Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен салымшылардың (алушылардың) жеке зейнетақы шоттары туралы ақпарат алмасу қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2014 жылғы 29 қазандағы № 202 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2014 жылы 24 қарашада № 9896 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің м.а. 2017 жылғы 3 тамыздағы № 232 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің м.а. 03.08.2017 № 232 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 12.01.2016 № 11 (01.03.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 2013 жылғы 21 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы 34-бабының 9-тармағының 15) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен салымшылардың (алушылардың) жеке зейнетақы шоттары туралы ақпарат алмасу қағидалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 12.01.2016 № 11 (01.03.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік сақтандыру департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму вице-министрі С.Қ. Жақыповаға жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр
Т. Дүйсенова
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрінің
2014 жылғы 29 қазандағы
№ 202 бұйрығымен
бекітілген
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының
"Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен
салымшылардың (алушылардың) жеке зейнетақы шоттары туралы
ақпарат алмасу қағидалары
Ескерту. Қағида жаңа редакцияда - ҚР Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 12.01.2016 № 11 (01.03.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

Об утверждении Правил обмена информацией единого накопительного пенсионного фонда с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" об индивидуальных пенсионных счетах вкладчиков (получателей)
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 29 октября 2014 года № 202. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 ноября 2014 года № 9896. Утратил силу приказом и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 3 августа 2017 года № 232
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра труда и социальной защиты населения РК от 03.08.2017 № 232.
Сноска. Заголовок приказа в редакции приказа Министра здравоохранения и социального развития РК от 12.01.2016 № 11 (вводится в действие с 01.03.2016).
В соответствии с подпунктом 15) пункта 9 статьи 34 Закона Республики Казахстан от 21 июня 2013 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила обмена информацией единого накопительного пенсионного фонда с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" об индивидуальных пенсионных счетах вкладчиков (получателей).
Сноска. Пункт 1 в редакции приказа Министра здравоохранения и социального развития РК от 12.01.2016 № 11 (вводится в действие с 01.03.2016).
2. Департаменту социального обеспечения и социального страхования в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) направление настоящего приказа на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системы "Әділет" в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан Жакупову С.К.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр
Т. Дуйсенова
Утверждены
приказом Министра здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан
от 29 октября 2014 года № 202
Правила
обмена информацией единого накопительного пенсионного
фонда с Государственной корпорацией "Правительство для граждан"
об индивидуальных пенсионных счетах вкладчиков (получателей)
Сноска. Правила в редакции приказа Министра здравоохранения и социального развития РК от 12.01.2016 № 11 (вводится в действие с 01.03.2016).

1. Осы Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясымен салымшылардың (алушылардың) жеке зейнетақы шоттары туралы ақпарат алмасу қағидалары (бұдан әрі – Қағидалар) "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 2013 жылғы 21 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 34-бабы 9-тармағының 15) тармақшасына сәйкес әзірленді және бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорының "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясына (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) салымшылардың (алушылардың) жеке зейнетақы шоттары туралы ақпаратты ұсыну тәртібін айқындайды.
2. Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры мен Мемлекеттік корпорация арасында алмасуға жататын ақпарат:
1) салымшылардың (алушылардың) міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарттар бойынша ашылған жеке зейнетақы шоттары туралы;
2) салымшылармен (алушылармен) міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен зейнетақымен қамсыздандыру туралы жасалған және қолданысы тоқтатылған шарттар туралы;
3) өздерінің пайдасына міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары төленетін жеке тұлғалардың бірыңғай тізіміндегі (бұдан әрі – жеке тұлғалардың бірыңғай тізімі) міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарттарға өзекті сипат беру туралы;
5) бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорынан сақтандыру ұйымына зейнетақы төлемдерінің және (немесе) аударымдарының мөлшерлері туралы;
6) мүгедектердің орталықтандырылған дерекқорындағы салымшыда (алушыда) мүгедектіктің болуын белгілеу күні мен мерзімін растау туралы.
3. Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қоры Мемлекеттік корпорацияға:
1) тоқсан сайын, есепті тоқсаннан кейінгі айдың 15-күнінен кешіктірмей аталған айдың 1-күніндегі жағдай бойынша осы Қағидалардың 2-тармағының 4) және 5) тармақшаларында көрсетілген мәліметті, оның ішінде осы Қағидаларға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес нысан бойынша инвестициялық табыс, сондай-ақ бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорынан сақтандыру ұйымына әрбір салымшы (алушы) бойынша зейнетақы төлемдерінің мөлшері және (немесе) аударымдары туралы мәліметті;
2) күн сайын, осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес ағымдағы және алдағы жұмыс күндеріне осы Қағидалардың 2-тармағының 2) тармақшасында көрсетілген мәліметті береді.
4. Мемлекеттік корпорация ұсынылған ақпарат негізінде:

1. Настоящие Правила обмена информацией единого накопительного пенсионного фонда с Государственной корпорацией "Правительство для граждан" об индивидуальных пенсионных счетах вкладчиков (получателей) (далее - Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 15) пункта 9 статьи 34 Закона Республики Казахстан от 21 июня 2013 года "О пенсионном обеспечении в Республике Казахстан" (далее - Закон) и определяют порядок предоставления единым накопительным пенсионным фондом информации Государственной корпорации "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация) об индивидуальных пенсионных счетах вкладчиков (получателей).
2. Информация, подлежащая обмену между единым накопительным пенсионным фондом и Государственной корпорацией:
1) об индивидуальных пенсионных счетах вкладчиков (получателей), открытых по договорам о пенсионном обеспечении за счет обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов;
2) о заключенных и прекративших действие с вкладчиками (получателями) договорах о пенсионном обеспечении за счет обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов;
3) об актуализации договоров о пенсионном обеспечении за счет обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов в едином списке физических лиц, в пользу которых уплачены обязательные пенсионные взносы, обязательные профессиональные пенсионные взносы (далее - единый список физических лиц).
4) о пенсионных накоплениях;
5) о размерах пенсионных выплат и (или) переводов в страховую организацию из единого накопительного пенсионного фонда;
6) о подтверждении наличия, даты установления и срока инвалидности у вкладчика (получателя) в централизованной базе данных инвалидов.
3. Единый накопительный пенсионный фонд передает в Государственную корпорацию:
1) ежеквартально, не позднее 15 числа месяца, следующего за отчетным кварталом, сведения по состоянию на 1 число данного месяца, указанные в подпунктах 4) и 5) пункта 2 настоящих Правил, в том числе по инвестиционному доходу, а так же сведения о размерах пенсионных выплат и (или) переводах в страховую организацию по каждому вкладчику (получателю) из единого накопительного пенсионного фонда, по форме согласно приложениям 1 и 2 к настоящим Правилам;
2) ежедневно сведения, указанные в подпункте 2) пункта 2 настоящих Правил, за текущий и предыдущий рабочие дни, по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
4. Государственная корпорация на основании представленной информации формирует:

1) инфляция деңгейін ескере отырып, нақты енгізілген міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының сомасы мен есепті тоқсаннан кейінгі айдың 1-күніне бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорындағы зейнетақы жинақтарының сомасы арасындағы айырма туралы деректерді, оның ішінде Заңның 11-бабының 1-тармағына сәйкес зейнеткерлік жасқа жеткен, міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен қалыптастырылған бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорында зейнетақы жинақтары бар адамдар бойынша ақпаратты;
2) міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары бойынша, оның ішінде міндетті зейнетақы жарналарының, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналарының және (немесе) өсімпұлдың дербестендірілген есебін жүргізу үшін салымшылардың (алушылардың) дерекқорын және жеке тұлғалардың бірыңғай тізімін қалыптастырады.
5. Мемлекеттік корпорация осы Қағидалардың 2-тармағының 3) тармақшасында көрсетілген ақпаратты, түскен күннен кейінгі бір жұмыс күнінен кешіктірмей бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына жібереді.
6. Мемлекеттік корпорация күн сайын, өткен жұмыс күніне, осы Қағидалардың 2-тармағының 6) тармақшасында көрсетілген ақпаратты бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорына жібереді.
7. Ақпарат алмасу осы Қағидаларда айқындалған мерзім бойынша электрондық тәсілмен жүзеге асырылады.
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы
қорының "Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясымен
салымшылардың (алушылардың)
жеке зейнетақы шоттары туралы
ақпарат алмасу қағидаларына
1-қосымша
нысан
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорындағы зейнетақы жинақтарының
сомасы және инвестициялық табыс туралы ақпарат
_________________________________________________________________
(зейнетақы жарналарының түрі көрсетіледі: міндетті зейнетақы
жарналары/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары)
Тегі
Аты
Әкесінің аты (бар болса)
Туған күні
Жеке сәйкестендіруші нөмірі
Жынысы
Шарттың нөмірі
Шарттың күні
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Есепті тоқсаннан кейінгі айдың 1-күніндегі жағдай бойынша зейнетақы жинақтарының сомасы, оның ішінде:
Инвестициялық табысты ескермегендегі зейнетақы жинақтарының сомасы
Инвестициялық табыс
9
10
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы
қорының "Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясымен
салымшылардың (алушылардың)
жеке зейнетақы шоттары туралы
ақпарат алмасу қағидаларына
2-қосымша
нысан
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы қорынан сақтандыру
ұйымына төленетін зейнетақы төлемдері мен аударымдары туралы
ақпарат
____________________________________________________
(зейнетақы жарналарының түрі көрсетіледі: міндетті зейнетақы
жарналары/міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары)
Тегі
Аты
Әкесінің аты (бар болса)
Туған күні
Жеке сәйкестендіру нөмірі
Жынысы
Шарттың нөмірі
Шарттың күні
1
2
3
4
5
6
7
8
кестенің жалғасы
Зейнетақы жинақтарының төлеу/аудару сомасы
Зейнетақы жинақтарын төлеу/аудару күні
Зейнетақы жинақтарын төлеу/аудару себептері*
9
10
11
Ескертпе:

1) данные о разнице между суммой фактически внесенных обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов с учетом уровня инфляции и суммой пенсионных накоплений в едином накопительном пенсионном фонде на 1 число месяца, следующего за отчетным кварталом, в том числе информацию по лицам, достигающим пенсионного возраста, в соответствии с пунктом 1 статьи 11 Закона, и имеющим пенсионные накопления в едином накопительном пенсионном фонде, сформированные за счет обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов;
2) базу данных вкладчиков (получателей) по обязательным пенсионным взносам, обязательным профессиональным пенсионным взносам и единый список физических лиц, в том числе для ведения персонифицированного учета обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов и (или) пени.
5. Государственная корпорация направляет в единый накопительный пенсионный фонд информацию, указанную в подпункте 3) пункта 2 настоящих Правил, не позднее одного рабочего дня, следующего за днем ее поступления.
6. Государственная корпорация ежедневно, за прошедший рабочий день, направляет в единый накопительный пенсионный фонд информацию, указанную в подпункте 6) пункта 2 настоящих Правил.
7. Обмен информацией осуществляется электронным способом согласно срокам, определенным настоящими Правилами.
Приложение 1
к Правилам обмена информацией единого
накопительного пенсионного фонда
с Государственной корпорацией
"Правительство для граждан" об
индивидуальных пенсионных
счетах вкладчиков (получателей)
форма
Информация о сумме пенсионных накоплений и инвестиционном
доходе в едином накопительном пенсионном фонде
____________________________________________________
(указывается вид пенсионных взносов:
обязательные пенсионные взносы/ обязательные профессиональные
пенсионные взносы)
Фамилия
Имя
Отчество (при его наличии)
Дата рождения
Индивидуальный идентификационный номер
Пол
Номер договора
Дата договора
1
2
3
4
5
6
7
8
Продолжение таблицы
Сумма пенсионных накоплений по состоянию на 1 число месяца, следующего за отчетным кварталом, в том числе
Сумма пенсионных накоплений без учета инвестиционного дохода
Инвестиционный доход
10
Приложение 2
к Правилам обмена информацией единого
накопительного пенсионного фонда
с Государственной корпорацией
"Правительство для граждан" об
индивидуальных пенсионных
счетах вкладчиков (получателей)
форма
Информация о пенсионных выплатах и переводах в страховую
организацию из единого накопительного пенсионного фонда
____________________________________________________________
(указывается вид пенсионных взносов:
обязательные пенсионные взносы/ обязательные профессиональные
пенсионные взносы)
Фамилия
Имя
Отчество (при его наличии)
Дата рождения
Индивидуальный идентификационный номер
Пол
Номер договора
Дата договора
1
2
3
4
5
6
7
8
продолжение таблицы
Сумма выплаты /перевода пенсионных накоплений
Дата выплаты /перевода пенсионных накоплений
Причина выплаты /перевода пенсионных накоплений*
9
10
11
Примечание:

9-11 бағандар әрбір зейнетақы жинақтарын төлеу/аудармау бойынша жеке толтырылады;
*- оның ішінде салымшының (алушының) зейнетақы жинақтарын сақтандыру ұйымына аудару.
Бірыңғай жинақтаушы зейнетақы
қорының "Азаматтарға арналған үкімет"
мемлекеттік корпорациясымен
салымшылардың (алушылардың)
жеке зейнетақы шоттары туралы
ақпарат алмасу қағидаларына
3-қосымша
нысан
20 ___ жылғы "___" ____________
салымшылармен (алушылармен) міндетті
зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары
есебінен зейнетақымен қамсыздандыру туралы жасалған
және қолданылуы тоқтатылған шарттар туралы
мәліметтер
Тегі
Аты
Әкесінің аты (бар болса)
Салымшының жынысы
Туған күні (жылы, айы, күні)
Жеке сәйкестендіру нөмірі
1
2
3
4
5
6
кестенің жалғасы
Салымшының жеке басын куәландыратын құжаттың деректері
Міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен зейнетақымен қамсыздандыру туралы жасалған шарттар бойынша мәліметтер
Зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарттың қолданылуы тоқтатылған және жеке зейнетақы шотының жабылған күні (жылы, айы, күні)
Зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарттың қолданылуының тоқтатылу себебі
Нөмірі
Берілген күні (жылы, айы, күні)
Шарттың нөмірі
Шарт жасалған күн (жылы, айы, күні)
7
8
9
10
11
12
Ескертпе: 11, 12 – бағандар міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарттың қолданылуы тоқтатылған кезде толтырылады.
12 – бағанда міндетті зейнетақы жарналары, міндетті кәсіптік зейнетақы жарналары есебінен зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарттың қолданылуын тоқтатудың себебіне қарай тиісті белгі көрсетіледі:
1 – "Қазақстан Республикасында зейнетақымен қамсыздандыру туралы" 2013 жылғы 21 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңы 11-бабының 1-тармағына сәйкес зейнеткерлік жасқа жетуіне байланысты зейнетақы жинақтарының барлық сомасын төлеу;
2 – төтенше немесе ең жоғары радиациялық қатер аймағында тұратын адамдардың зейнеткерлік жасқа жетуіне байланысты зейнетақы жинақтарының барлық сомасын төлеу;
3 – 5 және одан да көп бала тәрбиелеген әйелдердің зейнеткерлік жасқа жетуіне байланысты зейнетақы жинақтарының барлық сомасын төлеу;
4 – Қазақстан Республикасынан тыс жерге тұрақты тұруға кетуіне байланысты зейнетақы жинақтарының барлық сомасын төлеу;
5 – салымшының (алушының) зейнетақы жинақтарының сақтандыру ұйымына аударылуына байланысты;
6 – алушының қайтыс болуына байланысты мұрагеріне (мұрагерлеріне) зейнетақы жинақтарының барлық сомасын төлеу;
7 – алушының қайтыс болуына байланысты жерлеуге зейнетақы жинақтарының барлық сомасын төлеу;
8 – Қазақстан Республикасының зейнетақымен қамсыздандыру туралы бұрын қолданыста болған заңнамасы бойынша зейнетақы жинақтарының барлық сомасын төлеу;
9 – салымшыда (алушыда) міндетті зейнетақы жарналары есебінен зейнетақымен қамсыздандыру туралы екі және одан көп шарт болған кезде жинақтаушы зейнетақы шоттарын біріктіру;
10 – зейнетақымен қамсыздандыру туралы шарттың болмауы;
11 – еңбек сіңірген жылдар бойынша зейнетақы жинақтарының барлық сомаларын төлеу;
12 – заңды күшіне енген сот шешімі негізінде зейнетақымен қамсыздандыру туралы шартты бұзу;
13 – жеке зейнетақы шоты ашылған күннен бастап салымшының (алушының) жеке зейнетақы шотында түсімдер мен зейнетақы жинақтары болмаған жағдайда жеке зейнетақы шоты ашылған күннен бастап отыз алты ай өткен соң зейнетақымен қамсыздандыру туралы шартты бұзу;
14 – сот шешімі бойынша зейнетақы жинақтарының барлық сомасын төлеу;
15 – өзгелері (Ақпарат алмасу туралы шартқа сәйкес).

Графы 9-11 по каждой выплате /переводу пенсионных накоплений
заполняются отдельно;
*- в том числе перевод пенсионных накоплений вкладчика
(получателя) в страховую организацию.
Приложение 3
к Правилам обмена информацией единого
накопительного пенсионного фонда
с Государственной корпорацией
"Правительство для граждан" об
индивидуальных пенсионных
счетах вкладчиков (получателей)
форма
Сведения о заключенных и прекративших действие с вкладчиками
(получателями) договорах о пенсионном обеспечении за счет
обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных
пенсионных взносов за "__"_______ 20__год
Фамилия
Имя
Отчество (при наличии)
Пол вкладчика
Дата рождения (ГГГГММДД)
Индивидуальный идентификаионный номер
1
2
3
4
5
6
продолжение таблицы
Данные документа, удостоверяющего личность вкладчика
Сведения о заключенном договоре о пенсионном обеспечении за счет обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов
Дата прекращения действия договора о пенсионном обеспечении и закрытия индивидуального пенсионного счета (ГГГГММДД)
Причина прекращения действия договора о пенсионном обеспечении
Номер
Дата выдачи (ГГГГММДД)
Номер договора
Дата заключения договора (ГГГГММДД)
7
8
9
10
11
12
Примечание:
Графы 11, 12 заполняются при прекращении действия договора о пенсионном обеспечении за счет обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов;
Графа 12 содержит соответствующее обозначение в зависимости от причины прекращения действия договора о пенсионном обеспечении за счет обязательных пенсионных взносов, обязательных профессиональных пенсионных взносов:
1 - выплата всей суммы пенсионных накоплений в связи с достижением пенсионного возраста в соответствии с пунктом 1 статьи 11 Закона Республики Казахстан от 21 июня 2013 года "О пенсионном обеспечении в Республики Казахстан";
2 - выплата всей суммы пенсионных накоплений в связи с достижением пенсионного возраста лицами, проживающими в зонах чрезвычайного или максимального радиационного риска;
3 - выплата всей суммы пенсионных накоплений в связи с достижением пенсионного возраста женщинами, воспитавшими 5 и более детей;
4 - выплата всей суммы пенсионных накоплений в связи с выездом на постоянное местожительство за пределы Республики Казахстан;
5 - в связи с переводом пенсионных накоплений вкладчика (получателя) в страховую организацию;
6 - выплата всей суммы пенсионных накоплений наследнику(ам) в связи со смертью получателя;
7 - выплата всей суммы пенсионных накоплений на погребение в связи со смертью получателя;
8 - выплата всей суммы пенсионных накоплений по ранее действующему законодательству Республики Казахстан о пенсионном обеспечении;
9 – объединение индивидуальных пенсионных счетов, при наличии у вкладчика (получателя) двух и более договоров о пенсионном обеспечении за счет обязательных пенсионных взносов;
10 – отсутствие договора о пенсионном обеспечении;
11 – выплата всей суммы пенсионных накоплений по выслуге лет;
12 – расторжение договора о пенсионном обеспечении на основании вступившего в законную силу решения суда;
13 – расторжение договора о пенсионном обеспечении по истечении тридцати шести месяцев с даты открытия индивидуального пенсионного счета при условии отсутствия поступлений и пенсионных накоплений на индивидуальный (индивидуальном) пенсионный (пенсионном) счет (счете) вкладчика (получателя) с даты открытия индивидуального пенсионного счета;
14 - выплата всей суммы пенсионных накоплений по решению суда;
15- прочие (в соответствии с Договором об обмене информацией).