"Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 наурыздағы № А-3/93 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 31 шілдедегі № А-7/336 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 2 қыркүйекте № 4334 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 маусымдағы № А-6/276 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 15.06.2015 № А-6/276 (ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 наурыздағы № А-3/93 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4134 болып тіркелген, 2014 жылдың 29 мамырында «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi» cпорттық разрядтары мен санаттарын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
келесі мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:
«14. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің (қызметкерлерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара әрекет етудің тәртібін сипаттау осы регламентке 4-ші және 5-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-анықтамалығында көрсетілген»;
осы қаулының 12-қосымшаларына сәйкес 45-қосымшаларымен толықтырылсын.
жоғары көрсетілген қаулымен бекітілген «Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
келесі мазмұндағы 14-тармақпен толықтырылсын:

О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 19 марта 2014 года № А-3/93 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта"
Постановление акимата Акмолинской области от 31 июля 2014 года № А-7/336. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 сентября 2014 года № 4334. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 15 июня 2015 года № А-6/276
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 15.06.2015 № А-6/276 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах», акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере физической культуры и спорта» от 19 марта 2014 года № А-3/93» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4134, опубликовано 29 мая 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги «Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории», утвержденный вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:
«14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 4, 5 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложениями 45 согласно приложениям 12 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту», утвержденный вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 14 следующего содержания:

«14. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің (қызметкерлерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процессінде халыққа қызмет көрсету орталықтарымен өзара әрекет етудің тәртібін сипаттау осы регламентке 4-ші және 5-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-анықтамалығында көрсетілген»;
осы қаулының 34-қосымшаларына сәйкес 45-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д.З. Әділбековке жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнiнен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 31 шілдедегі № А-7/336
қаулысына 1-қосымша
«Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi
спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi бірiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi»
cпорттық разрядтары мен санаттарын беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша
«Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi» cпорттық разрядтары мен санаттарын беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 31 шілдедегі № А-7/336
қаулысына 2-қосымша
«Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi
спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi бірiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi»
cпорттық разрядтары мен санаттарын
беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 5-қосымша
«Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi» cпорттық разрядтары мен санаттарын беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 31 шілдедегі № А-7/336
қаулысына 3-қосымша
«Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi
спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi бірiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi»
cпорттық разрядтары мен санаттарын
беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша
«Екiншi және үшiншi разрядтар, бірiншi, екiншi және үшiншi жасөспiрiмдік разрядтар, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi екiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi екiншi санатты әдiскер, спорт төрешiсi спорттық разрядтары мен санаттарын беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 31 шілдедегі № А-7/336
қаулысына 4-қосымша
«Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi
спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi бірiншi санатты
жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары
деңгейдегi бірiншi санатты
нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары
және орта деңгейдегi бірiншi санатты
әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi»
cпорттық разрядтары мен санаттарын
беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 5-қосымша
«Cпорт шеберiне кандидат, бірiншi спорттық разряд, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты жаттықтырушы, біліктiлiгi жоғары деңгейдегi бірiншi санатты нұсқаушы-спортшы, біліктiлiгi жоғары және орта деңгейдегi бірiншi санатты әдiскер, бірiншi санатты спорт төрешiсi» cпорттық разрядтары мен санаттарын беру» мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің), халыққа қызмет көрсету орталықтарының, «электрондық үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылдары;

«14. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 4, 5 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложениями 45 согласно приложениям 34 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Адильбекова Д.З.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 31 июля 2014 года № А-7/336
Приложение 4 к Регламенту
государственной услуги «Присвоение
спортивных разрядов и категорий:
кандидат в мастера спорта, первый
спортивный разряд, тренер высшего
и среднего уровня квалификации первой
категории, инструктор-спортсмен высшего
уровня квалификации первой категории,
методист высшего и среднего уровня
квалификации первой категории,
судья по спорту первой категории»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 2 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 31 июля 2014 год № А-7/336
Приложение 5 к Регламенту
государственной услуги «Присвоение
спортивных разрядов и категорий:
кандидат в мастера спорта, первый
спортивный разряд, тренер высшего
и среднего уровня квалификации первой
категории, инструктор-спортсмен высшего
уровня квалификации первой категории,
методист высшего и среднего уровня
квалификации первой категории,
судья по спорту первой категории»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Присвоение спортивных разрядов и категорий: кандидат в мастера спорта, первый спортивный разряд, тренер высшего и среднего уровня квалификации первой категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации первой категории, методист высшего и среднего уровня квалификации первой категории, судья по спорту первой категории»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 3 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 31 июля 2014 год № А-7/336
Приложение 4 к Регламенту
государственной услуги «Присвоение
спортивных разрядов и категорий:
второй и третий, первый, второй
и третий юношеские, тренер высшего
и среднего уровня квалификации
второй категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации второй
категории, методист высшего и среднего
уровня квалификации второй категории,
судья по спорту»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 4 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 31 июля 2014 года № А-7/336
Приложение 5 к Регламенту
государственной услуги «Присвоение
спортивных разрядов и категорий:
второй и третий, первый, второй и
третий юношеские, тренер высшего и
среднего уровня квалификации второй
категории, инструктор-спортсмен
высшего уровня квалификации второй
категории, методист высшего и среднего
уровня квалификации второй
категории, судья по спорту»
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги «Присвоение спортивных разрядов и категорий: второй и третий, первый, второй и третий юношеские, тренер высшего и среднего уровня квалификации второй категории, инструктор-спортсмен высшего уровня квалификации второй категории, методист высшего и среднего уровня квалификации второй категории, судья по спорту»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;