2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 16 қазандағы № А-10/1847 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 қазанда № 4423 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 10 қарашадағы № А-11/1923 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімдігінің 10.11.2015 № А-11/1923 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қоса берілген 2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Көкшетау қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылған деп танылсын:
«2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» 2014 жылғы 21 ақпандағы № А-2/368 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4034 болып тіркелген, 2014 жылдың 27 наурызындағы «Степной маяк» және «Көкшетау» газеттерінде жарияланған);
«Көкшетау қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 21 ақпандағы № А-2/368 «2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» қаулысына өзгеріс енгізу туралы» 2014 жылғы 7 тамыздағы № А-8/1459 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4346 болып тіркелген, 2014 жылдың 25 қыркүйегіндегі «Степной маяк» және «Көкшетау» газеттерінде жарияланған).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Б.Әміреноваға жүктелсін.
4. Осы қаулы 2014 жылғы 1 сәуірде туындаған құқықтық қатынастарға тарайды.
5. Осы қаулы Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Көкшетау қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          А.Смайылов
Көкшетау қаласы әкімдігінің
2014 жылғы 16 қазандағы № А-10/1847
қаулысымен бекітілген
2014 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Елді пунктінің атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдардағы жан басына шаққандағы бір айға қаржыландыру мөлшері (теңге)
Балабақша
Күндіз толық қатынайтын шағын орталық
Балабақша
Күндіз толық қатынайтын шағын орталық
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
Көкшетау қаласы

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год
Постановление акимата города Кокшетау Акмолинской области от 16 октября 2014 года № А-10/1847. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 27 октября 2014 года № 4423. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 10 ноября 2015 года № А-11/1923
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 10.11.2015 № А-11/1923 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат города Кокшетау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата города Кокшетау:
от 21 февраля 2014 года № А-2/368 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4034, опубликовано 27 марта 2014 года в газетах «Степной маяк» и «Көкшетау»);
от 7 августа 2014 года № А-8/1459 «О внесении изменения в постановление акимата города Кокшетау от 21 февраля 2014 года № А-2/368 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2014 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4346, опубликовано 25 сентября 2014 года в газетах «Степной маяк» и «Көкшетау»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кокшетау Амренову А.Б.
4. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 апреля 2014 года.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Кокшетау                      А.Смаилов
Утвержден постановлением
акимата города Кокшетау
от 16 октября 2014 года № А-10/1847
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в городе Кокшетау на 2014 год
Наименование населенного пункта
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (в тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
город Кокшетау