"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/98 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қазандағы № А-9/496 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 25 қарашада № 4473 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № А-11/509 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 04.11.2015 № А-11/509 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы» Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № А-3/98 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4136 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2014 жылғы 5 маусымда жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген «Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның түпнұсқаларын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
келесі мазмұндағы 11-тармақпен толықтырылсын:
«11. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 3-ші және 4-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестердің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы қаулының 1-ші және 2-қосымшаларына сәйкес 3-ші және 4-қосымшалармен толықтырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулымен бектілген «Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқасын беру» мемлекеттік көрсетілетін қызметтің регламентінде:
келесі мазмұндағы 11-тармақпен толықтырылсын:
«11. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара әрекетінің, рәсімдер (әрекеттер) кезеңділігінің толық сипаттамасы, сондай-ақ мемлекеттік қызмет көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді қолдану тәртібін сипаттау осы Регламенттің 3-ші және 4-қосымшаларына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестердің анықтамалығында көрсетіледі.»;
осы қаулының 3-ші және 4-қосымшаларына сәйкес 3-ші және 4-қосымшалармен толықтырылсын.

О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 20 марта 2014 года № А-3/98 "Об утверждении регламентов оказания государственных услуг"
Постановление акимата Акмолинской области от 16 октября 2014 года № А-9/496. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 ноября 2014 года № 4473. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 4 ноября 2015 года № А-11/509
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 04.11.2015 № А-11/509 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года «О государственных услугах» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении регламентов оказания государственных услуг» от 20 марта 2014 года № А-3/98 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4136, опубликовано 5 июня 2014 года в газетах «Арқа ажары» и «Акмолинская правда») следующие дополнения:
в регламенте государственной услуги «Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения», утвержденного вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
«11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 3, 4 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложениями 34 согласно приложениям 12 к настоящему постановлению;
в регламенте государственной услуги «Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность», утвержденного вышеуказанным постановлением:
дополнить пунктом 11 следующего содержания:
«11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка использования информационных систем в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложениям 3, 4 к настоящему Регламенту.»;
дополнить приложениями 34 согласно приложениям 34 к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары Н.Ж.Нұркеновке жүктелсін.
3. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 қазандағы № А-9/496
қаулысына 1-қосымша
«Денсаулық сақтау саласындағы
есірткі құралдарының, психотроптық
заттар мен прекурсорлардың айналымына
байланысты қызметке лицензиялар беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын
беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
«Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесінің іс-әрекетін сипаттау анықтамалығы
*ҚФТ - құрылымдық–функционалдық топ: қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлері), халыққа қызмет көрсету орталығы, «электронды үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылы;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 қазандағы № А-9/496
қаулысына 2-қосымша
«Денсаулық сақтау саласындағы
есірткі құралдарының, психотроптық
заттар мен прекурсорлардың айналымына
байланысты қызметке лицензиялар беру,
қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын
беру» мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша
«Денсаулық сақтау саласындағы есірткі құралдарының, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымына байланысты қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесінің іс-әрекетін сипаттау анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық–функционалдық бірлік: қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлері), халыққа қызмет көрсету орталығы, «электронды үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылы;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 қазандағы № А-9/496
қаулысына 3-қосымша
«Фармацевтикалық қызметке
лицензиялар беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқаларын беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 3-қосымша
«Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесініңіс-әрекетін сипаттау анықтамалығы
*ҚФТ - құрылымдық–функционалдық топ: қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлері), халыққа қызмет көрсету орталығы, «электронды үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылы;
Ақмола облысы әкімдігінің
2014 жылғы 16 қазандағы № А-9/496
қаулысына 4-қосымша
«Фармацевтикалық қызметке
лицензиялар беру, қайта ресімдеу,
лицензияның телнұсқаларын беру»
мемлекеттік көрсетілетін қызмет
регламентіне 4-қосымша
«Фармацевтикалық қызметке лицензиялар беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру» мемлекеттік қызмет көрсету бизнес-процесінің іс-әрекетін сипаттау анықтамалығы
*ҚФБ - құрылымдық–функционалдық бірлік: қызмет берушінің құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлері), халыққа қызмет көрсету орталығы, «электронды үкімет» веб-порталының өзара іс-қимылы;

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Нуркенова Н.Ж.
3. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин
Приложение 1 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 16 октября 2014 года № А-9/496
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги «Выдача
лицензий, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на деятельность,
связанную с оборотом наркотических
средств, психотропных веществ и
прекурсоров в области здравоохранения»
Справочник описания порядка действий бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 2 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 16 октября 2014 года № А-9/496
Приложение 4 к регламенту
государственной услуги «Выдача
лицензий, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на деятельность,
связанную с оборотом наркотических средств,
психотропных веществ и прекурсоров
в области здравоохранения»
Справочник описания порядка, действий бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на деятельность, связанную с оборотом наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров в области здравоохранения»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 3 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 16 октября 2014 года № А-9/496
Приложение 3 к регламенту
государственной услуги «Выдача
лицензий, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
фармацевтическую деятельность»
Справочник описания порядка, действий бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;
Приложение 4 к постановлению
акимата Акмолинской области
от 16 октября 2014 года № А-9/496
Приложение 4 к регламенту
государственной услуги «Выдача
лицензий, переоформление, выдача
дубликатов лицензии на
фармацевтическую деятельность»
Справочник описания порядка, действий бизнес-процессов оказания государственной услуги «Выдача лицензий, переоформление, выдача дубликатов лицензии на фармацевтическую деятельность»
*СФЕ - структурно-функциональная единица: взаимодействие структурных подразделений (работников) услугодателя, центра обслуживания населения, веб-портала «электронного правительства»;