"Элиталық тұқымдарды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 102-2173 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылғы 22 қаңтарда № 878 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 9 ақпандағы № 102-234 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 09.02.2016 № 102-234 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңының 16-бабына және «Элиталық тұқымдарды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № 843 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған «Элиталық тұқымдарды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. «Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілейтін интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.И. Лукинге жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Ә. Жақсыбеков
Астана қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 102-2173 қаулысымен
бекітілген
«Элиталық тұқымдарды субсидиялау» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламенті 1. Жалпы ережелер
1. «Элиталық тұқымдарды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) Астана қаласы әкімдігінің уәкілетті органы - «Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - қызмет беруші) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 31 шілдедегі № 843 қаулысымен бекітілген «Элиталық тұқымдарды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы» мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына (бұдан әрі - Стандарт) сәйкес көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі - көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау

Об утверждении Регламента государственной услуги "Субсидирование элитных семян"
Постановление акимата города Астаны от 25 декабря 2014 года № 102-2173. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 22 января 2015 года № 878. Утратила силу постановлением акимата города Астаны от 9 февраля 2016 года № 102-234
Сноска. Утратила силу постановлением акимата города Астаны от 09.02.2016 № 102-234.
В соответствии со статьей 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 843 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование элитных семян", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый Регламент государственной услуги "Субсидирование элитных семян".
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление сельского хозяйства города Астаны" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим его опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукина А.И.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким
А. Джаксыбеков
Утвержден
постановлением акимата
города Астаны
от 25 декабря 2014 года № 102-2173
Регламент государственной услуги
"Субсидирование элитных семян"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование элитных семян" (далее -государственная услуга) оказывается уполномоченным органом акимата города Астаны - Государственным учреждением "Управление сельского хозяйства города Астаны" (далее - услугодатель) в соответствии со стандартом государственных услуг, утвержденным постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 июля 2014 года № 843 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование элитных семян" (далее - Стандарт).
2. Форма оказываемой государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - предоставление в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги

1. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының Стандарт 9-тармағында көрсетілген құжаттарды көрсетілетін қызметті алушымен (не сенімхат бойынша оның өкілімен) ұсыну мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылдар) бастауға негіздеме болып табылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушімен Стандарттың 9-тармағында көзделген өтінімдерді және құжаттарды қабылдауы және тіркеуі - 15 (он бес) минуттан артық емес.
Нәтижесі - құжаттарды толық көлемде қабылданған құжаттар туралы талонды беру;
2) өтінімдер мен құжаттарды алғаннан кейін ұсынылған құжаттардың толықтығын тексереді және элиталық тұқымның әрбір түрі бойынша әрбір тұқымшарға және тұқым тұтынушыға арналған субсидиялар сомасын айқындау бойынша ведомствоаралық комиссиясының (бұдан әрі - ВАК) қарауына енгізуді - 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
Нәтижесі - әрбір тұқым өсіру шаруашылығына (бұдан әрі - тұқымшар) және тұқым тұтынушыға алдын ала квоталарды қалыптастыру;
3) қызмет берушімен алдын ала квоталарды бекіту - 1 (бір) жұмыс күні ішінде.
Нәтижесі - алдын ала бекітілген квоталар;
4) көрсетілетін қызметті берушімен ұсынылған құжаттарды тексеру, әрбір тұқымшарға және тұқым тұтынушыға элиталық тұқымның әрбір түрі бойынша квоталарды, сонымен қатар қала бойынша нақты сатып алынған элиталық тұқымдардың көлемі жөніндегі жиынтық актіні жасау және бекіту - 5 (бес) жұмыс күні ішінде.
Нәтижесі - бекітілген квоталар және қала бойынша жиынтық акті;
5) көрсетілетін қызметті берушімен көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну - 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
Нәтижесі - төлем шоттарының тізілімі.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
1. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет процесіне қатысатын қызмет берушілердің, құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) қызмет беруші;
2) ВАК;
3) көрсетілетін қызметті беруші;
4) аумақтық қазынашылық бөлімшесі.
2. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы:
1) көрсетілетін қызметті берушімен Стандарттың 9-тармағында көзделген өтінімдерді және құжаттарды қабылдауы және тіркеуі - 15 (он бес) минуттан артық емес;
2) құжаттардың толықтығын тексеру және ВАК қарауына енгізу - 3 (үш) жұмыс күні ішінде;

1. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является подача услугополучателем (либо его представителем по доверенности) документов, указанных в пункте 9 Стандарта государственной услуги.
2. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность ее выполнения:
1) прием и регистрация услугодателем заявок и документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта, - не более 15 (пятнадцати) минут.
Результат - выдача талона о принятых документах в полном объеме;
2) после получения заявок и документов проверка услугодателем представленных документов на полноту и внесение на рассмотрение Межведомственной комиссии по определению сумм субсидий (далее - МВК) - для каждого семхоза и потребителя семян по каждому виду элитных семян в течение 3 (трех) рабочих дней.
Результат - формирование предварительных квот для каждого семеноводческого хозяйства (далее - семхоз) и потребителя семян;
3) утверждение услугодателем предварительных квот - в течение 1 (одного) рабочего дня.
Результат - утвержденные предварительные квоты;
4) проверка услугодателем представленных документов, составление и утверждение квоты для каждого семхоза и потребителя семян по каждому виду элитных семян, а также сводного акта по объемам фактического закупа элитных семян по городу - в течение 5 (пяти) рабочих дней.
Результат - утвержденные квоты и сводный акт по городу;
5) представление услугодателем в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей - в течение 3 (трех) рабочих дней.
Результат - реестр счетов к оплате.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя
в процессе оказания государственной услуги
1. Перечень структурных подразделений, (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1)услугодатель;
2) МВК;
3) услугодатель;
4) территориальное подразделение казначейства.
2. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) прием и регистрация услугодателем заявок и документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта, - не более 15 (пятнадцати) минут;
2) проверка пакета документов на полноту и внесение на рассмотрение МВК - в течение 3 (трех) рабочих дней;

3) қызмет берушімен алдын ала квоталарды бекіту - 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
4) көрсетілетін қызметті берушімен ұсынылған құжаттарды тексеру, әрбір тұқымшарға және тұқым тұтынушыға элиталық тұқымның әрбір түрі бойынша квоталарды, сонымен қатар қала бойынша нақты сатып алынған элиталық тұқымдардың көлемі жөніндегі жиынтық актіні жасау және бекіту - 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
5) көрсетілетін қызметті берушімен көрсетілетін қызметті алушылардың банктік шоттарына тиесілі бюджеттік Субсидияларды одан әрі аудару үшін аумақтық қазынашылық бөлімшеге төлем шоттарының тізілімін ұсыну - 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
3. Рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігінің сипаттамасы осы Регламентке 1-қосымшаға сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс-қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының, сонымен қатар өзге көрсетілген қызмет берушілермен осы Регламентке 2-қосымшаға сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
4. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет
көрсету орталығымен және (немесе) өзге де көрсетілетін
қызметті берушілермен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
1. Осы «Элиталық тұқымдарды субсидиялау» мемлекеттік көрсетілетін қызмет халыққа қызмет көрсету орталығы арқылы көрсетілмейді.
«Элиталық тұқымдарды субсидиялау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 1-қосымша
Рәсімдер (іс-қимылдар) сипаттамасының блок-схемасы
«Элиталық тұқымдарды субсидиялау»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 2-қосымша
Рәсімдер (іс-қимылдар) сипаттамасының блок-схемасы
Шартты белгілер:

3) утверждение услугодателем предварительных квот - в течение 1 (одного) рабочего дня;
4) проверка услугодателем представленных документов, составление и утверждение квоты для каждого семхоза и потреби геля семян по каждому виду элитных семян, а также сводного акта по объемам фактического закупа элитных семян по городу - в течение 5 (пяти) рабочих дней;
5) представление услугодателем в территориальное подразделение казначейства реестра счетов к оплате для дальнейшего перечисления причитающихся бюджетных субсидий на банковские счета услугополучателей - в течение 3 (трех) рабочих дней.
3. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему Регламенту.
4. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с иными услугодателями отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.
4. Описание порядка взаимодействия с центром
обслуживания населения и (или) иными услугодателями,
а также порядка использования информационных систем
в процессе оказания государственной услуги
1. Настоящая государственная услуга "Субсидирование элитных семян" через центр обслуживания населения не оказывается.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Субсидирование элитных семян"
Блок-схема
описания последовательности
процедур (действий)
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Субсидирование элитных семян"
Справочник бизнес-процессов
оказания государственной услуги
Условные обозначения: