Ақкөл аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С 28-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 ақпандағы № С 30-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 3 наурызда № 4024 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № С 43-3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 23.12.2014 № С 43-3 (қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың «2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № С 28-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3952 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтарда «Ақкөл өмірі» және «Знамя Родины КZ» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
«1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 311 652 мың теңге, соның ішінде;
салықтық түсімдер – 512 288 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 10 963 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12 700 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 775 701 мың теңге;
2) шығындар – 2 328 889 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 18 779 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 22 224 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 445 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 6 663,6 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 6 663,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -42 679,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 42 679,6 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 17 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № С 28-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 февраля 2014 года № С 30-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 3 марта 2014 года № 4024. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23 декабря 2014 года № С 43-3
Сноска. Утратило силу решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 23.12.2014 № С 43-3 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата «О районном бюджете на 2014-2016 годы» от 25 декабря 2013 года № С 28-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3952, опубликовано 17 января 2014 года в газетах «Ақкөл өмірі» и «Знамя Родины KZ») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 311 652 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 512 288 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 963 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 12 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 775 701 тысяча тенге;
2) затраты – 2 328 889 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18 779 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 22 224 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 445 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 6 663,6 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 6 663,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42 679,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 42 679,6 тысячи тенге.»;
приложения 17 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2014 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ө.Бертілеуов
Ақкөл аудандық
мәслихаттың хатшысы                        Ж.Салыбекова
КЕЛІСІЛДІ
Ақкөл ауданының әкімі                      Т.Қ.Едігенов
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2014 жылғы 25 ақпандағы № С 30-1
шешіміне 1 қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Аккольского
районного маслихата                        О.Бертлеуов
Секретарь Аккольского
районного маслихата                        Д.Салыбекова
СОГЛАСОВАНО
Аким Аккольского района                    Т.К.Едигенов
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата
от 25 февраля 2014 года № С 30-1
Приложение 1 к решению
Аккольского районного маслихата

5705
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
5705
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
109470,6
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2535
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру–сауықтыру және спорттық іс-шараларды іске асыру
2535
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
79863,6
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5825,9
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
39367,4
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
25334
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халықтарының басқа да тілдерін дамыту
3704
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
5632,3
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
16690
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5890
002
Газеттер мен журналдар арқылы мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
8000
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
2800
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
10382
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3882
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
2100
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4400
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
69578,7
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
4414
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
4414
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
13378,6
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13378,6
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
7105
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4839
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2266
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі

5705
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
5705
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
109470,6
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2535
028
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
2535
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
79863,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
5825,9
003
Поддержка культурно-досуговой работы
39367,4
006
Функционирование районных (городских) библиотек
25334
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
3704
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
5632,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
16690
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
5890
002
Услуги по проведению государственной информационной политики через газеты и журналы
8000
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
2800
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
10382
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
3882
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
2100
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4400
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
69578,7
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
4414
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
4414
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
13378,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
13378,6
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
7105
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
4839
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2266
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)

44681,1
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4573,1
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
432
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
535
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2525
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
36616
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
9260
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5196
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5196
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
4064
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
4064
12
Көлiк және коммуникация
5100
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3070
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3070
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
2030
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1030
024
Кентiшiлiк (қалаiшiлiк), қала маңындағы ауданiшiлiк қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
1000
13
Басқалар
23167,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11640
040
«Өңірлерді дамыту» бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
11640
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
6276
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6276
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
5251,1
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5251,1
14
Борышқа қызмет көрсету
6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
6
III. Таза бюджеттiк кредит беру
18779
Бюджеттiк кредиттер
22224
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
22224

44681,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
4573,1
006
Организация санитарного убоя больных животных
432
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
535
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2525
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
36616
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
9260
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5196
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
5196
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4064
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
4064
12
Транспорт и коммуникации
5100
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3070
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
3070
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2030
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
1030
024
Организация внутрипоселковых (внутригородских), пригородных и внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
1000
13
Прочие
23167,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11640
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы «Развитие регионов»
11640
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
6276
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
6276
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
5251,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5251,1
14
Обслуживание долга
6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
6
III. Чистое бюджетное кредитование
18779
Бюджетные кредиты
22224
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
22224