"Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует, туризм объектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы туристік ақпарат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № А-4/122 қаулысына өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 шілдедегі № А-6/285 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 тамызда № 4310 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 тамыздағы № А-8/384 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 10.08.2015 № А-8/384 (ресми жарияланған күнінен бастап 10 күнтізбелік күннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует,туризм обьектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы туристік ақпарат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № А-4/122 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4161 болып тіркелген, 2014 жылғы 10 маусымда «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует,туризм обьектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы туристік ақпарат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
5-тармақтың 3)4)5) тармақшалары келесі редакцияда баяндалсын:
3) жауапты орындаушы ұсынылған құжаттарды тексереді - 4 жұмыс күні. Нәтижесі – сұратылған қызмет бойынша жауаптың жобасын дайындау;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттармен танысады - 20 минут. Нәтижесі – сұратылған қызмет бойынша дайындалған жауапқа қол қою;
5) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушыға сұратылған мемлекеттік қызмет бойынша дайындалған жауапты қолына береді немесе пошта арқылы жібереді – 20 минут. Нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушыға мемлекеттік қызмет көрсету;
7-тармақтың 5)6) тармақшалары кеелсі редакцияда баяндалсын:
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы сұратылған мемлекеттік қызмет бойынша дайындалған жауаптың жобасына қол қояды – 20 минут;
6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі көрсетілетін қызметті алушыға дайындалған жауапты қолына береді немесе пошта арқылы жібереді – 20 минут.
8-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 3 апреля 2014 года № А-4/122 "Об утверждении регламента государственной услуги Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность"
Постановление акимата Акмолинской области от 4 июля 2014 года № А-6/285. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 12 августа 2014 года № 4310. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 10 августа 2015 года № А-8/384
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 10.08.2015 № А-8/384 (вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламента государственной услуги «Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность» от 3 апреля 2014 года № А-4/122 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4161, опубликовано 10 июня 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие изменения и дополнения:
в регламенте государственной услуги «Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность», утвержденном вышеуказанным постановлением:
подпункты 3)4)5) пункта 5 изложить в следующей редакции:
«3) ответственный исполнитель проверяет поступившие документы – 4 рабочих дня. Результат – подготовка проекта ответа по запрашиваемой услуге;
4) руководство услугодателя ознакамливается с документами – 20 минут. Результат – подписание ответа по запрашиваемой государственной услуге;
5) канцелярия услугодателя выдает нарочно либо направляет по почте услугополучателю государственной услуги ответ по запрашиваемой услуге – 20 минут. Результат – оказание государственной услуги услугополучателю.»;
подпункты 5)6) пункта 7 изложить в следующей редакции:
«5) руководство услугодателя подписывает проект ответа по запрашиваемой услуге – 20 минут;
6) канцелярия услугодателя выдает нарочно либо направляет по почте услугополучателю результат государственной услуги – 20 минут.»;
пункт 8 изложить в следующей редакции:

«8. Рәсімдер (әрекеттер) кезектілігінің сипаттамасы осы регламенттің 1-ші қосымшасына сәйкес блок-схемамен сүйемелденеді»;
келесі мазмұндағы 9-тармақпен толықтырылсын:
«9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдер (іс-қимыл) кезектілігінің, көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі»;
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентінің қосымшасы осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес 2-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары А.Қ.Қайнарбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысы Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 4 шілдедегі
№ А-6/285 қаулысына
1-қосымша
«Туристік ақпарат, оның ішінде
туристік әлеует, туризм
обьектілері және туристік
қызметті жүзеге асыратын
тұлғалар туралы туристік
ақпарат беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
1-қосымша
Рәсімдер (әрекеттер) кезектілігін сипаттаудың блок-схемасы
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 4 шілдедегі
№А-6/285 қаулысына
2-қосымша
«Туристік ақпарат, оның ішінде
туристік әлеует, туризм
обьектілері және туристік
қызметті жүзеге асыратын
тұлғалар туралы туристік
ақпарат беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
регламентіне
2-қосымша
«Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует, туризм обьектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы туристік ақпарат беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет бизнес-процестерінің анықтамалығы

«8. Описание последовательности процедур (действий) сопровождается блок-схемой согласно приложению 1 к настоящему регламенту.»;
дополнить пунктом 9 следующего содержания:
«9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему Регламенту.»;
приложение к Регламенту государственной услуги изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить приложением 2 согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Кайнарбекова А.К.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 4 июля 2014 года
№ А-6/285
Приложение 1
к Регламенту государственной
услуги «Предоставление
туристской информации, в том
числе о туристском потенциале,
объектах туризма и лицах,
осуществляющих туристскую
деятельность»
Блок схема описания последовательности процедур (действий)
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 4 июля 2014 года
№ А-6/285
Приложение 2
к Регламенту государственной
услуги «Предоставление
туристской информации,
в том числе о туристском
потенциале, объектах
туризма и лицах,
осуществляющих туристскую
деятельность»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
«Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность»