"Экспорттаушы 2020" және "Өнімділік 2020" бағдарламалары шеңберінде Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі көрсететін мемлекеттiк қызметтер регламенттерін бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрiнің 2014 жылғы 5 мамырдағы № 162 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 11 маусымда № 9499 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 7 қазандағы № 981 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Инвестициялар және даму министрінің м.а. 07.10.2015 № 981 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 10-бабының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес «Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің интернет-ресурсын құруға және іске қосуға арналған қызметтерді төлеу бойынша шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентi;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес «Маркетингтік зерттеулер бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентi;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес «Экспортты басқару саласында, оның ішінде шетелде экспортқа бағытталған өнім өндірісі саласында жұмыс істейтін қызметкерлерді, сондай-ақ индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің кәсіпорындарына шетелдік сарапшы-консультанттарды шақыра отырып, оқыту бойынша қызметтерге ақы төлеуге арналған шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентi;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес «Франшиза тартуға жұмсалған шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентi;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес «Шетелге экспорттау мақсатында тауар белгілерін тіркеумен және өнімді сертификаттаумен байланысты рәсімдерді өткізуге арналған шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентi;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес «Экспорттаушыларды сервистік қолдау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентi;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес «Өнімділік 2020» бағдарламасы шеңберінде инвестициялық жобаның кешенді жоспарын әзірлеу немесе оған сараптама жүргізу үшін жұмсалған шығындардың бір бөлігін төлеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентi бекітілсін;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес «Инвестициялық жобаның «Өнімділік 2020» бағдарламасының қатысушысына қойылатын критерийлерге сәйкестігіне сараптамалық баға беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентi.

Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых Министерством индустрии и новых технологий Республики Казахстан в рамках программ "Экспортер 2020" и "Производительность 2020"
Приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан от 6 мая 2014 года № 162. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июня 2014 года № 9499. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 7 октября 2015 года № 981
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра по инвестициям и развитию РК от 07.10.2015 № 981 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» ПРИКAЗЫВAЮ:
1.Утвердить прилагаемые:
1) Регламент государственной услуги «Возмещение части затрат по оплате услуг на создание и запуск интернет-ресурса субъекта индустриально-инновационной деятельности» согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) Регламент государственной услуги «Возмещение части затрат на оплату услуг по маркетинговым исследованиям» согласно приложению 2 к настоящему приказу;
3) Регламент государственной услуги «Возмещение части затрат на оплату услуг по обучению сотрудников, занятых в сфере управления экспортом, в том числе в сфере производства экспортоориентированной продукции, за рубежом, а также с приглашением иностранных экспертов-консультантов на предприятия-субъекты индустриально-инновационной деятельности» согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) Регламент государственной услуги «Возмещение части затрат на привлечение франшизы» согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) Регламент государственной услуги «Возмещение части затрат на проведение процедур, связанных с регистрацией товарных знаков и сертификацией продукции в целях экспорта за рубеж» согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) Регламент государственной услуги «Сервисная поддержка экспортеров» согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) Регламент государственной услуги «Оплата части затрат за разработку или экспертизу комплексного плана инвестиционного проекта в рамках программы «Производительность 2020» согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) Регламент государственной услуги «Выдача экспертной оценки инвестиционного проекта на соответствие критериям, предъявляемым к участнику программы «Производительность 2020» согласно приложению 8 к настоящему приказу.

2. Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiнiң Өнеркәсiп комитетi (Б.Ә. Қасымбеков) белгiленген заңнамалық тәртiппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн күнтiзбелiк он күн iшiнде оның бұқаралық ақпарат құралдарында және «Әдiлет» ақпараттық-құқықтық жүйесiнде ресми жариялауға жiберiлуiн;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiнiң интернет-ресурсында орналастырылуын;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттiк тiркелгеннен кейiн күнтiзбелiк он күн iшiнде Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлiгiнiң Заң департаментіне осы тармақтың 1)2) және 3) тармақшыларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар бiрiншi вице-министрi А.П. Рауға жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары –
Қазақстан Республикасының
Индустрия және жаңа
технологиялар министрi                     Ә. Исекешев
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының Индустрия
және жаңа технологиялар министрінің
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 162 бұйрығына
1-қосымша
«Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің
интернет-ресурсын құруға және іске қосуға арналған қызметтерді
төлеу бойынша шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің интернет-ресурсын құруға және іске қосуға арналған қызметтерді төлеу бойынша шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «KAZNEX INVEST» экспорт және инвестициялар ұлттық агенттігі» акционерлік қоғамы көрсетеді (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі – индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің интернет-ресурсын құруға және іске қосуға арналған қызметтерді төлеу бойынша шығындардың бір бөлігін өтеу.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимылдар тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 252 қаулысымен бекітілген «Индустриялық-инновациялық қызмет субъектісінің интернет-ресурсын құруға және іске қосуға арналған қызметтерді төлеу бойынша шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес құжаттарды қоса бере отырып, көрсетілетін қызметті алушының өтінімі болып табылады.

2. Комитету промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан (Касымбеков Б.A.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1)2) и 3) настоящего пункта.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра индустрии и новых технологий Республики Казахстан Рау A.П.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Заместитель Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министр
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан                             A. Исекешев
Утвержден
приказом Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министра
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 6 мая 2014 года № 162
Регламент
государственной услуги
«Возмещение части затрат по оплате услуг на создание и запуск интернет-ресурса субъекта индустриально-инновационной деятельности»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Возмещение части затрат по оплате услуг на создание и запуск интернет-ресурса субъекта индустриально-инновационной деятельности» (далее - государственная услуга) оказывается акционерным обществом «Национальное агентство по экспорту и инвестициям «KAZNEX INVEST» (далее - услугодатель).
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - возмещение части затрат по оплате услуг на создание и запуск интернет-ресурса субъекта индустриально-инновационной деятельности.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги «Возмещение части затрат по оплате услуг на создание и запуск интернет-ресурса субъекта индустриально-инновационной деятельности», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 252.

5. Мемлекеттік қызметті көрсеткен кезде құрылымдық бөлімшелер қызметкерлерінің іс-қимылы тәртібі, рәсімдері (іс-қимылы) және оларды орындаудың бірізділігі, оның ішінде әрбір құрылымдық бөлімшелер бөлінісінде барлық рәсімдерді (іс-қимылдары) өту кезеңдері:
1-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді – 30 минут, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – тіркелген құжаттар;
2-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қарар жазады және олар көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысына қарауға жібереді – 15 минут, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – қарар;
3-рәсім – басқарма басшысы жауапты орындаушыны анықтайды және оған өтінімді береді – 15 минут, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – қарар;
4-рәсім – жауапты орындаушы өтінін ұсынған құжаттар пакетінің толықтылығына тексереді, өтінім және өтінімнің түйіндемесін дайындайды және басқарма басшысына қарастыруға енгізеді – тоғыз жұмыс күні, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – өтінім және түйіндеменің жобасы;
5-рәсім – басқарма басшысы өтінім түйіндемесіне қол қояды және құжаттарды Жұмыс тобына қарастыруға береді – бір жұмыс күні, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – түйіндеме;
6-рәсім – Жұмыс тобы өтінім түйіндемесі мен қоса беріліп отырған құжаттарды қарастырады, қорытынды, шығындарды өтеу жөнінде мемлекеттік органға мінездеме дайындайды – он жұмыс күні, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – жұмыс тобының қорытындысы;
7-рәсім – Комиссияның жұмыс тобының өтінімдері мен қорытындыларының түйіндемесін, келесі рәсімді (іс-қимыл) – қызмет алушының шығындарын өтеу туралы ұсынымын орындаудың басталуы үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету жөніндегі рәсімнің (іс-қимыл) нәтижесін сегіз жұмыс күні ішінде қарастыру;
8-рәсім – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі индустриялық-инновациялық қызмет субъектінің шығындардың бір бөлігін өтеуді жүзеге асыру жөнінде шешім қабылдайды – он жұмыс күні, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – бұйрық;
9-рәсім – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Өнеркәсіп комитеті қызмет алушымен қаражаттарды аудару туралы келісім жасасады – он жұмыс күні, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – келісім.

5. Порядок действий работников структурных подразделений при оказании государственной услуги, процедуры (действия), и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий) в разрезе каждого структурного подразделения:
процедура 1 - специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию заявки, направляет их руководству услугодателя - 30 минут, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия)  - зарегистрированные документы;
процедура 2 - руководство услугодателя налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю управления услугодателя - 15 минут, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - резолюция;
процедура 3 - руководитель управления определяет ответственного исполнителя и передает заявку на рассмотрение - 15 минут, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - резолюция;
процедура 4 - ответственный исполнитель рассматривает заявку на полноту предствленных документов, готовит резюме заявки и вносит заявку и резюме заявки на рассмотрение руководителю управления - девять рабочих дней, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - заявка и проект резюме;
процедура 5 - руководитель управления визирует резюме заявки и передает материалы на рассмотрение Рабочей группы - один рабочий день, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - резюме;
процедура 6 - рассмотрение Рабочей группой резюме заявки и прилагаемых документов, подготовка заключения, рекомендаций государственному органу о возмещении затрат - десяти рабочих дней, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - заключение рабочей группы;
процедура 7 - рассмотрение Комиссией резюме заявки и заключение рабочей группы - в течении восьми рабочих дней, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - рекомендации о возмещении части затрат услугополучателю;
процедура 8 - Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан принимает решение о возмещении части затрат субъекта индустриально-инновационной деятельности - десять рабочих дней, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - приказ;
процедура 9 - Комитет промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан заключает соглашение с услугополучателем о перечислении средств - десять рабочих дней, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - соглашение.

3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) Қазақстантан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Өнеркәсіп комитеті;
2) Жұмыс тобы;
3) Комиссия;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) Комитет промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан;
2) Рабочая группа;
3) Комиссия
4) руководство услугодателя;

5) басқарма басшысы;
6) жауапты орындаушы;
7) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы.
7. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) бірізділігін сипаттау және мемлекеттік көрсетудің блок-схемасы осы мемлекеттік қызмет регламентіне 1 және 2-қосымшаларда келтірілген.
«Индустриялық-инновациялық қызмет
субъектісінің интернет-ресурсын құруға
және іске қосуға арналған қызметтерді
төлеу бойынша шығындардың бір бөлігін
өтеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің
(іс-қимылдардың) сипаттамасы
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
7
8
Құрылымдық бөлімше атауы
Қызмет беруші кеңсесінің маманы
Қызмет беруші басшылығы
Басқарма басшысы
Жауапты орындаушы
Басқарма басшысы
Жұмыс тобы
Комиссия
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Өнеркәсіп комитеті
Рәсім қимыл (іс-қимыл)
Құжаттарды қабылдау және тіркеу, оларды көрсетілетін қызмет беруші басшысына жіберу
Қарар жазу және көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысына қарауға жіберу
Жауапты орындаушыны анықтау және оған құжаттарды беру
Жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының өтініш ұсынған құжаттар пакетінің толықтылығына тексереді және, егер ұсынылған құжаттар толық болған жағдайда, өтінішті қойылатын талаптарын сәйкестігіне қарастырады, өтінім және өтінімнің түйіндемесін дайындайды және басқарма басшысына қарастыруға енгізеді
Өтінім түйіндемесіне бұрыштама қол қою және материалдарды Жұмыс тобына қарастыруға беруі
Өтінім түйіндемесі мен қоса беріліп отырған құжаттарды қарастыру, қорытынды дайындау
Жұмыс тобының өтінімдері мен қорытындыларының түйіндемесін қарастыру
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті іске асыру туралы шешім қабылдау
Көрсетілетін қызмет алушымен шығындарды өтеу туралы келісім жасасу
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Тіркелген құжаттар
Қарар
Қарар
Өтінім және өтінімнің түйіндемесін басқарма басшысына қарастыруға енгізу
Өтінім түйіндемесі
Жұмыс тобы қойған қол қорытынды
Қызмет алушының шығындарын өтеу туралы ұсынымы
Шығындарды өтеу туралы Министрдің бұйрығы
Келісім
Орындау мерзімдері
30 минут
15 минут
15 минут
9 жұмыс күні
1 жұмыс күні
10 жұмыс күні
9 жұмыс күні
10 жұмыс күні
10 жұмыс күні
Келесі іс-қимылдың №
2
3
4
5
6
7
8
9
-
«Индустриялық-инновациялық қызмет
субъектісінің интернет-ресурсын құруға
және іске қосуға арналған қызметтерді
төлеу бойынша шығындардың бір бөлігін
өтеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсетудің блок-схемасы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының Индустрия
және жаңа технологиялар министрінің
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 162 бұйрығына
2-қосымша
«Маркетингтік зерттеулер бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы
төлеуге арналған шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Маркетингтік зерттеулер бойынша көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге арналған шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «KAZNEX INVEST» экспорт және инвестициялар ұлттық агенттігі» акционерлік қоғамы көрсетеді (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).

5) руководитель управления;
6) ответственный исполнитель;
7) специалист канцелярии услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) и блок-схема оказания государственной услуги приведены в приложениях 1 и 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Возмещение части затрат по оплате
услуг на создание и запуск
интернет-ресурса субъекта
индустриально-инновационной
деятельности»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками)
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование структурного подразделения
Специалист канцелярии
услугодателя
Руководство
услугодателя
Руководитель
управления
Ответственный исполнитель
Руководитель
управления
Рабочая группа
Комиссия
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Комитетом промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Наименование
процедуры (действий)
Прием и
регистрация
документов,
направление их
руководству
услугодателя
Наложение
резолюции
и направление
документов
на рассмотрение
руководителю
управления
услугодателя
Определение
ответственного исполнителя
и передача ему
документов
Ответственный исполнитель рассматривает заявку на полноту представленных документов и в случае полноты представленных документов ответственный исполнитель рассматривает заявку услугополучателя на предмет его соответствия предъявляемым требованиям, подготавливает и вносит заявку и резюме заявки на рассмотрение руководителю управления
Визирование резюме заявки и направление материалов на рассмотрение Рабочей группы
Рассмотрение резюме заявки и прилагаемых документов, подготовка заключения
Рассмотрение резюме заявки и заключение рабочей группы
Принятие решения о реализации госуслуги
Заключение соглашения с услугополучателем о возмещении затрат
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Зарегист-
рированные
документы
Резолюция
Резолюция
Вносит заявку и резюме заявки на рассмотрение руководителю управления
Резюме заявки
Подписанное
заключение Рабочей группы
рекомендации о возмещении части затрат услугополучателю
Приказ Министра о возмещении затрат
Соглашение
Сроки
исполнения
30 минут
15 минут
15минут
9 рабочих дней
1рабочий день
10 рабочих дней
9 рабочих дней
10 рабочих дня
10 рабочих дней
следующего
действия
2
3
4
5
6
7
8
9
-
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Возмещение части затрат по оплате
услуг на создание и запуск
интернет-ресурса субъекта
индустриально-инновационной
деятельности»
Блок-схема оказания государственной услуги
Утвержден
приказом Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министра
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 6 мая 2014 года № 162
Регламент
государственной услуги
«Возмещение части затрат на оплату услуг по маркетинговым исследованиям»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Возмещение части затрат на оплату услуг по маркетинговым исследованиям» (далее - государственная услуга) оказывается акционерным обществом «Национальное агентство по экспорту и инвестициям «KAZNEX INVEST» (далее - услугодатель).

5) басқарма басшысы;
6) жауапты орындаушы;
7) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы.
7. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) бірізділігін сипаттау және мемлекеттік көрсетудің блок-схемасы осы мемлекеттік қызмет регламентіне 1 және 2-қосымшаларда келтірілген.
«Маркетингтік зерттеулер бойынша
көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге
арналған шығындардың бір бөлігін өтеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің
(іс-қимылдардың) сипаттамасы
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
7
8
Құрылымдық бөлімше атауы
Қызмет беруші кеңсесінің маманы
Қызмет беруші басшылығы
Басқарма басшысы
Жауапты орындаушы
Басқарма басышысы
Жұмыс тобы
Комиссия
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
Қазақстантан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Өнеркәсіп комитеті
Рәсім қимыл (іс-қимыл)
Құжаттарды қабылдау және тіркеу, оларды көрсетілетін қызмет беруші басшысына жіберу
Қарар жазу және көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысына қарауға жіберу
Жауапты орындаушыны анықтау және оған құжаттарды беру
Жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының өтінін ұсынған құжаттар пакетінің толықтылығына тексереді және, егер ұсынылған құжаттар толын болған жағдайда, өтінішті қойылатын талаптарын сәйкестігіне қарастырады, өтінім және өтінімнің түйіндемесін дайындайды және басқарма басшысына қарастыруға енгізеді
Өтінім түйіндемесіне бұрыштама қол қою және материалдарды Жұмыс тобына қарастыруға беруі
Өтінім түйіндемесі мен қоса беріліп отырған құжаттарды қарастыру, қорытынды дайындау
Жұмыс тобының өтінімдері мен қорытындыларының түйіндемесін қарастыру
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті іске асыру туралы шешім қабылдау
Көрсетілетін қызмет алушымен шығындарды өтеу туралы келісім жасасасу
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Тіркелген құжаттар
Қарар
Қарар
Өтінім және өтінімнің түйіндемесін басқарма басшысына қарастыруға енгізу
Өтінім түйіндемесі
Жұмыс тобы қойған қол қорытынды
Қызмет алушының шығындарын өтеу туралы ұсынымы
Шығындарды өтеу туралы Министрдің бұйрығы
Келісім
Орындау мерзімдері
30 минут
15 минут
15 минут
9 жұмыс күні
1 жұмыс күні
10 жұмыс күні
9 жұмыс күні
10 жұмыс күні
10 жұмыс күні
Келесі іс-қимылдың №
2
3
4
5
6
7
8
9
-
«Маркетингтік зерттеулер бойынша
көрсетілетін қызметтерге ақы төлеуге
арналған шығындардың бір бөлігін өтеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсетудің блок-схемасы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының Индустрия
және жаңа технологиялар министрінің
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 162 бұйрығына
3-қосымша
«Экспортты басқару саласында, оның ішінде шетелде экспортқа
бағытталған өнім өндірісі саласында жұмыс істейтін
қызметкерлерді, сондай-ақ индустриялық-инновациялық қызмет
субъектілерінің кәсіпорындарына шетелдік
сарапшы-консультанттарды шақыра отырып, оқыту бойынша
қызметтерге ақы төлеуге арналған шығындардың бір бөлігін өтеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Экспортты басқару саласында, оның ішінде шетелде экспортқа бағытталған өнім өндірісі саласында жұмыс істейтін қызметкерлерді, сондай-ақ индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің кәсіпорындарына шетелдік сарапшы-консультанттарды шақыра отырып, оқыту бойынша қызметтерге ақы төлеуге арналған шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «KAZNEX INVEST» экспорт және инвестициялар ұлттық агенттігі» акционерлік қоғамы көрсетеді (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).

5) руководитель управления;
6) ответственный исполнитель;
7) специалист канцелярии услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) и блок-схема оказания государственной услуги приведены в приложениях 1 и 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуг
«Возмещение части затрат на оплату
услуг по маркетинговым
исследованиям»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками)
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование структурного подразделения
Специалист канцелярии
услугодателя
Руководство
услугодателя
Руководитель
управления
Ответственный исполнитель
Руководитель
управления
Рабочая группа
Комиссия
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Комитетом промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Наименование
процедуры (действий)
Прием и
регистрация
документов,
направление их
руководству
услугодателя
Наложение
резолюции
и направление
документов
на рассмотрение
руководителю
управления
услугодателя
Определение
ответственного исполнителя
и передача ему
документов
Ответственный исполнитель рассматривает заявку на полноту представленных документов и в случае полноты представленных документов ответственный исполнитель рассматривает заявку услугополучателя на предмет его соответствия предъявляемым требованиям, подготавливает и вносит заявку и резюме заявки на рассмотрение руководителю управления
Визирование резюме заявки и направление материалов на рассмотрение Рабочей группы
Рассмотрение резюме заявки и прилагаемых документов, подготовка заключения
Рассмотрение резюме заявки и заключение рабочей группы
Принятие решения о реализации госуслуги
Заключение соглашения с услугополучателем о возмещении затрат
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Зарегист-
рированные
документы
Резолюция
Резолюция
Вносит заявку и резюме заявки на рассмотрение руководителю управления
Резюме заявки
Подписанное
заключение Рабочей группы
рекомендации о возмещении части затрат услугополучателю
Приказ Министра о возмещении затрат
Соглашение
Сроки
исполнения
30 минут
15 минут
15минут
9 рабочих дней
1рабочий день
10 рабочих дней
9 рабочих дней
10 рабочих дня
10 рабочих дней
следующего
действия
2
3
4
5
6
7
8
9
-
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Возмещение части затрат на
оплату услуг по маркетинговым
исследованиям»
Блок-схема оказания государственной услуги
Утвержден
приказом Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министра
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 6 мая 2014 года № 162
Регламент
государственной услуги «Возмещение части затрат на оплату услуг по обучению сотрудников, занятых в сфере управления экспортом, в том числе в сфере производства экспортоориентированной продукции, за рубежом, а также с приглашением иностранных экспертов-консультантов на предприятия-субъекты индустриально-инновационной деятельности»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Возмещение части затрат на оплату услуг по обучению сотрудников, занятых в сфере управления экспортом, в том числе в сфере производства экспортоориентированной продукции, за рубежом, а также с приглашением иностранных экспертов-консультантов на предприятия-субъекты индустриально-инновационной деятельности» (далее - государственная услуга) оказывается акционерным обществом «Национальное агентство по экспорту и инвестициям «KAZNEX INVEST» (далее - услугодатель).

5) басқарма басшысы;
6) жауапты орындаушы;
7) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы.
7) Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) бірізділігін сипаттау және мемлекеттік көрсетудің блок-схемасы осы мемлекеттік қызмет регламентіне 1 және 2-қосымшаларда келтірілген.
«Экспортты басқару саласында, оның ішінде
шетелде экспортқа бағытталған өнім өндірісі
саласында жұмыс істейтін қызметкерлерді, сондай-ақ
индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің
кәсіпорындарына шетелдік сарапшы-консультанттарды
шақыра отырып, оқыту бойынша қызметтерге ақы төлеуге
арналған шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің
(іс-қимылдардың) сипаттамасы
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
7
8
Құрылымдық бөлімше атауы
Қызмет беруші кеңсесінің маманы
Қызмет беруші басшылығы
Басқарма басшысы
Жауапты орындаушы
Басқарма басышысы
Жұмыс тобы
Комиссия
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
Қазақстантан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігінің Өнеркәсіп комитеті
Рәсім қимыл (іс-қимыл)
Құжаттарды қабылдау және тіркеу, оларды көрсетілетін қызмет беруші басшысына жіберу
Қарар жазу және көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысына қарауға жіберу
Жауапты орындаушыны анықтау және оған құжаттарды беру
Жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушының өтінін ұсынған құжаттар пакетінің толықтылығына тексереді және, егер ұсынылған құжаттар толын болған жағдайда, өтінішті қойылатын талаптарын сәйкестігіне қарастырады, өтінім және өтінімнің түйіндемесін дайындайды және басқарма басшысына қарастыруға енгізеді
Өтінім түйіндемесіне бұрыштама қол қою және материалдарды Жұмыс тобына қарастыруға беруі
Өтінім түйіндемесі мен қоса беріліп отырған құжаттарды қарастыру, қорытынды дайындау
Жұмыс тобының өтінімдері мен қорытындыларының түйіндемесін қарастыру
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті іске асыру туралы шешім қабылдау
Көрсетілетін қызмет алушымен шығындарды өтеу туралы келісім жасасасу
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Тіркелген құжаттар
Қарар
Қарар
Өтінім және өтінімнің түйіндемесін басқарма басшысына қарастыруға енгізу
Өтінім түйіндемесі
Жұмыс тобы қойған қол қорытынды
Қызмет алушының шығындарын өтеу туралы ұсынымы
Шығындарды өтеу туралы Министрдің бұйрығы
Келісім
Орындау мерзімдері
30 минут
15 минут
15 минут
9 жұмыс күні
1 жұмыс күні
10 жұмыс күні
9 жұмыс күні
10 жұмыс күні
10 жұмыс күні
Келесі іс-қимылдың №
2
3
4
5
6
7
8
9
-
«Экспортты басқару саласында, оның ішінде
шетелде экспортқа бағытталған өнім өндірісі
саласында жұмыс істейтін қызметкерлерді, сондай-ақ
индустриялық-инновациялық қызмет субъектілерінің
кәсіпорындарына шетелдік сарапшы-консультанттарды
шақыра отырып, оқыту бойынша қызметтерге ақы төлеуге
арналған шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсетудің блок-схемасы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының Индустрия
және жаңа технологиялар министрінің
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 162 бұйрығына
4-қосымша
«Франшиза тартуға жұмсалған шығындардың бір бөлігін өтеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламенті
1. Жалпы ережелер
1. «Франшиза тартуға жұмсалған шығындардың бір бөлігін өтеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «KAZNEX INVEST» экспорт және инвестициялар ұлттық агенттігі» акционерлік қоғамы көрсетеді (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).

5) руководитель управления;
6) ответственный исполнитель;
7) специалист канцелярии услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) и Блок-схема оказания государственной услуги приведены в приложениях 1 и 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Возмещение части затрат на оплату
услуг по обучению сотрудников,
занятых в сфере управления экспортом,
в том числе в сфере производства
экспортоориентированной продукции,
за рубежом, а также с приглашением
иностранных экспертов-консультантов
на предприятия-субъекты
индустриально-инновационной
деятельности»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками)
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование структурного подразделения
Специалист канцелярии
услугодателя
Руководство
услугодателя
Руководитель
управления
Ответственный исполнитель
Руководитель
управления
Рабочая группа
Комиссия
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Комитетом промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан
Наименование
процедуры (действий)
Прием и
регистрация
документов,
направление их
руководству
услугодателя
Наложение
резолюции
и направление
документов
на рассмотрение
руководителю
управления
услугодателя
Определение
ответственного исполнителя
и передача ему
документов
Ответственный исполнитель рассматривает заявку на полноту представленных документов и в случае полноты представленных документов ответственный исполнитель рассматривает заявку услугополучателя на предмет его соответствия предъявляемым требованиям, подготавливает и вносит заявку и резюме заявки на рассмотрение руководителю управления
Визирование резюме заявки и направление материалов на рассмотрение Рабочей группы
Рассмотрение резюме заявки и прилагаемых документов, подготовка заключения
Рассмотрение резюме заявки и заключение рабочей группы
Принятие решения о реализации госуслуги
Заключение соглашения с услугополучателем о возмещении затрат
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Зарегист-
рированные
документы
Резолюция
Резолюция
Вносит заявку и резюме заявки на рассмотрение руководителю управления
Резюме заявки
Подписанное
заключение Рабочей группы
рекомендации о возмещении части затрат услугополучателю
Приказ Министра о возмещении затрат
Соглашение
Сроки
исполнения
30 минут
15 минут
15минут
9 рабочих дней
1рабочий день
10 рабочих дней
9 рабочих дней
10 рабочих дня
10 рабочих дней
следующего
действия
2
3
4
5
6
7
8
9
-
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Возмещение части затрат на оплату
услуг по обучению сотрудников,
занятых в сфере управления экспортом,
в том числе в сфере производства
экспортоориентированной продукции,
за рубежом, а также с приглашением
иностранных экспертов-консультантов
на предприятия-субъекты
индустриально-инновационной
деятельности»
Блок-схема оказания государственной услуги
Утвержден
приказом Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министра индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 6 мая 2014 года № 162
Регламент
государственной услуги
«Возмещение части затрат на привлечение франшизы»
1. Общие положения
1. Государственная услуга «Возмещение части затрат на привлечение франшизы» (далее - государственная услуга) оказывается акционерным обществом «Национальное агентство по экспорту и инвестициям «KAZNEXINVEST» (далее - услугодатель).

2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі – экспорттаушыларды сервистік қолдау.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимылдар тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 252 қаулысымен бекітілген «Экспорттаушыларды сервистік қолдау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес құжаттарды қоса бере отырып, көрсетілетін қызметті алушының өтінімі болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсеткен кезде құрылымдық бөлімшелер қызметкерлерінің іс-қимылы тәртібі, рәсімдері (іс-қимылы) және оларды орындаудың бірізділігі, оның ішінде әрбір құрылымдық бөлімшелер бөлінісінде барлық рәсімдерді (іс-қимылдары) өту кезеңдері:
1-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді – бір жұмыс күні, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – тіркелген құжаттар;
2-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы қарар жазады және оларды көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысына қарауға жібереді – бір жұмыс күні, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – қарар;
3-рәсім – басқарма басшысы жауапты орындаушыны анықтайды және оған өтінімді қарастыруға береді – бір жұмыс күні, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – қарар;
4-рәсім – жауапты орындаушы өтінімді көрсетілетін қызметті алушының өтінімін «Экспорттаушыларды сервистік қолдау» қызметіне қатысушыларына талаптарына сәйкестігіне тексереді – үш жұмыс күні, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – хат;
5-рәсім – жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушы «Экспорттаушыларды сервистік қолдау» қызметіне қатысушыларына талаптарына сәйкестігімен толықтығына қарастырады, экспорттаушыларды сервистік қолдау құралын алынған түріне байланысты көрсетілетін мемлекеттік қызметтің талаптары мен мерзімдері туралы көрсетілетін қызметті алушыны хабарлайды – үш жұмыс күні, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – өтінім түйіндемесінің жобасы;
6-рәсім – басқарма басшысы өтінім түйіндемесіне бұрыштама қол қояды және материалдарды жауапты орындаушыға қарастыруға береді – он жұмыс күні, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – өтінімнің түйендемесі;
7-рәсім – жауапты орындаушы мемлекеттік қызмет көрсету туралы көрсетілетін қызмет беруші мен қызмет алушының арасындағы келсімді әзірлейді және оны басқарма басшысына бұрыштама қол қоюға енгізеді – он жұмыс күнінен кеш емес, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – келісім жобасы;
8-рәсім – басқарма басшысы мемлекеттік қызмет көрсету туралы көрсетілетін қызмет беруші мен қызмет алушының арасындағы келсімді қызмет берушінің басшысына қол қоюға енгізеді – бір жұмыс күні, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – келісім жобасы;
9-рәсім – қызмет берушінің басшысы мемлекеттік қызмет көрсету туралы көрсетілетін қызмет беруші мен қызмет алушының арасындағы келісім шартты қол қояды – бір жұмыс күні, келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – қол қойылған келісім.

2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - сервисная поддержка экспортеров.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги «Сервисная поддержка экспортеров», утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 252.
5. Порядок действий работников структурных подразделений при оказании государственной услуги, процедуры (действия), и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий) в разрезе каждого структурного подразделения:
процедура 1 - специалист канцелярии услугодателя осуществляет прием и регистрацию заявки, направляет их руководству услугодателя - 1 рабочий день, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - зарегистрированные документы;
процедура 2 - руководство услугодателя налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю управления услугодателя - 1 рабочий день, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - резолюция;
процедура 3 - руководитель управления определяет ответственного исполнителя и передает заявку на рассмотрение - 1 рабочий день, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - резолюция;
процедура 4 - ответственный исполнитель проверяет заявку услугополучателя на соответствие требованиям к участникам услуги «сервисная поддержка экспортеров» - 3 рабочих дня, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - письмо;
процедура 5 - ответственный исполнитель рассматривает заявку на полноту соответствия услугополучателя требованиям к участникам услуги «сервисная поддержка экспортеров», информирует услугополучателя об условиях и сроках предоставления государственной услуги в зависимости от вида выбранного инструмента сервисной поддержки экспортеров - 3 рабочих дня, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - проект резюме заявки;
процедура 6 - руководитель управления визирует резюме заявки и передает материалы на рассмотрение ответственному исполнителю - 10 рабочих дней, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - резюме заявки;
процедура 7 - ответственный исполнитель готовит заключение соглашения между услугодателем и услугополучателем об оказании государственной услуги и вносит его на визирование руководителю управления - не позднее 10 рабочих дней, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - проект соглашения;
процедура 8 - руководитель управления вносит соглашение между услугодателем и услугополучателем об оказании государственной услуги на подпись руководителю услугодателя - 1 рабочий день, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - проект соглашения;
процедура 9 - руководитель услугодателя подписывает соглашение между услугодателем и услугополучателем об оказании государственной услуги - 1 рабочий день, результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - подписанное соглашение.

3. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
2) басқарма басшысы;
3) жауапты орындаушы;
4) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы;
7. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) бірізділігін сипаттау және мемлекеттік көрсетудің блок-схемасы осы мемлекеттік қызмет регламентіне 1 және 2-қосымшаларда келтірілген.
«Экспорттаушыларды сервистік қолдау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің
(іс-қимылдардың) сипаттамасы
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Құрылымдық бөлімше атауы
Қызмет беруші кеңсесінің маманы
Қызмет берушінің басшысы
Басқарма басшысы
Жауапты орындаушы
Жауапты орындаушы
Басқарма басшысы
Жауапты орындаушы
Басқарма басшысы
Қызмет берушінің басшысы
Рәсім қимыл (іс-әрекеттер)
Құжаттарды қабылдау және тіркеу, олардың көрсетілетін қызмет беруші басшысына жіберу
Қарар жазу және көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысына қарауға жіберу
Басқарма басшысы жауапты орындаушыны анықтайды және оған өтінімді қарастыруға береді
Көрсетілетін қызметті алушының өтінімін «Экспорттаушыларды сервистік қолдау» қызметіне қатысушыларына қойылатын талаптарына сәйкестігіне тексеру
Өтінімді көрсетілетін қызметті алушы «Экспорттаушыларды сервистік қолдау» қызметіне қатысушыларына қойылатын талаптарына сәйкестігімен толықтығына қарастыру, экспорттаушыларды сервистік қолдау құралын алынған түріне байланысты көрсетілетін мемлекеттік қызметтің талаптрары мен мерзімдері туралы көрсетілетін қызметті алушыны хабарлайды
Өтінім түйіндемесіне бұрыштама қол қою және материалдарды жауапты орындаушыға қарастыруға беру
Мемлекеттік қызметті көрсету туралы көрсетілетін қызмет беруші мен қызмет алушының арасындағы келісімді әзірлейді және оны басқарма басшысына бұрыштама қол қоюға енгізеді
Мемлекеттік қызмет көрсету туралы көрсетілетін қызмет берішімен қызмет алушының арасындағы келісім шартты қызмет берушінің басшысына қол қоюға енгізеді
Мемлекеттік қызмет көрсету туралы көрсетілетін қызмет беруші мен қызмет алушының арасындағы келісімге қол қояды
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдастырушылық-өкімдік шешім)
Тіркелген құжаттар
Қарар
Қарар
Ескертулерді жою туралы хабарлау хаты
Өтінім түйіндемесі
Өтінім түйіндемесі
Келісім жобасы
Келісім жобасы
Келісім
Орындау мерзімдері
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
3 жұмыс күні
3 жұмыс күні
Қызмет алушыдан материалдар түскен күннен бастап 10 жұмыс күнінен кеш емес материалдады қарастыру
10 жұмыс күнінен кеш емес
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
Келесі іс-қимылдың №
2
3
4
-
6
7
8
«Экспорттаушыларды сервистік қолдау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсетудің блок-схемасы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының Индустрия
және жаңа технологиялар министрінің
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 162 бұйрығына
7-қосымша
«Өнімділік 2020» бағдарламасы шеңберінде инвестициялық жобаның кешенді жоспарын әзірлеу немесе оған сараптама жүргізу үшін жұмсалған шығындардың бір бөлігін төлеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер

3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) руководство услугодателя;
2) руководитель управления;
3) ответственный исполнитель;
4) специалист канцелярии услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) и блок-схема оказания государственной услуги приведены в приложениях 1 и 2 к настоящему регламенту государственной услуги.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Сервисная поддержка экспортеров»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками)
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование структурного подразделения
Специалист канцелярии
услугодателя
Руководство
услугодателя
Руководитель
управления
Ответственный исполнитель
Ответственный исполнитель
Руководитель
управления
Ответственный исполнитель
Руководитель
управления
Руководство
услугодателя
Наименование
процедуры (действий)
Прием и
регистрация
документов,
направление их
руководству
услугодателя
Наложение
резолюции
и направление
документов
на рассмотрение
руководителю
управления
услугодателя
Определение
ответственного исполнителя
и передача ему
документов
Проверяет заявку услугополучателя на соответствие требованиям к участникам услуги «сервисная поддержка экспортеров»
Рассматривает заявку на полноту соответствия услугополучателя требованиям к участникам услуги «сервисная поддержка экспортеров», информирует услугополучателя об условиях и сроках предоставления государственной услуги в зависимости от вида выбранного инструмента сервисной поддержки экспортеров
Визирует резюме заявки и передает материалы на рассмотрение ответственному исполнителю
Готовит заключение соглашения между услугодателем и услугополучателем об оказании государственной услуги и вносит его на визирование руководителю управления
Вносит соглашение между услугодателем и услугополучателем об оказании государственной услуги на подпись руководителю услугодателя
Подписывает соглашение между услугодателем и услугополучателем об оказании государственной услуги
Форма завершения
(данные,документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Зарегистрированные
документы
Резолюция
Резолюция
Письменное уведомление об устранении замечаний
Резюме заявки
Резюме заявки
Проект соглашения
Проект соглашения
Соглашение
Сроки
исполнения
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
3 рабочих дня
3 рабочих дня
Рассмотрение материалов 10 рабочих дней с момента поступления материалов от услугополучателя
Не позднее 10 рабочих дней
1 рабочий день
1 рабочий день
следующего
действия
2
3
4
5
6
7
8
9
-
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Сервисная поддержка экспортеров»
Блок-схема оказания государственной услуги
Утвержден
приказом Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министра
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 6 мая 2014 года № 162
Регламент государственной услуги
«Оплата части затрат за разработку или экспертизу комплексного плана инвестиционного проекта в рамках
Программы «Производительность 2020»
1. Общие положения

1. «Өнімділік 2020» бағдарламасы шеңберінде инвестициялық жобаның кешенді жоспарын әзірлеу немесе оған сараптама жүргізу үшін жұмсалған шығындардың бір бөлігін төлеу» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «Қазақстандық индустрияны дамыту институты» акционерлік қоғамы көрсетеді (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі – «Өнімділік 2020» бағдарламасы шеңберінде инвестициялық жобаның кешенді жоспарын әзірлеу немесе оған сараптама жүргізу үшін жұмсалған шығындардың бір бөлігін төлеу, немесе мемлекеттік көрсетілетін қызметті қабылдамау туралы дәлелденген жауап.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимылдар тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 252 қаулысымен бекітілген «Өнімділік 2020» бағдарламасы шеңберінде инвестициялық жобаның кешенді жоспарын әзірлеу немесе оған сараптама жүргізу үшін жұмсалған шығындардың бір бөлігін төлеу» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес құжаттарды қоса бере отырып, көрсетілетін қызметті алушының өтініші болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсеткен кезде құрылымдық бөлімшелер қызметкерлерінің іс-қимылы тәртібі, рәсімдері (іс-қимылы) және оларды орындаудың бірізділігі, оның ішінде әрбір құрылымдық бөлімшелер бөлінісінде барлық рәсімдерді (іс-қимылдары) өту кезеңдері:
1-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы өтінішті қабылдауды және тіркеуді 15 минут ішінде жүзеге асырады, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – тіркелген құжаттар;
2-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 15 минут ішінде қарар жазады және олар көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысына қарауға жібереді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – қарар;
3-рәсім – басқарма басшысы 15 минут ішінде жауапты орындаушыны анықтайды және оған өтінішті қарауға береді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – қарар;
4-рәсім – жауапты орындаушы бір жұмыс күн ішінде қызмет алушының өтінішін құжаттар пакетінің толықтылығына тексереді және ұсынылған құжаттардың толық емес фактісі және қойылатын талаптарға сәйкессіздігі анықталған жағдайда ескертулер бар хатын әзірлейді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға хат;
5-рәсім – егерде ұсынылған құжаттар толық болғанда жауапты орындаушы бір жұмыс күні ішінде қаржылық есеп және бақылау бойынша тиісті секторға келісім алу үшін өтінімді жібереді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – қызметтік жазба;
6-рәсім – жауапты орындаушы үш жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарайды, өтінімді дайындап, Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Өнеркәсіп комитетіне жібереді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – өтінім;
7-рәсім – Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Өнеркәсіп комитеті қызмет алушыға бес жұмыс күні ішінде қажетті ақшалай қаражатты аударады. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – көрсетілетін қызметті берушінің есептік шотына ақшалай қаражаттың түсуі;
8-рәсім – жауапты орындаушы көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету үшін бір жұмыс күні ішінде қаржылық есеп және бақылау бойынша секторға қызметтік жазба дайындайды. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – қызметтік жазба;
9-рәсім – қаржылық есеп және бақылау бойынша сектор бес жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының есептік шотына мемлекеттік қызметтерді көрсету нәтижесін жібереді.

1. Государственная услуга «Оплата части затрат за разработку или экспертизу комплексного плана инвестиционного проекта в рамках Программы «Производительность 2020» (далее - государственная услуга) оказывается акционерным обществом «Казахстанский институт развития индустрии» (далее - услугодатель).
2. Форма оказываемой государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - оплата части затрат за разработку или экспертизу комплексного плана инвестиционного проекта в рамках Программы «Производительность 2020».
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников)
услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги «Оплата части затрат за разработку или экспертизу комплексного плана инвестиционного проекта в рамках программы «Производительность 2020» , утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 252.
5. Порядок действий работников структурных подразделений при оказании государственной услуги, процедуры (действия), и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий) в разрезе каждого структурного подразделения:
процедура 1 - специалист канцелярии услугодателя в течение 15 минут осуществляет прием и регистрацию заявления, направляет их руководству услугодателя. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - зарегистрированные документы;
процедура 2 - руководство услугодателя в течение 15 минут налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю центра услугодателя. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - резолюция;
процедура 3 - руководитель центра в течение 15 минут определяет ответственного исполнителя и передает ему заявление на рассмотрение. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - резолюция;
процедура 4 - ответственный исполнитель в течение одного рабочего дня проверяет заявление услугополучателя на полноту пакета документов и в случае установления факта неполноты представленных документов и несоответствия предъявляемым требованиям готовит письмо с замечаниями. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - письмо услугополучателю;
процедура 5 - в случае полноты представленных документов ответственный исполнитель в течение одного рабочего дня направляет заявку в соответствующий сектор по финансовому учету и контролю для получения согласования. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - служебная записка;
процедура 6 - ответственный исполнитель в течение трех рабочих дней рассматривает документы услугополучателя, подготавливает и направляет заявку в Комитет промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - заявка;
процедура 7 - Комитет промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан в течение пяти рабочих дней перечисляет необходимые денежные средства услугодателю. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - поступление денежных средств на расчетный счет услугодателя;
процедура 8 - ответственный исполнитель в течение одного рабочего дня готовит служебную записку в сектор по финансовому учету и контролю для оказания государственной услуги услугополучателю. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - служебная записка;
процедура 9 - сектор по финансовому учету и контролю в течение пяти рабочих дней направляет результат оказания государственной услуги на расчетный счет услугополучателя.

6) Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі Өнеркәсіп комитеті.
7. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдау және тіркеу көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманымен жүзеге асырылады.
Кіріс нөмір беріліп, тіркелген өтініш қоса берілген құжаттарымен қаралу үшін орталыққа жіберіледі.
Өтінішті қарау орталықпен, нәтижелерді беру қаржылық есеп және бақылау бойынша сектормен жүзеге асырылады.

6) Комитет промышленности Министерства индустрии и новых технологий Республики Казахстан.
7. Прием и регистрация заявления для оказания государственной услуги осуществляется специалистом канцелярии услугодателя.
После регистрации заявления с присвоением входящего номера, заявление с прилагаемыми документами передаются в центр для рассмотрения.
Рассмотрение заявления осуществляется центом, выдача результата сектором по финансовому учету и контролю.

Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) бірізділігін сипаттау және мемлекеттік көрсетудің блок-схемасы осы мемлекеттік қызмет регламентіне 1 және 2-қосымшаларда келтірілген.
«Өнімділік 2020» бағдарламасы шеңберінде
инвестициялық жобаның кешенді жоспарын
әзірлеу немесе оған сараптама жүргізу үшін
жұмсалған шығындардың бір бөлігін төлеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің
(іс-қимылдардың) сипаттамасы
Рәсім №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Құрылымдық бөлімше атауы
Көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы
Көрсетілетін қызметті беруші басшылығы
Орталық басшысы
Жауапты орындаушы
Жауапты орындаушы
Жауапты орындаушы
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлгінің Өнеркәсіп комитеті
Жауапты орындаушы
Қаржылық есеп және бақылау секторының маманы
Рәсім атауы (іс-әрекеттер)
Құжаттарды қабылдау және тіркеу, олардың көрсетілетін қызметті беруші басшысына жіберу, тіркеу журналында өтінішті тіркеу
Көрсетілетін қызметті беруші басқармасының басшысына қарастыруға құжаттарды жіберу және қарар жазу
Жауапты орындаушыны анықтау және оған құжаттарды беру
Егерде ұсынылған құжаттар толымсыздығы фактісі және ұсынылған талаптарға сәйкессіздік анықталған кезде ескертулермен хат дайындау
Қаржылық есеп және бақылау бойынша тиісті секторға келісім алу үшін өтінімді жіберу
Қызметті алушының құжаттарын қарау, өтінімді дайындау және Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлгінің Өнеркәсіп комитетіне жіберу
Көрсетілетін қызметті алушыға қажетті ақшалай қаражатты аудару
Қаржылық есеп және бақылау бойынша секторға көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету үшін қызметтік хат дайындау
Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін көрсетілетін қызметті алушының есеп шотына жібереді
Қорытынды нысаны (мәлімет, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Тіркелген құжаттар
Қарар
Қарар
Ескертулері бар хат
Қызметтік хат
ҚР ИЖТМ ӨК-ге өтінім
Көрсетілетін қызметті берушіге қаржыны аудару
Қызметтік жазба
Көрсетілетін қызметті алушыға қаржыны аудару
Орындау мерзімдері
15 минут
15 минут
15 минут
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
3 жұмыс күні
5 жұмыс күнінен кеш емес
1 жұмыс күні
5 жұмыс күнінен кеш емес
Келесі іс-қимылдың №
2
3
4
-
6
7
8
9
«Өнімділік 2020» бағдарламасы шеңберінде
инвестициялық жобаның кешенді жоспарын
әзірлеу немесе оған сараптама жүргізу үшін
жұмсалған шығындардың бір бөлігін төлеу»
мемлекеттік көрсетілетін қызметтің
регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің блок-схемасы
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары –
Қазақстан Республикасының Индустрия
және жаңа технологиялар министрінің
2014 жылғы 6 маусымдағы
№ 162 бұйрығына
8-қосымша
«Инвестициялық жобаның «Өнімділік 2020» бағдарламасының қатысушысына қойылатын өлшемдерге сәйкестігіне сараптамалық баға беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер

Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) и блок-схема оказания государственной услуги приведены в приложениях 1 и 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Оплата части затрат за разработку
или экспертизу комплексного плана
инвестиционного проекта в рамках
Программы «Производительность 2020»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками)
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Наименование структурного подразделения
Специалист канцелярии
услугодателя
Руководство
услугодателя
Руководитель
центра
Ответственный исполнитель
Ответственный исполнитель
Ответственный исполнитель
КП МИНТ РК
Ответственный исполнитель
Специалист сектора по фин.учету и контролю
Наименование
процедуры (действий)
Прием и
регистрация
документов,
направление их
руководству
услугодателя регистрация заявления в журнале регистрации
Наложение
резолюции
и направление
документов
на рассмотрение
руководителю
центра
услугодателя
Определение
ответственного исполнителя
и передача ему
документов
Подготовка письменного ответа с замечаниями в случае установления факта неполноты представленных документов и/или при несоответствии предъявляемым требованиям
Направление заявки в сектор по фин.учету и контролю для получения согласования
Рассмотрения документов услугополучателя, подготовка и направление заявки в КП МИНТ РК
Перечисление необходимых денежных средств услугодателю
Подготовка служебной записки в сектор по фин. учету и контролю для оказания государственной услуги услугополучателю
Направление результата оказания государственной услуги на расчетный счет услугополучателя
Форма завершения
(данные, документ,
организационно-
распорядительное
решение)
Зарегистрированные
документы
Резолюция
Резолюция
Письмо с замечаниями
Служебная записка
Заявка в КП МИНТ РК
Перечисление денежных средств услугодателю
Служебная записка
Перечисление денежных средств услугополучателю
Сроки исполнения
15 минут
15 минут
15 минут
1 рабочий день
1 рабочий день
3 рабочих дня
не позднее 5 рабочих дней
1рабочий день
не позднее 5 рабочих дней
№ следующего
действия
2
3
4
-
6
7
8
9
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Оплата части затрат за разработку
или экспертизу комплексного плана
инвестиционного проекта в рамках
Программы «Производительность 2020»
Блок-схема оказания государственной услуги
Утвержден
приказом Заместителя Премьер-Министра
Республики Казахстан - Министра
индустрии и новых технологий
Республики Казахстан
от 6 мая 2014 года № 162
Регламент
государственной услуги
«Выдача экспертной оценки инвестиционного проекта на соответствие критериям, предъявляемым к участнику программы
«Производительность 2020»
1. Общие положения

1. «Инвестициялық жобаның «Өнімділік 2020» бағдарламасының қатысушысына қойылатын өлшемдерге сәйкестігіне сараптамалық баға беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) «Қазақстандық индустрияны дамыту институты» акционерлік қоғамы (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нысаны – қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесі – инвестициялық жобаның «Өнімділік 2020» бағдарламасының қатысушыларға қойылатын өлшемдерге сәйкестігіне сараптамалық бағалау қорытындысының көшірмесін беру.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің)
іс-қимылдар тәртібінің сипаттамасы
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіздеме Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 252 қаулысымен бекітілген «Инвестициялық жобаның «Өнімділік 2020» бағдарламасының қатысушысына қойылатын өлшемдерге сәйкестігіне сараптамалық баға беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағына сәйкес құжаттарды қоса бере отырып, көрсетілетін қызметті алушының өтінімі және көрсетілетін қызметті алушының қажаттарының пакеті болып табылады.
5. Мемлекеттік қызметті көрсеткен кезде құрылымдық бөлімшелер қызметкерлерінің іс-қимылы тәртібі, рәсімдері (іс-қимылы) және оларды орындаудың бірізділігі, оның ішінде әрбір құрылымдық бөлімшелер бөлінісінде барлық рәсімдерді (іс-қимылдары) өту кезеңдері:
1-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы 15 минут ішінде құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады, оларды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына жібереді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – тіркелген құжаттар;
2-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің басшысы 15 минут ішінде қарар жазады және оларды көрсетілетін қызметті беруші орталығының басшысына қарауға жібереді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – қарар;
3-рәсім – орталық басшысы 15 минут ішінде жауапты орындаушыны анықтайды және өтінімді қарауға береді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – қарар;
4-рәсім – жауапты орындаушы он бес жұмыс күн ішінде көрсетілетін қызметті алушының өтінішін құжаттар пакетінің толықтылығына тексереді. Ұсынылған құжаттардың толық емес фактісі және қойылатын талаптарға сәйкессіздігі анықталған жағдайда, ескертулер бар хатты әзірлейді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға хат;
5-рәсім - егер ұсынылған құжаттар толық болған жағдайда, жауапты орындаушы қызметті алушының өтінімін қарайды және бір жұмыс күн ішінде тиісті салалық орталыққа келісім алу үшін өтінімді жібереді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – қызметтік жазба;
6-рәсім – жауапты орындаушы бір жұмыс күн ішінде алынған ақпаратты жиынтықтайды, өтінімді және өтінімнің түйіндемесін дайындайды және Жұмыс тобының қарауына енгізеді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – Жұмыс тобының отырысы;
7-рәсім –Жұмыс тобының хатшысыбір жұмыс күн ішінде хаттаманы дайындайды, шешімге бұрыштама қол қояды және жұмыс тобының мүшелеріне қол қоюға жібереді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – Жұмыс тобы отырысының хаттамасы;

1. Государственная услуга «Выдача экспертной оценки инвестиционного проекта на соответствие критериям, предъявляемым к участнику программы «Производительность 2020» (далее - государственная услуга) оказывается акционерным обществом «Казахстанский институт развития индустрии» (далее - услугодатель).
2. Форма оказываемой государственной услуги - бумажная.
3. Результатом оказания государственной услуги - выдача копии заключения экспертной оценки инвестиционного проекта на соответствие критериям, предъявляемым к участнику программы «Производительность 2020».
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является заявление услугополучателя с приложением документов согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги «Выдача экспертной оценки инвестиционного проекта на соответствие критериям, предъявляемым к участнику Программы «Производительность 2020» и пакет документов услугополучателя, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2014 года № 252.
5. Порядок действий работников структурных подразделений при оказании государственной услуги, процедуры (действия), и последовательность их выполнения, в том числе этапы прохождения всех процедур (действий) в разрезе каждого структурного подразделения:
процедура 1 - специалист канцелярии услугодателя в течение 15 минут осуществляет прием и регистрацию заявки, направляет их руководству услугодателя. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - зарегистрированные документы;
процедура 2 - руководство услугодателя в течение 15 минут налагает резолюцию и направляет их на рассмотрение руководителю центра услугодателя. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - резолюция;
процедура 3 - руководитель центра в течение 15 минут определяет ответственного исполнителя и передает заявку на рассмотрение. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - резолюция;
процедура 4 - ответственный исполнитель в течение пятнадцати рабочих дней проверяет заявку услугополучателя на полноту представленного пакета документов. В случае установленного факта неполноты представленных документов и несоответствия предъявляемым требованиям ответственный исполнитель готовит письмо с замечаниями. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - письмо услугополучателю;
процедура 5 - в случае полноты представленных документов ответственный исполнитель рассматривает заявку услугополучателя и направляет в течение одного рабочего дня заявку в соответствующий отраслевой центр для получения согласования. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - служебная записка;
процедура 6 - ответственный исполнитель в течение одного рабочего дня сводит полученную информацию, подготавливает и вносит заявку и резюме заявки на рассмотрение Рабочей группы. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - заседание Рабочей группы;
процедура 7 - секретарь Рабочей группы в течение одного рабочего дня готовит протокол, визирует решение и передает на подпись членам рабочей группы. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - протокол заседания Рабочей группы;

8-рәсім – жауапты орындаушы хаттамалық шемімнің негізінде бір жұмыс күн ішінде инвестициялық жобаның «Өнімділік 2020» бағдарламасының қатысушысына қойылатын өлшемдерге сәйкестігінің сараптамалық бағалау қорытындысын (бұдан әрі - қорытынды) дайындайды, шешімге бұрыштама қол қояды және қол қоюға көрсетілетін қызметті берушінің басшылығына береді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – қорытынды жобасы;
9-рәсім – көрсетілетін қызметті берушінің басшылығы бір жұмыс күн ішінде қорытындыға қол қояды және оны жауапты орындаушыға береді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – Қорытынды;
10-рәсім – жауапты орындаушы бір жұмыс күн ішінде қорытындыны тіркеу үшін көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесіне жібереді. Келесі рәсімді орындауды (әрекетті) бастауға негіз болып табылатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсім (іс-қимыл) нәтижесі – тіркелген Қорытынды;
11-рәсім – көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы бір жұмыс күн ішінде қорытындыны тіркейді және көрсетілетін қызметті алушыға пошта арқылы жібереді.

процедура 8 - ответственный исполнитель на основании протокольного решения в течение одного рабочего дня готовит заключение экспертной оценки инвестиционного проекта на соответствие критериям, предъявляемым к участнику программы «Производительность 2020» (далее - заключение), визирует и передает на подпись руководству услугодателя. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - проект заключения;
процедура 9 - руководство услугодателя в течение одного рабочего дня подписывает заключение и передает его ответственному исполнителю. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - заключение;
процедура 10 - ответственный исполнитель в течение одного рабочего дня направляет заключение для регистрации в канцелярию услугодателя. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия) - зарегистрированное заключения;
процедура 11 - специалист канцелярии услугодателя в течение одного рабочего дня регистрирует и направляет услугополучателю копию заключения по почте.

7. Мемлекеттік қызмет көрсету үшін өтінішті қабылдауды және тіркеуді көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы жүзеге асырады.
Кіріс нөмір берілгеннен кейін, тіркелген өтініш қоса берілген құжаттармен қарау үшін орталыққа жіберіледі.
Өтінішті қарауды орталық, нәтижелерді беруді көрсетілетін қызметті берішінің кеңсесі жүзеге асырады.
«Инвестициялық жобаның «Өнімділік 2020»
бағдарламасының қатысушысына қойылатын
өлшемдерге сәйкестігіне сараптамалық баға
беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің
(іс-қимылдардың) сипаттамасы
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Құрылымдық бөлімше атауы
Көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің маманы
Көрсетілетін қызметті беруш і басшылығы
Орталық басшысы
Жауапты орындаушы
Жауапты орындаушы
Жауапты орындаушы
Жұмыс тобының хатшасы
Жауапты орындаушы
Қызмет беруші басшылығы
Жауапты орындаушы
Қызметті беруші кеңсесінің маманы
Рәсім (іс-қимыл) атауы
Құжаттарды қабылдау және тіркеу, оларды көрсетілетін қызмет беруші басшысына жіберу, өтінімдерді тіркеу журналында өтінімді тіркеу
Қарар жазу және көрсетілетін қызметті беруші орталығының басшысына қарастыруға құжаттарды жіберу
Жауапты орындаушыны анықтау және оған құжаттарды беру
Егер ұсынылған құжаттар толымсыздығы фактісі және/немесе ұсынылған талаптарға сәйкессіздік анықталған жағдайда ескертулер бар хат дайындау
Тиісті салалық орталыққа келісім үшін өтінімді жіберу
Қойылатын талаптарға сәйкестігіне көрсетілетін қызметті алушының өтінімін қарау, түйіндеме өтінімді әзірлеу және жұмыс тобының қарауына енгізу
Жұмыс тобының хаттамалық шешімі
Қорытынды дайындау және бұрыштама қол қою
Қорытындыны бекіту және қол қою
Қорытындыны тіркеуге жіберу
Қорытындыны тіркеу және беру
Аяқтау нысаны (деректер, құжат, ұйымдық-өкімдік шешім)
Тіркелген құжаттар
Қарар
Қарар
Ескертулер бар хат
Қызметтік жазба
Жұмыс тобының отырысы
Жұмыс тобы отырысының хаттамасы
Қорытындыны келісуге дайындау
Қорытынды
Шығыс құжаттаманы тіркеу
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Орындау мерзімдері
15 минут
15 минут
15 минут
15 жұмыс күнінен кеш емес
3 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
1 жұмыс күні
Келесі іс-қимылдың №
2
3
4
-
5
6
7
8
9
10
11
«Инвестициялық жобаның «Өнімділік 2020»
бағдарламасының қатысушысына қойылатын
өлшемдерге сәйкестігіне сараптамалық баға
беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсетудің блок-схемасы

7. Прием и регистрация заявки для оказания государственной услуги осуществляется специалистом канцелярии услугодателя.
После регистрации заявки с присвоением входящего номера, заявку с прилагаемыми документами передаются в центр для рассмотрения.
Рассмотрение заявки осуществляется центом, выдача результата канцелярией услугодателя.
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) и блок-схема оказания государственной услуги приведены в приложениях 1 и 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
«Выдача экспертной оценки
инвестиционного проекта на
соответствие критериям предъявляемым
к участнику программы
«Производительность 2020»
Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками)
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Наименование структурного подразделения
Специалист канцелярии услугодателя
Руководство услугодателя
Руководитель центра
Ответственный исполнитель
Ответственный исполнитель
Ответственный исполнитель
Секретарь рабочей группы
Ответствен-ный исполнитель
Руководство услугодателя
Ответствен-ный исполнитель
Специалист канцелярии услугодателя
Наименование
процедуры (действий)
Прием и регистрация документов, направление их руководству услугодателя регистрация заявки в журнале регистрации заявок
Наложение резолюции и направление документов на рассмотрение руководителю
центра услугодателя
Определение ответственного исполнителя и передача ему документов
Подготовка письменного ответа с замечаниями в случае установления факта неполноты представлен-ных документов и/или при несоответствии предъявляемым требованиям
Направление заявки в соответствую-щий отраслевой центр для получения согласования
Рассмотрения заявки услугополучате-ля на предмет его соответствия предъявляемым требованиям, подготовка и внесение резюме заявки на рассмотрение рабочей группы
Прото-кольное решение рабочей группы
Подготовка и визирование заключения
Утверждение и подписание заключения
Направление заключения для регистрации
Регистрация и выдача заключения
Форма завершения (данные, документ, организацион-но-распоряди-тельное решение)
Зарегистри-рованные документы
Резолюция
Резолюция
Письмо с замечаниями
Служебная записка
Заседание Рабочей группы
Протокол заседания Рабочей группы
Проект заключения
Заключение
Регистрация исходящей документации
Результат оказания государственной услуги
Сроки исполнения
15 минут
15 минут
15 минут
не позднее 15 рабочих дней
3 рабочих дня
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
1 рабочий день
№ следующего действия
2
3
4
-
6
7
8
9
10
11
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
«Выдача экспертной оценки
инвестиционного проекта на соответствие
критериям предъявляемым к участнику
программы «Производительность 2020»
Блок-схема оказания государственной услуги