"Субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/95 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 қарашадағы № А-10/530 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 21 қарашада № 4465 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы № А-1/15 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 19.01.2015 № А-1/15 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Субсидиялаудың кейбір мәселелері туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/95 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4042 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2014 жылғы 27 наурызда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
2-тармақ алынып тасталсын;
3-ші және 4-қосымшалар алынып тасталсын.
2. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі
С.Кулагин
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А.Мамытбеков

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № А-3/95 "О некоторых вопросах субсидирования"
Постановление акимата Акмолинской области от 10 ноября 2014 года № А-10/530. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 ноября 2014 года № 4465. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 19 января 2015 года № А-1/15
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 19.01.2015 № А-1/15 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "О некоторых вопросах субсидирования" от 20 марта 2014 года № А-3/95 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4042, опубликовано 27 марта 2014 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда") следующие изменения:
пункт 2 исключить;
приложения 34 исключить.
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области
С.Кулагин
"СОГЛАСОВАНО"
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А.Мамытбеков