"Күзет қызметімен айналысу құқығына лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 110 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2014 жылғы 24 маусымдағы № 371 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 25 шілдеде № 9613 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 439 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 08.05.2015 № 439 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 10-бабы 2) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Күзет қызметімен айналысу құқығына лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік қызмет көрсету регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрі 2014 жылғы 26 ақпандағы № 110 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілері мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9226 болып тіркелген) мынадай толықтырулар енгізілсін:
Регламенттің 3-тарауы мынадай мазмұндағы 3-тармақпен толықтырылсын:
«3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың), көрсетілетін қызметті берушінің, құрылымдық бөліністердің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл жасасу дәйектілігінінің де толық сипаттамасы, сондай-ақ өзге көрсетілген қызмет берушілермен өзара іс-қимыл жасасу тәртібінің және мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібінің сипаттамасы осы Регламентке 3-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес 3-қосымшамен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Әкімшілік полиция комитеті (И.В.Лепеха):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді және оны ресми жариялауды қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ішкі істер департаменттерінің бастықтары осы бұйрықты тиісті қызметтер қызметкерлерінің зерделеуін ұйымдастырсын және оны бұлжытпай орындауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ішкі істер министрінің орынбасары полиия генерал-майоры Е.З. Тургумбаевқа жүктелсін.

О внесении дополнений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 110 "Об утверждении регламента электронной государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на право занятия охранной деятельностью"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 24 июня 2014 года № 371. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 июля 2014 года № 9613. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 8 мая 2015 года № 439
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 08.05.2015 № 439 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 110 «Об утверждении регламента электронной государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на право занятия охранной деятельностью» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9226), следующее дополнение:
Главу 3 Регламента дополнить пунктом 3 следующего содержания:
«3. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описания порядка взаимодействия с иными услугодателями и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 3 к настоящему Регламенту»;
дополнить приложением 3 согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Лепеха И.В.):
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его официальное опубликование;
2) обеспечить размещение настоящего приказа, на интернет-ресурсе Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
3. Начальникам департаментов внутренних дел областей, городов Астаны и Алматы организовать изучение настоящего приказа сотрудниками соответствующих служб и обеспечить его неукоснительное исполнение.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя министра внутренних дел генерал-майора полиции Тургумбаева Е.З.

5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
полиция генерал-лейтенанты                  Қ. Қасымов
«Күзет қызметімен айналысу құқығына
лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру» электрондық мемлекеттік
қызмет көрсету регламентіне
3-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің
бизнес-процестері анықтамалығы «Күзет қызметімен айналысу құқығына лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру»
(Мемлекетік көрсетілетін қызметатауы)
- мемлекеттікқызметкөрсетудіңбасталуынемесеаяқталуы;
- көрсетілетінқызметтіалушырәсімінің (іс-қимылының)және (немесе)ҚФБ атауы;
- таңдаунұсқасы;
- келесірәсімге (іс-қимылға) өту.

5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
генерал-лейтенант полиции                  К. Касымов
Приложение 3
к Регламенту электронной
государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии
на право занятия охранной
деятельностью»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов
лицензии на право занятия охранной деятельностью»
(наименование государственной услуги)
- начало или завершение оказания государственной услуги;
- наименование процедуры (действия) услугополучателя и (или) СФЕ;
- вариант выбора;
- переход к следующей процедуре (действию)