Оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі) туралы уақытша әкімші қорытындысының үлгі нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің Орынбасары - Қазақстан Республикасының Қаржы министрінің 2014 жылғы 30 сәуірдегі № 203 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 18 маусымда № 9485 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 639 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 09.12.2015 № 639 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Оңалту және банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 7 наурыздағы Заңының 15-бабының 14) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі) туралы уақытша әкімші қорытындысының үлгі нысаны бекітілсін.
2. Республикалық мемлекеттік мүлікке билік ету және оңалту мен банкроттық рәсімдері әдіснамасы департаменті (Д.Б. Әділханов):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және оның ресми жариялануын;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Республикалық мемлекеттік мүлікке билік ету және оңалту мен банкроттық рәсімдері әдіснамасы департаменті Д.Б. Әділхановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Орынбасары -
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі                                      Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің Орынбасары
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2014 жылғы 30 сәуірдегі
№ 203 бұйрығымен бекітілген
Нысан
Оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі) туралы уақытша
әкімші қорытындысының үлгі нысаны
__________                                     ______________________
(күні)                                              (жасалған орны)
«Оңалту және банкроттық туралы» Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 7 наурыздағы Заңының 70-бабы 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес уақытша әкімші оңалту жоспарының _____________________________
(тегі, аты, болған жағдайда – әкесінің аты)
тиімділігі (тиімсіздігі)____________________________ туралы қорытынды
(борышкердің атауы)
жасады.
Борышкер туралы жалпы мәліметтер осы қорытындының үлгі нысанының 1-қосымшасында көрсетілген.

Об утверждении типовой формы заключения временного администратора об эффективности (неэффективности) плана реабилитации
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 30 апреля 2014 года № 203. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 июня 2014 года № 9485. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 9 декабря 2015 года № 639
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 09.12.2015 № 639 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 14) статьи 15 Закона Республики Казахстан от 7 марта 2014 года «О реабилитации и банкротстве» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую типовую форму заключения временного администратора об эффективности (неэффективности) плана реабилитации.
2. Департаменту методологии распоряжения республиканским государственным имуществом и процедур реабилитации и банкротства (Адилханов Д.Б.) обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официального опубликование;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на директора Департамента методологии распоряжения республиканским государственным имуществом и процедур реабилитации и банкротства Адилханова Д.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан -
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов
Утверждена
приказом
Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан –
Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 апреля 2014 года № 203
Примечание РЦПИ!
В Типовой форме внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется в соответствии с приказом Министра финансов РК от 05.03.2015 № 155.
Форма
Типовая форма заключения временного администратора
об эффективности (неэффективности) плана реабилитации
___________                                    ______________________
(дата)                                         (место составления)
В соответствии с подпунктом 2) пункта 2 статьи 70 Закона
Республики Казахстан от 7 марта 2014 года «О реабилитации и
банкротстве» временным администратором ______________________________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)
составлено заключение об эффективности (неэффективности) плана
реабилитации ________________________________________________________
(наименование должника)
Общие сведения о должнике отражены в приложении 1 к настоящей
типовой форме заключения.

2. Борышкер қызметінің қаржы-экономикалық
және өндірістік көрсеткіштері
1. Оңалту рәсімдерін қолдану алдындағы соңғы 3 жылдың бухгалтерлік балансының көрсеткіштері және бухгалтерлік балансының болжамы осы қорытындыға 2-қосымшада көрсетілген.
2. Оңалту рәсімдерін қолдану алдындағы соңғы 3 жылдың пайда мен зияндар туралы есеп көрсеткіштері және пайда мен зияндар туралы есеп болжамы осы қорытындыға 3-қосымшада көрсетілген.
3. Оңалту рәсімдерін қолдану алдындағы соңғы 3 жылдың ақша қаражатының қозғалысы туралы есеп көрсеткіштері және ақша қаражатының қозғалысы туралы есеп болжамы осы қорытындыға 4-қосымшада көрсетілген.
4. Өндіріс бағдарламасы осы қорытындыға 5-қосымшада көрсетілген.
5. Іске асыру бағдарламасы осы қорытындыға 6-қосымшада көрсетілген.
6. Кредиторлық берешекті өтеу болжамы осы қорытындыға 7-қосымшада көрсетілген.
3. Оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі)
туралы қорытынды
_____________________________________________________________________
(оңалту жоспарының тиімді (тиімсіз) болып табылуына негіздемелер)
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Оңалту жоспарының тиімділігі (тиімсіздігі) туралы қорытынды ___________ парақта жасалған, _______ беті нөмірленген және тігілген.
Қосымшасы: _____________ парақта.
Уақытша әкімші ________________________________________________
Т.А.Ә. (қолы)
Ескертпе: * - растайтын құжаттардың көшірмесі қоса беріледі.
Оңалту жоспарының тиімділігі
(тиімсіздігі) туралы уақытша
әкімші қорытындысының
үлгі нысанына
1-қосымша
Борышкер туралы жалпы мәліметтер
Ескерту. 1-қосымшаға өзгеріс енгізілді - ҚР Қаржы министрінің 05.03.2015 № 155 бұйрығымен.
Көрсеткіштер атауы
Ақпарат
1
Құрылтайшы құжаттарға сәйкес қазақ, орыс тілдерінде атауы
2
Оңалту рәсімін қолдану туралы шешім (№, күні, сот атауы)
3
Уақытша әкімшіні тағайындау туралы сот анықтамасы (№, күні, сот атауы)
4
Оңалту рәсімін келісу (келіспеу) туралы кредиторлар жиналысының хаттамасы
5
Мемлекеттік тіркеу туралы мәліметтер (тіркеу (қайта тіркеу) күні, тіркеу нөмірі, орны, мемлекеттік тіркеу негіздемесі (жаңадан құрылған, қайта құру, қосу және басқасы)/қайта тіркеу (жарғылық капитал мөлшерін азайту, атауын өзгерту және басқасы)
6
Толық почталық (заңды) мекенжайы
7
Экономикалық қызмет түрлерінің жалпы жiктеуіші бойынша қызмет түрі
8
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН)
9
Құрылтайшының (-лардың) Т.А.Ә.
10
Басшының Т.А.Ә.
11
Бухгалтердің Т.А.Ә.
12
Борышкер мүлкінің менші киесінің (ол уәкілеттік берген органның), құрылтайшының қатысушының) және/немесе лауазымды(ол уәкілеттік берген органның), құрылтайшының (қатысушының) және/немесе өзге заңды тұлғалар борышкерінің лауазымды тұлғасының (тұлғаларының) қатысуы, % қатысу үлесі туралы мәліметтер (атауы, орналасқан, болған кезде БСН (ЖСН) қатысу кезеңі)
13
Құрылтайшы құжаттарға сәйкес жарғылық капитал мөлшері, мың теңге
14
Жер қойнауын пайдаланушы болып табылады ма: жер қойнауын пайдалану туралы құқықты кім және қашан берген, жер қойнауын пайдалану бойынша операцияларды ашу
15
Борышкердің құрылымдық бөлімшелерінің болуы туралы мәліметтер
16
Қаржылық есептіліктің деректері бойынша оңалту рәсімінің алдындағы соңғы 3 жылда негізгі қаражат пен материалдық емес активтердің болуы және олардың қозғалысы туралы мәліметтер (құны, мың теңге)
оның ішінде:

2. Финансово-экономические и производственные
показатели деятельности должника
1. Показатели бухгалтерского баланса за последние 3 года,
предшествующие применению реабилитационной процедуры, и прогноз
бухгалтерского баланса отражены в приложении 2 к настоящей типовой
форме заключения.
2. Показатели отчета о прибылях и убытках за последние 3 года,
предшествующие применению реабилитационной процедуры, и прогноз
отчета о прибылях и убытках отражены в приложении 3 к настоящей
типовой форме заключения.
3. Показатели отчета о движении денежных средств за последние 3
года, предшествующие применению реабилитационной процедуры, и прогноз
отчета о движении денежных средств отражены в приложении 4 к
настоящей типовой форме заключения.
4. Программа производства отражена в приложении 5 к настоящей
типовой форме заключения.
5. Программа реализации отражена в приложении 6 к настоящей
типовой форме заключения.
6. Прогноз погашения кредиторской задолженности отражен в
приложении 7 к настоящей типовой форме заключения.
3. Заключение об эффективности (неэффективности)
плана реабилитации
_____________________________________________________________________
(основания, по которым план реабилитации является эффективным (неэффективным))
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Заключение об эффективности (неэффективности) плана
реабилитации составлено на ____ листах, пронумеровано и прошнуровано
_______ страниц.
Приложение: на _____________ листах.
Временный администратор _______________________________________
Ф.И.О.(подпись)
Примечание: * - с приложением копий подтверждающих документов.
Приложение 1
к типовой форме заключения
временного администратора об
эффективности (неэффективности)
плана реабилитации
от 30 апреля 2014 года № 203
Примечание РЦПИ!
В Приложении 1 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется в соответствии с приказом Министра финансов РК от 05.03.2015 № 155.
Общие сведения о должнике
Наименование показателей
Информация
1
Наименование на казахском и русском языках согласно учредительным документам
2
Решение о применении реабилитационной процедуры (№, дата, наименование суда)
3
Определение суда о назначении временного администратора (№, дата, наименование суда)
4
Протокол собрания кредиторов о согласовании (не согласовании) Плана реабилитации
5
Сведения о государственной регистрации (дата регистрации (перерегистрации), регистрационный номер, место, основание государственной регистрации (вновь созданное, преобразование, слияние и другое)/перерегистрации (уменьшение размера уставного капитала, изменение наименования и другое))
6
Полный почтовый (юридический) адрес
7
Вид деятельности по общему классификатору видов экономической деятельности, с указанием кода
8
Бизнес-идентификационный номер (БИН)
9
Ф.И.О. учредителя (-ей)
10
Ф.И.О. руководителя
11
Ф.И.О. бухгалтера
12
Сведения об участии собственника имущества должника (уполномоченного им органа), учредителя (участника) и/или должностного (уполномоченного им органа), учредителя (участника) и/или должностного лица (лиц) должника в иных юридических лицах, доля участия % (наименование, место нахождения, БИН (ИИН) (при наличии) период участия)
13
Размер уставного капитала в соответствии с учредительными документами, тыс.тенге
14
Является ли недропользователем: кем и когда предоставлено право на недропользование, раскрыть операции по недропользованию
15
Сведения о наличии структурных подразделений должника
16
Сведения о наличии и движении основных средств и нематериальных активов за последние 3 года, предшествующие реабилитационной процедуре по данным финансовой отчетности (стоимость, тыс. тенге)
на 1.01.20 ____ г.
на 1.01.20 ____ г.
на 1.01.20 ____ г.
текущий год
в том числе:

16.1
негізгі қаражат
16.2
материалдық емес активтер
17
Қаржылық есептіліктің деректері бойынша оңалту рәсімінің алдындағы соңғы 3 жылда негізгі бағалы қағаздардың(акциялар, борыштық бағалы қағаздар, депозитариялық қолхаттар, инвестициялық пай қорларының пайлары, ислам бағалы қағаздары) (болған кезде мақта және астық қолхаттарының) болуы және олардың қозғалысы туралы мәліметтер
1.01.20 ____ ж.
1.01.20 ____ ж.
1.01.20 ____ ж.
Ағымдағы жыл
саны
01.01.20__ж.
Бағалы қағаздардың құны.
саны
01.01.20__ж.
Бағалы қағаздардың құны.
саны
01.01.20__ж.
Бағалы қағаздардың құны.
саны
01.01.20__ж.
Бағалы қағаздардың құны.
17.1
Бағалы қағаздардың атауы (құны, мың теңге)
18
Кепілдікте тұрған мүлік туралы мәліметтер
Шарттың № және күні
Мүліктің атауы
Мүліктің ақысы
19
Мүліктік жалдауда (жалгерлікте) тұрған мүлік туралы мәліметтер
Шарттың № және күні
Мүліктің атауы
Жалға беру мерзімі
Жалға беру ақысы
20
Лизингке алынған мүлік туралы мәліметтер
Шарттың № және күні
Мүліктің атауы
Лизингке алынған негізгі құралдың құны
Лизингтік төлемдер бойынша өтелмеген сома
Уақытша әкімші ___________________________ Қолы _____________________
Оңалту жоспарының тиімділігі
(тиімсіздігі) туралы уақытша
әкімші қорытындысының
үлгі нысанына
2-қосымша
Оңалту рәсімдерін қолдану алдындағы соңғы 3 жылдың бухгалтерлік
балансының көрсеткіштері және бухгалтерлік балансының болжамы
мың. теңге
Жол коды
Оңалту рәсімін қолдану алдындағы соңғы 3 жылдың іс жүзіндегі көрсеткіштері
Оңалту рәсімін қолдану күніне көрсеткіштер
Оңалту жоспарына сәйкес болжамды көрсеткіштер
1.01._ ж.
1.01.__ж
1.01.__ ж.
1.01._ ж.
1.01.__ж
1.01.__ ж.
1.01.__ ж.
1.01._ ж.
Активтер
I. Қысқа мерзімді активтер:
Ақша қаражаты және оның баламалары

16.1
основные средства
16.2
нематериальные активы
17
Сведения о наличии и движении ценных бумаг за последние 3 года, предшествующие процедуре реабилитации по данным финансовой отчетности (акции, долговые ценные бумаги, депозитарные расписки, паи паевых инвестиционных фондов, исламские ценные бумаги) (хлопковые и зерновые расписки при их наличии)
на 1.01.20 ____ г.
на 1.01.20 ____ г.
на 1.01.20 ____ г.
Текущий год
количество
Стоимость ценных бумаг на 01.01.20 __ г.
количество
Стоимость ценных бумаг на 01.01.20 __ г.
количество
Стоимость ценных бумаг на 01.01.20 __ г.
количество
Стоимость ценных бумаг на 01.01.20 __ г.
17.1
Наименование ценных бумаг (стоимость, тыс. тенге)
18
Сведения об имуществе, находящемся в залоге
№ и дата договора
Наименование имущества
Стоимость имущества
19
Сведения об имуществе, находящемся в имущественном найме (аренде)
№ и дата договора
Наименование имущества
Срок аренды
Стоимость аренды
20
Сведения об имуществе, полученном в лизинг
№ и дата договора
Наименование имущества
Стоимость основного средства, полученного в лизинг
Непогашенная сумма по лизинговым платежам
Временный администратор _______________ Подпись _____________________
Приложение 2
к типовой форме заключения
временного администратора об
эффективности (неэффективности)
плана реабилитации
от 30 апреля 2014 года № 203
Показатели бухгалтерского баланса за последние 3 года,
предшествующие применению реабилитационной процедуры, и прогноз
бухгалтерского баланса
тыс. тенге
Код строки
Фактические показатели за последние 3 года, предшествующие применению реабилитационной процедуры
Показатели на дату применения реабилитационной процедуры
Прогнозные показатели согласно плану реабилитации
На 1.01._ г.
На 1.01.__ г.
На 1.01.__ г.
План на __ г.
План на __ г.
План на ___ г.
План на ___ г.
План на ___ г.
Активы
I. Краткосрочные активы
Денежные средства и их эквиваленты