Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № А-2/368 "2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 7 тамыздағы № А-8/1459 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 15 қыркүйекте № 4346 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қазандағы № А-10/1847 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 16.10.2014 № А-10/1847 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1)-тармақшасына сәйкес Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № А-2/368 «2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4034 болып тіркелген, 2014 жылдың 27 наурызындағы «Степной маяк» және «Көкшетау» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
осы қаулының қосымшасына сәйкес, көрсетілген қаулыдағы қосымша жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б.Әміреноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі                                 Ж.Нұрғалиев
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 7 тамыздағы
№ А-8/1459 қаулысына
қосымша
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 21 ақпандағы
№ А-2/368 қаулысымен
бекітілген
2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Елді пунктінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдардағы жан басына шаққандағы бір айға қаржыландыру мөлшері (теңге)
Балабақша
Күндіз толық қатынайтын шағын орталық
Балабақша
Күндіз толық қатынайтын шағын орталық
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
Көкшетау қаласы

О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 21 февраля 2014 года № А-2/368 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год"
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 7 августа 2014 года № А-8/1459. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 сентября 2014 года № 4346. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 16 октября 2014 года № А-10/1847
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 16.10.2014 № А-10/1847 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Кокшетау от 21 февраля 2014 года № А-2/368 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4034, опубликовано 27 марта 2014 года в газетах «Степной маяк» и «Көкшетау»), следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Амренову А.Б.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                Ж.Нургалиев
Приложение
к постановлению акимата
города Кокшетау
от 7 августа 2014 года
№ А-8/1459
Утвержден
постановлением акимата
города Кокшетау
от 21 февраля 2014 года
№ А-2/368
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в городе Кокшетау на 2014 год
Наименование населенного пункта
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (в тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
город Кокшетау