"Тұқым шаруашылығы туралы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын бұзуды жою туралы нұсқаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қаулының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2011 жылғы 15 маусымдағы № 06-2/331 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2014 жылғы 17 ақпандағы № 4-2/101 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 19 наурызда № 9244 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 23 ақпандағы № 83 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 23.02.2017 № 83 бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Тұқым шаруашылығы туралы Қазақстан Республикасы заңнамасының талаптарын бұзуды жою туралы нұсқаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттаманың, әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қаулының нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2011 жылғы 15 маусымдағы № 06-2/331 бұйрығына(Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7061 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінде 2011 жылғы 3 қыркүйекте № 409-413 (26807) жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшалар осы бұйрыққа 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігінің Егіншілік департаменті (Буць А.А.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министр
А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шарашылығы министрінің
2014 жылғы 17 ақпандағы
№ 4-2/101 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шарашылығы министрінің м.а.
2011 жылғы 15 маусымдағы
№ 06-2/331 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Тұқым шаруашылығы туралы
Қазақстан Республикасы заңнамасының
талаптарын бұзуды жою туралы нұсқама
_____________________________________________________________________
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың
_____________________________________________________________________
жергілікті атқарушы органының толық атауы)
№ ________
20___ жылғы "____" __________ _______________________________________
(объектінің орналасқан жері (ауыл, кент, қала)
Тұқым шаруашылығы жөнiндегi мемлекеттiк инспектор(лар):
_____________________________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
_____________________________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда)
"Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
8-бабына және "Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік бақылау және

О внесении изменений в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2011 года № 06-2/331 "Об утверждении форм предписания об устранении нарушения требований законодательства Республики Казахстан о семеноводстве, протокола об административном правонарушении, постановления по делу об административном правонарушении"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 февраля 2014 года № 4-2/101. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 марта 2014 года № 9244. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 23 февраля 2017 года № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 23.02.2017 № 83 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2011 года № 06-2/331 "Об утверждении форм предписания об устранении нарушения требований законодательства Республики Казахстан о семеноводстве, протокола об административном правонарушении, постановления по делу об административном правонарушении" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7061, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 3 сентября 2011 года № 281-282 (26672-26673)) следующие изменения:
приложения 1, 2 и 3 к указанному приказу изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту земледелия Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан (Буць А.А.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
А. Мамытбеков
Приложение 1
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 17 февраля 2014 года № 4-2/101
Приложение 1
к приказу и.о. Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 июня 2011 года № 06-2/331
Форма
Предписание
об устранении нарушения требований законодательства
Республики Казахстан о семеноводстве
_____________________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного органа области,
_____________________________________________________________________
города республиканского значения и столицы)
№ __ "__" _______ 20 __ года ________________________________________
местонахождение объекта (аул (село), поселок, город)
Государственным(и) инспектором(ами) по семеноводству:
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
В соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О

қадағалау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 10, 16-баптарына
сәйкес басшысы ______________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), лауазымы)
_____________________________________________________ болып табылатын
_____________________________________________________________________
(тұқым шаруашылығы саласындағы субъектiнiң толық атауы)
_____________________________________________________________________
(тұқым шаруашылығы саласындағы субъектiнiң орналасқан жері, телефон, факс)
тұқым шаруашылығы саласындағы субъектіге тұқым шаруашылығы туралы
Қазақcтан Республикасы заңнамасының сақталуына тексеріс жүргізді.
Тексеріс ______________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), лауазымы)
_____________________________________________________________________
(тұқым шаруашылығы саласындағы субъектiнің өкілінің лауазымы, аты-жөні)
қатынасуымен жүргізілді.
Тұқым шаруашылығы туралы Қазақстан Республикасы заңнамасының
сақталуын тексеру кезінде мыналар анықалды: _____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
"Тұқым шаруашылығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 8-бабын басшылыққа ала отырып, НҰСҚАМА БЕРЕМІН:
Нұсқама мазмұны
Орындалу мерзімі
Негіздемесі
1
2
3
4
Нұсқаманың орындалғаны туралы ақпарат
_____________________________________ облыстың, республикалық маңызы
бар қаланың және астананың жергілікті атқарушы органының (керегінің
астын сызу қажет) мына мекен-жай бойынша ұсынылсын: _________________
_____________________________________________________________________
Қолдары:
Тұқым шаруашылығы жөнiндегi мемлекеттiк инспектор(лар):
_____________________________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
_____________________________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
Қатысушылар: __________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
___________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
Қатынасушылар: ________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
_____ данада басылды, қосымшалар _____ парақта.
№ 1 дананы алдым ______________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
№ 2 дананы алдым ______________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
№ 3 дананы алдым ______________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
Нұсқамамен таныстым және бір данасын алдым
20 ____ жылғы "____" ________________
Тұқым шаруашылығы саласындағы субъектiнiң басшысы:
_______________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
Мөрдің орны
Тіркеу нөмірі _______
Қазақстан Республикасы
Ауыл шарашылығы министрінің
2014 жылғы 17 ақпандағы
№ 4-2/101 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шарашылығы министрінің м.а.
2011 жылғы 15 маусымдағы
№ 06-2/331 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Әкімшілік құқық бұзушылық туралы хаттама Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі
_____________________________________________________________________
(облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың
_____________________________________________________________________
жергілікті атқарушы органының толық атауы)
№ _______
20____ жылғы "___" ________ _________________________________________
(объектінің орналасқан жері (ауыл, кент, қала)

семеноводстве" и статьями 10, 16 Закона Республики Казахстан "О
государственном контроле и надзоре в Республике Казахстан" проведена
проверка соблюдения требований законодательства Республики Казахстан
о семеноводстве в:
_____________________________________________________________________
(полное наименование субъекта в области семеноводства)
_____________________________________________________________________
(местонахождение субъекта в области семеноводства, телефон, факс)
руководителем которого является _____________________________________
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
Проверка проведена при участии
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), должность)
в присутствии _________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
должность представителя субъекта в области семеноводства)
При проверке соблюдения законодательства Республики Казахстан о
семеноводстве установлено следующее:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Руководствуясь статьей 8 Закона Республики Казахстан "О
семеноводстве", ПРЕДПИСЫВАЮ:
Содержание предписания
Срок исполнения
Основание
1
2
3
4
Информацию о выполнении предписания представить в
_____________________________________________________________________
местный исполнительный орган области, города республиканского
значения и столицы по адресу: _______________________________________
_____________________________________________________________________
Подписи:
Государственный(е) инспектор(а) по семеноводству
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Участники ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Присутствующие ________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Отпечатано в _____ экземплярах, приложения на _____ листах.
экземпляр № 1 получил _________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
экземпляр № 2 получил _________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
экземпляр № 3 получил _________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
С предписанием ознакомлен и один экземпляр получил
"___" _____________ 20 ___ года
Руководитель субъекта в области семеноводства:
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
Место печати
Регистрационный номер _______
Приложение 2
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 17 февраля 2014 года № 4-2/101
Приложение 2
к приказу и.о. Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 июня 2011 года № 06-2/331
Форма
Протокол об административном правонарушении
_____________________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного органа области,
_____________________________________________________________________
города республиканского значения и столицы)
№ ____
"____" _________ 20 ___ года ________________________________________
(местонахождение объекта (аул (село), поселок, город)

1. Хаттаманы жасаған лауазымдық тұлғаның тегi, аты, әкесiнiң
аты (жеке басын куәландыратын құжатта болған жағдайда:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
2. Өзiне қатысты ic қозғалған тұлға туралы мәлімет:
_____________________________________________________________________
(жеке тұлға үшін: тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда),
_____________________________________________________________________
туған күні, тұрғылықты жері, жеке адамды куәландыратын құжаттың
_____________________________________________________________________
атауы мен деректемесі, бизнес-идентификациялық нөмірі немесе жеке идентификациялық
_____________________________________________________________________
нөмірі, тұрғылықты жері бойынша тіркеу туралы мәлімет, жұмыс орны;
_____________________________________________________________________
заңды тұлғалар үшін: толық атауы, орналасқан жері,
_____________________________________________________________________
заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркеудің (қайта тіркелу) нөмірі мен мерзімі,
_____________________________________________________________________
бизнес-идентификациялық нөмірі және банктік деректемелері)
3. Әкімшілік құқық бұзушылықтың жасалу орны, уақыты және мәні
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
4. Қаралып жатқан іс бойынша іс жүргізу тілін анықтау
_____________________________________________________________________
(мемлекеттік тіл, орыс тілі немесе басқа тілдер)
5. Қазақстан Республикасы Әкімшілік құқық бұзушылық туралы
кодексінің ____________ бабында (баптарында) көзделген әкімшілік
құқық бұзушылық орын алды.
6. Куәлар _____________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда),
_____________________________________________________________________
тұрғылықты жері, телефоны)
Куәларға Қазақстан Республикасы Әкімшілік құқық бұзушылық
туралы кодексінің 594-бабында көзделген олардың құқықтары мен
міндеттері түсіндірілді.
7. Өзiне қатысты ic қозғалған жеке тұлғаның не заңды тұлға
өкiлiнiң түсiнiктемесi _____________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Өзiне қатысты ic қозғалған тұлғаға Қазақстан Республикасы
Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 584-бабында көзделген
оның құқықтары мен міндеттері түсіндірілді.
Хаттамамен таныстым ___________________________________________
(өзiне қатысты ic қозғалған тұлғаның қолы)
Хаттаманың мазмұны бойынша түсініктемелер мен ескертулер ______
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Хаттамамен келісемін,келіспеймін ______________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(егер келіспесеңіз, қол қоюдан бас тарту себебін жазыңыз)

1. Фамилия и инициалы должностного лица, составившего протокол
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
2. Сведения о лице, в отношении которого возбуждено дело:
_____________________________________________________________________
(для физических лиц: фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
дата рождения, место жительства, наименование и реквизиты документа,
_____________________________________________________________________
удостоверяющего личность, индивидуальный идентификационный номер,
_____________________________________________________________________
сведения о регистрации по месту жительства, место работы;
_____________________________________________________________________
для юридических лиц: полное наименование, местонахождение,
_____________________________________________________________________
номер и дата государственной регистрации (перерегистрации)
юридического лица,
_____________________________________________________________________
бизнес-идентификационный номер и банковские реквизиты)
3. Место, время совершения и существо административного
правонарушения ______________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
4. Определить язык производства по рассматриваемому делу
_____________________________________________________________________
(государственный, русский или другие языки)
5. Совершено административное правонарушение, предусмотренное
статьей (статьями) ________________ Кодекса Республики Казахстан об
административных правонарушениях.
6. Свидетели __________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
место жительства, телефоны)
Свидетелям разъяснены их права и обязанности, предусмотренные
статьей 594 Кодекса Республики Казахстан от 30 января 2001 года "Об
административных правонарушениях".
Потерпевшие, если они имеются _________________________________
_____________________________________________________________________
7. Объяснение физического лица либо представителя юридического
лица, в отношении которого возбуждено дело __________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Лицу, в отношении которого возбуждено дело разъяснены его права
и обязанности, предусмотренные статьей 584 Кодекса Республики
Казахстан об административных правонарушениях.
С протоколом ознакомлен(а) ____________________________________
(подпись физического лица либо представителя
_____________________________________________________________________
юридического лица, в отношении которого возбуждено дело)
Объяснения и замечания по содержанию протокола ________________
_____________________________________________________________________
С протоколом согласен, не согласен ____________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(если не согласен, то изложите мотив отказа от подписания)

8. Өзге де мәліметтер _________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
9. Осы іс бойынша шешімді мынадай мекен-жайда орналасқан ______
_____________________________________________________________________
(мерзімі, уақыты)
__________________________________________ мынадай уәкілетті органның
лауазымды тұлғасы ___________________________________________________
(уәкілетті органның толық атауы, лауазымды тұлғаның (тегi, аты,
_____________________________________________________________________
әкесiнiң аты (болған жағдайда), лауазымы)
қабылдайтыны туралы хабардар етілдім.
Қолдары:
Хаттама толтырған тұлға _______________________________________
Өзiне қатысты ic қозғалған тұлға ______________________________
Куәлар ________________________________________________________
Жәбірнушілер бар болса ________________________________________
Қолхат
Хаттаманың көшірмесін алдым
_________________________________________ 20__ жылғы "___"________
(өзiне қатысты ic қозғалған тұлғаның қолы)
Қазақстан Республикасы
Ауыл шарашылығы министрінің
2014 жылғы 17 ақпандағы
№ 4-2/101 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шарашылығы министрінің м.а.
2011 жылғы 15 маусымдағы
№ 06-2/331 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Әкімшілік құқық бұзушылық туралы іс бойынша қаулы
20____жылғы "___"________ _____________________________
(елді мекен)
Уәкілетті тұлға _____________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда),
_____________________________________________________________________
лауазымы, облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және
_____________________________________________________________________
астананың жергілікті атқарушы органының толық атауы)
Қазақстан Республикасы Әкімшілік құқық бұзушылық туралы
кодексінің 576-4, 650, 651-баптарына сәйкес, жеке (заңды) тұлға
_____________________________________________________________________
(жеке тұлға үшін: тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда),
_____________________________________________________________________
туған күні, тұрғылықты жері, жеке адамды куәландыратын құжаттың
_____________________________________________________________________
атауы мен деректемесі, бизнес-идентификациялық нөмірі немесе жеке идентификациялық
_____________________________________________________________________
нөмірі, тұрғылықты жері бойынша тіркеу туралы мәлімет, жұмыс орны;
_____________________________________________________________________
заңды тұлғалар үшін: толық атауы, орналасқан жері,
_____________________________________________________________________
заңды тұлға ретінде мемлекеттік тіркеудің нөмірі мен мерзімі,
_____________________________________________________________________
бизнес-идентификациялық нөмірі және банктік деректемелері)
жасаған құқық бұзушылық туралы әкімшілік іс жүргізу материалын
қарап, Қазақстан Республикасы Әкімшілік құқық бұзушылық туралы
кодексінің ________________________________ баптарын мынадай түрде
бұзғаны үшін ________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(әкімшілік құқық бұзушылықтың жасалу орны, уақыты және мәні)
ҚАУЛЫ ЕТЕДІ
Қаралып жатқан іс бойынша іс жүргізу тілі анықталсын:
_____________________________________________________________________
(мемлекеттік тіл, орыс тілі немесе басқа тілдер)
Мына жеке (заңды)тұлғаға ____________________________________________
(жеке тұлғаның (тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда),
_____________________________________________________________________
немесе заңды тұлғаның толық атауы)
мынадай сомада айыппұл салынсын (ескерту берілсін) __________________
_____________________________________________________________________ (жазбаша түрде айыппұл сомасы)
Қазақстан Республикасы Әкімшілік құқық бұзушылық туралы
кодексінің 707-бабына сәйкес жоғарыда көрсетілген айыппұлды банктің
№___________________ есеп-шотына 30 күнтізбелік күн ішінде өткізуді
және жазбаша түрде ұсыну қажеттігін хабарлаймын.
Айыппұл белгіленген мерзімде төленбеген жағдайда Қазақстан
Республикасы Әкімшілік құқық бұзушылық туралы кодексінің 708,
709-баптарының ережелері қолданылады.
Қазақстан Республикасы Әкімшілік құқық бұзушылық туралы
кодексінің 656, 657-баптарына сәйкес осы қаулы бойынша 10 күнтізбелік
күн ішінде жоғары органға (лауазымды тұлғаға), прокуратураға немесе
сотқа шағымдануға болады.
Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың және астананың
жергілікті атқарушы органының басшысы немесе оның орынбасары
(керегінің астын сызу қажет)
_____________________________________________________________________
(тегi, аты, әкесiнiң аты (болған жағдайда), қолы)
____жылғы "___" __________
Қолхат
Әкімшілік жаза қолдану туралы қаулы маған жария етілді және
оның көшірмесін алдым.
_________________________________________
(өзiне қатысты ic қозғалған тұлғаның қолы)
20____жылғы "___" _______________________

8. Иные сведения ______________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
9. Извещен о том, что решение по делу будет принято должностным
лицом уполномоченного органа ________________________________________
(полное наименование уполномоченного органа,
_____________________________________________________________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)
_____________________________________________________________________
должностного лица, должность)
по адресу ___________________________________________________________
(дата, время)
Подписи:
Лицо, составившее протокол ____________________________________
Лицо, в отношении которого возбуждено дело ____________________
Свидетели _____________________________________________________
Потерпевшие, если они имеются _________________________________
Расписка
Копию протокола получил
__________________________________________ "__" _______ 20 ___ года
(подпись лица, в отношении которого возбуждено дело)
Приложение 3
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 17 февраля 2014 года № 4-2/101
Приложение 3
к приказу и.о. Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 15 июня 2011 года № 06-2/331
Форма
Постановление
по делу об административном правонарушении
"____" __________ 20 ___ года ___________________________________
(населенный пункт)
Уполномоченное лицо ___________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
должность, полное наименование местного исполнительного органа
области,
_____________________________________________________________________
города республиканского значения и столицы)
В соответствии со статьями 576-4, 650, 651 Кодекса Республики
Казахстан об административных правонарушениях, рассмотрев материал
административного производства о правонарушении, совершенном
физическим (юридическим) лицом
_____________________________________________________________________
(для физических лиц: фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
дата рождения, место жительства, наименование и реквизиты документа,
_____________________________________________________________________
удостоверяющего личность, индивидуальный идентификационный номер,
_____________________________________________________________________
сведения о регистрации по месту жительства, место работы;
_____________________________________________________________________
для юридических лиц: полное наименование, местонахождение, номер и
дата
_____________________________________________________________________
государственной регистрации в качестве юридического лица,
_____________________________________________________________________
бизнес-идентификационный номер и банковские реквизиты)
за нарушение статьи ______________ Кодекса Республики Казахстан
об административных правонарушениях, выразившееся в том, что ________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(место, время совершения и существо административного правонарушения)
ПОСТАНОВИЛ
Определить язык производства по рассматриваемому делу _________
(государственный, русский или другие языки)
Физическое (юридическое) лицо _________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
физического лица или полное наименование юридического лица)
подвергнуть (предупредить) штрафу в сумме ___________________________
_____________________________________________________________________
(сумма штрафа прописью)
В соответствии со статьей 707 Кодекса Республики Казахстан об
административных правонарушениях извещаю о необходимости внести
вышеуказанный штраф не позднее 30 календарных дней на расчетный счет
банка № _____________________________ и уведомить в письменной форме.
В случае неуплаты штрафа в установленный срок применяются
положения статей 708, 709 Кодекса Республики Казахстан об
административных правонарушениях.
Настоящее постановление может быть обжаловано в вышестоящий
орган (должностному лицу), прокуратуру или суд в течение 10
календарных дней, в соответствии со статьями 656, 657 Кодекса
Республики Казахстан об административных правонарушениях.
Руководитель или заместитель руководителя местного
исполнительного
(нужное подчеркнуть)
органа области, города республиканского значения и столицы
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии),
_____________________________________________________________________
подпись)
"___" _________ 20___ года
Расписка
Постановление о наложении административного взыскания мне
объявлено и его копию получил.
____________________________
(подпись правонарушителя)
"___" ___________ 20 ___ года