"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі арнайы мемлекеттік мұрағатының мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 109 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 16 маусымдағы № 349 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 22 шілдеде № 9602 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 440 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 08.05.2015 № 440 (алғашқы ресми жарияланған күннен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі арнайы мемлекеттік мұрағатының мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 109 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9223 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің арнайы мемлекеттік мұрағаты мен оның аумақтық бөліністерінің шегінде мұрағаттық анықтамаларды және/немесе мұрағаттық құжаттардың көшірмелерін беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті:
мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
«10-1. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөліністерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимыл жасасуы дәйектілігінің нақты сипаттамасы осы Регламентке қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы «электрондық үкімет» веб-порталында және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
1-қосымшаның жоғарғы оң бұрышы жаңа редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі арнайы мемлекеттік
мұрағаты мен оның аумақтық бөліністерінен
шығатын мұрағаттық анықтамаларға
және мұрағаттық құжаттардың көшірмелеріне
апостиль қою» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
қосымша»;
1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген «Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі арнайы мемлекеттік мұрағаты мен оның аумақтық бөліністерінен шығатын мұрағаттық анықтамаларға және мұрағаттық құжаттардың көшірмелеріне апостиль қою» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентi:

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 109 "Об утверждении регламентов государственных услуг специального государственного архива Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 16 июня 2014 года № 349. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан от 22 июля 2014 года № 9602. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 мая 2015 года № 440
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 08.05.2015 № 440 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 109 «Об утверждении регламентов государственных услуг специального государственного архива Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9223), следующие изменения и дополнения:
Регламент государственной услуги «Выдача архивных справок и/или копий архивных документов в пределах специального государственного архива Министерства внутренних дел Республики Казахстан и его территориальных подразделений», утвержденный указанным приказом:
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале «электронного правительства» и интернет ресурсе услугодателя.»;
правый верхний угол приложения 1 изложить в новой редакции:
«Приложение
к Регламенту государственной услуги
«Выдача архивных справок и/или копий
архивных документов в пределах
специального государственного
архива Министерства внутренних дел
Республики Казахстан и
его территориальных подразделений»;
приложение 1 изложить в следующей редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу.
Регламент государственной услуги «Апостилирование архивных справок и копий архивных документов, исходящих из специального государственного архива Министерства внутренних дел Республики Казахстан и его территориальных подразделений», утвержденный указанным приказом:

мынадай мазмұндағы 10-1-тармақпен толықтырылсын:
«10-1. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөліністерінің (қызметкерлерінің) рәсімдерінің (іс-қимылдарының), өзара іс-қимыл жасасуы дәйектілігінің нақты сипаттамасы осы Регламентке қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы «электрондық үкімет» веб-порталында және көрсетілетін қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылады.»;
2-қосымшаның жоғарғы оң бұрышы жаңа редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі арнайы мемлекеттік
мұрағаты мен оның аумақтық бөліністерінің
шегінде мұрағаттық анықтамаларды
және/немесе мұрағаттық құжаттардың
көшірмелерін беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентiне
қосымша»;
1-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес келесі редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақпараттық-аналитикалық орталығы (Р.Н. Закаргаева) белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтiзбелiк он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдауды;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің бірінші орынбасары полиция генерал-майоры М.Ғ. Демеуовке және Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақпараттық-аналитикалық орталығына (Р.Н. Закаргаева) жүктелсiн.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрі                        Қ. Қасымов
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2014 жылғы 16 маусымдағы
№ 349 бұйрығына
1-қосымша
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі арнайы мемлекеттік
мұрағаты мен оның аумақтық бөліністерінен
шығатын мұрағаттық анықтамаларға және
мұрағаттық құжаттардың көшірмелеріне
апостиль қою» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне қосымша
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің арнайы
мемлекеттік мұрағаты мен оның аумақтық бөліністерінен шығатын
мұрағаттық анықтамаларға және мұрағаттық құжаттардың
көшірмелеріне апостиль қою» мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
- мемлекеттік қызмет көрсетудің басталуы немесе
аяқталуы;
- көрсетілетін қызметті алушы рәсімінің (іс-қимылының)
және (немесе) ҚФБ атауы;
- таңдау нұсқасы;
- келесі рәсімге (іс-қимылға) өту;
ҚҚЕБ – Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы;
АрММ – Арнайы мемлекеттік мұрағат;
ІІО  - ішкі істер органдары.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрінің
2014 жылғы 16 маусымдағы
№ 349 бұйрығына
2-қосымша
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер
министрлігі арнайы мемлекеттік мұрағаты
мен оның аумақтық бөліністерінің шегінде
мұрағаттық анықтамаларды және/немесе
мұрағаттық құжаттардың көшірмелерін
беру» мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентiне
қосымша
«Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі арнайы
мемлекеттік мұрағаты мен оның аумақтық бөліністерінің шегінде
мұрағаттық анықтамаларды және/немесе мұрағаттық құжаттардың
көшірмелерін беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестерінің анықтамалығы
- мемлекеттік қызмет көрсетудің басталуы немесе
аяқталуы;
- көрсетілетін қызметті алушы рәсімінің
(іс-қимылының) және (немесе) ҚФБ атауы;
- таңдау нұсқасы;
- келесі рәсімге (іс-қимылға) өту;
ҚҚЕБ – Құжаттамалық қамтамасыз ету басқармасы;
АрММ – Арнайы мемлекеттік мұрағат;
ІІО  - ішкі істер органдары.

дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
«10-1. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещается на веб-портале «электронного правительства» и интернет ресурсе услугодателя.»;
правый верхний угол приложения 2 изложить в новой редакции:
«Приложение
к регламенту государственной услуги
«Апостилирование архивных справок
и копий архивных документов,
исходящих из специального государственного
архива Министерства внутренних дел
Республики Казахстан и
его территориальных подразделений»
приложение 1 изложить в следующей редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу.
2. Информационно-аналитическому центру Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Закаргаева Р.Н.) в установленном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого заместителя министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Демеуова М.Г. и Информационно-аналитический центр Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Закаргаева Р.Н.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр внутренних дел
Республики Казахстан                       К. Касымов
Приложение 1
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 16 июня 2014 года № 349
Приложение
к регламенту государственной услуги
«Апостилирование архивных справок и
копий архивных документов,
исходящих из специального
государственного архива Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
и его территориальных подразделений»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Апостилирование архивных справок и копий архивных документов,
исходящих из специального государственного архива Министерства
внутренних дел Республики Казахстан и его территориальных
подразделений»
Приложение 2
к приказу Министра внутренних дел
Республики Казахстан
от 16 июня 2014 года № 349
Приложение
к Регламенту государственной услуги
«Выдача архивных справок и/или
копий архивных документов в пределах
специального государственного архива
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан и его
территориальных подразделений»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Выдача архивных справок и/или копий архивных документов в
пределах специального государственного архива Министерства
внутренних дел Республики Казахстан и его территориальных
подразделений»