Сайлау учаскелерін құру туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің 2014 жылғы 3 наурыздағы № 4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 7 сәуірде № 4069 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің 2018 жылғы 14 наурыздағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімінің 14.03.2018 № 4 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, Степногорск қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сайлау учаскелері қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімі аппаратының басшысы Е.В.Тарасоваға жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
М.Тақамбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Степногорск қалалық
аумақтық сайлау
комиссиясының төрағасы
А.Темірбаев
Степногорск қаласы әкімінің
3 наурыздағы 2014 жылғы № 4
шешіміне қосымша
№ 59 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 1 шағын аудан, № 47 ғимарат, "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік қазыналық мекемесі
1 шағын аудан – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 80 үйлері.
№ 60 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 1 шағын аудан, № 57 ғимарат, Степногорск қаласы білім бөлімінің "Н.Островский атындағы № 1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
1 шағын аудан – 23, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 60, 62, 63, 64, 65, 85, 91 үйлері. Парковая көшесі.
№ 61 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 2 шағын аудан, 1 үй, Степногорск қаласы Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Мирас мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
2 шағын аудан – 4, 7, 8, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 40 а үйлері.
№ 3 жатақхана.
№ 62 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 2 шағын аудан, № 14 ғимарат, Степногорск қаласы білім бөлімінің "А.М.Горький атындағы № 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
2 шағын аудан – 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 73 үйлері.
3 шағын аудан – 16 а.
№ 63 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 3 шағын аудан, № 2 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің "А.С.Пушкин атындағы № 3 көп салалы мектеп-лицей" мемлекеттік мекемесі

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Степногорска Акмолинской области от 3 марта 2014 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 апреля 2014 года № 4069. Утратило силу решением акима города Степногорска Акмолинской области от 14 марта 2018 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима города Степногорска Акмолинской области от 14.03.2018 № 4 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Степногорска РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки согласно приложению.
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата акима города Степногорска Тарасову Е.В.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
М.Такамбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Степногорской
городской территориальной
избирательной комиссии
А.Темирбаев
Приложение к решению
акима города
Степногорска
от 3 марта 2014 года
№ 4
Избирательный участок № 59
город Степногорск, микрорайон 1, здание № 47, государственное коммунальное казенное предприятие "Детская музыкальная школа"
микрорайон 1, дома – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 80.
Избирательный участок № 60
город Степногорск, микрорайон 1, здание 57, государственное учреждение "Средняя школа № 1 имени Островского" отдела образования города Степногорска
микрорайон 1, дома – 23, 24, 26, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 37, 60, 62, 63, 64, 65, 85, 91. Улица Парковая.
Избирательный участок № 61
город Степногорск, микрорайон 2, здание 1, государственное казенное коммунальное предприятие Дом культуры "Мирас" при отделе культуры и развития языков города Степногорска
микрорайон 2, дома – 4, 7, 8, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 40 а. Общежитие № 3.
Избирательный участок № 62
город Степногорск, микрорайон 2, здание № 14, государственное учреждение "Средняя школа № 2 имени А.М. Горького" отдела образования города Степногорска
микрорайон 2, дома – 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 73.
микрорайон 3, дом – 16 а.
Избирательный участок № 63
город Степногорск, микрорайон 3, здание № 2, государственное учреждение "Многопрофильная школа-лицей № 3 имени А.С. Пушкина" отдела образования города Степногорска

3 шағын аудан – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 16,17, 49, 50 үйлері.
№ 64 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 3 шағын аудан, № 84 ғимарат, Степногорск қаласы Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Горняк" Орталық мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
3 шағын аудан – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 51, 52, 53, 54, 102, 103, 104 үйлері.
№ 65 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 3 шағын аудан, № 84 ғимарат, Степногорск қаласы Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Горняк" Орталық мәдениет сарайы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
4 шағын аудан – 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 83 үйлері.
№ 6 жатақхана, № 7 жатақхана.
№ 66 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 4 шағын аудан, № 45 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Л.Н.Толстой атындағы № 4 мектебі" мемлекеттік мекемесі
4 шағын аудан – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 76, 84, 85, 86 үйлері.
№ 67 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 4 шағын аудан, № 46 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің "С.Сейфуллин атындағы № 5 көп салалы мектеп-лицей" мемлекеттік мекемесі
4 шағын аудан – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 77, 87, 88, 89 үйлері, 20 шағын аудан.
№ 68 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 4 шағын аудан, 47 ғимарат, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Степногорск қаласы тау-кен техникалық колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
4 шағын аудан – 3, 4, 5, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 үйлері.
№ 14 жатақхана, № 15 жатақхана.
№ 69 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 5 шағын аудан, 1 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы № 6 гимназия мектебі" мемлекеттік мекемесі, "А" блогы
5 шағын аудан – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32 үйлері.
№ 70 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 5 шағын аудан, 1 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Абай Құнанбаев атындағы № 6 гимназия мектебі" мемлекеттік мекемесі, "Б" блогы
5 шағын аудан – 7, 8, 9, 11, 12, 14, 31 үйлері.
№ 71 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 6 шағын аудан, № 13 ғимарат, Ақмола облысы білім басқармасының жанындағы "Степногорск қаласы, облыстық "Жастар" жасөспірімдер үйі (әлеуметтік бейімделу орталығы)
6 шағын аудан – 10, 11, 12, 15, 19, 20, 68, 69, 70, 71, 84, 85 үйлері. № 13 жатақхана, № 14 жатақхана, № 29 жатақхана.
№ 72 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 6 шағын аудан, № 4 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің "А.П.Гайдар атындағы № 6 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі

микрорайон 3, дома – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 49, 50.
Избирательный участок № 64
город Степногорск, микрорайон 3, здание № 84 государственное казенное коммунальное предприятие "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры и развития языков города Степногорска
микрорайон 3, дома – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 51, 52, 53, 54, 102, 103, 104.
Избирательный участок № 65
город Степногорск, микрорайон 3, здание № 84 государственное казенное коммунальное предприятие "Центральный дворец культуры "Горняк" при отделе культуры и развития языков города Степногорска
микрорайон 4, дома – 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 83. Общежитие № 6, общежитие № 7.
Избирательный участок № 66
город Степногорск, микрорайон 4, здание № 45, государственное учреждение "Школа-гимназия № 4 имени Л.Н. Толстого" отдела образования города Степногорска
микрорайон 4, дома – 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 76, 84, 85, 86.
Избирательный участок № 67
город Степногорск, микрорайон 4, здание № 46, государственное учреждение "Многопрофильная школа-лицей № 5 имени С.Сейфуллина" отдела образования города Степногорска
микрорайон 4, дома – 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 77, 87, 88, 89, микрорайон 20.
Избирательный участок № 68
город Степногорск, микрорайон 4, здание 47, государственное казенное коммунальное предприятие "Горнотехнический колледж, город Степногорск" при управлении образования Акмолинской области
микрорайон 4, дома – 3, 4, 5, 28, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37.
Общежитие № 14, общежитие № 15.
Избирательный участок № 69
город Степногорск, микрорайон 5, здание № 1, блок "А" государственное учреждение "Школа-гимназия № 6 имени Абая Кунанбаева" отдела образования города Степногорска
микрорайон 5, дома – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 32.
Избирательный участок № 70
город Степногорск, микрорайон 5, здание № 1, блок "Б" государственное учреждение "Школа-гимназия № 6 имени Абая Кунанбаева" отдела образования города Степногорска
микрорайон 5, дома – 7, 8, 9, 11, 12, 14, 31.
Избирательный участок № 71
город Степногорск, микрорайон 6, здание № 13, государственное казенное коммунальное предприятие "Областной дом юношества "Жастар" (центр социальной адаптации) города Степногорска" при управлении образования Акмолинской области
микрорайон 6, дома – 10, 11, 12, 15, 19, 20, 68, 69, 70, 71, 84, 85.
Общежитие № 13, общежитие № 14, общежитие № 29.
Избирательный участок № 72
город Степногорск, микрорайон 6, здание № 4, государственное учреждение "Средняя школа № 8 А.П.Гайдара" отдела образования города Степногорска

6 шағын аудан – 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 49, 50, 86, 87 үйлері.
№ 73 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 6 шағын аудан, № 3 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Ю.А.Гагарин атындағы № 7 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
6 шағын аудан – 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 67 үйлері.
№ 74 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 7 шағын аудан, 5 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің "А.Косарев атындағы № 9 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
7 шағын аудан – 20/1, 20/2, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 43 үйлері.
№ 75 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 7 шағын аудан, № 52 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің жанындағы "Балалар шығармашылық үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
7 шағын аудан – 15, 23, 24, 25, 50, 64/1, 64/2, 64/3, 74, 78, 79, 80, 97, 139 үйлері.
№ 76 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 6 шағын аудан, № 43 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің жанындағы "Балалар көркемсурет мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
9 шағын аудан – 10, 11, 11 а, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлері.
7 шағын аудан, 83 үйі.
№ 77 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 9 шағын аудан, Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Степногорск қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны филиалының № 1 ғимараты
9 шағын аудан – 18, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлері.
№ 78 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Парковая көшесі, "Степногорск-Энергокомплексі" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің Әкімшілік-тұрмыстық блогының № 2 ғимараты
Пригородный шағын ауданы – 1, 1/а, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22/а, 22/б, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 46/а, 47, 47/а, 48, 48/а, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 69/а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80/а, 81, 82, 83, 83/а, 85/а, 86, 88, 88/а, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 98/1, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 139, 140, 147, 151, 157, 161, 162, 163, 165, 167, 170, 201 үйлері, лесхоз.
№ 79 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Заводской кенті, Гагарин көшесі, 2 үй, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Заводской кентінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20 а үйлері.
Бөгенбай батыр көшесі - 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42 үйлері.

микрорайон 6, дома – 16, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 49, 50, 86, 87.
Избирательный участок № 73
город Степногорск, микрорайон 6, здание № 3, государственное учреждение "Средняя школа № 7 имени Ю.А.Гагарина" отдела образования города Степногорска
микрорайон 6, дома – 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 48, 67.
Избирательный участок № 74
город Степногорск, микрорайон 7, здание № 5, государственное учреждение "Средняя школа № 9 имени А.Косарева" отдела образования города Степногорска
микрорайон 7, дома – 20/1, 20/2, 22, 26, 27, 28, 29, 30, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 43.
Избирательный участок № 75
город Степногорск, микрорайон 7, здание № 52, государственное казенное коммунальное предприятие "Дом детского творчества" при отделе образования города Степногорска
микрорайон 7, дома – 15, 23, 24, 25, 50, 64/1, 64/2, 64/3, 74, 78, 79, 80, 97, 139.
Избирательный участок № 76
город Степногорск, микрорайон 6, здание № 43, государственное казенное коммунальное предприятие "Детская художественная школа" при отделе образования города Степногорска
микрорайон 9, дома – 10, 11, 11 а, 12, 13, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27.
микрорайон 7, дом 83.
Избирательный участок № 77
город Степногорск, микрорайон 9, здание № 1 филиала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника" при управлении здравоохранения Акмолинской области
микрорайон 9, дома – 18, 33, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46.
Избирательный участок № 78
город Степногорск, улица Парковая, здание № 2 административно-бытового блока товарищества с ограниченной ответственностью "Степногорск - Энергокомплекс"
микрорайон Пригородный, дома – 1, 1/а, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22/а, 22/б, 23, 24, 25, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 46/а, 47, 47/а, 48, 48/а, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 64, 65, 66, 67, 69, 69/а, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 80/а, 81, 82, 83, 83/а, 85/а, 86, 88, 88/а, 90, 91, 93, 94, 95, 96, 98, 98/1, 100, 102, 104, 106, 108, 112, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 139, 140, 147, 151, 157, 161, 162, 163, 165, 167, 170, 201, лесхоз.
Избирательный участок № 79
город Степногорск, поселок Заводской, улица Гагарина, дом 2, государственное учреждение "Средняя школа поселка Заводской" отдела образования города Степногорска
улица Ыбырая Алтынсарина, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 20 а.
улица Богенбай батыра, дома – 3, 5, 7, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 42.

Горноспасателей көшесі – 1, 2 үйлері.
Гоголь көшесі – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18 үйлері.
Юрий Гагарин көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 22, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33 үйлері.
Димитров көшесі – 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22 үйлері.
Дзержинский көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26 үйлері.
Комсомольская көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлері.
Бауыржан Момышұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20 үйлері.
Крылов көшесі – 1, 2, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері.
Мир көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері.
Пионерская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 38, 40, 43, 48, 50, 54 үйлері.
Рудничная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32 а, 34, 35, 36, 37, 38 үйлері.
Строителей көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22 үйлері.
Степногорская көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20 үйлері.
Степная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19 үйлері.
Герман Титов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 11, 13, 15, 15 а үйлері.
Валентина Терешкова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері.
Чехов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19 үйлері.
Абай Құнанбайұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25 үйлері.
Шахтерская көшесі – 2 а, 20, 30 үйлері.
№ 80 (жабық) сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Заводской кенті, 7 өнеркәсіптік аумағы, 20 кешені, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің 3517 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
№ 3517 әскери бөлімі.
№ 81 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті, 1 шағын аудан, 1 үй, Степногорск қаласының білім бөлімінің "В.Комаров атындағы Шаңтөбе кентінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
1 шағын аудан – 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 үйлері.
№ 82 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті, 1 шағын аудан, 1 үй, Степногорск қаласының білім бөлімінің "В.Комаров атындағы Шаңтөбе кентінің орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
1 шағын аудан – 1, 1 а, 2, 2 а, 3, 7 үйлері.
Ленин көшесі – 1 а, 2 а, 3, 4, 6, 8, 10,11, 13, 15 үйлері.
1 Мая көшесі – 2, 4, 6 үйлері.
Киров көшесі – 2 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19 үйлері.

улица Горноспасателей, дома – 1, 2.
улица Гоголя, дома – 1, 2, 3, 5, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18.
улица Юрия Гагарина, дома – 1, 2, 4, 5, 6, 8, 9, 22, 25, 26, 27, 30, 31, 32, 33.
улица Димитрова, дома – 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22.
улица Дзержинского, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20, 22, 24, 26.
улица Комсомольская, дома – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
улица Бауыржана Момышулы, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 20.
улица Крылова, дома – 1, 2, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
улица Мира, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
улица Пионерская, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33/1, 33/2, 34, 35/1, 35/2, 36, 38, 40, 43, 48, 50, 54.
улица Рудничная, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 16 а, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 32 а, 34, 35, 36, 37, 38.
улица Строителей, дома – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22.
улица Степногорская, дома – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20.
улица Степная, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19.
улица Германа Титова, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 10 а, 11, 13, 15, 15 а.
улица Валентины Терешковой, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
улица Чехова, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19.
улица Абая Кунанбайулы, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25.
улица Шахтерская, дома – 2 а, 20, 30.
Избирательный участок № 80 (закрытый)
город Степногорск, поселок Заводской, промышленная зона 7, комплекс 20, "Республиканское государственное учреждение "Воинская часть № 3517 Внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Войсковая часть № 3517.
Избирательный участок № 81
город Степногорск, поселок Шантобе, микрорайон 1, дом 1, государственное учреждение "Средняя школа имени В.Комарова, поселка Шантобе" отдела образования города Степногорска
микрорайон 1, дома – 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19.
Избирательный участок № 82
город Степногорск, поселок Шантобе, микрорайон 1, дом 1, государственное учреждение "Средняя школа имени В.Комарова, поселка Шантобе" отдела образования города Степногорска
микрорайон 1, дома – 1, 1 а, 2, 2 а, 3, 7.
улица Ленина, дома – 1 а, 2 а, 3, 4, 6, 8, 10, 11, 13, 15.
улица 1 Мая, дома – 2, 4, 6.
улица Кирова, дома – 2 а, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17, 19.

Спортивная көшесі – 10, 12, 14, 15, 16, 18 үйлері.
Максим Горький көшесі – 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20 үйлері.
Советская көшесі – 1 а, 4, 4 а, 5, 6, 13, 18 үйлері.
30 лет Победы көшесі – 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 17 а, 19 үйлері.
60 лет Октября – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері.
Филатов көшесі – 1, 3 үйлері.
Горняцкая көшесі – 5 үй.
№ 83 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Шаңтөбе кенті, Новокронштадка ауылы, клуб ғимараты
Новокронштадка ауылы.
№ 84 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Киров көшесі, 11 үй, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Ақсу кентінің № 1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Октябрьская көшесі – 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 14 а, 15, 18, 21, 25, 30, 31, 34, 40, 41, 50, 51, 60, 61, 62, 64, 68 үйлері.
Ғабит Мүсірепов көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/3, 10, 11/1, 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 13/3, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36, 36/2, 41/1, 41/3 үйлері.
Карл Маркс көшесі – 8, 11, 12, 18, 23 үйлері.
Чапаев көшесі – 5, 8, 13 үйлері.
Амангелді Иманов көшесі – 25 үй.
Автомобилистов көшесі – 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 6/4, 6/5, 6/6, 10, 16/4, 24/2, 25/2, 25/3, 33, 34/2, 34/3, 48, 50, 62, 68 үйлері.
Школьная көшесі – 14, 27, 43, 45, 46, 47, 49, 49/2, 50, 51, 52, 56, 59, 60, 61, 68 үйлері.
Юрий Гагарин көшесі – 1, 2, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 14, 14/2, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 23/1, 26, 28, 28/1, 33 үйлері.
Мұхтар Әуезов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 28, 29, 30, 32 үйлері.
Дорожная көшесі – 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2 үйлері.
Жолдыбай Жүйкенов көшесі – 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 25, 26, 27, 29, 32, 34, 36, 35, 41 үйлері.
№ 85 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Киров көшесі, 11 үй, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Ақсу кентінің № 1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Байсеит Смағұлов көшесі – 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 46, 47, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 75, 77, 81 үйлері.
Максим Горький көшесі – 1, 3, 4, 5, 13, 15, 16, 17, 18, 27, 30, 35, 36, 37, 56, 65, 69 үйлері.

улица Спортивная, дома – 10, 12, 14, 15, 16, 18.
улица Максима Горького, дома – 9, 11, 13, 14, 16, 18, 20.
улица Советская, дома – 1 а, 4, 4 а, 5, 6, 13, 18.
улица 30 лет Победы, дома – 4, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 17 а, 19.
улица 60 лет Октября, дома – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
улица Филатова, дома – 1, 3.
улица Горняцкая, дом 5.
Избирательный участок № 83
город Степногорск, поселок Шантобе, село Новокронштадка, здание клуба
село Новокронштадка.
Избирательный участок № 84
город Степногорск, поселок Аксу, улица Кирова, 11, государственное учреждение "Средняя школа № 1 поселка Аксу" отдела образования город Степногорска
улица Октябрьская, дома – 5, 6, 7, 11, 12, 13, 14, 14\а, 15, 18, 21, 25, 30, 31, 34, 40, 41, 50, 51, 60, 61, 62, 64, 68.
улица Габита Мусрепова, дома – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 8/3, 9/1, 9/3, 10, 11/1, 12/1, 12/2, 12/3, 13/1, 13/3, 14/1, 14/2, 14/3, 16/1, 16/2, 19, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25/1, 25/2, 25/3, 26, 26/1, 26/2, 26/3, 27, 27/1, 27/2, 27/3, 28/1, 28/2, 29, 29/1, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 36, 36/2, 41/1, 41/3.
улица Карла Маркса, дома – 8, 11, 12, 18, 23.
улица Чапаева, дома – 5, 8, 13.
улица Амангельды Иманова, дом 25.
улица Автомобилистов, дома – 1/2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 6/4, 6/5, 6/6, 10, 16/4, 24/2, 25/2, 25/3, 33, 34/2, 34/3, 48, 50, 62, 68.
улица Школьная, дома – 14, 27, 43, 45, 46, 47, 49, 49/2, 50, 51, 52, 56, 59, 60, 61, 68.
улица Юрия Гагарина, дома – 1, 2, 3/1, 4, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9, 14, 14/2, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 23/1, 26, 28, 28/1, 33.
улица Мухтара Ауэзова, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 28, 29, 30, 32.
улица Дорожная, дома – 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24/1, 24/2.
улица Жолдыбая Жуйкенова, дома – 2, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 25, 26, 27, 29, 32, 34, 36, 35, 41.
Избирательный участок № 85
город Степногорск, поселок Аксу, улица Кирова, 11, государственное учреждение "Средняя школа № 1 поселка Аксу" отдела образования города Степногорска
улица Байсеита Смагулова, дома – 4, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12 а, 13, 14, 14 а, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 42, 43, 45, 46, 47, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 73, 75, 77, 81.
улица Максима Горького, дома – 1, 3, 4, 5, 13, 15, 16, 17, 18, 27, 30, 35, 36, 37, 56, 65, 69.

И.И.Митин көшесі – 1, 8, 11, 13, 15, 18, 21, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 48, 49, 50, 51, 52, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 73, 74, 76 үйлері.
Ыбырай Алтынсарин көшесі – 1/1, 1/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2 үйлері.
Абай Құнанбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 21, 22, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 35, 36, 39, 41, 42, 46, 48, 50, 51, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 77, 78, 79 үйлері.
Қаныш Сәтпаев көшесі – 2, 4, 5, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 37, 38 үйлері.
Мир көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 34, 37, 38, 41 үйлері.
Киров көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 21, 25, 26, 32, 39, 42, 44, 46, 48 үйлері.
Пушкин көшесі – 8, 10, 11, 12, 14, 19, 21, 34, 35, 55, 57, 59, 60, 61 үйлері.
Талғат Бигельдинов көшесі – 1, 3, 5, 9, 12, 13, 14, 16, 19, 22, 23, 24, 24 а, 25, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 52, 57, 68, 72 үйлері.
Герман Титов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 38, 41 үйлері.
№ 86 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Алтынтау станциясы, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Ақсу кентінің негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі
Сәкен Сейфуллин көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 9/5, 10/1 үйлері.
Гоголь көшесі – 1/1, 3/2, 4/2, 4/3, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2 үйлері.
Чехов көшесі – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2 үйлері.
Вокзальная көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15/2, 16/1 үйлері, "СПЗ" АҚ-ның өрт депосының тұрғын үйі.
№ 87 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Фабричная көшесі, № 3 ғимараты, Степногорск қаласы Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Ақсу кентінің мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Тургенев көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11 үйлері.
Шевченко көшесі – 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 19, 21/1, 21, 24, 24/1, 24/2, 26, 28/1, 28/2, 31 үйлері.
Островский көшесі – 2, 3, 4, 5, 5/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 үйлері.
Абылайхан көшесі – 1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 25 үйлері.

улица Митина И.И., дома – 1, 8, 11, 13, 15, 18, 21, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 42, 43, 48, 49, 50, 51, 52, 59, 61, 62, 63, 64, 67, 69, 73, 74, 76.
улица Ыбырая Алтынсарина, дома – 1/1, 1/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2.
улица Абая Кунанбаева, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 16, 21, 22, 24, 25, 26, 31, 32, 34, 35, 36, 39, 41, 42, 46, 48, 50, 51, 53, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 77, 78, 79.
улица Каныша Сатпаева, дома – 2, 4, 5, 7, 9, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 25, 27, 31, 33, 37, 38.
улица Мира, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 30, 31, 34, 37, 38, 41.
улица Кирова, дома – 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 21, 25, 26, 32, 39, 42, 44, 46, 48.
улица Пушкина, дома – 8, 10, 11, 12, 14, 19, 21, 34, 35, 55, 57, 59, 60, 61.
улица Талгата Бигельдинова, дома – 1, 3, 5, 9, 12, 13, 14, 16, 19, 22, 23, 24, 24 а, 25, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 52, 57, 68, 72.
улица Германа Титова, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 35, 38, 41.
Избирательный участок № 86
город Степногорск, поселок Аксу, станция Алтынтау, государственное учреждение "Основная школа поселка Аксу" отдела образования города Степногорска
улица С.Сейфуллина, дома – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 4, 5, 6, 7, 9/5, 10/1.
улица Гоголя, дома – 1/1, 3/2, 4/2, 4/3, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 9, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2.
улица Чехова, дома – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 4/1, 5, 6, 7, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10/2, 12/1, 12/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2.
улица Вокзальная, дома – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 7/3, 8/1, 8/2, 10/2, 11/1, 11/2, 11/3, 13/1, 13/2, 14, 14/1, 15/2, 16/1, жилой дом пожарного депо АО "СПЗ".
Избирательный участок № 87
город Степногорск, поселок Аксу, улица Фабричная, здание № 3, государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры поселка Аксу" при отделе культуры и развития языков города Степногорска"
улица Тургенева, дома – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11.
улица Шевченко, дома – 1, 10, 11, 12, 13, 14, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 19, 21/1, 21, 24, 24/1, 24/2, 26, 28/1, 28/2, 31.
улица Островского, дома – 2, 3, 4, 5, 5/2, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28.
улица Аблайхана, дома – 1, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 25.

Ильяс Есенберлин көшесі – 1, 2, 3 үйлері.
А. Набиев көшесі – 6 үйі.
Шахтерская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 үйлері.
Амантай Қабылденов көшесі – 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/10, 9/14, 9/15, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/6, 11/7, 12/1, 12/2, 12/13, 12/14, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 24/6, 24/7, 24/8, 28, 32/6, 32/9, 32/13 үйлері.
№ 88 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Ақсу кенті, Ленин көшесі, 3 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Ақсу кентінің № 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Фрунзе көшесі – 3/2, 4, 5, 6, 8/1, 13/1, 13/2, 13/6, 13/8, 13/9, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 19, 23/1, 23/2, 23/4, 23/5, 23/7, 23/8, 25/1, 25/2 үйлері.
Урицкий көшесі – 1/3, 2, 3/1, 3/19, 3/2, 3/2 а, 3/2 б, 4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22/2, 24, 26 үйлері.
Металлургов көшесі – 1/1, 1/2, 1 а/1, 1 а/2, 1 б/1, 1 б/2, 2/1, 2 а/1, 2 а/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2 үйлері.
А.Набиев көшесі – 30/6, 30/13, 30/14, 30/15, 38/1, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2 үйлері.
Мәншүк Маметова көшесі – 1/1, 1/2, 2/2, 3/2, 4/1, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2 үйлері.
Жамбыл Жабаев көшесі – 2, 4, 8, 8 а/1, 8 а/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14 а/2, 15, 16, 16/1, 17, 18/1, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33 үйлері.
Степная көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1 үйлері.
Крупская көшесі - 3/1, 3/2, 5, 6, 8 үйлері.
Молодежная көшесі – 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2 үйлері.
Пан Нұрмағамбет көшесі – 1/1, 1/2, 1 а/1, 2/1, 2/2, 2 а/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 20/1, 20 а/1, 26 үйлері.
Мағжан Жұмабаев көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1 үйлері.
Әлия Молдағұлова көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1 үйлері.
Ленин көшесі – 5/1, 7/6, 7/22, 7/17, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9/2, 9/7, 9/10, 9/13, 9/15, 9/16, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 15/6, 15/7, 12/8, 12/10, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/20, 18/11, 18/21, 18/23, 18/24, 18/25 үйлері.
Амантай Қабылденов көшесі – 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/10, 9/14, 9/15, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/6, 11/7, 12/1, 12/2, 12/13, 12/14, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 24/6, 24/7, 24/8, 28, 32/6, 32/9, 32/13 үйлері.
№ 89 сайлау учаскесі

улица Ильяса Есенберлина, дома – 1, 2, 3.
улица Набиева А. – дом 6.
улица Шахтерская, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22.
улица Амантая Кабылденова, дома – 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/10, 9/14, 9/15, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/6, 11/7, 12/1, 12/2, 12/13, 12/14, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 24/6, 24/7, 24/8, 28, 32/6, 32/9, 32/13.
Избирательный участок № 88
город Степногорск, поселок Аксу, улица Ленина, здание № 3, государственное учреждение "Средняя школа № 2 поселка Аксу" отдела образования города Степногорска
улица Фрунзе, дома – 3/2, 4, 5, 6, 8/1, 13/1, 13/2, 13/6, 13/8, 13/9, 15/1, 15/2, 15/3, 15/4, 15/5, 15/6, 15/7, 15/8, 15/9, 17/1, 17/2, 17/3, 17/4, 17/5, 17/6, 17/7, 17/8, 19, 23/1, 23/2, 23/4, 23/5, 23/7, 23/8, 25/1, 25/2.
улица Урицкого, дома – 1/3, 2, 3/1, 3/19, 3/2, 3/2 а, 3/2 б, 4, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 8/2, 9, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13, 14/1, 14/2, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 22/2, 24, 26.
улица Металлургов, дома – 1/1, 1/2, 1 а/1, 1 а/2, 1 б/1, 1 б/2, 2/1, 2 а/1, 2 а/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 9/1, 9/2.
улица Набиева А., дома – 30/6, 30/13, 30/14, 30/15, 38/1, 40/1, 40/2, 42/1, 42/2, 44/1, 44/2.
улица Маншук Маметовой, дома – 1/1, 1/2, 2/2, 3/2, 4/1, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2.
улица Жамбыла Жабаева, дома – 2, 4, 8, 8 а/1, 8 а/2, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 14 а/2, 15, 16, 16/1, 17, 18/1, 19, 20/1, 20/2, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 31, 33.
улица Степная, дома – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1.
улица Крупской, дома – 3/1, 3/2, 5, 6, 8.
улица Молодежная, дома – 2/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10/1, 10/2, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 12/3, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2.
улица Пан Нурмагамбета, дома – 1/1, 1/2, 1 а/1, 2/1, 2/2, 2 а/1, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 20/1, 20 а/1, 26.
улица Магжана Жумабаева, дома – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1.
улица Алии Молдагуловой, дома – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 9/1.
улица Ленина, дома – 5/1, 7/6, 7/22, 7/17, 8/2, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 9/2, 9/7, 9/10, 9/13, 9/15, 9/16, 12/1, 12/2, 12/3, 12/4, 15/6, 15/7, 12/8, 12/10, 12/11, 12/12, 12/13, 12/14, 12/15, 12/20, 18/11, 18/21, 18/23, 18/24, 18/25.
улица Амантая Кабылденова, дома – 6/1, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 9/4, 9/5, 9/6, 9/7, 9/8, 9/10, 9/14, 9/15, 10, 11/1, 11/2, 11/3, 11/4, 11/6, 11/7, 12/1, 12/2, 12/13, 12/14, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 24/6, 24/7, 24/8, 28, 32/6, 32/9, 32/13.
Избирательный участок № 89

Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Горький көшесі, 47 үй, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Бестөбе кентінің № 2 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Шахтерская көшесі – 1/1, 1/2, 2, 2 а, 3, 6, 7, 8, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29/1, 29/2, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 47, 48 а, 49, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 67, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 75, 77, 79, 81 үйлері.
Чкалов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 25, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 80 а/1, 80 а/2, 84, 86, 88, 92 үйлері.
Больничная көшесі – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 51/1, 51/2, 53/1, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2 үйлері.
Новая көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18 үйлері.
Степная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43 үйлері.
Максим Горький көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22 а, 24, 26, 28, 30 а/1, 32 үйлері.
Бекпаев көшесі – 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 28/1, 28/2, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2 үйлері.
Бөгенбай көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 19/1, 19/2, 28/1, 28/2, 66/1, 66/2, 68/1, 68/2, 81/1, 81/2, 82/1, 82/2, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 86/1, 86/2, 87/1, 87/2, 88/1, 88/2 үйлері.
Комсомольская көшесі – 2, 2 а, 4, 6, 8, 10 үйлері.
№ 90 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Амангелді көшесі, 6 үй, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Бестөбе кентінің № 1 орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Казахстанская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42 үйлері.
Октябрьская көшесі – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 а, 40, 41, 42, 46, 48 а, 50, 52, 54, 56, 58 үйлері.
Спортивная көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55 үйлері.

город Степногорск, поселок Бестобе, улица Горького, дом № 47, государственное учреждение "Средняя школа № 2 поселка Бестобе" отдела образования города Степногорска
улица Шахтерская, дома – 1/1, 1/2, 2, 2 а, 3, 6, 7, 8, 12, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 27, 29/1, 29/2, 30, 31, 33, 34, 36, 38, 39, 42, 43, 44, 45, 47, 48 а, 49, 54/1, 54/2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61/1, 61/2, 62, 63, 64, 65, 67, 68/1, 68/2, 70/1, 70/2, 71/1, 71/2, 75, 77, 79, 81.
улица Чкалова, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 25, 27, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70/1, 70/2, 80 а/1, 80 а/2, 84, 86, 88, 92.
улица Больничная, дома – 1, 2, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 29, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 34/1, 34/2, 35, 36, 37, 38, 39/1, 39/2, 40/1, 40/2, 41/1, 41/2, 43/1, 43/2, 44/1, 44/2, 45/1, 45/2, 47/1, 47/2, 51/1, 51/2, 53/1, 55/1, 55/2, 57/1, 57/2.
улица Новая, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 18.
улица Степная, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26 а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 41, 42, 43.
улица Максима Горького, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22 а, 24, 26, 28, 30 а/1, 32.
улица Бекпаева, дома – 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 28/1, 28/2, 51/1, 51/2, 52/1, 52/2, 53/1, 53/2.
улица Богенбая, дома – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/1, 10/2, 12/1, 12/2, 19/1, 19/2, 28/1, 28/2, 66/1, 66/2, 68/1, 68/2, 81/1, 81/2, 82/1, 82/2, 83/1, 83/2, 85/1, 85/2, 86/1, 86/2, 87/1, 87/2, 88/1, 88/2.
улица Комсомольская, дома – 2, 2 а, 4, 6, 8, 10.
Избирательный участок № 90
город Степногорск, поселок Бестобе, улица Амангельды, дом 6, государственное учреждение "Средняя школа № 1 поселка Бестобе" отдела образования города Степногорска
улица Казахстанская, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 42.
улица Октябрьская, дома – 1, 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31 а, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 38 а, 40, 41, 42, 46, 48 а, 50, 52, 54, 56, 58.
улица Спортивная, дома – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55.

Шоқан Уәлиханов көшесі – 1, 2, 3 а, 4, 7, 9, 10, 11/1, 11/2, 16 үйлері.
Матросов көшесі – 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 13 а, 14, 16, 16 а/1, 16 а/2, 18 үйлері.
Суворов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21/1, 21/2, 22, 23 а/1, 23 а/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33 а/1, 33 а/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48 үйлері.
Пролетарская көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13 а, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 32, 34, 35, 37, 39, 42, 46 үйлері.
Амангелді Иманов көшесі – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 10, 14, 16, 17, 21, 23, 24/1, 24/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 58 үйлері.
Абай Құнанбаев көшесі – 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 15/1, 15/2, 17, 19, 21/1, 21/2, 25, 29/1, 29/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2 үйлері.
Фрунзе көшесі – 5, 11 үйлері.
Пушкин көшесі – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 27/1, 27/2, 31, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 58 үйлері.
№ 91 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Бейбітшілік көшесі, 492 ғимарат, Степногорск қаласы Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің жанындағы "Рауан" Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
Смағұл Төлегенов көшесі – 11, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34 үйлері.
Тоқтаров көшесі – 2, 2 а, 2 б, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 64, 71, 74, 77, 78, 80, 62 үйлері.
Абу Шахман Халфе көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 67, 71, 73, 75, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102 үйлері.
Дзержинский көшесі – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 61, 62, 63, 64, 66, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 84, 86, 91, 92, 93, 95, 98 үйлері.
Покрышкин көшесі – 1, 2, 3, 4 а/1, 4 а/2, 5, 7, 9, 10, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 91 үйлері.
Клубная көшесі – 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 8, 9, 10, 11, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28, 30 а, 32, 34 үйлері.

улица Уалиханова, дома – 1, 2, 3 а, 4, 7, 9, 10, 11/1, 11/2, 16.
улица Матросова, дома – 1, 2, 5, 6, 7, 8, 9, 13, 13 а, 14, 16, 16 а/1, 16 а/2, 18.
улица Суворова, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21/1, 21/2, 22, 23 а/1, 23 а/2, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33 а/1, 33 а/2, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48.
улица Пролетарская, дома – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13 а, 14, 15, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 29, 32, 34, 35, 37, 39, 42, 46.
улица Амангельды Иманова, дома – 1/1, 1/2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 7/1, 7/2, 8, 10, 14, 16, 17, 21, 23, 24/1, 24/2, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2, 37/1, 37/2, 58.
улица Абая Кунанбаева, дома – 1, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6, 7, 8/1, 8/2, 9, 15/1, 15/2, 17, 19, 21/1, 21/2, 25, 29/1, 29/2, 33/1, 33/2, 35/1, 35/2.
улица Фрунзе – 5, 11.
улица Пушкина, дома – 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23, 24, 27/1, 27/2, 31, 33/1, 33/2, 35/1, 35/1, 37/1, 37/2, 39/1, 39/2, 58.
Избирательный участок № 91
город Степногорск, поселок Бестобе, улица Мира, здание 492, государственное казенное коммунальное предприятие "Дом культуры "Рауан" при отделе культуры и развития языков города Степногорска"
улица Смагула Тулегенова, дома – 11, 19, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34.
улица Тохтарова, дома – 2, 2 а, 2 б, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15 а, 16, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 60, 64, 71, 74, 77, 78, 80, 62.
улица Абу Шахман Халфе, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10/1, 10/2, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 45, 47, 48, 50, 51, 52, 56, 57, 58, 59, 61, 64, 67, 71, 73, 75, 78, 79, 81, 82, 83, 86, 88, 89, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102.
улица Дзержинского, дома – 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 15, 17, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 39, 41, 42, 45, 47, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 57, 61, 62, 63, 64, 66, 71, 72, 73, 75, 77, 78, 79, 81, 82, 84, 86, 91, 92, 93, 95, 98.
улица Покрышкина, дома – 1, 2, 3, 4 а/1, 4 а/2, 5, 7, 9, 10, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 28, 29, 30, 34, 35, 36, 42, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 67, 68, 70, 71, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 91.
улица Клубная, дома – 1/1, 1/2, 2, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 8, 9, 10, 11, 13, 14/1, 14/2, 15, 16/1, 16/2, 17, 18/1, 18/2, 19/1, 19/2, 20/1, 20/2, 22/1, 22/2, 24/1, 24/2, 26/1, 26/2, 28, 30 а, 32, 34.

Базарная көшесі – 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 21 а, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40 а, 41, 42, 44, 46, 52, 56, 58 үйлері.
Қ.А.Айғожин көшесі – 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26 а, 27, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52 үйлері.
№ 92 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Бестөбе кенті, Первомайская көшесі, 91 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Бестөбе кентінің негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі
Ватутин көшесі – 1, 3, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 17, 18/1, 18/5, 21, 22, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 73 үйлері.
Транспортная көшесі – 2/1, 3, 4/1, 5/1, 5/2, 6/1, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 14/1, 14/2 үйлері.
Первомайская көшесі – 2, 3, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 25, 26, 27, 30, 32, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43/1, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46 а/1, 46 а/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 84, 88, 90 үйлері.
Жамбыл Жабаев көшесі – 3, 4, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 31, 40 үйлері.
Рысты Шотбаева көшесі – 1, 2, 6, 11, 15, 16, 19, 20, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 66, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92 үйлері.
Зоя Космодемьянская көшесі – 2, 3, 4, 5, 8, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 30, 38 үйлері.
Советская көшесі – 3, 4, 12, 16, 24, 25, 27, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49 үйлері.
Подхоз.
№ 93 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Қарабұлақ ауылы, Ленин көшесі, № 25 үй, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Қарабұлақ селолық орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Интернациональная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9,10,11, 12, 13, 14, 15 үйлері.
Советская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 үйлері.
Октябрьская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 үйлері.
Абай Құнанбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері.
Степная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері.
Молодежная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 үйлері.
Ленин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51 үйлері.

улица Базарная, дома – 2, 3, 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 21 а, 23, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 40 а, 41, 42, 44, 46, 52, 56, 58.
улица К.А.Айгужина, дома – 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 15/1, 15/2, 17/1, 17/2, 19, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 24, 25/1, 25/2, 26, 26 а, 27, 29, 31, 33, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52.
Избирательный участок № 92
город Степногорск, поселок Бестобе, Улица Первомайская, здание № 91, государственное учреждение "Основная школа поселка Бестобе" отдела образования города Степногорска
улица Ватутина, дома – 1, 3, 7, 8/1, 8/2, 9, 10/1, 10/2, 11, 12, 13, 14/1, 14/2, 16/1, 16/2, 16/3, 16/4, 16/5, 16/6, 17, 18/1, 18/5, 21, 22, 24, 25, 26, 30, 32, 34, 36, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 60, 61, 62, 64, 67, 69, 73.
улица Транспортная, дома – 2/1, 3, 4/1, 5/1, 5/2, 6/1, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 14/1, 14/2.
улица Первомайская, дома – 2, 3, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24,25, 26, 27, 30, 32, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 43/1, 44/1, 44/2, 45, 46/1, 46/2, 46 а/1, 46 а/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 68, 70, 72, 74, 76, 80, 84, 88, 90.
улица Жамбыла Жабаева, дома – 3, 4, 12, 13, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 31, 40.
улица Рысты Шотбаевой, дома – 1, 2, 6, 11, 15, 16, 19, 20, 24, 26, 27, 30, 31, 32, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 66, 72, 74, 76, 78, 82, 84, 86, 88, 90, 92.
улица Зои Космодемьянской, дома – 2, 3, 4, 5, 8, 13, 14, 15, 16, 23, 24, 25, 26, 30, 38.
улица Советская, дома – 3, 4, 12, 16, 24, 25, 27, 33, 39, 41, 43, 45, 47, 49.
Подхоз.
Избирательный участок № 93
город Степногорск, село Карабулак, улица Ленина, дом 25 государственное учреждение "Средняя школа села Карабулак" отдела образования города Степногорска
улица Интернациональная, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15.
улица Советская, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14.
улица Октябрьская, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20.
улица Абая Кунанбаева, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
улица Степная, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16.
улица Молодежная, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21.
улица Ленина, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51.

Лесная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 үйлері.
Целинная көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері.
Сәкен Сейфуллин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлері.
№ 94 (жабық) сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, 1 шағын аудан, аурухана кешені, Ақмола облысы денсаулық сақтау басқармасы жанындағы "Степногорск орталық қалалық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
Аурухана.
№ 95 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Бөгенбай ауылдық округі, Бөгенбай ауылы, Мектеп көшесі, № 1 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Бөгенбай ауылының негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесі
Бөгенбай ауылы.
№ 96 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Бөгенбай ауылдық округі, Степногорское ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, № 1 ғимарат, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Степногор ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Степногорское ауылы.
№ 97 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Қырық құдық ауылы, Ыбырай Алтынсарин көшесі, № 11 ғимараты, Степногорск қаласының білім бөлімінің "Қырық құдық ауылының орта мектебі" мемлекеттік мекемесі
Қырық құдық ауылы.
№ 98 сайлау учаскесі
Степногорск қаласы, Изобильный ауылы, Республика көшесі, 31 үй, "Рауан" Мәдениет үйі" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны жанындағы ауылдық клубы
Қаныш Сәтпаев атындағы көшесі – 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 8,10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22/1 үйлері.
Тәуелсіздік көшесі – 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 15 үйлері.
Төле би атындағы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11,12, 13, 15 үйлері.
Достық көшесі – 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/2 үйлері.
Кенесары Қасымов атындағы көшесі – 2, 4/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1 үйлері.
Сәкен Сейфуллин атындағы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 15 үйлері.
Тургайская көшесі – 1/1, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 7, 8, 9, 10/1, 11 үйлері.
Бейбітшілік көшесі – 2, 3, 5, 6, 8 үйлері.
Жеңіс көшесі – 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлері.
Жастар көшесі – 1/1, 2, 3, 4, 7, 9, 10, 11 үйлері.
Абай Құнанбаев көшесі – 1, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 15 үйлері.
Казахстанская көшесі – 1, 2, 3, 5, 6 үйлері.
Желтоқсан көшесі – 3/1, 3/2 үйлері.
Бөгенбай батыр атындағы көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 15, 19, 21, 22/1, 24, 25, 26, 27/1, 27/2 үйлері.
Жамбыл Жабаев атындағы көшесі – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11/2, 11/3, 12, 13/1, 14/1, 15/1, 15/2, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24/1, 24/2 үйлері.

улица Лесная, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35.
улица Целинная, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
улица Сакена Сейфуллина, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16.
Избирательный участок № 94 (закрытый)
город Степногорск, 1 микрорайон, больничный комплекс, государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Степногорская центральная городская больница" при управлении здравоохранения Акмолинской области
Больница.
Избирательный участок № 95
город Степногорск, Богенбайский сельский округ, село Богенбай, улица Мектеп, здание № 1, государственное учреждение "Основная школа села Богенбай" отдела образования города Степногорска
село Богенбай.
Избирательный участок № 96
город Степногорск, Богенбайский сельский округ, село Степногорское, улица Ыбрая Алтынсарина, здание № 1, государственное учреждение "Средняя школа села Степногорское" отдела образования города Степногорска
село Степногорское.
Избирательный участок № 97
город Степногорск, село Кырык Кудык, улица Ыбрая Алтынсарина, здание № 11, государственное учреждение "Средняя школа села Кырык Кудык" отдела образования города Степногорска
село Кырык Кудык.
Избирательный участок № 98
город Степногорск, село Изобильное, улица Республика 31, сельский клуб при государственном казенном коммунальном предприятии "Дом культуры "Рауан" поселка Бестобе"
улица имени Каныша Сатпаева, дома – 1, 2, 3, 4, 4/1, 4/2, 5, 6, 8, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 19/1, 19/2, 21/1, 21/2, 22/1.
улица Тауелсиздик, дома – 1, 2, 3, 5, 6, 9, 10, 11/1, 11/2, 12/1, 12/2, 13/1, 15.
улица имени Толе би, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15.
улица Достык, дома – 2/1, 2/2, 3/1, 4/1, 4/2, 5/1, 6/2.
улица имени Кенесары Касымова, дома – 2, 4/2, 5/2, 6/1, 6/2, 7/2, 9/1, 9/2, 10/1.
улица имени Сакена Сейфуллина, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 15.
улица Тургайская, дома – 1/1, 3, 4/1, 4/2, 5/1, 7, 8, 9, 10/1, 11.
улица Бейбитшилик, дома – 2, 3, 5, 6, 8.
улица Женис, дома – 1, 6, 7, 8, 9, 10, 11.
улица Жастар, дома – 1/1, 2, 3, 4, 7, 9, 10,11.
улица Абая Кунанбаева, дома – 1, 4, 5, 6, 7, 9, 11, 15.
улица Казахстанская, дома - 1, 2, 3, 5, 6.
улица Желтоксан, дома – 3/1, 3/2.
улица имени Богенбая Батыра, дома - 1, 2, 3, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 15, 19, 21, 22/1, 24, 25, 26, 27/1, 27/2.
улица имени Жамбыла Жабаева, дома – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10, 11/2, 11/3, 12, 13/1, 14/1, 15/1, 15/2, 16/2, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24/1, 24/2.

Республика көшесі – 1, 2, 3, 4, 13/2, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 27/1, 28/1, 28/2, 30 үйлері.

улица Республика – 1, 2, 3, 4, 13/2, 15, 16, 17/2, 18, 19, 20, 22, 23/1, 23/2, 24, 27/1, 28/1, 28/2, 30.