Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгi өнеркәсiп және экспорттық бақылау саласында көрсетілетін мемлекеттiк қызметтер регламенттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрінің 2014 жылғы 27 наурыздағы № 102 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 30 сәуірде № 9370 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 28 мамырдағы № 619 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 28.05.2015 № 619 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес «Тау-кен (пайдалы қазбаларды барлау, өндiру), химия өндiрiстерiн жобалау (технологиялық) және (немесе) пайдалану бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес «Экспорттық бақылауға жататын өнiмнiң транзитіне рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес «Уларды өндіру, қайта өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою бойынша қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес «Оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оларды өндiруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзiрлеу, өндiру, жөндеу, сатып алу және өткізу бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес «Жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзірлеу, өндіру, сатып алу және өткізу бойынша қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес «Босатылатын оқ-дәрiлердi, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды жою (жою, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан, в области промышленности и экспортного контроля
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 27 марта 2014 года № 102. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 апреля 2014 года № 9370. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 28 мая 2015 года № 619
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 28.05.2015 № 619 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) регламент государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по проектированию (технологическое) и (или) эксплуатации (разведка, добыча полезных ископаемых) горных, химических производств» согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) регламент государственной услуги «Выдача разрешения на транзит продукции, подлежащей экспортному контролю» согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) регламент государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов» согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) регламент государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление вида деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание» согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) регламент государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по разработке, производству, приобретению и реализации взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением» согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) регламент государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств согласно приложению 6 к настоящему приказу;

7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес «Тауарлардың, оның iшiнде экспорттық бақылауға жататын өнiмнiң экспорты мен импортына лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес «Өнімді Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерлерде қайта өңдеуге рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес «Кепiлдiк мiндеттеме (түпкiлiктi пайдаланушының сертификатын) беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес «Тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді, ақпаратты экспорттық бақылауға жататын өнімге жатқызу туралы қорытынды беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. «Өнеркәсiп және экспорттық бақылау саласындағы электрондық мемлекеттiк қызметтер регламенттерiн бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрiнiң міндетін атқарушының 2012 жылғы 5 қазандағы № 364 бұйрығының (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiне № 8077 болып тiркелген, 2013 жылғы 21 желтоқсандағы № 279 (28218) «Егемен Қазақстан» газетiнде жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiнiң Өнеркәсiп комитетi белгiленген заңнамалық тәртiппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн күнтiзбелiк он күн iшiнде оның бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әдiлет» ақпараттық-құқықтық жүйесiне ресми жариялауға жiберiлуiн;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiнiң интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн күнтiзбелiк он күн iшiнде Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiнiң Заң департаментіне осы тармақтың 1)2) және 3) тармақшыларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар бiрiншi вице-министрi А.П. Рауға жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа
технологиялар министрi                     Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа
технологиялар министрiнiң
2014 жылғы 27 наурыздағы
№ бұйрығына
1-қосымша
«Тау-кен (пайдалы қазбаларды барлау, өндiру), химия
өндiрiстерiн жобалау (технологиялық) және (немесе) пайдалану
бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу,
лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламенті
1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметті Министрлiктің Өнеркәсiп комитетi (бұдан әрi – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетедi, оның ішінде «электрондық үкiметтiң» www.egov.kz веб-порталы немесе «Е–лицензиялау» www.elicense.kz веб-порталы (бұдан әрi – портал) арқылы көрсетеді.

7) регламент государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на экспорт и импорт товаров, в том числе продукции, подлежащей экспортному контролю» согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) регламент государственной услуги «Выдача разрешения на переработку продукции вне территории Республики Казахстан» согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) регламент государственной услуги «Выдача гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя)» согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) регламент государственной услуги «Выдача заключения об отнесении товаров, технологий, работ, услуг, информации к продукции, подлежащей экспортному контролю» согласно приложению 10 к настоящему приказу.
2. Признать утратившим силу приказ исполняющего обязанности Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 5 октября 2012 года № 364 «Об утверждении регламентов электронных государственных услуг в области промышленности и экспортного контроля» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8077, опубликованный в газете «Казахстанская правда» от 21 декабря 2013 года № 341 (27615).
3. Комитету промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Касымбеков Б.А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего приказа его направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) настоящего пункта.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Рау А.П.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан                       А. Исекешев
Приложение 1
к приказу Заместителя
Премьер-Министра Республики Казахстан
– Министра индустрии и новых
технологий Республики Казахстан
от 27 марта 2014 года № 102
Регламент государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на
осуществление деятельности по проектированию (технологическое)
и (или) эксплуатации (разведка, добыча полезных ископаемых)
горных, химических производств»
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается Комитетом промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (далее - услугодатель), в том числе через веб-портал «электронного правительства» www.egov.kz или веб-портал «Е-лицензирование»: www.elicense.kz (далее – портал).

2. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрiнде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нәтижесi – тау-кен (пайдалы қазбаларды барлау, өндiру), химия өндiрiстерiн жобалау (технологиялық) және (немесе) пайдалану бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, қайта ресімдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшанының телнұсқасы немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап.
Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiн ұсыну нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрiнде.
2. Мемлекеттiк қызметті көрсету процесiнде құрылымдық
бөлiмшелер (қызметкерлер) мен көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң
iс-қимыл тәртiбiнің сипаттамасы
4. Мемлекеттiк қызметті көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылдар) бастауға негiздеме Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 26 ақпандағы № 155 қаулысымен бекітілген «Тау-кен (пайдалы қазбаларды барлау, өндiру), химия өндiрiстерiн жобалау (технологиялық) және (немесе) пайдалану бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес құжаттар топтамасы қосылған көрсетiлетiн қызмет алушының өтiнiшi не электронды сұрау салуы болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1-рәсiм - көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы құжаттарды қабылдауды және тiркеудi жүзеге асырады, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына жiбередi;
2-рәсiм - көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы қарар жазады және құжаттарды басқармасының басшысына қарауға жiбередi;
3-рәсiм - басқарма басшысы жауапты орындаушыны белгілейді және оған құжатты бередi;
1-шарт - көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың толық топтамасын;
4-рәсiм - ұсынылған құжаттар топтамасын толық еместігінен байланысты жауапты орындаушы өтiнiштi одан әрi қараудан жазбаша дәлелдi түрде бас тартуды дайындайды;
5-рәсiм – келісім алу үшін жауапты орындаушы тиісті мемлекеттік органдарға сұрау жібереді;
6-рәсiм – жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын оның лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру, қайта ресiмдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқаларын беру шарттарына, сондай-ақ қойылатын бiлiктiлiк талаптарға сәйкестiгi мәніне қарайды, мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн дайындайды және басқарма басшысының қарауына енгiзедi;
7-рәсiм – басқарма басшысы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесiне бұрыштама қол қояды және көрсетілетін қызметті беруші басшылығының қол қоюына бередi;
8-рәсiм – көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiне қол қояды және оны жауапты орындаушыға бередi;
9-рәсiм – жауапты орындаушы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн көрсетiлетiн қызметтi алушының кеңсесiне тіркеу үшін жібередi;
10-рәсiм – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн тiркейді және көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға почта арқылы немесе қолма-қол береді;

2. Форма оказания государственной услуги - электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление, дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии на осуществление деятельности по проектированию (технологическое) и (или) эксплуатации (разведка, добыча полезных ископаемых) горных, химических производств, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление или электронный запрос услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по проектированию (технологическое) и (или) эксплуатации (разведка, добыча полезных ископаемых) горных, химических производств», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 155.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
процедура 1 - специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, направляет их руководству услугодателя;
процедура 2 - руководство услугодателя налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю управления;
процедура 3 - руководитель управления определяет ответственного исполнителя и передает ему документы;
условие 1 – полнота представленного услугополучателем пакета документов;
процедура 4 – ответственный исполнитель готовит письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления в связи с предоставлением неполного пакета документов;
процедура 5 - ответственный исполнитель направляет запрос в соответствующие государственные органы для получения согласования;
процедура 6 – ответственный исполнитель рассматривает документы услугополучателя на его соответствие условиям выдачи лицензии и (или) приложения к лицензии, переоформления, выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии, а также предъявляемым квалификационным требованиям, подготавливает и вносит результат оказания государственной услуги на рассмотрение руководителю управления;
процедура 7 - руководитель управления визирует результат оказания государственной услуги и передает на подпись руководству услугодателя;
процедура 8 - руководство услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги и передает его ответственному исполнителю;
процедура 9 - ответственный исполнитель направляет результат оказания государственной услуги для регистрации в канцелярию услугодателя;
процедура 10 - специалист канцелярии услугодателя регистрирует и выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю нарочно или направляет по почте.

6. Келесi рәсiмдi (iс-қимылды) орындауды бастау үшiн негiз болатын мемлекеттiк қызметтi көрсету бойынша рәсiмдердiң (iс-қимылдың) нәтижесi осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
3. Мемлекеттiк қызметті көрсету процесiнде құрылымдық
бөлiмшелер (қызметкерлер) мен көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң
өзара iс-қимыл тәртiбiнің сипаттамасы
7. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің рәсіміне қатысатын көрсетiлетiн қызметті берушiлердiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) тiзбесi:
1) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
2) басқарма басшысы;
3) жауапты орындаушы;
4) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы.
8. Әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлiмшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) блок-схемасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Мемлекеттiк қызметті көрсету процесiнде ақпараттық жүйелердi
пайдалану тәртiбiнің сипаттамасы
9. Портал арқылы мемлекеттiк қызметті көрсету кезiнде көрсетiлетін қызметті берушi мен көрсетiлетін қызметті алушының жүгiну және рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) біріздімгі тәртiбiнің сипаттамасы.
1) көрсетiлетін қызметті берушiнің рәсiмдерi (iс-қимылдары) бірізділігінің сипаттамасы:
1-рәсiм – мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн көрсетілетін қызметті берушінің логин мен парольдi «Е-лицензиялау» мемлекеттiк дерекқорлар ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі - ЕЛ МДБ АЖ) енгiзуi;
1-шарт – көрсетілетін қызметті берушінiң тiркелген қызметкерi туралы деректердiң дұрыстығын ЕЛ МДБ АЖ-да логин және пароль арқылы тексеру;
2-рәсiм – көрсетілетін қызметті беруші қызметкерiнiң деректерiнде бұзушылықтардың бар болуына байланысты авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны ЕЛ МДБ АЖ-да жасау;
3-рәсiм – осы регламентте көрсетiлген қызметтi көрсетiлетін қызметті беруші қызметкерiнiң таңдауы, қызмет көрсету үшiн сұрау нысанын экранға шығару және көрсетiлетін қызметті беруші қызметкерiнiң көрсетiлетін қызметті алушы деректерiн енгiзу;
4-рәсiм – электрондық үкiметтiң шлюз арқылы көрсетілетін қызметті алушының деректері туралы сұрауды «Заңды тұлғалар» мемлекеттiк дерекқорына (бұдан әрі - ЗТ МДҚ) немесе «Жеке тұлғалар» мемлекеттiк дерекқорына (бұдан әрі - ЖТ МДҚ) жiберу;
2-шарт – көрсетiлетін қызметті алушы деректерiнiң ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-да бар болуын тексеру;
5-рәсiм – көрсетiлетін қызметті беруші деректерiнiң ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-да жоқ болуына байланысты деректердi алудың мүмкiн еместiгi туралы хабарламаны құру;
6-рәсiм – құжаттардың қағаз нысанда болуы туралы белгiсi бөлiгiнде сұрау нысанын толтыру;
7-рәсiм – сұрауды ЕЛ МДБ АЖ-да тiркеу және ЕЛ МДБ АЖ-да көрсетілетін қызметтердi өңдеу;
8-рәсiм – көрсетiлетін қызметті берушімен көрсетiлетін қызметті алушының лицензия және (немесе) лицензияға қосымша беру/қайта ресiмдеу үшiн шарттарына, сондай-ақ қойылатын бiлiктiлiк талаптарға сәйкестiгi мәніне тексеру;
9-рәсiм – ЕЛ МДБ АЖ құрылған, көрсетiлетін қызметті алушының мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiн алуы.

6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) приведен в приложении 1 к настоящему регламенту.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процедуре оказания государственной услуги:
1) руководство услугодателя;
2) руководитель управления;
3) ответственный исполнитель;
4) специалист канцелярии услугодателя.
8. Блок-схема процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
9. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал.
1) описание последовательности процедур (действий) услугодателя:
процедура 1 – ввод сотрудником услугодателя логина и пароля (процедура авторизации) в информационной системе «Государственная база данных «Е-лицензирование» (далее – ИС ГБД ЕЛ) для оказания государственной услуги;
условие 1 – проверка в ИС ГБД ЕЛ подлинности данных о зарегистрированном сотруднике услугодателя через логин и пароль;
процедура 2 – формирование ИС ГБД ЕЛ сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных сотрудника услугодателя;
процедура 3 – выбор сотрудником услугодателя услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и ввод сотрудником услугодателя данных услугополучателя;
процедура 4 – направление запроса через шлюз электронного правительства в государственную базу данных «Юридические лица» (далее - ГБД ЮЛ) или государственную базу данных «Физические лица» (далее - ГБД ФЛ) о данных услугополучателя;
условие 2 – проверка наличия данных услугополучателя в ГБД ЮЛ/ГБД ФЛ;
процедура 5 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных услугополучателя в ГБД ЮЛ/ГБД ФЛ;
процедура 6 – заполнение формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме;
процедура 7 – регистрация запроса в ИС ГБД ЕЛ и обработка услуги в ИС ГБД ЕЛ;
процедура 8 – проверка услугодателем соответствия услугополучателя условиям выдачи/переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, а также предъявляемым квалификационным требованиям;
процедура 9 – получение услугополучателем результата оказания государственной услуги, сформированной ИС ГБД ЕЛ.

2) көрсетiлетін қызметті алушының жүгіну тәртібі мен рәсiмдерiң (iс-қимылдардың) бірізділігін сипаттауы:
1-рәсiм – мемлекеттiк көрсетілетін қызметтi алу үшiн порталда көрсетiлетін қызметті алушы паролін енгiзу (авторизациялау процесi);
1-шарт – порталда тiркелген көрсетiлетін қызметті алушы туралы деректердiң түпнұсқалығын логин (жеке сәйкестендiру нөмiрi/бизнес-сәйкестендiру нөмiрi) және пароль арқылы тексеру;
2-рәсiм – көрсетiлетін қызметті алушы деректерiнде бұзушылықтардың болуымен байланысты порталмен авторизациядан бас тарту туралы хабарламаны жасау;
3-рәсiм – көрсетiлетін қызметті алушы осы регламентте көрсетiлген қызметтi таңдауы, қызмет көрсету және нысанның құрылымы мен форматтық талаптарын ескеріп, сұрау нысанына электронды түрде қажеттi құжаттарды қоса беріп, оны көрсетiлетін қызметті алушының толтыруы (деректерді енгізу) үшiн экранға сұрау нысанын шығару;
4-рәсiм – қызметтi электрондық үкiметтiң төлем шлюз арқылы төлеу, одан кейiн бұл ақпарат ЕЛ МДБ АЖ-ға түседi;
2-шарт – мемлекеттік қызметті көрсеткенi үшiн төлем фактiсiн ЕЛ МДБ АЖ-да тексеру;
5-рәсiм –ЕЛ МДБ АЖ-да қызметті көрсету үшiн төлемнiң болмауына байланысты сұратылған мемлекеттік қызметтен бас тарту туралы хабарламаны жасау;
6-рәсiм – сұрауды куәландыру (қол қою) үшiн көрсетiлетін қызметті алушының электрондық цифрық қолтанбаның (бұдан әрі – ЭЦҚ) тiркеу куәлiгiн таңдауы;
7-рәсiм – көрсетiлетін қызметті алушының ЭЦҚ арқылы қызмет көрсетуге сұраудың толтырылған (енгiзiлген деректер) нысанын куәландыру (қол қою);
8-рәсiм – ЕЛ МДБ АЖ-да электронды құжатты (көрсетiлетін қызметті алушының сұрауын) тiркеу және ЕЛ МДБ АЖ-да сұрауды өңдеу;
9-рәсiм – көрсетiлетін қызметті берушімен көрсетiлетін қызметті алушының лицензия және (немесе) лицензияға қосымша беру/қайта ресiмдеу үшiн шарттарына, сондай-ақ қойылатын бiлiктiлiк талаптарға сәйкестiгi мәніне тексеру;
10-рәсiм – көрсетiлетін қызметті алушының мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiн алуы.
Көрсетiлетін қызметті берушi мен көрсетiлетін қызметті алушы арқылы мемлекеттiк қызметті көрсетуге тартылған ақпараттық жүйелердiң функционалдық өзара iс-қимыл диаграммасы осы регламентке 34-қосымшаларда берілген.
«Тау-кен (пайдалы қазбаларды барлау,
өндiру), химия өндiрiстерiн жобалау
(технологиялық) және (немесе) пайдалану
бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия
беру, қайта ресiмдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Келесi рәсiмдi орындауды бастау үшiн негiз болатын мемлекеттiк
қызметтi көрсету бойынша рәсiмдердiң (iс-қимылдың) нәтижесi
Рәсім №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Құрылымдық бөлiмшенің атауы
Көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Басқарма басшысы
Жауапты орындаушы
Жауапты орындаушы
Жауапты орындаушы
Басқарма басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы
Жауапты орындаушы
Көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы
Рәсiмнiң (iс-қимылдың) атауы
Құжаттарды қабылдау және тiркеу, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына жiберу
Қарар жазу және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қарауға жiберу
Жауапты орындаушыны анықтау және құжаттарды оған беру
Ұсынылған құжаттар топтамасын толық еместігінен байланысты өтiнiштi одан әрi қараудан жазбаша дәлелдi түрде бас тартуды дайындау
Келісім алу үшін тиісті мемлекеттік органдарға сұрау жіберу
Көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын оның лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру, қайта ресiмдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқаларын беру шарттарына, сондай-ақ қойылатын бiлiктiлiк талаптарға сәйкестiгi мәніне қарау, мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн дайындау және басқарма басшысының қарауына енгiзу
Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiне бұрыштама қол қою және оны көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына қол қоюға беру
Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiне қол қою және жауапты орындаушыға беру
Мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижесiн тiркеу үшiн көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiне өткiзу
Мемлекеттiк қызметті көрсету нәтижесiн тіркеу және көрсетілетін қызметтi алушыға қолма-қол беру не почта арқылы жіберу
Келесi рәсiмдi (iс-қимылды) орындауды бастау үшiн негiз болатын мемлекеттiк қызметтi көрсету бойынша рәсiмнiң (iс-қимылдың) нәтижесi
Тiркелген құжаттар
Қарар
Жауапты орындаушыны анықтау
Өтiнiштi одан әрi қараудан жазбаша дәлелдi түрде бас тарту
Тиісті мемлекеттік органдарға сұрау
Басқарма басшысымен қаралған
көрсетілетін қызметтi алушының құжаттары
Бұрыштама қол қойылған мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесi
Қол қойылған мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесi
Тіркелген мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесi
Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесi
Орындау мерзімі
15 минут
15 минут
15 минут
2 жұмыс күні
2 жұмыс күні (осы мерзім 6-рәсіммен көзделген мерзіміне кіреді)
Лицензия және (немесе) лицензияға қосымшаны беру/қайта ресімдеу кезінде -15 жұмыс күн, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқасын беру кезінде - 2 жұмыс күн
15 минут
15 минут
15 минут
15 минут
Келесі рәсімнің (iс-қимылдың) №
2
3
4/5
-
6
7
8
9
10
«Тау-кен (пайдалы қазбаларды барлау,
өндiру), химия өндiрiстерiн жобалау
(технологиялық) және (немесе) пайдалану
бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия
беру, қайта ресiмдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып,
құрылымдық бөлiмшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсiмдердiң
(iс-қимылдардың) блок-схемасы
«Тау-кен (пайдалы қазбаларды барлау,
өндiру), химия өндiрiстерiн жобалау
(технологиялық) және (немесе) пайдалану
бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия
беру, қайта ресiмдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
3-қосымша
Көрсетілетін қызметті берушімен мемлекеттiк қызметті көрсетуге
тартылған ақпараттық жүйелердiң функционалдық өзара iс-қимылы
диаграммасы
«Тау-кен (пайдалы қазбаларды барлау,
өндiру), химия өндiрiстерiн жобалау
(технологиялық) және (немесе) пайдалану
бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия
беру, қайта ресiмдеу, лицензияның
телнұсқаларын беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
4-қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттiк қызметті
көрсету кезiнде тартылған ақпараттық жүйелердiң функционалдық
өзара iс-қимылы диаграммасы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа
технологиялар министрiнiң
2014 жылғы 27 сәуірдегі
№ 102 бұйрығына
2-қосымша
«Экспорттық бақылауға жататын өнiмнiң транзитіне рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер
1. Мемлекеттiк қызметті Министрлiктің Өнеркәсiп комитетi (бұдан әрi – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетедi, оның ішінде «электрондық үкiметтiң» www.egov.kz веб-порталы немесе «Е–лицензиялау» www.elicense.kz веб-порталы (бұдан әрi – портал) арқылы көрсетеді.

2) описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугополучателя:
процедура 1 – ввод услугополучателем пароля (процедура авторизации) на портале для получения государственной услуги;
условие 1 – проверка на портале подлинности данных о зарегистрированном услугополучателе через логин (индивидуальный идентификационный номер/бизнес-идентификационный номер) и пароль;
процедура 2 – формирование порталом сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных услугополучателя;
процедура 3 – выбор услугополучателем услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и заполнение услугополучателем формы (ввод данных) с учетом ее структуры и форматных требований, прикреплением к форме запроса необходимых документов в электронном виде;
процедура 4 – оплата услуги посредством платежного шлюза электронного правительства, а затем эта информация поступает в ИС ГБД ЕЛ;
условие 2 – проверка в ИС ГБД ЕЛ факта оплаты за оказание государственной услуги;
процедура 5 – формирование сообщения об отказе в запрашиваемой государственной услуге, в связи с отсутствием оплаты за оказание услуги в ИС ГБД ЕЛ;
процедура 6 - выбор услугополучателем регистрационного свидетельства электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП) для удостоверения (подписания) запроса;
процедура 7 – удостоверение (подписание) посредством ЭЦП услугополучателя заполненной формы (введенных данных) запроса на оказание услуги;
процедура 8 – регистрация электронного документа (запроса услугополучателя) в ИС ГБД ЕЛ и обработка запроса в ИС ГБД ЕЛ;
процедура 9 – проверка услугодателем соответствия услугополучателя условиям выдачи/переоформления лицензии и (или) приложения к лицензии, а также предъявляемым квалификационным требованиям;
процедура 10 – получение услугополучателем результата оказания государственной услуги, сформированного ИС ГБД ЕЛ.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через услугодателя, и диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги через услугополучателя, приведены в приложениях 34 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности
по проектированию (технологическое) и (или)
эксплуатации (разведка, добыча полезных ископаемых)
горных, химических производств»
Результат процедуры (действия) по оказанию
государственной услуги, который служит основанием
для начала выполнения следующей процедуры
процедуры
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Наименование
структурного
подразделения
Специалист
канцелярии
услугодателя
Руководство
услугодателя
Руководитель
управления
Ответ-
ствен-
ный
испол-
нитель
Ответ-
ствен-
ный
испол-
нитель
Ответственный
исполнитель
Руководитель
управления
Руководство
услугодателя
Ответ-
ствен-
ный
испол-
нитель
Специалист
канцелярии
услугода-
теля
Наименование
процедуры
(действий)
Прием
и регистрация
документов,
направление
их
руководству
услугодателя
Наложение
резолюции
и направление
документов
на
рассмотрение
руководителю
управления
Определение
ответ-
ствен-
ного
исполнителя
и передача
ему
документов
Подготовка
письменного
мотиви-
рованного
отказа в
дальнейшем
рассмотрении
заявления
в связи
с предоставлением
неполного
пакета
документов
Направление
запроса
в соответству-
ющие
государ-
ственные
органы
для получения
согласо-
вания
Рассмотрение
документов
услуго-
получателя
на его
соответствие
условиям
выдачи
лицензии и
(или)
приложения
к лицензии,
переоформле-
ния,
выдачи
дубликата
лицензии и
(или)
приложения
к лицензии,
а также
предъявляемым
квалифика-
ционным
требованиям,
подготовка
и внесение
результата
оказания
государ-
ственной
услуги на
рассмотрение
руководителю
управления
Визирование
результата
оказания
государ-
ственной
услуги
и передача
на подпись
руководству
услугодателя
Подписание
результата
оказания
государ-
ственной
услуги и
передача
его
ответ-
ствен-
ному
испол-
нителю
Направ-
ление
результата
оказания
государ-
ственной
услуги
для
регистрации
в канцелярию
услуго-
дателя
Регис-
трация
и выдача
результата
оказания
государ-
ствен-
ной
услуги
услуго-
получателю
нарочно
или
направление
по
почте
Результат
процедуры
(действия)
по
оказанию
гос.услуги,
который
служит
основанием
для
начала
выполнения
следующей
процедуры
Зарегистри-
рован-
ные
документы
Резолюция
Определение
ответ-
ствен-
ного
исполнителя
Письменный
мотиви-
рованный
отказ
в дальнейшем
рассмотрении
заявления
Запрос
в соответ-
ствующие
государ-
ствен-
ные
органы
Рассмотрен-
ный
руководителем
управления
результат
оказания
государ-
ственной
услуги
Завизи-
рованный
результат
оказания
государ-
ствен-
ной
услуги
Подписанный
результат
оказания
государ-
ствен-
ной
услуги
Зарегис-
трирован-
ный
результат
оказания
государ-
ствен-
ной
услуги
Результат
оказания
государ-
ствен-
ной
услуги
Длитель-
ность
выполнения
15 минут
15 минут
15 минут
2 рабочих
дня
2 рабочих
дня
(данный
срок
входит
в
срок,
предус-
мотренный
процедурой
6)
При
выдаче/пере-
оформлении
лицензии
и (или)
приложения
к лицензии
– 15
рабочих
дней,
выдаче
дубликата
лицензии и
(или)
приложения
к лицензии
- 2 рабочих
дня
15 минут
15 минут
15 минут
15 минут
следующей
процедуры
(действия)
2
3
4/5
-
6
7
8
9
10
Приложение 2
к регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности
по проектированию (технологическое) и (или)
эксплуатации (разведка, добыча полезных ископаемых)
горных, химических производств»
Блок-схема процедур (действий) между структурными
подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой
процедуры (действия)
Приложение 3
к регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности
по проектированию (технологическое) и (или)
эксплуатации (разведка, добыча полезных ископаемых)
горных, химических производств»
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем,
задействованных в оказании государственной услуги услугодателем
Приложение 4
к регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности
по проектированию (технологическое) и (или)
эксплуатации (разведка, добыча полезных ископаемых)
горных, химических производств»
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем,
задействованных при оказании государственной услуги
услугополучателю
Приложение 2
к приказу Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан – Министра
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 27 марта 2014 года № 102
Регламент государственной услуги
«Выдача разрешения на транзит продукции, подлежащей экспортному
контролю»
1. Общие положения
1. Государственная услуга оказывается Комитетом промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (далее - услугодатель), в том числе через веб-портал «электронного правительства» www.egov.kz или веб-портал «Е-лицензирование»: www.elicense.kz (далее – портал).

2. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрiнде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нәтижесi – уларды өндіру, қайта өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою бойынша қызметті жүзеге асыруға лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, қайта ресімдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшанының телнұсқасы немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап.
Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiн ұсыну нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрiнде.
2. Мемлекеттiк қызметті көрсету процесiнде құрылымдық
бөлiмшелер (қызметкерлер) мен көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң
iс-қимыл тәртiбiнің сипаттамасы
4. Мемлекеттiк қызметті көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылдар) бастауға негiздеме Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 26 ақпандағы № 155 қаулысымен бекітілген «Уларды өндіру, қайта өңдеу, сатып алу, сақтау, өткізу, пайдалану, жою бойынша қызметті жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес құжаттар топтамасы қосылған көрсетiлетiн қызмет алушының өтiнiшi не электронды сұрау салуы болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1-рәсiм - көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы құжаттарды қабылдауды және тiркеудi жүзеге асырады, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына жiбередi;
2-рәсiм - көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы қарар жазады және құжаттарды басқармасының басшысына қарауға жiбередi;
3-рәсiм - басқарма басшысы жауапты орындаушыны белгілейді және оған құжатты бередi;
1-шарт - көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың толық топтамасын;
4-рәсiм - ұсынылған құжаттар топтамасын толық еместігінен байланысты жауапты орындаушы өтiнiштi одан әрi қараудан жазбаша дәлелдi түрде бас тартуды дайындайды;
5-рәсiм – келісім алу үшін жауапты орындаушы тиісті мемлекеттік органдарға сұрау жібереді;
6-рәсiм – жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын оның лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру, қайта ресiмдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқаларын беру шарттарына, сондай-ақ қойылатын бiлiктiлiк талаптарға сәйкестiгi мәніне қарайды, мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн дайындайды және басқарма басшысының қарауына енгiзедi;
7-рәсiм – басқарма басшысы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесiне бұрыштама қол қояды және көрсетілетін қызметті беруші басшылығының қол қоюына бередi;
8-рәсiм – көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiне қол қояды және оны жауапты орындаушыға бередi;
9-рәсiм – жауапты орындаушы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн көрсетiлетiн қызметтi алушының кеңсесiне тіркеу үшін жібередi;
10-рәсiм – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн тiркейді және көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға почта арқылы немесе қолма-қол береді;

2. Форма оказания государственной услуги - электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление, дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии на осуществление деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление или электронный запрос услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9  стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по производству, переработке, приобретению, хранению, реализации, использованию, уничтожению ядов», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 155.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
процедура 1 - специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, направляет их руководству услугодателя;
процедура 2 - руководство услугодателя налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю управления;
процедура 3 - руководитель управления определяет ответственного исполнителя и передает ему документы;
условие 1 – полнота представленного услугополучателем пакета документов;
процедура 4 - ответственный исполнитель готовит письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления в связи с предоставлением неполного пакета документов;
процедура 5 - ответственный исполнитель направляет запрос в соответствующие государственные органы для получения согласования;
процедура 6 – ответственный исполнитель рассматривает документы услугополучателя на его соответствие условиям выдачи лицензии и (или) приложения к лицензии, переоформления, выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии, а также предъявляемым квалификационным требованиям, подготавливает и вносит результат оказания государственной услуги на рассмотрение руководителю управления;
процедура 7 - руководитель управления визирует результат оказания государственной услуги и передает на подпись руководству услугодателя;
процедура 8 - руководство услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги и передает его ответственному исполнителю;
процедура 9 - ответственный исполнитель направляет результат оказания государственной услуги для регистрации в канцелярию услугодателя;
процедура 10 - специалист канцелярии услугодателя регистрирует и выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю нарочно или направляет по почте.

2. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрiнде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нәтижесi – оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оларды өндiруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзiрлеу, өндiру, жөндеу, сатып алу және өткізу бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, қайта ресімдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшанының телнұсқасы немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап.
Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiн ұсыну нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрiнде.
2. Мемлекеттiк қызметті көрсету процесiнде құрылымдық
бөлiмшелер (қызметкерлер) мен көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң
iс-қимыл тәртiбiнің сипаттамасы
4. Мемлекеттiк қызметті көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылдар) бастауға негiздеме Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 26 ақпандағы № 155 қаулысымен бекітілген «Оқ-дәрiлердi, қару-жарақ пен әскери техниканы, олардың қосалқы бөлшектерiн, жинақтаушы бұйымдары мен аспаптарын, сондай-ақ монтаждауды, реттеудi, жаңғыртуды, орнатуды, пайдалануды, сақтауды, жөндеудi және сервистiк қызмет көрсетудi қоса алғанда, оларды өндiруге арналған арнайы материалдар мен жабдықтарды әзiрлеу, өндiру, жөндеу, сатып алу және өткізу бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес құжаттар топтамасы қосылған көрсетiлетiн қызмет алушының өтiнiшi не электронды сұрау салуы болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1-рәсiм - көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы құжаттарды қабылдауды және тiркеудi жүзеге асырады, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына жiбередi;
2-рәсiм - көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы қарар жазады және құжаттарды басқармасының басшысына қарауға жiбередi;
3-рәсiм - басқарма басшысы жауапты орындаушыны белгілейді және оған құжатты бередi;
1-шарт - көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың толық топтамасын;
4-рәсiм - ұсынылған құжаттар топтамасын толық еместігінен байланысты жауапты орындаушы өтiнiштi одан әрi қараудан жазбаша дәлелдi түрде бас тартуды дайындайды;
5-рәсiм – келісім алу үшін жауапты орындаушы тиісті мемлекеттік органдарға сұрау жібереді;
6-рәсiм – жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын оның лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру, қайта ресiмдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқаларын беру шарттарына, сондай-ақ қойылатын бiлiктiлiк талаптарға сәйкестiгi мәніне қарайды, мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн дайындайды және басқарма басшысының қарауына енгiзедi;
7-рәсiм – басқарма басшысы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесiне бұрыштама қол қояды және көрсетілетін қызметті беруші басшылығының қол қоюына бередi;
8-рәсiм – көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiне қол қояды және оны жауапты орындаушыға бередi;
9-рәсiм – жауапты орындаушы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн көрсетiлетiн қызметтi алушының кеңсесiне тіркеу үшін жібередi;
10-рәсiм – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн тiркейді және көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға почта арқылы немесе қолма-қол береді;

2. Форма оказания государственной услуги - электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление, дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии на осуществление вида деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление или электронный запрос услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление вида деятельности по разработке, производству, ремонту, приобретению и реализации боеприпасов, вооружения и военной техники, запасных частей, комплектующих изделий и приборов к ним, а также специальных материалов и оборудования для их производства, включая монтаж, наладку, модернизацию, установку, использование, хранение, ремонт и сервисное обслуживание», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 155.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
процедура 1 - специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, направляет их руководству услугодателя;
процедура 2 - руководство услугодателя налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю управления;
процедура 3 - руководитель управления определяет ответственного исполнителя и передает ему документы;
условие 1 – полнота представленного услугополучателем пакета документов;
процедура 4 - ответственный исполнитель готовит письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления в связи с предоставлением неполного пакета документов;
процедура 5 - ответственный исполнитель направляет запрос в соответствующие государственные органы для получения согласования;
процедура 6 – ответственный исполнитель рассматривает документы услугополучателя на его соответствие условиям выдачи лицензии и (или) приложения к лицензии, переоформления, выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии, а также предъявляемым квалификационным требованиям, подготавливает и вносит результат оказания государственной услуги на рассмотрение руководителю управления;
процедура 7 - руководитель управления визирует результат оказания государственной услуги и передает на подпись руководству услугодателя;
процедура 8 - руководство услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги и передает его ответственному исполнителю;
процедура 9 - ответственный исполнитель направляет результат оказания государственной услуги для регистрации в канцелярию услугодателя;
процедура 10 - специалист канцелярии услугодателя регистрирует и выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю нарочно или направляет по почте.

2. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрiнде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нәтижесi – Босатылатын оқ-дәрiлердi, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды жою (жою, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия және (немесе) лицензияға қосымша, қайта ресімдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшанының телнұсқасы немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап.
Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiн ұсыну нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрiнде.
2. Мемлекеттiк қызметті көрсету процесiнде құрылымдық
бөлiмшелер (қызметкерлер) мен көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң
iс-қимыл тәртiбiнің сипаттамасы
4. Мемлекеттiк қызметті көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылдар) бастауға негiздеме Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 26 ақпандағы № 155 қаулысымен бекітілген «Босатылатын оқ-дәрiлердi, қару-жарақтарды, әскери техниканы, арнаулы құралдарды жою (жою, кәдеге жарату, көму) және қайта өңдеу бойынша қызметтi жүзеге асыруға лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес құжаттар топтамасы қосылған көрсетiлетiн қызмет алушының өтiнiшi не электронды сұрау салуы болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1-рәсiм - көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы құжаттарды қабылдауды және тiркеудi жүзеге асырады, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына жiбередi;
2-рәсiм - көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы қарар жазады және құжаттарды басқармасының басшысына қарауға жiбередi;
3-рәсiм - басқарма басшысы жауапты орындаушыны белгілейді және оған құжатты бередi;
1-шарт - көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың толық топтамасын;
4-рәсiм - ұсынылған құжаттар топтамасын толық еместігінен байланысты жауапты орындаушы өтiнiштi одан әрi қараудан жазбаша дәлелдi түрде бас тартуды дайындайды;
5-рәсiм – келісім алу үшін жауапты орындаушы тиісті мемлекеттік органдарға сұрау жібереді;
6-рәсiм – жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын оның лицензияны және (немесе) лицензияға қосымшаны беру, қайта ресiмдеу, лицензияның және (немесе) лицензияға қосымшаның телнұсқаларын беру шарттарына, сондай-ақ қойылатын бiлiктiлiк талаптарға сәйкестiгi мәніне қарайды, мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн дайындайды және басқарма басшысының қарауына енгiзедi;
7-рәсiм – басқарма басшысы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесiне бұрыштама қол қояды және көрсетілетін қызметті беруші басшылығының қол қоюына бередi;
8-рәсiм – көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiне қол қояды және оны жауапты орындаушыға бередi;
9-рәсiм – жауапты орындаушы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн көрсетiлетiн қызметтi алушының кеңсесiне тіркеу үшін жібередi;
10-рәсiм – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн тiркейді және көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға почта арқылы немесе қолма-қол береді;

2. Форма оказания государственной услуги - электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – лицензия и (или) приложение к лицензии, переоформление, дубликат лицензии и (или) приложения к лицензии на осуществление деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление или электронный запрос услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на осуществление деятельности по ликвидации (уничтожению, утилизации, захоронению) и переработке высвобождаемых боеприпасов, вооружений, военной техники, специальных средств», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 155.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
процедура 1 - специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, направляет их руководству услугодателя;
процедура 2 - руководство услугодателя налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю управления;
процедура 3 - руководитель управления определяет ответственного исполнителя и передает ему документы;
условие 1 – полнота представленного услугополучателем пакета документов;
процедура 4 - ответственный исполнитель готовит письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления в связи с предоставлением неполного пакета документов;
процедура 5 - ответственный исполнитель направляет запрос в соответствующие государственные органы для получения согласования;
процедура 6 – ответственный исполнитель рассматривает документы услугополучателя на его соответствие условиям выдачи лицензии и (или) приложения к лицензии, переоформления, выдачи дубликата лицензии и (или) приложения к лицензии, а также предъявляемым квалификационным требованиям, подготавливает и вносит результат оказания государственной услуги на рассмотрение руководителю управления;
процедура 7 - руководитель управления визирует результат оказания государственной услуги и передает на подпись руководству услугодателя;
процедура 8 - руководство услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги и передает его ответственному исполнителю;
процедура 9 - ответственный исполнитель направляет результат оказания государственной услуги для регистрации в канцелярию услугодателя;
процедура 10 - специалист канцелярии услугодателя регистрирует и выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю нарочно или направляет по почте.

2. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрiнде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нәтижесi – тауарлардың, оның iшiнде экспорттық бақылауға жататын өнiмнiң экспорты мен импортына лицензия, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасы немесе мемлекеттiк қызметтi көрсетуден бас тарту туралы дәлелдi жауап.
Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiн ұсыну нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрiнде.
2. Мемлекеттiк қызметті көрсету процесiнде құрылымдық
бөлiмшелер (қызметкерлер) мен көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң
iс-қимыл тәртiбiнің сипаттамасы
4. Мемлекеттiк қызметті көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылдар) бастауға негiздеме Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 26 ақпандағы № 155 қаулысымен бекітілген «Тауарлардың, оның iшiнде экспорттық бақылауға жататын өнiмнiң экспорты мен импортына лицензия беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес құжаттар топтамасы қосылған көрсетiлетiн қызмет алушының өтiнiшi не электронды сұрау салуы болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1-рәсiм - көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы құжаттарды қабылдауды және тiркеудi жүзеге асырады, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына жiбередi;
2-рәсiм - көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы қарар жазады және құжаттарды басқармасының басшысына қарауға жiбередi;
3-рәсiм - басқарма басшысы жауапты орындаушыны белгілейді және оған құжатты бередi;
1-шарт - көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттардың толық топтамасын;
4-рәсiм - ұсынылған құжаттар топтамасын толық еместігінен байланысты жауапты орындаушы өтiнiштi одан әрi қараудан жазбаша дәлелдi түрде бас тартуды дайындайды;
5-рәсiм – келісім алу үшін жауапты орындаушы тиісті мемлекеттік органдарға сұрау жібереді;
6-рәсiм – жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын оның лицензияны беру, қайта ресiмдеу, лицензияның телнұсқасын беру шарттарына, сондай-ақ қойылатын бiлiктiлiк талаптарға сәйкестiгi мәніне қарайды, мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн дайындайды және басқарма басшысының қарауына енгiзедi;
7-рәсiм – басқарма басшысы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесiне бұрыштама қол қояды және көрсетілетін қызметті беруші басшылығының қол қоюына бередi;
8-рәсiм – көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiне қол қояды және оны жауапты орындаушыға бередi;
9-рәсiм – жауапты орындаушы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн көрсетiлетiн қызметтi алушының кеңсесiне тіркеу үшін жібередi;
10-рәсiм – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн тiркейді және көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға почта арқылы немесе қолма-қол береді;

2. Форма оказания государственной услуги - электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – лицензия, переоформление, дубликат лицензии на экспорт и импорт товаров, в том числе продукции, подлежащей экспортному контролю, либо мотивированный ответ об отказе в оказании государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление или электронный запрос услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 стандарта государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на экспорт и импорт товаров, в том числе продукции, подлежащей экспортному контролю», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 155.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
процедура 1 - специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, направляет их руководству услугодателя;
процедура 2 - руководство услугодателя налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю управления;
процедура 3 - руководитель управления определяет ответственного исполнителя и передает ему документы;
условие 1 – полнота представленного услугополучателем пакета документов;
процедура 4 - ответственный исполнитель готовит письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления в связи с предоставлением неполного пакета документов;
процедура 5 - ответственный исполнитель направляет запрос в соответствующие государственные органы для получения согласования;
процедура 6 – ответственный исполнитель рассматривает документы услугополучателя на его соответствие условиям выдачи лицензии (дубликата лицензии), переоформления, а также предъявляемым квалификационным требованиям, подготавливает и вносит результат оказания государственной услуги на рассмотрение руководителю управления;
процедура 7 - руководитель управления визирует результат оказания государственной услуги и передает на подпись руководству услугодателя;
процедура 8 - руководство услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги и передает его ответственному исполнителю;
процедура 9 - ответственный исполнитель направляет результат оказания государственной услуги для регистрации в канцелярию услугодателя;
процедура 10 - специалист канцелярии услугодателя регистрирует и выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю нарочно или направляет по почте.

7. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің рәсіміне қатысатын көрсетiлетiн қызметті берушiлердiң құрылымдық бөлiмшелерiнiң (қызметкерлерiнiң) тiзбесi:
1) көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы;
2) басқарма басшысы;
3) жауапты орындаушы;
4) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы.
8. Әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлiмшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) блок-схемасы осы регламентке 2-қосымшада көрсетілген.
4. Халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара iс-қимыл
тәртiбiнің, сондай-ақ мемлекеттiк қызметті көрсету процесiнде
ақпараттық жүйелердi пайдалану тәртiбiнің сипаттамасы
9. ХҚО-ға жүгiну тәртiбiнің, көрсетiлетiн қызметті алушының өтiнiшiн өңдеу ұзақтығының сипаттаммасы:
1) ХҚО жүгiну тәртiбi:
1-рәсім - ХҚО-ның қызметкері «Халыққа қызмет көрсету орталықтарының ықпалдастырылған ақпараттық жүйесі» ақпараттық жүйесіндегі (бұдан әрі – ХҚО ЫАЖ) мемлекеттік қызметті көрсету үшін логин мен парольді енгізеді;
2-рәсім - ХҚО-ның қызметкері өтініш қол қойған тұлғанын жеке басын сәйкестендіреді;
3-рәсім – осы регламентте көрсетiлген қызметтi ХҚО-ның қызметкерінің таңдауы, қызмет көрсету үшiн сұрау нысанын экранға шығару және ХҚО-ның қызметкерімен көрсетiлетін қызметті алушы деректерiн енгiзу;
4-рәсiм – электрондық үкiметтiң шлюзi (бұдан әрі - ЭҮШ) арқылы көрсетiлетін қызметті алушы туралы деректерi туралы сұрауды «Жеке тұлғалар» мемлекеттiк дерекқорына (бұдан әрі - ЖТ МДҚ) немесе «Заңды тұлғалар» мемлекеттiк дерекқорына (бұдан әрі - ЗТ МДҚ) жiберу;
1-шарт – көрсетiлетін қызметті алушы деректерiнiң ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-да бар болуын тексеру;
5-рәсiм – көрсетiлетін қызметті беруші деректерiнiң ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-да жоқ болуына байланысты деректердi алудың мүмкiн еместiгi туралы хабарламаны құру;
6-рәсім - ХҚО-ның қызметкері, егер Қазақстан Республикасының заңдарында өзгеше көзделмесе, мемлекеттiк қызметтер көрсету кезiнде ақпараттық жүйелерде қамтылған, заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәлiметтердi пайдалануға көрсетiлетiн қызметтi алушының жазбаша келiсiмiн алады;
2-шарт – өтінішті дұрыс толтырылу және ХҚО ЫАЖ тізбесіне сәйкес ұсынылған құжаттар топтамасының толықтығы;
7-рәсім – көрсетілетін қызметті алушы құжаттардың топтамасын толық ұсынбаған жағдайда, ХҚО-ның қызметкерi құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат бередi.
8-рәсім – ХҚО-ның қызметкері ХҚО ЫАЖ-ға көрсетілетін қызметті алушы туралы тиісті ақпаратты және ұсынылған құжаттардың тізімін енгізеді және, көрсетiлетiн қызметтi алушының жазбаша келiсiмi негiзiнде электрондық құжат нысанындағы оның сұрау салуын, сондай-ақ көрсетiлетiн қызметтi алушымен ұсынылған құжаттардың тұпнұсқалардан (көшірмелерден) құжаттардың электрондық көшірмелерін ХҚО-ның қызметкерi өзiне қызметтiк мақсатта пайдалану үшiн берiлген электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі - ЭЦҚ) куәландырады;
9-рәсім - ХҚО-ның қызметкері ХҚО ЫАЖ берген штрих-коды бар көрсетілетін қызметті алушыдан қабылданған құжаттар туралы қолхатты береді;
10-рәсім – ХҚО-ның қызметкерi құжаттар топтамасын «Е-лицензиялау» мемлекеттiк дерекқорлар ақпараттық жүйесіне (бұдан әрі - ЕЛ МДБ АЖ) ЭҮШ арқылы өзіне қызметтік мақсатта пайдалану үшін ЭЦҚ куәландырылған құжаттардың электрондық көшірмелері нысанында рұқсат беру шарттарына және талаптарына сәйкестiк мәніне қарастыру, сондай-ақ ХҚО мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нәтижесiн жолдау үшін жібереді;
Мемлекеттiк қызметті көрсету үшiн көрсетiлетiн қызметтi берушiге қажеттi құжаттар мен ақпараттардың тізбесі «Өнімді Қазақстан Республикасының аумағынан тыс жерде өңдеуге рұқсат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағымен анықталды.
11-рәсім - ХҚО-ның қызметкері қолхатта көрсетілген мерзімде көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нәтижесiн береді;

7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процедуре оказания государственной услуги:
1) руководство услугодателя;
2) руководитель управления;
3) ответственный исполнитель;
4) специалист канцелярии услугодателя.
8. Блок-схема процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведена в приложении 2 к настоящему регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе оказания
государственной услуги
9. Описание порядка обращения в ЦОН, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) описание порядка обращения в ЦОН:
процедура 1 – ввод работником ЦОН в информационной системе «Интегрированная информационная система для Центров обслуживания населения» (далее – ИИС ЦОН) логина и пароля (процесс авторизации) для оказания государственной услуги;
процедура 2 – идентификация работником ЦОН личности лица, подписавшего заявление;
процедура 3 – выбор работником ЦОН услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания государственной услуги и ввод работником ЦОН данных услугополучателя;
процедура 4 – направление работником ЦОН запроса через шлюз электронного правительства (далее – ШЭП) в государственную базу данных «Юридические лица» (далее - ГБД ЮЛ) или государственную  базу данных«Физические лица» (далее - ГБД ФЛ) о данных услугополучателя;
условие 1 – проверка наличия данных услугополучателя в ГБД ЮЛ/ГБД ФЛ;
процедура 5 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных услугополучателя в ГБД ЮЛ/ГБД ФЛ;
процедура 6 – работник ЦОН получает письменное согласие услугополучателя на использование сведений, составляющих охраняемую  законом тайну, содержащихся в информационных системах, если иное не предусмотрено законами Республики Казахстан;
условие 2 – правильность заполнения заявления и полнота представленного пакета документов в соответствии с перечнем в ИИС ЦОН;
процедура 7 - выдача работником ЦОН расписки об отказе в приеме документов в случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов;
процедура 8 – внесение работником ЦОН списка предоставленных услугополучателем документов в ИИС ЦОН, сканирование документов, прикрепление их к форме запроса и, на основании письменного согласия услугополучателя, заверение запроса услугополучателя, а также оригиналов (копий) документов в форме электронных документов своей электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП), выданной ему для использования в служебных целях;
процедура 9 – выдача работником ЦОН расписки с штрих-кодом, присвоенным ИИС ЦОН, о приеме соответствующих документов от услугополучателя;
процедура 10 – направление работником ЦОН пакета документов услугодателю в форме электронных копий документов, удостоверенных ЭЦП, выданной ему для использования в служебных целях, через ШЭП в информационную систему «Государственная база данных «Е-лицензирование» (далее – ИС ГБД ЕЛ) для рассмотрения их на предмет соответствия условиям и требованиям выдачи разрешения, а также направления результата оказания государственной услуги в ЦОН.
Перечень документов и информация, которые необходимы услугодателю для оказания государственной услуги, определены пунктом 9 Стандарта государственной услуги «Выдача разрешения на переработку продукции вне территории Республики Казахстан».
процедура 11 – выдача работником ЦОН результата оказания государственной услуги услугополучателю в срок, указанный в расписке на получение;

2) көрсетiлетiн қызметті алушының өтiнiшiн өңдеу ұзақтығы – 15 (он бес) минуттан артық емес.
ХҚО арқылы мемлекеттiк қызмет көрсетуге тартылған ақпараттық жүйелердiң функционалдық өзара iс-қимыл диаграммасы осы регламенттің 3-қосымшасында көрсетілген.
10. Мемлекеттiк қызметті көрсетудiң нәтижесiн халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы алу процесiнің, оның ұзақтығының сипаттамасы:
1) мемлекеттiк қызметті көрсетудiң нәтижесiн алу тәсiлi – ХҚО қолма қол.
2) мемлекеттiк қызметті көрсетудiң нәтижесiн алу ұзақтығы – 15 (он бес) минуттан артық емес;
3) мемлекеттiк қызметті көрсетудiң нәтижесiн алу тәртiбi:
1-рәсім – көрсетілетін қызметті алушы (не сенімхат бойынша оның өкілі) дайын құжаттарды беру өтініш бланкісінің-қолхаттың жыртылмалы талонының негізінде онда көрсетілген мерзімде, жеке басын куәландыратын құжатты көрсетіп, ХҚО-ның қызметкерге жүгінеді;
2-рәсім – ХҚО-ның қызметкері қолхаттағы штрих-кодты сканерлеу үшін көрсетілетін қызметті алушыдан штрих-коды бар қолхатты қабылдайды;
3-рәсім – ХҚО-ның қызметкері, алғандығы туралы көрсетілетін қызметті алушының міндетті белгі қойғыза отырып, мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесiн береді
Көрсетілетін қызметті алушының кінәсімен берілмеген құжаттар бір ай ішінде ХҚО сақталады.
11. Портал арқылы мемлекеттiк қызметті көрсету кезiнде көрсетiлетін қызметті берушi мен көрсетiлетін қызметті алушының жүгiну және рәсiмдердiң (iс-қимылдардың) біріздімгі тәртiбiнің сипаттамасы.
1) көрсетiлетін қызметті берушiнің рәсiмдерi (iс-қимылдары) бірізділігінің сипаттамасы:
1-рәсiм – мемлекеттiк қызметтi көрсету үшiн көрсетілетін қызметті берушінің логин мен парольдi ЕЛ МДБ АЖ енгiзуi;
1-шарт – көрсетілетін қызметті берушінiң тiркелген қызметкерi туралы деректердiң дұрыстығын ЕЛ МДБ АЖ-да логин және пароль арқылы тексеру;
2-рәсiм – көрсетілетін қызметті беруші қызметкерiнiң деректерiнде бұзушылықтардың бар болуына байланысты авторизациялаудан бас тарту туралы хабарламаны ЕЛ МДБ АЖ-да жасау;
3-рәсiм – осы регламентте көрсетiлген қызметтi көрсетiлетін қызметті беруші қызметкерiнiң таңдауы, қызмет көрсету үшiн сұрау нысанын экранға шығару және көрсетiлетін қызметті беруші қызметкерiнiң көрсетiлетін қызметті алушы деректерiн енгiзу;
4-рәсiм – ЭҮШ арқылы сұрау ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ жiберу;
2-шарт – көрсетiлетін қызметті алушы деректерiнiң ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-да бар болуын тексеру;
5-рәсiм – көрсетiлетін қызметті беруші деректерiнiң ЖТ МДҚ/ЗТ МДҚ-да жоқ болуына байланысты деректердi алудың мүмкiн еместiгi туралы хабарламаны құру;
6-рәсiм – құжаттардың қағаз нысанда болуы туралы белгiсi бөлiгiнде сұрау нысанын толтыру;
7-рәсiм – сұрауды ЕЛ МДБ АЖ-да тiркеу және ЕЛ МДБ АЖ-да көрсетілетін қызметтердi өңдеу;
8-рәсiм – көрсетiлетін қызметті берушімен көрсетiлетін қызметті алушының рұқсат беру үшiн шарттарына мен талаптарына сәйкестiгiн тексеруi;
9-рәсiм – көрсетiлетін қызметті алушының мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiн алуы.

2) длительность обработки запроса услугополучателя в ЦОН - не более 15 (пятнадцать) минут.
Диаграмма функционального взаимодействия информационных систем, задействованных в оказании государственной услуги при обращении в ЦОН, приведена в приложении 3 к настоящему регламенту.
10. Описание процесса получения результата оказания государственной услуги через ЦОН, его длительность:
1) способ получения результата оказания государственной услуги – нарочно в ЦОН.
2) длительность процесса получения результата оказания государственной услуги – не более 15 (пятнадцать) минут;
3) порядок получения результат оказания государственной услуги:
процедура 1 – услугополучатель (либо его представитель по доверенности) на основании отрывного талона бланка заявления-расписки в указанный в нем срок с предъявлением документа, удостоверяющего его личность, обращается к работнику ЦОН;
процедура 2 – работник ЦОН принимает у услугополучателя расписку со шрих-кодом для сканирования штрих-кода на расписке;
процедура 3 – работник ЦОН, с обязательной отметкой услугополучателя в получении, выдает ему результат оказания государственной услуги.
Не выданные в срок, по вине услугополучателя, документы в течение одного месяца хранятся в ЦОН.
11. Описание порядка обращения и последовательности процедур (действий) услугодателя и услугополучателя при оказании государственной услуги через портал.
1) описание последовательности процедур (действий) услугодателя:
процедура 1 – ввод сотрудником услугодателя логина и пароля (процедура авторизации) в ИС ГБД ЕЛ для оказания государственной услуги;
условие 1 – проверка в ИС ГБД ЕЛ подлинности данных о зарегистрированном сотруднике услугодателя через логин и пароль;
процедура 2 – формирование ИС ГБД ЕЛ сообщения об отказе в авторизации в связи с имеющимися нарушениями в данных сотрудника услугодателя;
процедура 3 – выбор сотрудником услугодателя услуги, указанной в настоящем регламенте, вывод на экран формы запроса для оказания услуги и ввод сотрудником услугодателя данных услугополучателя;
процедура 4 – направление запроса через ШЭП в ГБД ЮЛ/ГБД ФЛ;
условие 2 – проверка наличия данных услугополучателя в ГБД ЮЛ/ГБД ФЛ;
процедура 5 – формирование сообщения о невозможности получения данных в связи с отсутствием данных услугополучателя в ГБД ЮЛ/ГБД ФЛ;
процедура 6 – заполнение формы запроса в части отметки о наличии документов в бумажной форме;
процедура 7 – регистрация запроса в ИС ГБД ЕЛ и обработка услуги в ИС ГБД ЕЛ;
процедура 8 – проверка услугодателем соответствия услугополучателя условиям и требованиям выдачи разрешения;
процедура 9 – получение услугополучателем результата оказания государственной услуги.

2. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрiнде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нәтижесi – кепiлдiк мiндеттеме (түпкiлiктi пайдаланушының сертификаты).
Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiн ұсыну нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрiнде.
2. Мемлекеттiк қызметті көрсету процесiнде құрылымдық
бөлiмшелер (қызметкерлер) мен көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң
iс-қимыл тәртiбiнің сипаттамасы
4. Мемлекеттiк қызметті көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылдар) бастауға негiздеме Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 26 ақпандағы № 155 қаулысымен бекітілген «Кепiлдiк мiндеттеме (түпкiлiктi пайдаланушының сертификатын) беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес құжаттар топтамасы қосылған көрсетiлетiн қызмет алушының өтiнiшi не электронды сұрау салуы болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1-рәсiм - көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы құжаттарды қабылдауды және тiркеудi жүзеге асырады, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына жiбередi;
2-рәсiм - көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы қарар жазады және құжаттарды басқармасының басшысына қарауға жiбередi;
3-рәсiм - басқарма басшысы жауапты орындаушыны белгілейді және оған құжатты бередi;
4-рәсiм – жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын оның кепiлдiк мiндеттеме (түпкiлiктi пайдаланушының сертификатын) беру шарттары мен қойылатын талаптарға сәйкестiгi мәніне қарайды, мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн дайындайды және басқарма басшысының қарауына енгiзедi;
5-рәсiм – басқарма басшысы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесiне бұрыштама қол қояды және көрсетілетін қызметті беруші басшылығының қол қоюына бередi;
6-рәсiм – көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiне қол қояды және оны жауапты орындаушыға бередi;
7-рәсiм – жауапты орындаушы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн көрсетiлетiн қызметтi алушының кеңсесiне тіркеу үшін жібередi;
8-рәсiм – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн тiркейді және көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға почта арқылы немесе қолма-қол береді;
6. Келесi рәсiмдi (iс-қимылды) орындауды бастау үшiн негiз болатын мемлекеттiк қызметтi көрсету бойынша рәсiмдердiң (iс-қимылдың) нәтижесi осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
3. Мемлекеттiк қызметті көрсету процесiнде құрылымдық
бөлiмшелер (қызметкерлер) мен көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң
өзара iс-қимыл тәртiбiнің сипаттамасы

2. Форма оказания государственной услуги - электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – гарантийное обязательство (сертификат конечного пользователя).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление или электронный запрос услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 стандарта государственной услуги «Выдача гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя)», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 155.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
процедура 1 - специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, направляет их руководству услугодателя;
процедура 2 - руководство услугодателя налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю управления;
процедура 3 - руководитель управления определяет ответственного исполнителя и передает ему документы;
процедура 4 – ответственный исполнитель рассматривает документы услугополучателя на предмет их соответствия условиям и требованиям выдачи гарантийного обязательства (сертификата конечного пользователя), подготавливает и вносит результат оказания государственной услуги на рассмотрение руководителю управления;
процедура 5 - руководитель управления визирует результат оказания государственной услуги и передает на подпись руководству услугодателя;
процедура 6 - руководство услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги и передает его ответственному исполнителю;
процедура 7 - ответственный исполнитель направляет результат оказания государственной услуги для регистрации в канцелярию услугодателя;
процедура 8 - специалист канцелярии услугодателя регистрирует и выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю нарочно или направляет по почте.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) приведен в приложении 1 к настоящему регламенту.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги

2. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нысаны – электрондық (ішінара автоматтандырылған) және (немесе) қағаз түрiнде.
3. Мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтiң нәтижесi – тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді, ақпаратты экспорттық бақылауға жататын өнімге жатқызу туралы қорытынды.
Мемлекеттiк қызметтi көрсету нәтижесiн ұсыну нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрiнде.
2. Мемлекеттiк қызметті көрсету процесiнде құрылымдық
бөлiмшелер (қызметкерлер) мен көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң
iс-қимыл тәртiбiнің сипаттамасы
4. Мемлекеттiк қызметті көрсету бойынша рәсiмдi (iс-қимылдар) бастауға негiздеме Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2014 жылғы 26 ақпандағы № 155 қаулысымен бекітілген «Тауарларды, технологияларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді, ақпаратты экспорттық бақылауға жататын өнімге жатқызу туралы қорытынды беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес құжаттар топтамасы қосылған көрсетiлетiн қызмет алушының өтiнiшi не электронды сұрау салуы болып табылады.
5. Мемлекеттiк қызмет көрсету процесiнiң құрамына кiретiн әрбiр рәсiмнiң (iс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1-рәсiм - көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы құжаттарды қабылдауды және тiркеудi жүзеге асырады, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына жiбередi;
2-рәсiм - көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы қарар жазады және құжаттарды басқармасының басшысына қарауға жiбередi;
3-рәсiм - басқарма басшысы жауапты орындаушыны белгілейді және оған құжатты бередi;
4-рәсiм – жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын оның қорытынды беру шарттары мен қойылатын талаптарға сәйкестiгi мәніне қарайды, мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн дайындайды және басқарма басшысының қарауына енгiзедi;
5-рәсiм – басқарма басшысы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет нәтижесiне бұрыштама қол қояды және көрсетілетін қызметті беруші басшылығының қол қоюына бередi;
6-рәсiм – көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiне қол қояды және оны жауапты орындаушыға бередi;
7-рәсiм – жауапты орындаушы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн көрсетiлетiн қызметтi алушының кеңсесiне тіркеу үшін жібередi;
8-рәсiм – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесiнiң маманы мемлекеттiк көрсетiлетiн қызметтің нәтижесiн тiркейді және көрсетiлетiн мемлекеттiк қызметтi алушыға почта арқылы немесе қолма-қол береді;
6. Келесi рәсiмдi (iс-қимылды) орындауды бастау үшiн негiз болатын мемлекеттiк қызметтi көрсету бойынша рәсiмдердiң (iс-қимылдың) нәтижесi осы регламентке 1-қосымшада көрсетілген.
3. Мемлекеттiк қызметті көрсету процесiнде құрылымдық
бөлiмшелер (қызметкерлер) мен көрсетiлетiн қызметтi берушiнiң
өзара iс-қимыл тәртiбiнің сипаттамасы

2. Форма оказания государственной услуги - электронная (частично автоматизированная) и (или) бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – заключение об отнесении товаров, технологий, работ, услуг, информации к продукции, подлежащей экспортному контролю.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной
услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление или электронный запрос услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 стандарта государственной услуги «Выдача заключения об отнесении товаров, технологий, работ, услуг, информации к продукции, подлежащей экспортному контролю», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 155.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
процедура 1 - специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию документов, направляет их руководству услугодателя;
процедура 2 - руководство услугодателя налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю управления;
процедура 3 - руководитель управления определяет ответственного исполнителя и передает ему документы;
процедура 4 – ответственный исполнитель рассматривает документы услугополучателя на предмет их соответствия условиям и требованиям выдачи заключения, подготавливает и вносит результат оказания государственной услуги на рассмотрение руководителю управления;
процедура 5 - руководитель управления визирует результат оказания государственной услуги и передает на подпись руководству услугодателя;
процедура 6 - руководство услугодателя подписывает результат оказания государственной услуги и передает его ответственному исполнителю;
процедура 7 - ответственный исполнитель направляет результат оказания государственной услуги для регистрации в канцелярию услугодателя;
процедура 8 - специалист канцелярии услугодателя регистрирует и выдает результат оказания государственной услуги услугополучателю нарочно или направляет по почте.
6. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) приведен в приложении 1 к настоящему регламенту.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги