"Жеке сот орындаушыларының, жеке сот орындаушыларының өңірлік алқаларының ақпаратты ұсыну нысаны мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 16 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2014 жылғы 7 наурыздағы № 101 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 20 наурызда № 9254 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 13 маусымдағы № 259 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 13.06.2019 № 259 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 2 сәуірдегі Заңының 148-бабы 2-тармағына, 162-бабы 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жеке сот орындаушыларының, жеке сот орындаушыларының өңірлік алқаларының ақпаратты ұсыну нысаны мен мерзімдерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2011 жылғы 20 қаңтардағы № 16 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6753 тіркелген, 2011 жылғы 5 мамырдағы № 184-185 (26587) "Егемен Қазақстан" газетінде, 2011 жылғы 20 қыркүйектегі № 8 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жеке сот орындаушылары, жеке сот орындаушыларының өңірлік алқасына тоқсан сайын есептік кезеңнен кейінгі айдың екінші күніне қарай өзінің қызметі туралы ақпаратты ұсынып отырсын.
Жеке сот орындаушылары өзінің қызметі туралы ақпаратты бекітілген нысанға сәйкес қағаз жеткізгіштерде және "Атқарушылық іс жүргізуді есепке алу мен бақылаудың автоматтандырылған жүйесінде" электронды түрде берсін.";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген жеке сот орындаушыларының, жеке сот орындаушыларының өңірлік алқаларының ақпаратты ұсыну нысаны осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау комитеті (Ж.Б. Ешмағамбетов):
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелгеннен кейін оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 января 2011 года № 16 "Об утверждении формы и сроков предоставления информации частными судебными исполнителями, региональными коллегиями частных судебных исполнителей"
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 101. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 марта 2014 года № 9254. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 13 июня 2019 года № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 13.06.2019 № 259 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 148, пунктом 2 статьи 162 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. В приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 января 2011 года № 16 "Об утверждении формы и сроков предоставления информации частными судебными исполнителями, региональными коллегиями частных судебных исполнителей" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6753, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 16 апреля 2011 года, № 129-130 (26550-26551), Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 20 сентября 2011 года, № 8) внести следующие изменения:
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Частным судебным исполнителям предоставлять информацию о своей деятельности в региональную коллегию частных судебных исполнителей ежеквартально ко второму числу месяца следующего за отчетным.
Частным судебным исполнителям предоставлять информацию о своей деятельности, согласно утвержденной форме, на бумажных носителях и электронном виде в "Автоматизированной системе учета и контроля исполнительного производства.";
форму предоставления информации частными судебными исполнителями, региональными коллегиями частных судебных исполнителей, утвержденную указанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан (Ешмагамбетов Ж.Б.):
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа;
2) после государственной регистрации настоящего приказа обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет".

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Сот актілерін орындау комитетінің төрағасы Ж.Б. Ешмағамбетовке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
міндетін атқарушы
З. Баймолдина
Қазақстан Республикасы
Әділет министрі міндетін атқарушының
2014 жылғы 7 наурыздағы № 101
бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Председателя Комитета по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан Ешмагамбетова Ж.Б.
4. Настоящий приказ вводиться в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
З. Баймолдина
Приложение
к приказу и.о. Министра юстиции
Республики Казахстан
от 7 марта 2014 года № 101
Утверждена
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан