Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С-23/2 "2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 3 желтоқсандағы № С-31/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 8 желтоқсанда № 4496 болып тіркелді
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2014-2016 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С-23/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3949 тіркелген, 2014 жылғы 16 қаңтарда «Көкшетау» және «Степной Маяк» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2014–2016 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 084 544,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 371 352 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 005,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 596 607,6 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 9 042 579,6 мың теңге;
2) шығындар – 23 434 825,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 50 768,2 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53 377,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 609 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялары бойынша сальдо – 397 097 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 397 097 мың теңге;
5) бюджеттік дефицит – -798 146,6 мың теңге;
6) бюджеттік дефицитті қаржыландыру – 798 146,6 мың теңге.»;
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«5. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджетінің қаражат есебінен білім беру саласына 1 914 977 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
1) ағымдағы нысаналы трансферттер 1 408 136 мың теңге сомасында, соның ішінде:
негізгі орта және жалпы орта бiлiм беретiн мемлекеттiк мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерiн оқу жабдықтарымен жарақтандыруға – 8 194 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 476 798 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге – 44 790 мың теңге;

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 25 декабря 2013 года № С-23/2 "О городском бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 3 декабря 2014 года № С-31/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 декабря 2014 года № 4496
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № С-23/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3949, опубликовано 16 января 2014 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2014–2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 084 544,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 371 352 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 74 005,1 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 596 607,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 042 579,6 тысяч тенге;
2) затраты – 23 434 825,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 50 768,2 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53 377,2 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 609 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 397 097 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 397 097 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -798 146,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 798 146,6 тысяч тенге.»;
пункт 5 изложить в новой редакции:
«5. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на образование в сумме 1 914 977 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 1 408 136 тысяч тенге, в том числе:
8 194 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
476 798 тысяч тенге – на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
44 790 тысяч тенге – на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;

бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімді жан басына шаққандағы қаржыландыруына – 878 354 мың теңге;
2) дамытуға нысаналы трансферттер 506 841 мың теңге сомасында, соның ішінде:
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы 500 орынды № 2 орта мектебінің қосымша құрылысына – 506 841 мың теңге.»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«6. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте облыстық бюджетінің қаражат есебінен білім беру саласына 756 345,5 мың теңге сомасында дамытуға нысаналы трансферттері қарастырылғандығы ескерілсін, соның ішінде:
Көкшетау қаласында 240 орынды бала бақшасының құрылысына – 380 589 мың теңге;
Көкшетау қаласында 240 орынды бала бақшасының құрылысына – 186 377,5 мың теңге;
Көкшетау қаласында Красный Яр ауылында № 3 орта мектебінің оқу корпусына 264 орынға қосымша ғимаратының құрылысына – 189 379 мың теңге.»;
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«7. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен халықты әлеуметтік қамтамасыз етуге ағымдағы нысаналы трансферттер 24 437 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге – 5 379 мың теңге;
Көкшетау қаласында арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге – 12 858 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 5 575 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 625 мың теңге.»;
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«8. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет қаражаттары есебінен 3 089 687 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) ағымдағы нысаналы трансферттер 162 159 мың теңге сомасында, соның ішінде:
мүгедектердің өмір сапасын жақсартуына және құқықтарын қамтамасыз ету үшін амал жоспарын жүзеге асыру шегінде, мүгедектерге қызмет көрсету жерлерінде жол белгілерін және көрсеткіштер орнатуына – 1 176 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 160 983 мың теңге;
2) дамытуға нысаналы трансферттер 2 927 528 мың теңге сомасында, соның ішінде:
инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту, жайластыру және сатып алуына – 1 941 947 мың теңге;
кезекте тұратындарға тұрғын үй құрылысына – 174 271 мың теңге;
жас отбасыларға тұрғын үй құрылысына – 414 213 мың теңге;
мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға – 397 097 мың теңге.»;
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

878 354 тысячи тенге – на апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 506 841 тысяча тенге, в том числе:
506 841 тысяча тенге – на строительство пристройки на 500 мест к средней школе № 2 в городе Кокшетау Акмолинской области.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«6. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты на развитие за счет средств областного бюджета на образование в сумме 756 345,5 тысяч тенге, в том числе:
380 589 тысяч тенге – на строительство детского сада на 240 мест в городе Кокшетау;
186 377,5 тысяч тенге – на строительство детского сада на 240 мест в городе Кокшетау;
189 379 тысяч тенге – на строительство пристройки на 264 мест к учебному корпусу средней школы № 3 села Красный Яр города Кокшетау.»;
пункт 7 изложить в новой редакции:
«7. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые текущие трансферты за счет средств республиканского бюджета на социальное обеспечение населения в сумме 24 437 тысяч тенге, в том числе:
5 379 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу;
12 858 тысяч тенге – на введение стандартов специальных социальных услуг в городе Кокшетау;
5 575 тысяч тенге – на выплату государственной адресной социальной помощи;
625 тысяч тенге – на выплату государственных пособий на детей до 18 лет.»;
пункт 8 изложить в новой редакции:
«8. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств республиканского бюджета в сумме 3 089 687 тысяч тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 162 159 тысяч тенге, в том числе:
1 176 тысяч тенге – на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов, в рамках реализации плана действий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов;
160 983 тысячи тенге – на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 2 927 528 тысяч тенге, в том числе:
1 941 947 тысяч тенге – на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
174 271 тысяча тенге – на строительство жилья для очередников;
414 213 тысячи тенге – на строительство жилья для молодых семей;
397 097 тысяч тенге – на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций.»;
пункт 9 изложить в новой редакции:

«9. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте облыс бюджетінің қаражаттары есебінен 3 257 133,1 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
1) 2 630 634 мың теңге сомасындағы ағымды нысаналы трансферттер, соның ішінде:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 7 178 мың теңге;
санитарлық союға жіберілетін ауылшаруашылық малдар құнының орнын толтыруға (50 % дейін) – 59 мың теңге;
аула аумағының көркейтуіне – 328 864 мың теңге;
газтаратқыш қондырғысы және сыртқы газ құбырын қалпына келтіруге - 100 000 мың теңге.
Көкшетау қаласының автомобиль жолдарының жөндеуіне және жол белгілерін салуға – 1 267 107,1 мың теңге;
жылумен қамту объектілерінің жылу беру маусымының аяқталуына - 200 000 мың теңге;
спорт нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға – 8 000 мың теңге;
су бұрқақты қайта жабдықтауға - 65 700 мың теңге;
Даңқ саябағын абаттандыруға – 122 400 мың теңге;
жылумен жабдықтаушы объектілерді жылу беру маусымына дайындауға – 242 325,9 мың теңге;
қаланы абаттандыруға және санитарияға – 279 000 мың теңге;
"Юбилейный" стадионы жанындағы жер телімін құрылысымен қоса сатып алуға – 10 000 мың теңге;
2) дамытуға 626 499,1 мың теңге сомасында жіберілген нысаналы трансферттер, соның ішінде:
Көкшетау қаласында екі он сегіз пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына – 275 107,3 мың теңге;
жеке санатты азаматтарға тұрғын үй сатып алуға – 21 560 мың теңге;
Көкшетау қаласының Абай көшесі бойындағы ғимаратты "Жастардың бос уақытын өткізу орталығына" қайта құрылымдауына – 117 914,3 мың теңге;
екі он сегіз пәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыруға және инженерлік желілердің құрылысына – 103 401,5 мың теңге;
Неке қию сарайының ғимаратын салуға жобалау–сметалық құжаттаманы әзірлеуіне – 3 000 мың теңге;
«Төнкеріс күрескерлеріне» паркінде лыжероллерлік трассаның құрылысы бойынша жобалау–сметалық құжаттаманы түзетуіне – 2 000 мың теңге;
Көкшетау қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына (1 позиция) - 11 096,7 мың теңге;
Көкшетау қаласында қырық бес пәтерлі тұрғын үйдің құрылысына (2 позиция) – 36 664,6 мың теңге;
Көкшетау қаласында "Васильковский" ықшамауданының солтүстігіне қарай бес, жеті және тоғыз қабатты тұрғын үйлердің құрылысы. Жеті қабатты тұрғын үй – 55 754,7 мың теңге.»;
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«10. 2014 жылға арналған қалалық жергілікті атқарушы органның резерві 215 267 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«11. 2014 жылға арналған қалалық бюджетте республикалық бюджет есебінен 886 259,2 мың теңге сомасындағы бюджеттік кредит қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:

«9. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены целевые трансферты за счет средств областного бюджета в сумме 3 257 133,1 тысяча тенге, в том числе:
1) целевые текущие трансферты в сумме 2 630 634 тысячи тенге, в том числе:
7 178 тысяч тенге – на проведение противоэпизоотических мероприятий;
59 тысяч тенге – на возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных, направляемых на санитарный убой;
328 864 тысячи тенге – на благоустройство дворовых территорий;
100 000 тысяч тенге – на восстановление газораспределительных установок и наружных газопроводов;
1 267 107,1 тысяча тенге - на ремонт автомобильных дорог города Кокшетау и нанесение дорожной разметки;
200 000 тысяч тенге – на завершение отопительного сезона объектов теплоснабжения;
8 000 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы объектов спорта;
65 700 тысяч тенге – на переоборудование фонтанов;
122 400 тысяч тенге – на благоустройство Аллеи Славы;
242 325,9 тысяч тенге – на подготовку к отопительному сезону объектов теплоснабжения;
279 000 тысяч тенге – на благоустройство и санитарию города;
10 000 тысяч тенге – на выкуп строения с земельным участком в районе стадиона «Юбилейный»;
2) целевые трансферты на развитие в сумме 626 499,1 тысяча тенге, в том числе:
275 107,3 тысячи тенге – на строительство двух 18-ти квартирных жилых домов в городе Кокшетау;
21 560 тысяч тенге - на приобретение жилья для отдельных категорий граждан;
117 914,3 тысячи тенге – на реконструкцию здания под «Досуговый центр молодежи» по улице Абая в городе Кокшетау;
103 401,5 тысяч тенге – на строительство инженерных сетей и благоустройство двух 18-ти квартирных жилых домов;
3 000 тысячи тенге – на разработку проектно-сметной документации по строительству здания Дворца бракосочетания;
2 000 тысячи тенге – на корректировку проектно-сметной документации по строительству лыже-роллерной трассы в парке «Борцам революции»;
11 096,7 тысяч тенге – на строительство сорока пяти квартирного жилого дома в городе Кокшетау (позиция 1);
36 664,6 тысяч тенге – на строительство сорока пяти квартирного жилого дома в городе Кокшетау (позиция 2);
55 754,7 тысяч тенге – на строительство пятиэтажного, семиэтажного, девятиэтажного жилых домов севернее микрорайона Васильковский в городе Кокшетау. Семиэтажный жилой дом.»;
пункт 10 изложить в новой редакции:
«10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2014 год в сумме 215 267 тысяч тенге.»;
пункт 11 изложить в новой редакции:
«11. Учесть, что в городском бюджете на 2014 год предусмотрены бюджетные кредиты за счет средств республиканского бюджета в сумме 886 259,2 тысячи тенге, в том числе:

мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға – 53 377,2 мың теңге;
тұрғын үй жобалау, құрылысы және сатып алуына – 832 882 мың теңге.»;
14 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«14. 2014 жылға арналған қалалық бюджетінің шығындарында 449,1 мың теңге сомасында республикалық бюджетінен қарыздар бойынша сыйақыларды төлеу ескерілсін, оның ішінде:
215 мың теңге сомасында тұрғын үй салуға;
6,1 мың теңге сомасында мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін;
228 мың теңге сомасында кондоминиум объектілерінің жалпы мүлкіне жөндеу жүргізуге.»;
көрсетілген шешімнің 125 қосымшалары осы шешімнің 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
31-ші кезектен тыс сессияның
төрағасы                                   Р.Калишев
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласы әкімінің
міндетін атқарушы                          А.Смайылов

53 377,2 тысячи тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
832 882 тысячи тенге – на проектирование, строительство и (или) приобретение жилья.»;
пункт 14 изложить в новой редакции:
«14. Учесть в затратах городского бюджета на 2014 год выплату вознаграждений по кредитам из республиканского бюджета в сумме 449,1 тысяча тенге, в том числе:
на строительство жилья в сумме 215 тысяч тенге;
на реализацию мер социальной поддержки специалистов в сумме 6,1 тысяча тенге;
на проведение ремонта общего имущества объектов кондоминиума в сумме 228 тысяч тенге.»;
приложения 125 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
31-ой внеочередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата                                  Р.Калишев
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
пятого созыва                              Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности акима
города Кокшетау                            А.Смаилов

28729,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9180,0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қаланың) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
6999,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
12541,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
74642,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
51273,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
23369,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
26402,0
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
21684,0
005
Телерадио хабарларын тарату арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу жөніндегі қызметтер
4718,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
19045,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13725,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердің және ұйымдардың күрделі шығыстары
5320,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
24804,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыруда мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19519,0
003
Жастар саясаты саласындағы іс-шараларды жүзеге асыру
5285,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
47657,0
474
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
28999,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11215,0
007
Қаңғыған иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
6775,0
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
11009,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18658,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
18658,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
97397,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
30258,0
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30258,0
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі

28729,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
9180,0
004
Капитальные расходы государственного органа
9,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне
6999,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
12541,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
74642,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
51273,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
23369,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
26402,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
21684,0
005
Услуги по проведению государственной информационной политики через телерадиовещание
4718,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
19045,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
13725,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5320,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
24804,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
19519,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5285,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
47657,0
474
Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
28999,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
11215,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
6775,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11009,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18658,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
18658,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
97397,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
30258,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
30258,0
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)