Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 қарашадағы № А-10/546 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 желтоқсанда № 4491 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № А-3/89 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 27.02.2015 № А-3/89 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы Заңына сәйкес, облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің қоса берілген тізбесі бекітілсін.
2. Облыс әкімдігінің осы қаулысы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                С.Кулагин
Ақмола облысы әкімдігінің

Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс
Постановление акимата Акмолинской области от 19 ноября 2014 года № А-10/546. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 декабря 2014 года № 4491. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 27 февраля 2015 года № А-3/89
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 27.02.2015 № А-3/89 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 июня 2010 года «О недрах и недропользовании» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс.
2. Настоящее постановление акимата области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области                               С.Кулагин
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области

2014 жылғы 19 қарашадағы
№ А-10/546 қаулысымен
бекітілген
Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі
Жер қойнауы учаскесінің атауы
Кең таралған пайдалы қазбалардың түрі
Орналасқан жері (аудан, қала)
Жер қойнауын пайдалану жөніндегі операцияның түрі
1
2
3
4
5
1
Шөптікөл-II
атқылаудан кейінгі жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
2
Стройинвест
атқылаудан кейінгі жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
3
Ново-Владимирское
саз және сазды жыныстар
Аршалы ауданы
өндіру
4
Аршалы-1
шой тас
Аршалы ауданы
барлау
5
Есіл
атқылаудан кейінгі жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
6
Аршалы-Тас
атқылаудан кейінгі жыныстар
Аршалы ауданы
барлау
7
Красная сопка-1
қиыршық тас-құм қоспасы
Атбасар ауданы
өндіру
8
Алакөл
атқылаудан кейінгі жыныстар (гранит)
Бурабай ауданы
өндіру
9
Қарамол
атқылаудан кейінгі жыныстар
Бурабай ауданы
өндіру
10
Көктас-I
атқылаудан кейінгі жыныстар
Ерейментау ауданы
барлау
11
Елизаветинское
саз және сазды жыныстар
Ерейментау ауданы
өндіру
12
Жақсы-Қоянды
қиыршық тас-құм қоспасы
Целиноград ауданы
барлау
13
Қаражал
атқылаудан кейінгі жыныстар
Целиноград ауданы
барлау
14
Ильинский
құм (құрылыс)
Целиноград ауданы
барлау
15
Тілектас
ұсақ жұмыр тас, қиыршық тас
Целиноград ауданы
барлау
16
Руслан и К
құм (құрылыс)
Целиноград ауданы
барлау
17
Бозайғыр
саз және сазды жыныстар
Шортанды ауданы
барлау

от 19 ноября 2014
года № А-10/546
Перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс
Наименование участка недр
Вид общераспространенного полезного ископаемого
Местонахождение (район, город)
Вид операций по недропользованию
1
2
3
4
5
1
Шоптыколь-II
изверженные породы
Аршалынский район
разведка
2
Стройинвест
изверженные породы
Аршалынский район
разведка
3
Ново-Владимирское
глина и глинистые породы
Аршалынский район
добыча
4
Аршалы-1
камень бутовый
Аршалынский район
разведка
5
Есильский
изверженные породы
Аршалынский район
разведка
6
Аршалы-Тас
изверженные породы
Аршалынский район
разведка
7
Красная сопка-1
гравийно-песчаная смесь
Атбасарский район
добыча
8
Алакольское
изверженные породы (гранит)
Бурабайский район
добыча
9
Карамолинское
изверженные породы
Бурабайский район
добыча
10
Коктас-I
изверженные породы
Ерейментауский район
разведка
11
Елизаветинское
глина и глинистые породы
Ерейментауский район
добыча
12
Жаксы-Коянды
Гравийно-песчаная смесь
Целиноградский район
разведка
13
Каражал
изверженные породы
Целиноградский район
разведка
14
Ильинский
песок (строительный)
Целиноградский район
разведка
15
Тлектас
галька, гравий
Целиноградский район
разведка
16
Руслан и К
песок (строительный)
Целиноградский район
разведка
17
Бозайгыр
глина и глинистые породы
Шортандинский район
разведка