"Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/99 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қазандағы № А-9/497 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 қарашада № 4472 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 12 қарашадағы № А-11/521 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 12.11.2015 № А-11/521 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламентін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/99 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4137 болып тіркелген, "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде 2014 жылғы 7 маусымда жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
келесі мазмұндағы 18-тармақпен толықтырылсын:
«18. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде халыққа қызмет көрсету орталығымен өзара әрекет етудің тәртібін және ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 5-ші, 6-ші және 7-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестердің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы қаулының 1-ші2-ші және 3-қосымшаларына сәйкес 5-ші6-ші және 7-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Н.Ж.Нұркеновке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 қазандағы
№ А-9/497 қаулысына
1-қосымша
«Медициналық қызметке лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 5-қосымша
«Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-үрдісінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлері), халыққа қызмет көрсету орталығы, «электронды үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылы;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 қазандағы
№ А-9/497 қаулысына
2-қосымша
«Медициналық қызметке лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 6-қосымша
«Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-үрдісінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлері), халыққа қызмет көрсету орталығы, «электронды үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылы;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 қазандағы
№ А-9/497 қаулысына
3-қосымша
«Медициналық қызметке лицензия беру,
қайта ресімдеу, лицензияның
телнұсқасын беру» мемлекеттік
көрсетілетін қызметтің
регламентіне 7-қосымша
«Медициналық қызметке лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесінің анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық-функционалдық бірлік: қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлері), халыққа қызмет көрсету орталығы, «электронды үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылы;

О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № А-3/99 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность"
Постановление акимата Акмолинской области от 16 октября 2014 года № А-9/497. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 ноября 2014 года № 4472. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 12 ноября 2015 года № А-11/521
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 12.11.2015 № А-11/521 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламента государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность» от 20 марта 2014 года № А-3/99 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4137, опубликовано 7 июня 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность», утвержденного вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 18 следующего содержания:
«18. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с центром обслуживания населения и порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 5, 6, 7 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложениями 567 согласно приложениям 123 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуркенова Н.Ж.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Приложение 1
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 16 октября 2014
года № А-9/497
Приложение 5
к Регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на
медицинскую деятельность»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 2
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 16 октября 2014
года № А-9/497
Приложение 6
к Регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии
на медицинскую деятельность»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 3
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 16 октября 2014
года № А-9/497
Приложение 7
к Регламенту государственной услуги
«Выдача лицензии, переоформление,
выдача дубликатов лицензии на
медицинскую деятельность»
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на медицинскую деятельность»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;