"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № А-4/135 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 19 мамырда № 4195 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.12.2015 № А-12/572 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3237 болып тіркелген, 2007 жылғы 13 қарашада «Акмолинская правда» және «Арқа ажары» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесінде:
«Аршалы ауданы» бөлімінде:
келесі мазмұнды реттік нөмірі 44-жолмен толықтырылсын:
«
44
Георгиевская бөгеті
10
»;
«Барлығы: 43» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 44» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«12966,2» цифрлары «12976,2» цифрларымен ауыстырылсын;
«Атбасар ауданы» бөлімінде:
келесі мазмұнды реттік нөмірі 27-жолмен толықтырылсын:
«
27
Мариновский әуіті
140
»;
«Барлығы: 26» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 27» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«3168» цифрлары «3308» цифрларымен ауыстырылсын;
«Бурабай ауданы» бөлімінде:
келесі мазмұнды реттік нөмірі 38-жолмен толықтырылсын:
«
38
Зайчанская-3 бөгеті
40
»;
«Барлығы: 37» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 38» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«5263,73» цифрлары «5303,73» цифрларымен ауыстырылсын;
«Есіл ауданы» бөлімінде:
реттік нөмірі 1, 2-жолдары алынып тасталсын;
«Барлығы: 12» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 10» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«995» цифрлары «635» цифрларына ауыстырылсын;
«Ерейментау ауданы» бөлімінде:
реттік нөмірі 49, 50 жолдармен толықтырылсын:
«
49
Арай бөгеті
5
50
Теңіз көлі
3375
»;
«Барлығы: 48» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 50» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 11 апреля 2014 года № А-4/135. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 мая 2014 года № 4195. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14.12.2015 № А-12/572 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» от 15 октября 2007 года № А-11/351 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3237, опубликовано 13 ноября 2007 года в газетах «Акмолинская правда» и «Арқа ажары») следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «Аршалынский район»:
дополнить строкой, порядковый номер 44, следующего содержания:
«
44
Плотина Георгиевская
10
»;
слово и цифры «Итого: 43» заменить словом и цифрами «Итого: 44»; цифры «12966,2» заменить цифрами «12976,2»;
в разделе «Атбасарский район»:
дополнить строкой, порядковый номер 27, следующего содержания:
«
27
Пруд Мариновский
140
»;
слово и цифры «Итого: 26» заменить словом и цифрами «Итого: 27»; цифры «3168» заменить цифрами «3308»;
в разделе «Бурабайский район»:
дополнить строкой, порядковый номер 38, следующего содержания:
«
38
Плотина Зайчанская 3
40
»;
слово и цифры «Итого: 37» заменить словом и цифрами «Итого: 38»; цифры «5263,73» заменить цифрами «5303,73»;
в разделе «Есильский район»:
строки, порядковые номера 1, 2 исключить;
слово и цифры «Итого: 12» заменить словом и цифрами «Итого: 10»;
цифры «995» заменить цифрами «635»;
в разделе «Ерейментауский район»:
дополнить строками, порядковые номера 49, 50 следующего содержания:
«
49
Плотина Арай
5
50
Озеро Тенгиз
3375
»;
слово и цифры «Итого: 48» заменить словом и цифрами «Итого: 50»;

«8722» цифрлары «12102» цифрларына ауыстырылсын;
«Жақсы ауданы» бөлімінде:
реттік нөмірі 15-жолы алынып тасталсын;
«Барлығы: 17» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 16» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«1981» цифрлары «1876» цифрларына ауыстырылсын;
«Целиноград ауданы» бөлімінде:
реттік нөмірі 41-жолы алынып тасталсын;
«Барлығы: 44» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 43» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«3959,5» цифрлары «3889,5» цифрларына ауыстырылсын;
«Барлығы: 455» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 456» сөзімен және цифрларымен ауыстырылсын;
«79320,7» цифрлары «82355,7» цифрларымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Р.Қ. Әкімовке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     Қ.Айтмұхаметов

цифры «8722» заменить цифрами «12102»;
в разделе «Жаксынский район»:
строку, порядковый номер 15 исключить;
слово и цифры «Итого: 17» заменить словом и цифрами «Итого: 16»;
цифры «1981» заменить цифрами «1876»;
в разделе «Целиноградский район»:
строку, порядковый номер 41 исключить;
слово и цифры «Итого: 44» заменить словом и цифрами «Итого: 43»;
цифры «3959,5» заменить цифрами «3889,5»;
слово и цифры «Всего: 455» заменить словом и цифрами «Всего: 456»;
цифры «79320,7» заменить цифрами «82355,7».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Акимова Р.К.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   К.Айтмухаметов