Аудандық коммуналдық мүліктерді жекешелендіру туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 5 қыркүйектегі № 158 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2013 жылғы 12 қыркүйекте № 3343 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" қаулысына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес аудандық коммуналдық мүліктер жекешелендірілсін.
2. "Шыңғырлау ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының қосымшасында көрсетілген мүліктердің жекешелендірілуін қамтамасыз етсін;
2) осы қаулыны жүзеге асыру бойынша қажетті шараларды алсын.
3. Қаулының орындалуын бақылауды аудан әкімінің орынбасары А. Есалиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                      А. Халелов
Аудан әкімдігінің
2013 жылғы 5 қыркүйектегі
№ 158 қаулысымен
бекітілген
Жекешелендірілетін
аудандық коммуналдық мүліктер
Объектілердің атауы
Мекен-жайы
Теңгерім ұстаушы
Объектілердің жай-күйі
1
Ғимарат
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Қылышев көшесі, 105/б
"Шыңғырлау ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танарлық
2
Ғимарат
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылы, Қуантаев көшесі, 1/а
"Шыңғырлау ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
қанағат-
танарлық

О приватизации районного коммунального имущества
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 5 сентября 2013 года № 158. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 сентября 2013 года № 3343
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года  местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года  государственном имуществе", в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать районное коммунальное имущество согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Чингирлауский районный отдел экономики и финансов" в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить приватизацию имущества, указанного в приложении настоящего постановления;
2) принять соответствующие меры по реализации данного постановления.
3. Контроль за исполнением постановления возложить на заместителя акима района Есалиева А.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района                      А. Халелов
Утвержден
постановлением акимата района
от 5 сентября 2013 года № 158
Приватизируемое
районное коммунальное имущество
Наименование объектов
Адрес
Балансо-
держатель
Состояние объектов
1
Здание
Западно-
Казахстанская область, Чингирлауский район, село Шынгырлау, улица Клышева 105/б
Государственное учреждение "Чингирлауский районный отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
удовлетво-
рительное
2
Здание
Западно-
Казахстанская область, Чингирлауский район, село Шынгырлау, улица Куантаева 1/а
Государственное учреждение "Чингирлауский районный отдел жилищно-
коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог"
удовлетво-
рительное