Шыңғырлау ауданы бойынша 2013 жылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 24 мамырдағы № 101 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 13 маусымда № 3297 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 23 қаңтардағы № 18 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 23.01.2014 № 18 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңын іске асыру жөніндегі шаралар туралы" қаулысын, Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2011 жылғы 31 қаңтардағы № 35-1 "Шыңғырлау ауданының 2011-2015 жылдарға арналған аумақтық даму бағдарламасы туралы" шешімін басшылыққа алып және жұмыс берушiлердiң өтiнiмi бойынша аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шыңғырлау ауданында 2013 жылы қоғамдық жұмыстар жұмыссыздарға әдейi арналған уақытша жұмыс орындарын ашу жолымен ұйымдастырылсын.
2. Қоса беріліп отырған Шыңғырлау ауданы бойынша қоғамдық жұмыстар жүргізілетін ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және оларды қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн және қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс айқындалсын.
3. "Шыңғырлау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттiк мекемесi қолданыстағы заңнамаларға сәйкес осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды алсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы                Қ. Айтмұхамбетов
2013 жылғы 24 мамырдағы № 101
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
қаулысымен
бекітілген
Шыңғырлау ауданы бойынша
қоғамдық жұмыстар жүргізілетін
ұйымдардың тiзбесi, қоғамдық
жұмыстардың түрлерi, көлемi мен
нақты жағдайлары, қатысушылардың
еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi және
оларды қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн
және қоғамдық жұмыстарға айқындалған
сұраныс пен ұсыныс
Ұйымдардың тізбелері
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Қоғамдық жұмыстардың көлемі
Қоғамдық жұмыстардың нақты жағдайлары
1
2
3
4
5
1
"Шыңғырлау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, хат-хабар жеткізу
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Аумақты жинауға көмек көрсету
3000 шаршы метрден кем емес
2
"Ащысай селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, хат-хабар жеткізу
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Аумақты жинауға көмек көрсету
3000 шаршы метрден кем емес
3
"Алмаз селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, хат-хабар жеткізу
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Аумақты жинауға көмек көрсету
3000 шаршы метрден кем емес
4
"Ақбұлақ селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, хат-хабар жеткізу
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Аумақты жинауға көмек көрсету
3000 шаршы метрден кем емес
5
"Белогор селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, хат-хабар жеткізу
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Аумақты жинауға көмек көрсету
3000 шаршы метрден кем емес
6
"Қарағаш селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, хат-хабар жеткізу
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Аумақты жинауға көмек көрсету
3000 шаршы метрден кем емес
7
"Қызылкөл селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, хат-хабар жеткізу
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Аумақты жинауға көмек көрсету
3000 шаршы метрден кем емес
8
"Лубен селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, хат-хабар жеткізу
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Аумақты жинауға көмек көрсету
3000 шаршы метрден кем емес
9
"Полтава селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, хат-хабар жеткізу
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Аумақты жинауға көмек көрсету
3000 шаршы метрден кем емес
10
"Шыңғырлау селолық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, хат-хабар жеткізу
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Аумақты жинауға көмек көрсету
3000 шаршы метрден кем емес
11
"Шыңғырлау ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, хат-хабар жеткізу
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
Аумақты жинауға көмек көрсету
3000 шаршы метрден кем емес
12
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің (шаруашылық жүргізу құқығындағы) "Шыңғырлау комтехсервис" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аумақты жинауға көмек көрсету
3000 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
13
"Шыңғырлау ауданының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесі
Аумақты жинауға көмек көрсету
3000 шаршы метрден кем емес
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
14
Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
Іс-қағаз жүргізуге көмек көрсету, хат-хабар жеткізу
Кіріс және шығыс құжаттарды келуіне қарай тіркеу және тігу, 20-40 құжаттарды жеткізу
Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен ескерiлген шектеулердi есепке алып, аптасына 40 сағаттан артық емес, екi демалыс күнiмен, бiр сағаттан кем емес түскi үзiлiспен
кестенің жалғасы
Қатысушылардың еңбегiне төленетiн ақының мөлшерi
Қаржыландыру көздері
Өтінім бойынша сұраным
Ұсыныс
1
6
7
8
9
1
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
6
6
2
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
8
8
3
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
8
8
4
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
6
6
5
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
7
7
6
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
9
9
7
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
7
7
8
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
10
10
9
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
7
7
10
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
25
25
11
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
4
4
12
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
2
2
13
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
2
2
14
Жеке еңбек шартының негiзiнде, Қазақстан Республикасындағы қолданыстағы белгіленген Заңнамасына сәйкес, ең төменгi жалақы мөлшерiнен кем емес
Республикалық және жергiлiктi бюджеттердiң және жұмыс берушiлердiң қаражатынан олардың өтiнiмдерi бойынша
3
3

Об организации и финансировании общественных работ на 2013 год по Чингирлаускому району
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 24 мая 2013 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 13 июня 2013 года № 3297. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 23 января 2014 года № 18
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 23.01.2014 № 18
Руководствуясь Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836 "О мерах по реализации Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", решением Чингирлауского районного маслихата от 31 января 2011 года № 35-1 "О программе развития региона Чингирлауского района на 2011-2015 годы" и с учетом заявок работодателей, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать общественные работы на 2013 год в Чингирлауском районе, путем создания временных рабочих мест предназначенных специально для безработных.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, в которых будут проводиться общественные работы, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования и определить спрос и предложение на общественные работы по Чингирлаускому району.
3. Государственному учреждению "Чингирлауский районный отдел занятости и социальных программ" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления, в соответствии с действующим законодательством.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления оставляю за собой.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района                     К. Айтмухамбетов
Утвержден
постановлением акимата
Чингирлауского района
от 24 мая 2013 года № 101
Перечень
организаций, в которых будут
проводиться общественные работы,
виды, объемы и конкретные условия
общественных работ, размеры
оплаты труда участников и источники
их финансирования и определение
спроса и предложения на общественные
работы по Чингирлаускому району
Перечень организаций
Виды обществен-
ных работ
Объем общественных работ
Конкретные условия общественных работ
1
2
3
4
5
1
Государственное учреждение "Аппарат акима Чингирлауского района"
Оказание помощи в делопро-
изводстве, доставка коррес-
понденции
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 3000 квадратных метров
2
Государственное учреждение "Аппарат акима Ащесайского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка коррес- понденции
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 3000 квадратных метров
3
Государственное учреждение "Аппарат акима Алмазненского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка коррес- понденции
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 3000 квадратных метров
4
Государственное учреждение "Аппарат акима Акбулакского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка коррес- понденции
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 3000 квадратных метров
5
Государственное учреждение "Аппарат акима Белогорского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка коррес- понденции
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 3000 квадратных метров
6
Государственное учреждение "Аппарат акима Карагашского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка коррес- понденции
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 3000 квадратных метров
7
Государственное учреждение "Аппарат акима Кзылкульского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка коррес- понденции
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 3000 квадратных метров
8
Государственное учреждение "Аппарат акима Лубенского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка коррес- понденции
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 3000 квадратных метров
9
Государственное учреждение "Аппарат акима Полтавского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка коррес- понденции
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 3000 квадратных метров
10
Государственное учреждение "Аппарат акима Чингирлауского сельского округа"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка коррес- понденции
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 3000 квадратных метров
11
Государственное учреждение "Чингирлауский районный отдел занятости и социальных программ"
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка коррес- понденции
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 3000 квадратных метров
12
Государственное коммунальное предприятие "Чингирлау-
комтехсервис" Акимата Чингирлауского района (на праве хозяйственного ведения)
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 3000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
13
Государственное учреждение "Чингирлауский районный отдел внутренней политики"
Оказание помощи в уборке территории
Не менее 3000 квадратных метров
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
14
Республиканское государственное учреждение "Отдел по делам обороны Чингирлауского района Западно-
Казахстанской области" Министерства обороны Республики Казахстан
Оказание помощи в делопро- изводстве, доставка коррес- понденции
Регистрация и подшивка входящих и исходящих документов по мере поступления, доставка 20-40 документов
Продолжительность рабочего времени не более 40 часов в неделю, учитывая ограничения, предусмотренные трудовым законодательством Республики Казахстан, с двумя выходными днями, обеденным перерывом не менее одного часа
продолжение таблицы
Размер оплаты труда участников
Источники финансирования
Спрос по заявкам
Предло-жения
1
6
7
8
9
1
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
6
6
2
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
8
8
3
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
8
8
4
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
6
6
5
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
7
7
6
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
9
9
7
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
7
7
8
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
10
10
9
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
7
7
10
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
25
25
11
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
4
4
12
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
2
2
13
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
2
2
14
На основании индивидуального трудового договора, не ниже минимальной заработной платы, установленной действующим законодательством Республики Казахстан
Из средств республиканского и местных бюджетов и средств работодателей по их заявкам
3
3