Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С-23/2 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 маусымдағы № С-28/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 шілдеде № 4253 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С-23/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3949 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда «Көкшетау» және «Степной Маяк» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014–2016 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 422 775,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 400 524 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 44 790 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 742 607,6 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 8 234 854,3 мың теңге;
2) шығындар – 22 773 057,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 52 951,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 55 560,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 609 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялары бойынша сальдо – 397 097 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 397 097 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит – -800 329,9 мың теңге;
6) бюджеттік дефицитті қаржыландыру – 800 329,9 мың теңге.»;
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«9. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте облыс бюджет қаражаттары есебінен 3 383 589,3 мың теңге сомасында мақсатты трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 2 819 661 мың теңге сомасындағы ағымдағы мақсатты трансферттер, соның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 7 178 мың теңге;
санитарлық союға жіберілетін ауылшаруашылық малдардың құнының орнын толтыруға (50 % дейін) – 59 мың теңге;
аула аумағын көркейтуге – 265 864 мың теңге;
газтаратқыш қондырғысы және сыртқы газ құбырын қалпына келтіруге - 100 000 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № С-23/2 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 27 июня 2014 года № С-28/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 июля 2014 года № 4253
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № С-23/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3949, опубликовано 16 января 2014 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 422 775,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 400 524 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 44 790 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 742 607,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 234 854,3 тысячи тенге;
2) затраты – 22 773 057,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52 951,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 55 560,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 609 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 397 097 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 397 097 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -800 329,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 800 329,9 тысяч тенге.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:
«9. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 3 383 589,3 тысячи тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 2 819 661 тысяча тенге, в том числе:
7 178 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
59 тысяч тенге – на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой;
265 864 тысячи тенге – на благоустройство дворовых территорий;
100 000 тысяч тенге – на восстановление газораспределительных установок и наружных газопроводов;

Көкшетау қаласының автомобиль жолдарын жөндеуге – 1 250 460 мың теңге;
жылумен қамту объектілерінің жылу беру маусымын аяқтауына - 200 000 мың теңге;
спорт нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 8 000 мың теңге;
су бұрқақты қайта жабдықтауға - 65 700 мың теңге;
Даңқ саябағын абаттандыруға – 122 400 мың теңге;
жылумен жабдықтаушы объектілерді жылу беру маусымына дайындауға – 800 000 мың теңге;
2) дамытуға 563 928,3 мың теңге сомасында жіберілген мақсатты трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласында екі 18 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына – 275 107,3 мың теңге;
жеке санатты азаматтарға тұрғын үй сатып алуға – 27 360 мың теңге;
Көкшетау қаласының Абай көшесі бойындағы ғимаратты «Жастардың бос уақытын өткізу орталығына» қайта құрылымдауға – 125 981 мың теңге;
екі 18 пәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыруға және инженерлік желілердің құрылысына – 109 723,5 мың теңге;
500 орындық Оқушылар сарайы құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге – 25 756,5 мың теңге.»;
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«10. 2014 жылға арналған қалалық жергілікті атқарушы органның резерві 225 046 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
көрсетілген шешімнің 125 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының 28
кезектен тыс сессияның төрағасы            О.Толкайлов
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   Ж.Нұрғалиев
Көкшетау қалалық мәслихатының

1 250 460 тысяч тенге - на ремонт автомобильных дорог города Кокшетау;
200 000 тысяч тенге – на завершение отопительного сезона объектов теплоснабжения;
8 000 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы объектов спорта;
65 700 тысяч тенге – на переоборудование фонтанов;
122 400 тысяч тенге – на благоустройство Аллеи Славы;
800 000 тысяч тенге – на подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 563 928,3 тысяч тенге, в том числе:
275 107,3 тысячи тенге – на строительство двух 18-ти квартирных жилых домов в городе Кокшетау;
27 360 тысяч тенге - на приобретение жилья для отдельных категорий граждан;
125 981 тысяча тенге – на реконструкцию здания под «Досуговый центр молодежи» по улице Абая в городе Кокшетау;
109 723,5 тысяч тенге – на строительство инженерных сетей и благоустройство двух 18-ти квартирных жилых домов;
25 756,5 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации на строительство Дворца школьников на 500 мест.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2014 год в сумме 225 046 тысяч тенге.»;
приложения 125 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель 28 внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    О.Толкайлов
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким
города Кокшетау                            Ж.Нургалиев
Приложение 1 к решению
Кокшетауского городского маслихата

12541,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
74642,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
51273,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
23369,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
26402,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
21684,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
4718,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19045,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13725,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
5320,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
24804,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19519,0
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды жүзеге асыру
5285,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
47657,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
28999,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11215,0
007
Қаңғыған иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
6775,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11009,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18658,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18658,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
97397,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
30258,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30258,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
67139,0
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18979,0
003
Ауданның қала құрылысы даму аумағын және елді мекендердің бас жоспарлары схемаларын әзірлеу
48160,0
12
Көлiк және коммуникация
575387,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9655,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету

12541,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
74642,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
51273,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
23369,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
26402,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
21684,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
4718,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
19045,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
13725,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5320,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
24804,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19519,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5285,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
47657,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
28999,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11215,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
6775,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11009,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18658,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18658,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
97397,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
30258,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
30258,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
67139,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
18979,0
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
48160,0
12
Транспорт и коммуникации
575387,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9655,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах