек күту тәртiбiмен, алдын ала жазылусыз және жеделдетiлген қызмет көрсетусiз, 13-00-ден 14-30 сағатқа дейiнгi түскi үзiлiспен, 9-00-ден 18-30 сағатқа дейiн көрсетiледi.
Мемлекеттiк қызмет тұтынушы Стандарттың 11-тармағында белгіленген қажетті құжаттарын тапсырған сәттен бастап келесі мерзiмде ұсынылады:

3. Форма оказываемой государственной услуги:
не автоматизированная.
4. Государственная услуга предоставляется на основании Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 "Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее - Правила), постановления Правительства Республики Казахстан от 31 января 2011 года № 51 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Предоставление мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты" (далее - Стандарт).
5. Государственная услуга предоставляется специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты: выпускникам организаций высшего и послевузовского, технического и профессионального, послесреднего образования по специальностям здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии, а также специалистам, имеющим указанное образование, проживающим в городах и иных населенных пунктах и изъявившим желание работать и проживать в сельских населенных пунктах (далее – потребители).
6. Информацию по вопросам оказания государственной услуги потребители могут получить в интернет-ресурсах Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан www.minagri.gov.kz., государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Западно-Казахстанской области" www.economica-bko.gov.kz в разделе "С дипломом в село", на стендах уполномоченного органа в местах предоставления государственной услуги.
Адрес уполномоченного органа: Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Шынгырлау, улица Клышева, 91, телефоны 8(71137) 33245, 33326.
7. Результатом оказываемой государственной услуги являются меры социальной поддержки в виде подъемного пособия и бюджетного кредита или мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги.
2. Требования к порядку оказания
государственной услуги
8. Государственная услуга оказывается в рабочие дни, кроме выходных и праздничных дней, в порядке очереди, без предварительной записи и ускоренного обслуживания, с 9-00 до 18-30 часов, с перерывом на обед с 13-00 до 14-30 часов.
Государственная услуга предоставляется в следующие сроки с момента сдачи потребителем необходимых документов, определенных в пункте 11 Стандарта:

1) күнтiзбелiк отыз тоғыз күн iшiнде көтерме жәрдемақы төленеді;
2) күнтiзбелiк отыз екі күн iшiнде Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес Келiсiмдi жасау рәсімі жүзеге асырылады;
3) келiсiм жасалғаннан кейiн күнтiзбелiк отыз күннiң iшiнде тұрғын үй алуға немесе құрылысына бюджеттiк кредит берiледi;
4) әлеуметтiк қолдау шараларын ұсынудан бас тартылған жағдайда үш жұмыс күнi iшiнде уәкiлеттi орган тұтынушыға дәйектелген жауап жолдайды.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн тұтынушыға қызмет көрсетудiң ең көп уақыты - отыз минуттан аспайды.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең жоғарғы шектi уақыты - он минуттан аспайды.
9. Стандарттың 11-тармағында көрсетiлген дәйексiз құжаттарды ұсыну фактiсi бас тарту үшiн негiз болып табылады.
10. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн тұтынушыдан сұраныс түскен сәттен бастап және мемлекеттiк қызметтiң нәтижесiн берген сәтке дейiн мемлекеттiк қызметті көрсету кезеңдерi:
1) тұтынушы уәкілетті органға Стандарттың 11-тармағында белгіленген құжаттарды береді;
2) уәкілетті орган құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады, тұтынушыға тұтынушы мемлекеттік қызметті алу үшін барлық қажетті құжаттарды тапсырғанын растайтын қолхат береді және оның әлеуметтік көтерме шараларын алатын күні көрсетіледі және тұрақты түрде жұмыс жасайтын комиссияға жолдайды;
3) тұрақты түрде жұмыс істейтін комиссия түскен құжаттарды қарайды және аудан әкімдігіне әлеуметтік қолдау шараларын беруді немесе мемлекеттік қызметті беруден бас тартуды ұсынады;
4) уәкiлеттi орган бас тартылған жағдайда тұтынушыға дәйектелген жауап жолдайды;
5) аудан әкімдігі әлеуметтік қолдау шарасын көрсету туралы қаулы қабылдайды және оны уәкілетті органға және сенім білдірген өкілге (агентке) жолдайды;
6) уәкілетті орган, сенім білдірген өкіл (агент) және тұтынушы Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес келісім жасайды;
7) уәкілетті орган көтерме жәрдемақы төлейді;
8) сенім білдірген өкіл (агент) тұрғын үй алу үшін бюджеттік кредитті рәсімдеу тәртібін жүзеге асырады.
3. Мемлекеттiк қызметтi көрсету барысында
iс-әрекеттердiң (өзара әрекеттің)
тәртібін сипаттау
11. Мемлекеттiк қызметтi көрсету барысында келесі құрылымдық-функционалдық бiрлiктер (бұдан әрi - ҚФБ) қатыстырылған:
1) уәкiлеттi орган;
2) тұрақты түрде жұмыс жасайтын комиссия;
3) аудан әкiмдігi;
4) сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент).
12. Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттi (рәсiмдi) орындаудың мерзiмiн көрсетумен әрбiр ҚФБ-тің әкiмшiлiк iс-әрекеттерінің (рәсiмдерінің) кезектiлiгi мен өзара байланысының мәтiндiк кестелiк сипаттамасы осы Регламенттiң 1-қосымшасында көрсетiлген.

1) в течение тридцати девяти календарных дней выплачивается подъемное пособие;
2) в течение тридцати двух календарных дней осуществляется процедура заключения Соглашения по форме, согласно приложению 2 Стандарта;
3) в течение тридцати рабочих дней после заключения Соглашения предоставляется бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья;
4) в случае отказа в предоставлении мер социальной поддержки, уполномоченный орган в течение трех рабочих дней направляет потребителю мотивированный ответ.
Максимальное время обслуживания потребителя, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более тридцати минут.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более десяти минут.
9. Основанием для отказа является факт предоставления недостоверных документов, определенных в пункте 11 Стандарта.
10. Этапы оказания государственной услуги с момента получения документов от потребителя для получения государственной услуги и до момента выдачи результата государственной услуги:
1) потребитель подает в уполномоченный орган необходимые документы, определенных в пункте 11 Стандарта;
2) уполномоченный орган осуществляет прием и регистрацию документов, потребителю выдает расписку, подтверждающая, что потребитель сдал все необходимые документы для получения государственной услуги и указывается дата получения им мер социальной поддержки и направляет для рассмотрения в постоянно действующую комиссию;
3) постоянно действующая комиссия рассматривает поступившие документы и рекомендует акимату района предоставить меры социальной поддержки или отказать в предоставлении государственной услуги;
4) уполномоченный орган в случае отказа направляет потребителю мотивированный ответ;
5) акимат района принимает постановление об оказании мер социальной поддержки и направляет его в уполномоченный орган и поверенному (агенту);
6) уполномоченный орган, поверенный (агент) и потребитель заключают соглашение согласно приложению 2 Стандарта;
7) уполномоченный орган выплачивает подъемное пособие;
8) поверенный (агент) осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита для приобретения жилья.
3. Описание порядка действий (взаимодействия)
в процессе оказания государственной услуги
11. В процессе оказания государственной услуги задействованы следующие структурно-функциональные единицы (далее - СФЕ):
1) уполномоченный орган;
2) постоянно действующая комиссия;
3) акимат района;
4) поверенный (агент).
12. Текстовое табличное описание последовательности и взаимодействие административных действий (процедур) каждой СФЕ с указанием срока выполнения каждого административного действия (процедуры), приведено в приложении 1 к настоящему Регламенту.

13. Мемлекеттiк қызметтi және ҚФБ көрсету үдерiсiндегi әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң логикалық кезектiлiгi арасындағы өзара байланысты көрсететiн схема осы Регламенттiң 2-қосымшасында көрсетiлген.
4. Мемлекеттік қызметтер атқаратын лауазымды
тұлғалардың жауапкершілігі
14. Мемлекеттік қызмет көрсетудің тәртібін бұзғаны үшін лауазымды тұлғаларға Қазақстан Республикасының Заңдарымен белгіленген жауапкершілік жүктеледі.
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс
істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, бiлiм беру,
әлеуметтiк қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және
ветеринария мамандарына
әлеуметтiк қолдау шараларын
ұсыну" мемлекеттiк қызмет
көрсету регламентiне
1-қосымша
Әрбiр әкiмшiлiк iс-әрекеттi (рәсiмдi)
орындаудың мерзiмiн көрсетумен әрбiр ҚФБ-тің
әкiмшiлiк iс-әрекеттерінің (рәсiмдерінің)
кезектiлiгi мен өзара байланысының
мәтiндiк кестелiк сипаттамасы
Іс-әрекеттің № (барысы, жұмыс ағыны)
ҚФБ-1
Уәкілетті орган
ҚФБ-2
Тұрақты жұмыс жасайтын комиссия
ҚФБ-3
Аудан әкімдігі
ҚФБ-4
Сенiм бiлдiрiлген өкiл (агент)
№ 1 іс-әрекет
Құжаттарды қабылдау және тіркеу, қолхат беру, тұрақты жұмыс жасайтын комиссияға жолдайды.
№ 1 іс-әрекет
Түскен құжаттарды қарайды және аудан әкімдігіне әлеуметтік қолдау шараларын беруді немесе мемлекеттік қызметті беруден бас тартуды ұсынады.
№ 1 іс-әрекет
Әлеуметтік қолдау шарасын көрсету туралы қаулы қабылдайды және оны уәкілетті органға және сенім білдірген өкілге (агентке) жолдайды.
№ 1 іс-әрекет
Келісім жасайды.
№ 2 іс-әрекет
Тұрғын үй алу үшін бюджеттік кредитті рәсімдеу тәртібін жүзеге асырады.
№ 2 іс-әрекет
Келісім жасайды немесе бас тартылған жағдайда тұтынушыға дәйектелген жауап жолдайды.
№ 3 іс-әрекет
Көтерме жәрдемақы төлейді.
Орындау мерзімдері
1) күнтiзбелiк отыз тоғыз күн iшiнде көтерме жәрдемақы төленеді;
2) күнтiзбелiк отыз екі күн iшiнде Стандарттың 2-қосымшасына сәйкес Келiсiмдi жасау рәсімі жүзеге асырылады;
3) келiсiм жасалғаннан кейiн күнтiзбелiк отыз күннiң iшiнде тұрғын үй алуға немесе құрылысына бюджеттiк кредит берiледi;
4) әлеуметтiк қолдау шараларын ұсынудан бас тартылған жағдайда үш жұмыс күнi iшiнде уәкiлеттi орган тұтынушыға дәйектелген жауап жолдайды.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi пайдаланушыға қызмет көрсетудiң ең көп уақыты - отыз минуттан аспайды.
Тұтынушы өтiнiш берген күнi сол жерде көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алуға дейiн күтудiң ең жоғарғы шектi уақыты - он минуттан аспайды.
"Ауылдық елдi мекендерге жұмыс
істеуге және тұруға келген
денсаулық сақтау, бiлiм беру,
әлеуметтiк қамсыздандыру,
мәдениет, спорт және
ветеринария мамандарына
әлеуметтiк қолдау шараларын
ұсыну" мемлекеттiк қызмет
көрсету регламентiне
2-қосымша
Мемлекеттiк қызметтi және ҚФБ көрсету
үдерiсiндегi әкiмшiлiк iс-әрекеттердiң
логикалық кезектiлiгi арасындағы өзара
байланысты көрсететiн схема

13. Схема, отражающая взаимосвязь между логической последовательностью административных действий в процессе оказания государственной услуги и СФЕ, приведена в приложении 2 к настоящему Регламенту.
4. Ответственность должностных лиц,
оказывающих государственные услуги
14. За нарушение порядка оказания государственной услуги должностные лица несут ответственность в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан.
Приложение 1
к Регламенту оказания
государственной услуги
"Предоставление мер
социальной поддержки
специалистам
здравоохранения,
образования, социального
обеспечения, культуры,
спорта и ветеринарии,
прибывшим для работы и
проживания в сельские
населенные пункты"
Текстовое табличное описание
последовательности и взаимодействие
административных действий (процедур)
каждой СФЕ с указанием срока
выполнения каждого административного
действия (процедуры)
№ действия (хода, потока работ)
СФЕ-1
Уполномочен-
ный орган
СФЕ-2
Постоянно действующая комиссия
СФЕ-3
Акимат района
СФЕ-4
Поверенный (агент)
Действие № 1
Прием и регистрация документов, выдача расписки, направляет для рассмотрения в постоянно действующую комиссию.
Действие № 1
Рассматривает поступившие документы и рекомендует акимату района предоставить меры социальной поддержки или отказать в предоставлении государственной услуги.
Действие № 1
Принимает постановление об оказании мер социальной поддержки и направляет его в уполномоченный орган и поверенному (агенту).
Действие № 1
Заключает соглашение.
Действие № 2
Осуществляет процедуру оформления бюджетного кредита для приобретения жилья.
Действие № 2
Заключает соглашение или в случае отказа направляет потребителю мотивированный ответ.
Действие № 3
Выплачивает подъемное пособие.
Сроки исполнения
1) в течение тридцати девяти календарных дней выплачивается подъемное пособие;
2) в течение тридцати двух календарных дней осуществляется процедура заключения Соглашения по форме, согласно приложению 2 Стандарта;
3) в течение тридцати рабочих дней после заключения Соглашения предоставляется бюджетный кредит на приобретение или строительство жилья;
4) в случае отказа в предоставлении мер социальной поддержки, уполномоченный орган в течение трех рабочих дней направляет потребителю мотивированный ответ.
Максимальное время обслуживания получателя государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более тридцати минут.
Максимально допустимое время ожидания до получения государственной услуги, оказываемой на месте в день обращения потребителя - не более десяти минут.
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги "Предоставление мер
социальной поддержки
специалистам здравоохранения,
образования, социального
обеспечения, культуры,
спорта и ветеринарии,
прибывшим для работы и
проживания в сельские
населенные пункты"
Схема, отражающая взаимосвязь между
логической последовательностью административных
действий в процессе оказания государственной
услуги и СФЕ