"Ресми статистикалық ақпаратты тарату кестесінде көзделмеген статистикалық ақпаратты ұсыну" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 14 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2014 жылғы 30 маусымдағы № 109 бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2014 жылы 30 шілдеде № 9650 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 359 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық экономика министрінің 27.04.2015 № 359 (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің стандарттары мен
регламенттерін әзірлеу жөніндегі бекітілген қағидаға сәйкес келтіру мақсатында, сондай-ақ «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2)-тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Ресми статистикалық ақпаратты тарату кестесінде көзделмеген статистикалық ақпаратты ұсыну» мемлекеттік көрсетілетін
қызметтің регламентін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Статистика агенттігі төрағасының 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 14 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9175 болып тіркелген, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 27 наурызда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«8. Құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдер (іс- қимылдар) жүйелілігінің сипаттамасы әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - үдерістерінің анықтамалығында көрсетілген»;
жоғарыда көрсетілген бұйрықпен бекітілген «Ресми статистикалық ақпаратты тарату кестесінде көзделмеген статистикалық ақпаратты ұсыну» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінің қосымшасы осы бұйрықтың қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Жарияланымдар және статистикалық ақпаратты тарату департаменті Заң департаментімен бірге заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауға жолдасын;

О внесении изменений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 27 января 2014 года № 14 "Об утверждении регламента государственной услуги "Представление статистической информации, не предусмотренной графиком распространения официальной статистической информации"
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 30 июня 2014 года № 109. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 июля 2014 года № 9650. Утратил силу приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 359
Сноска. Утратил силу приказом Министра национальной экономики РК от 27.04.2015 № 359 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях проведения в соответствие с утвержденными Правилами по разработке стандартов и регламентов государственных услуг, а также в соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан «О государственных услугах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по статистике от 27 января 2014 года № 14 «Об утверждении регламента государственной услуги «Представление статистической информации, не предусмотренной графиком распространения официальной статистической информации» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9175, опубликованный в информационно-прававой системе «Әділет» от 27 марта 2014 года) следующие изменения:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
«8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту государственной услуги.»;
приложение к Регламенту государственной услуги «Представление статистической информации, не предусмотренной графиком распространения официальной статистической информации», утвержденное вышеуказанным приказом изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту публикаций и распространения статистической информации совместно с Юридическим департаментом Агентства Республики Казахстан по статистике в установленном законодательством порядке:
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направить на официальное опубликование в средства массовой информации настоящий приказ в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

3) осы бұйрықтың «электрондық үкімет» веб-порталының интернет-ресурсында, сонымен қатар Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Интернет-ресурсында міндетті жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Статистика агенттігінің Жауапты хатшысына жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                     А. Смайылов
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігі төрағасының
2014 жылғы 30 маусымдағы
№ 109 бұйрығына
қосымша
«Ресми статистикалық ақпаратты
тарату кестесінде көзделмеген
статистикалық ақпаратты ұсыну»
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
қосымша
«Ресми статистикалық ақпаратты тарату кестесінде көзделмеген статистикалық ақпаратты ұсыну» мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы
1. Шарт жасасу негізінде мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу
2. Көрсетілетін мемлекеттік қызметті біржолғы өтініштің негізінде қағаз тасығышта немесе электрондық форматта алу

3) обеспечить обязательную публикацию настоящего приказа на интернет-ресурсе веб-портала «электронного правительство», а также на интернет -ресурсе Агентства Республики Казахстан по статистике.
3. Контроль по исполнению настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Агентства Республики Казахстан по статистике.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель                               А. Смаилов
Приложение
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по статистике
от 30 июня 2014 года № 109
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Представление статистической информации,
не предусмотренной графиком распространения
официальной статистической информации"
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Представление статистической информации, не предусмотренной
графиком распространения официальной
статистической информации»
1. Получение государственной услуги на основании заключения договора
2. Получение государственной услуге на основании разового
заявления на бумажном носителе или в электронном формате
- начало или завершение оказания государственной услуги;
- наименование процедуры (действия) услугополучателя и (или) структурно-функциональная единица;
- переход к следующей процедуре (действию)